bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 25 Апр 2024 17:01


Български клубове - Арда (Кърджали) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 184 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2017 11:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Арда посреща Миньор (Раднево), днес от 18, на стадион Дружба.

Миньор са 5-ти в класирането след 2 домакински победи над Гигант (Съединение) с 1:0 и над Евроколеж със впечатляващото 7:3. Имат загуба от Димитровград с 0:2 като гост.

Очаквам победа с поне 3 гола разлика.

Арда, оле!

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2017 20:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Значи морето не е до колене. Здрав мач, много биткa, добре подреден съперник, много слаби съдии, куп пропуски през второто полувреме и един гол в 95-тата минута вкаран от незнам кого, но трябва да го пишат на публиката. Грозни сцени накрая, които гостите си ги заслужиха отвсякъде. Сега напролет в Раднево ще е война. Иначе браво на момчетата за характера и едно наум занапред

П.С. Хубавото е че публиката беше повече от мача с Тунджа


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2017 20:34 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
cengiz_han28 написа:
Значи морето не е до колене. Здрав мач, много биткa, добре подреден съперник, много слаби съдии, куп пропуски през второто полувреме и един гол в 95-тата минута вкаран от незнам кого, но трябва да го пишат на публиката. Грозни сцени накрая, които гостите си ги заслужиха отвсякъде. Сега напролет в Раднево ще е война. Иначе браво на момчетата за характера и едно наум занапред.

Получи се луд мач публиката пак беше 12-ти играч голът как стана така иначе не видях но важното бихме а и Карнобат губят вътре от Карлово ...
А Раднево очевидно небяха дошли за да играят футбол от 90мин най-много да се е играл 80 мин. И на всички да им е ясно че Кърджали е един от най футболните градове в България макар че беше междинен кръг на тршбуните имаше 3000-4000души


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2017 21:07 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
От гостите единствено бих поздравил вратаря за брилянтните намеси, които направи. Иначе във футболен аспект бяха кръгла нула, а с тази груба игра и постоянното лежане на земята просто си показаха и характера.

Голът мисля, че бе дело на Беркай Халил, а атмосферата на стадиона наистина бе много добра. Човек да почуства за първи път, че наистина е на футболен мач, а не да се чува само чоплене на семки.

През първото полувреме не играхме нищо, но с това което показахме през втората част си заслужихме трите точки. Не знам защо Плахов не беше титуляр, раздвижи играта след като се появи и бе доста по-добър от Пейчо.

Има какво да се желае от отбора още, но няма съмнение, че ни чакат още добри мачове.

А диктора за съжаление е някакъв смешник.


Последна промяна RQ7 на 30 Авг 2017 21:26, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2017 21:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Съгласен съм, вратарчето изкара два-три чисти гола. Диктора бива да иде на някой друг мач да види как се прави, щото верно е голяма дупка :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2017 21:24 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
Владислав Мисяков каза диктора :D почна да чете състава на Арда без вратаря , а бе просто е уникален : D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2017 21:28 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Не ми харесва и това, че още два отбора са с пълен актив от точки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2017 22:10 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
RQ7 написа:
Не ми харесва и това, че още два отбора са с пълен актив от точки.

От Ямбол не се притеснявайте. Играха с 3 от най-слабите отбори в групата и измъкнаха мача с Първомай. Изненада за мен е че днес сме били категорично един от най-добрите в групата и то в Карнобат. Само Загорец и Карнобат ще са ви конкуренти и то до едно време - докато имат физически сили. По-интересно ще е на дъното.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2017 23:48 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Представям си как щяхме да сме събрали максимум 3 точки със стария състав ако не бяхме улучили тотото :) Между другото това, че се пускат безплатни автобуси за гостуванията е една добра идея, но все ми се струва, че има места, където може да станат бели. В Свиленград и Карлово може би е минало гладко, но Асеновград едно време си бяха стабилни, за Куклен чувам, че са били големи диваци, особено след като изминат мачовете от този полусезон и се натрупа малко повече омраза - представете си как ще бъдем посрещнати в Раднево след този мач, може да има неприятни случки според мен. При нещо подобно полицията или охраната съм сигурен, че ще бъдат крайно недостатъчни. Аз примерно днес видях само един сотаджия на стадиона. А онзи ден гледах едно клипче как фенове на Миньор Перник се млатят с някви там, а има само трима полицаи двама от които не знаят къде се намират от страх :) Иначе ми е интересно и кои ще са първата гостуваща агитка на Дружба - пак давам глас за Асеновград. Жалко, че е последния мач.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2017 01:25 
Offline

Регистриран на: 23 Юли 2016 00:26
Мнения: 95
Отбор: Академик (София)
Днес Загорец не ме впечатлиха особено срещу Евроколеж въпреки изразителната победа. Просто колежанчетата бяха страшно беззъби. Лимона игра на куц крак почти цял мач и пак им беше най-добрият на терена. Иначе Загорец отзад се пропукват на моменти, недоумявам как я поддържат тази суха мрежа толкова дълго. Преди няколко седмици в една контрола срещу същия съперник пуснаха 4 гола за 15 минути... Ще е интересен мачът с Арда за Купата, само Марково да не хвърли бомбата и да развали футболния празник :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2017 09:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Очаквам подробния репортаж от кърджалийската медия, дано да включва и по-интересни моменти от мача. Иначе, очакванията ми за резултатна победа не се случиха, но забравих момента, в който всеки отбор излиза срещу Арда на 200% от предела на възможностите си. Не съм бил на мача, но разбирам, че футболистите на Миньоро са били далеч от футбола. Все пак браво на момчетата, че са успели да отмъкнат така ценните точки, които не трябва да изтърваме в началото на сезона.

Сега с още по-голямо нетърпение очаквам гостуването на Загорец в събота. Вярвам, че и там момчетата ще успеят, но няма да се учудя и ако загубим първите си точки.

Нямам коментар относно нашите фенове. Мисля, обаче, че ако достигнем до 1/16 финал за купата Дунав 100% ще изпратят поне 1 автобус фенове.

Арда, оле!

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2017 14:42 
Offline

Регистриран на: 31 Авг 2017 14:19
Мнения: 4
mlado95 написа:
RQ7 написа:
Не ми харесва и това, че още два отбора са с пълен актив от точки.

От Ямбол не се притеснявайте. Играха с 3 от най-слабите отбори в групата и измъкнаха мача с Първомай. Изненада за мен е че днес сме били категорично един от най-добрите в групата и то в Карнобат. Само Загорец и Карнобат ще са ви конкуренти и то до едно време - докато имат физически сили. По-интересно ще е на дъното.


Може да се окажем по-стабилни от Карнобат, биха Свиленград като домакин с 2-1, победния гол в 88-ма минута, а ние вчера ги ударихме с 9-0 в Ямбол. Другата седмица ни гостувате вие, ще видим дали ще се справите както с Карнобат или Ямбол ще станем 6 от 6 :) Но със сигурност Арда не трябва да се притесняват от нас относно промоцията във Втора лига, с тази селекция, бюджет и тн., Кърджали заслужава да има и ще има отбор в професионалния футбол.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2017 14:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 27 Мар 2009 20:12
Мнения: 1051
Отбор: Арда (Кърджали)
Глобени сме 250лв. за хвърлените бутилки срещу Раднево


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2017 09:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Днес, от 17.00, Арда ще гостува на Загорец в Нова Загора. И двата отбора са с пълен актив от точки до момента. Мисля, че това е мачът, който ще ни покаже окончателно дали Арда ще е единственият фаворит в групата или конкуренцията за първото място ще е силна.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2017 19:04 
Offline

Регистриран на: 31 Авг 2017 14:19
Мнения: 4
Загорец - Арда 0:0, утре най-вероятно ще ви дръпнем с 2 точки. Интересно първенство се очертава.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2017 22:44 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Явно все още не сме толкова добър отбор колкото си мислим. Жалко за пичовете от Нова загора, които от безпаричие изпуснаха шанса за Втора лига. Не знам как намират стимул да продължат напред. В Ямбол какво толкова се е променило? Последния мач си беше цирк 7:0 не е критерий, но и освен това не бяха толкова силни миналия сезон.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2017 09:00 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
0:0 в Нова Загора съвсем не е лош резултат. Казах ви да не съдите по Свиленград и Ягода, които са изключително слаби отбори. Ще загубите и още някоя точка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2017 17:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
starfen написа:
0:0 в Нова Загора съвсем не е лош резултат. Казах ви да не съдите по Свиленград и Ягода, които са изключително слаби отбори. Ще загубите и още някоя точка.


Естествено, че ще загубим някоя друга точка. Не вярвам някой да си е мислил, че Арда ще повторят сезона на Ботев във В група от преди няколко години. Сега следват два мача със Сокол. Един за купата на неутрален терен и три дни по-късно за първенство в Кърджали. Не бих се учудил на размяна на победи или Х в Кърджали.

Ямбол засега играят с по-слаби противници, но очевидно и те ще играят за топ 5.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Ре: Ре:
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2017 22:24 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
VDV написа:
starfen написа:
0:0 в Нова Загора съвсем не е лош резултат. Казах ви да не съдите по Свиленград и Ягода, които са изключително слаби отбори. Ще загубите и още някоя точка.


Естествено, че ще загубим някоя друга точка. Не вярвам някой да си е мислил, че Арда ще повторят сезона на Ботев във В група от преди няколко години. Сега следват два мача със Сокол. Един за купата на неутрален терен и три дни по-късно за първенство в Кърджали. Не бих се учудил на размяна на победи или Х в Кърджали.

Ямбол засега играят с по-слаби противници, но очевидно и те ще играят за топ 5.
няма значение с кого играят дали с слаби дали с силни тези 5 поредни победи им даде нужното самочувствие за да ни бъдат конкуренти


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Сеп 2017 18:58 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
http://www.footballuser.com/1624392/Dream_Team

Утре най-вероятно Топчо пак ще разчита на този състав. Мисля, че Боно като един от най-опитните играчи в състава също може да е полезен и трябва да получава малко повече шанс за изява. Защото понякога ми се струва, че в дадени моменти имаме крещяща нужда от изявен плеймейкър. Ерай е много бърз и техничен, притежава коварен удар, не знам защо остана толкова изолиран. Според играчите, които имаме мисля, че 4-3-3 също може да ни пасне идеално, трябва да се пробват различни неща. Вижда се, че изпитваме известни затруднения в последните мачове. Пожелавам успех на момчетата, надявам се да стане хубав мач и да се поздравим с победата утре!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2017 10:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
В своеобразен реванш очаквам Арда да си го върне на Сокол с поне 3 гола. Доколкото съм запознат с футбола на Топузаков, той обича да залага на трима в защита. Ако Арда играе 3-5-2 със Амет и Алексиев отпред, може би шансовете на отбора пред гола ще се увеличат. Те и сега не са малко, но изпитват някакво затруднение пред гола.

Хайде Арда!!!

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2017 11:55 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Селчук Коджаахмед гледам, че играе в Сокол Марково за което се радвам много. Само той от играчите от миналогодишния състав на които Топузаков реши, че няма да разчита май продължава да играе футбол.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2017 12:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Браво на Селчук. Нормално е да продължи да играе, все пак е само 91 набор, стараеше се момчето. Явно е, обаче, че качествата му не са били достатъчни, за да впечатли топузаков.

Всъщност кой е резервен десен бек?

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2017 12:55 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Георги Чичев, но Селчук играеше и като ляв бек, там пък резерва е Хакан Байрамов. Дамян и Феро примерно са още по-млади от Селчук, но за съжаление май не играят никъде. Повечето са приключили с футбола сигурно. А като се има предвид какви усилия положиха миналия сезон ми става малко мъчно за тях.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сезон 2017/2018
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2017 19:58 
Offline

Регистриран на: 28 Дек 2010 16:50
Мнения: 505
Отбор: Арда (Кърджали)
Тотално превъзходство и лесна победа с 4:1 без много напрежение.

Страхотна игра от страна на Мисяк и Плахов. Радвам се, че и Чепилов откри головата си сметка. Прави ми впечатление, че втори пореден мач играта на Алексиев не се получава, самият той също изглежда недоволен на терена.

Гостите не показаха нищо, съответно не бяха в състояние да отбележат, след груба грешка на вратаря им подарихме гол.

Браво Ардааа


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 184 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Странджа през сезон 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 142108 06 Юни 2007 15:08
от Fabio_Cannavaro
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 154550 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 170681 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения ЯНТРА СЕЗОН 2006-2007
Форум: Сезон 2006/2007
янтра гб 71138 25 Яну 2007 20:34
от agataa
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 64519 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози