bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 04:56


Лудогорец 1945 (Разград) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 12 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Напред, лудогорски вълци!
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2008 03:21 
Айде пичове, събудете се, крайно време е нашият град отново да има добър отбор. Много ви се радвам, чета форума редовно от два месеца насам и най-накрая реших да се регистрирам.
Напуснах Разград през 1995 г. и оттогава живея в София. Професията ми (журналист съм) е такава, че видях бая свят, но Разград - този прекрасен град, завинаги ще остане в сърцето ми, макар че съм роден в Лозница. Спомените ми са страхотни. Всички, които са завършили МГ-то през 90-те, да се чувстват поздравени!
Имам някои идеи за бъдещето на футбола в нашия град, но ще ги споделя по-късно. Като за начало, смятам, че името Разград 2000 е пълен абсурд. В нашия град има организиран футбол от 1920 г., а според някои - и от по-рано.
Важното е тази година да се класираме в първата половина на таблицата, но трябва да помислим за бъдещето. Все още си мечтая отново да имаме мачове на препълнен стадион. Мисля, че все някога ще дойде това време - просто ни трябва свестен кмет, на какъвто все не случваме в последните 18 години, и един як спонсор. Нещо ми се върти идеята за Иво Прокопиев, или по-скоро - за брат му, който живее в Разград и е шеф на "Каолин". Все пак Иво Прокопиев ни е земляк и ако подготвим един много убедителен бизнес-план, може и да инвестира в нашия клуб. През последния месец много го спрягаха за Ботев - Пловдив, но това си бяха медийни кьорфишеци.
Мисля си, че някой ден все пак "ще изгрее слънце и на нашата улица".
Айде, жълто-зелените! Напред, напред, лудогорски вълци!
:002:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Напред, лудогорски вълци!
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2008 11:04 
Offline
Патриот до Гроб
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2008 13:00
Мнения: 630
Местоположение: Разград
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Еми незнам, то няма интерес да се върне добрия футбол в Разград, повечето от футболистите не Ходят на тренировки, а без подготовка няма как да стане. Вчера като играха с Бековски (Бяла) (изпадналите от "Б" група) си пролича липсата на подготовка в нашите момчета, видя се и че дори в Бяла който е по малък град има пари и се готвят за мачовете сериозно, дори имаха и публика с транспорт осигурен, което много ме учуди. Пак имаше доволна бройка на стадиона но се пак за 30 хиляден град е малко, Имам намерение да събера малко информация и да направя сайт на отбора, защото ми стана гадно че Бенковски имат пък не са нещо особено ..... и Да Лудогорец е оригинала, Това Разград 2000 по подхожда на ДЮШ отколкото на Отбор от "В" Група :002: :002:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Напред, лудогорски вълци!
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2008 12:26 
Бих искал в тази тема всеки разградчанин или човек от близките градчета и села да сподели идеите си за бъдещето на футбола в нашия град. Няма нищо лошо да се предлагат и обсъждат различни идеи, дори и да изглеждат на пръв поглед безумни. Така в един момент ще се избистри една обща концепция и всички ние ще се чувстваме ангажирани към тази идея. И заедно ще търсим решението.
Пичове, крайно време е да започнем от някъде. Откакто е помня съм фен на два отбора - на ЦСКА (това е първата ми любов, която не се забравя - "атомното трио" Стоичков - Пенев - Костадинов) и на Лудогорец, в който се влюбих в тийнейджърските ми години. С ЦСКА нещата отдавна не вървят добре, а Лупи е на път да затрие най-успешният футболен клуб у нас, емблемата на българския футбол. Естествено, че няма да му позволим, но на мен болката ми не е толкова за ЦСКА, защото този велик клуб ще бъде велик дори и в "А" окръжна група. Болката ми е за разградския футбол. Мисля, че времето за новото начало в нашия град вече е дошло.

Айде, жълто-зелените! Напред, напред, лудогорски вълци!
:002:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Напред, лудогорски вълци!
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2008 13:04 
Offline
Патриот до Гроб
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2008 13:00
Мнения: 630
Местоположение: Разград
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Аз тука пиша много често, по някога дори влизам в монолог със самия себе си, аз имам идея, нека започнем от Онлайн Сайт на отбора ще се опитам да докопам до информация и база данни на клуба и ще се заема с направата и подръжката му. Домакински мачове рядко изпускам на гостувания няма с кого да се отиде. Мисля че чрез сайта ще съберем повече аудитория, защото днешно време малдите тийнейджъри повече седят пред интеренета, отколкото да спортуват или пък да ходят по мачове. Надявам се да не сме само аз и ти в тази акция, с нужните средства мога и да разлепям плакати за предстоящи мачове от колко часа са и такива работи, като в истински футболен град.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Напред, лудогорски вълци!
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2008 13:20 
Абсолютно си прав, колкото мога ще помагам. Не разбирам от правене на сайтове, защото вече 12 години работя във вестници, а в момента съм редактор в списание "ТЕМА". Но въпреки това ще ти помагам максимално в списването на сайта, който искаш да направиш.

Айде, жълто-зелените! Напред, напред, лудогорски вълци!
:002:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Напред, лудогорски вълци!
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2008 21:18 
Offline

Регистриран на: 16 Сеп 2008 14:46
Мнения: 16
Местоположение: Варна
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Здавейте! Аз от 5 години не живея в Разград, но се интересувам какво става с Лудогорец /единственото ИСТИНСКО име/. През сезоните от 1997-а до 2003 почти не съм пропускал домакински мач на отбора! Относно евентуалното създаване на сайт /много добра идея/ мога да помогна със статистика /най-вече за периода споменат по горе/.
:002: :002:

_________________
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Напред, лудогорски вълци!
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2008 11:28 
Offline
Патриот до Гроб
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2008 13:00
Мнения: 630
Местоположение: Разград
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Ем почвам да събирам информация ако искате да ми дадете каквато и да е идея скайш: cefo_maniaka :P

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2008 18:44 
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2008 18:34
Мнения: 48
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Наистина трябва сайт на отбора както и много други неща от които се нуждае един отбор
1.Публика-не случайно 13тия играч
2.Фен клуб
3.Организация
На тази поляна на Балкан Фарма нищо нестава можеби като отворят градския стадион да се съберем 20-30 човека с факли,димки,знамена,трансперанти,но за съжаление това няма да е скоро :cry: :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Напред, лудогорски вълци!
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2008 11:11 
Offline
Патриот до Гроб
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2008 13:00
Мнения: 630
Местоположение: Разград
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Говори се че през втория полусезон, ще играем горе на Градския което е добра новина, заел съм се със сайта и тук ще пиша за напредака му, да се надяваме като е готов да ви хареса :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2008 22:04 
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2008 18:34
Мнения: 48
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
http://ultra-assenovec.hit.bg/gallery/a ... tnik/7.jpg
http://ultra-assenovec.hit.bg/gallery/a ... tnik/3.jpg
Асеновград мисля,че е колкот Разград по големина,но ......


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Напред, лудогорски вълци!
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2008 22:47 
Offline
Патриот до Гроб
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2008 13:00
Мнения: 630
Местоположение: Разград
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Ем не не са колкото нас по Голям град сме дори, но просто нямаме пари, а техните фенове са от Фенклубовете на ЦСКА И Левски в града

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Напред, лудогорски вълци!
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2009 22:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 13 Май 2007 09:34
Мнения: 667
Местоположение: Русе
Отбор: Аристон (Русе)
Skype: x-kele6
BeyonDDead написа:
Говори се че през втория полусезон, ще играем горе на Градския което е добра новина, заел съм се със сайта и тук ще пиша за напредака му, да се надяваме като е готов да ви хареса :)

Имали някъде снимки на този стадион?

_________________
Изображение

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 12 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Колко напред в първенството може да стигне Черно Море?
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 22207 08 Дек 2006 21:58
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения АНГЛИЯ С ЕДНИ ГЪРДИ НАПРЕД
Форум: Британски футбол
Anonymous 2551 23 Фев 2007 14:21
от dido_x
Преглежда непрочетените мнения Напред към А група!
Форум: Сезон 2010/2011
Webmaster Vratza 2171 12 Апр 2011 18:08
от _Becko_

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози