bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 03 Май 2024 15:11


Лудогорец 1945 (Разград) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 349 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2010 22:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Юли 2010 14:06
Мнения: 72
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
еее мноого тъпо че са изгонили жардел и чендев ... те почти изнесоха отбора на гърба си .. :004: :010:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2010 22:35 
Offline

Регистриран на: 06 Дек 2009 13:27
Мнения: 35
Местоположение: Germany
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Skype: alonso_gerchev
то този петев голям трениор излезе бе да го видим какво ще направи той изгони вси4ките мом4ета които направиха Разград 2ри. Аз съм много против тази грозна мутра петев първо е прекалено грозен и второ какъв трениор е той ще видим още в неделя дано да върнат жардел и 4ендев :kopfshuettel:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2010 10:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2009 18:35
Мнения: 377
Местоположение: Разград
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Skype: nikec1981
Запази спокойствие и без сипеш ругатни ако обичаш.... ако си по голям треньор от Петев отивай на тъча да те видим, ама нейсе.... то нали знаеш приказката "Българина от политика и футбол най много разбира"
И аз съм против освобождаването на "Жардел" но ако наистина е поискал повече пари това си е изнудване и няма смисъл да се преговаря изобщо с такива играчи.
Бъди спокоен още не си видял новия ни централен нападател Каранейчев какъв е и какво може :)
Сега чакаме първия мач, да минем отгоре им на тия Несебър а после вече времето за нас ще работи понеже трябва време на този отбор да се обиграе и да заиграе както иска Петев, той най добре си знае как за мен е важно първите кръгове дори да играем слабо да вземаме и да трупаме точки а добрата игра така или иначе ще дойде, ако има точки.... няма напрежение..... няма напрежение има добра игра.
Айде със здраве и по ведро че мача идва не ни трябват хора които са обрекли предварително отбора ни на загуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2010 14:54 
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2008 18:34
Мнения: 48
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Първите суитчери са готови.Другата седмица ще са тука


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2010 16:55 
Offline

Регистриран на: 03 Авг 2010 21:57
Мнения: 16
Вярно ли е, че се отлага и мача с Несебър в събота - нещо нередно имало с новото име на отбора ни?
Дано не е вярно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2010 17:31 
Offline

Регистриран на: 06 Сеп 2008 15:57
Мнения: 679
Местоположение: България
vladoboys написа:
то този петев голям трениор излезе бе да го видим какво ще направи той изгони вси4ките мом4ета които направиха Разград 2ри. Аз съм много против тази грозна мутра петев първо е прекалено грозен и второ какъв трениор е той ще видим още в неделя дано да върнат жардел и 4ендев :kopfshuettel:



хахаха...Сега го плюеш , а след време ще го боготвориш !!!! Ще направи много с отбора ви,недей му се бърка в работата.Много добре знае какво прави и какво иска за отбора ви!!! Петев е уникален човек и треньор,явно нямаш честа да се познаваш с него!!! :) :) :)

_________________
★★★★★★★★★★★★★★★Всеки би те подкрепил,когато знае,че си прав,но аз ще го направя и когато грешиш.Разликата между мен и другите не е голяма , просто аз ще съм до теб, дори когато тях ги няма!!!★★★★★★★★★★★★★★★


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2010 20:14 
Offline

Регистриран на: 06 Дек 2009 13:27
Мнения: 35
Местоположение: Germany
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Skype: alonso_gerchev
m1m3t0_x написа:
vladoboys написа:
то този петев голям трениор излезе бе да го видим какво ще направи той изгони вси4ките мом4ета които направиха Разград 2ри. Аз съм много против тази грозна мутра петев първо е прекалено грозен и второ какъв трениор е той ще видим още в неделя дано да върнат жардел и 4ендев :kopfshuettel:



хахаха...Сега го плюеш , а след време ще го боготвориш !!!! Ще направи много с отбора ви,недей му се бърка в работата.Много добре знае какво прави и какво иска за отбора ви!!! Петев е уникален човек и треньор,явно нямаш честа да се познаваш с него!!! :) :) :)

бате няма и да имам 4еста да се запозная с него ама щом казвате 4е става за трениор зна4и е така дай боже да направи нещо добро за отбора


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2010 20:17 
Offline

Регистриран на: 06 Дек 2009 13:27
Мнения: 35
Местоположение: Germany
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Skype: alonso_gerchev
nikec написа:
Запази спокойствие и без сипеш ругатни ако обичаш.... ако си по голям треньор от Петев отивай на тъча да те видим, ама нейсе.... то нали знаеш приказката "Българина от политика и футбол най много разбира"
И аз съм против освобождаването на "Жардел" но ако наистина е поискал повече пари това си е изнудване и няма смисъл да се преговаря изобщо с такива играчи.
Бъди спокоен още не си видял новия ни централен нападател Каранейчев какъв е и какво може :)
Сега чакаме първия мач, да минем отгоре им на тия Несебър а после вече времето за нас ще работи понеже трябва време на този отбор да се обиграе и да заиграе както иска Петев, той най добре си знае как за мен е важно първите кръгове дори да играем слабо да вземаме и да трупаме точки а добрата игра така или иначе ще дойде, ако има точки.... няма напрежение..... няма напрежение има добра игра.
Айде със здраве и по ведро че мача идва не ни трябват хора които са обрекли предварително отбора ни на загуба.

той ма4а хубаво идва вие ще го гледате ама аз няма да мога жалко отдавна 4аках да гледам отново Лудогорец в Б група късмет на отбора от мене и да си скъсате гърлата на ма4а мом4ета :002:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2010 20:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Апр 2010 21:30
Мнения: 438
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
vladoboys написа:
m1m3t0_x написа:
vladoboys написа:
то този петев голям трениор излезе бе да го видим какво ще направи той изгони вси4ките мом4ета които направиха Разград 2ри. Аз съм много против тази грозна мутра петев първо е прекалено грозен и второ какъв трениор е той ще видим още в неделя дано да върнат жардел и 4ендев :kopfshuettel:



хахаха...Сега го плюеш , а след време ще го боготвориш !!!! Ще направи много с отбора ви,недей му се бърка в работата.Много добре знае какво прави и какво иска за отбора ви!!! Петев е уникален човек и треньор,явно нямаш честа да се познаваш с него!!! :)

бате няма и да имам 4еста да се запозная с него ама щом казвате 4е става за трениор зна4и е така дай боже да направи нещо добро за отбора

бате хахах :lol: :lol: како кажи ;)

_________________
Изображение
ОТ силистра до лимасол КУР ЗА доростол ! ! ! ! ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2010 13:45 
Offline

Регистриран на: 06 Дек 2009 13:27
Мнения: 35
Местоположение: Germany
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Skype: alonso_gerchev
Green-Front написа:
vladoboys написа:
m1m3t0_x написа:
vladoboys написа:
то този петев голям трениор излезе бе да го видим какво ще направи той изгони вси4ките мом4ета които направиха Разград 2ри. Аз съм много против тази грозна мутра петев първо е прекалено грозен и второ какъв трениор е той ще видим още в неделя дано да върнат жардел и 4ендев :kopfshuettel:



хахаха...Сега го плюеш , а след време ще го боготвориш !!!! Ще направи много с отбора ви,недей му се бърка в работата.Много добре знае какво прави и какво иска за отбора ви!!! Петев е уникален човек и треньор,явно нямаш честа да се познаваш с него!!! :)

бате няма и да имам 4еста да се запозная с него ама щом казвате 4е става за трениор зна4и е така дай боже да направи нещо добро за отбора

бате хахах :lol: :lol: како кажи ;)

просто така си говоря на бате така 4е няма смисъл да се бъзикаш с мене


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2010 23:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Апр 2010 21:30
Мнения: 438
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
„Лудогорец“ отнесе с 2:0 „Несебър“ пред 3000 души

Отборът на „Лудогорец“ тръгна с летящ старт в новото първенство на „Б“ Източна футболна група. Момчетата на ст.треньора Ивайло Петев разцепиха с 2:0 „Несебър“. Над 3000 души публика в адски горещия съботен следобед всъщност видяха три гола. Попадението на Ерай Салиф в първата минута на мача беше отменено от гл.съдия Станислав Ставрев заради вдигнат флаг от страничния съдия за съмнителна засада.

Изображение

Ще отбележим, че на централната трибуна на градския стадион до президента на „Лудогорец“ Александър Александров мача изгледа кметът на Разград Денчо Бояджиев.
Двубоят започна с тотален натиск на разградчани. Едва в 24-та минута обаче домакините успяха да разпечатат вратата на „Несебър“. В наказателното поле Георги Каранейчев успя да излъже двама защитници и с елегантен пас прати топката на Григор Георгиев. На Гришата не му оставаше нищо друго освен да вкара гол, тъй като беше останал очи в очи с вратаря на „Несебър“. Публиката изпадна в екстаз.
В 36-та минута Ерай Салиф получи извеждащ пас и вкара кълбото за 2:0 за „Лудогорец“. Всъщност гостите заиграха доста грубо и на няколко път накъсаха играта с разправии. А гл.съдия взе да ги шари с жълти картони, като в края на мача станаха 6.
През второто полувреме домакините, въпреки че намалиха темпото, продължиха да търсят ново попадение.
Такъв шанс обаче им се удаде едва в самия край, когато бяха пропилени с лека ръка две чисти положения.
Публиката на централната трибуна на крака и с бурни аплодисменти изпрати отбора на „Лудогорец“. Явно когато става въпрос за истинска, сърцата игра в професионалния футбол, цената на билета не е от значение.
Във временното класиране „Лудогорец“ вчера бе на четвърто място преди късния последен мач от групата между „Спартак“ - Пловдив и „Черноморец“ - Поморие.

„Лудогорец“: М.Григоров, Г.Цонев, А.Гинев, Ж.Йорданов, Д.Граматиков, Ш.Ремзи /к/, Р.Анев, Г.Георгиев, Е.Салиф, М.Данаилов, Г.Каранейчев /Р.Тонев, Д.Димитров, А.Янков/

Главен съдия Станислав Ставров от Велико Търново, асистенти С.Стефанов и Г.Дойнов, четвърти съдия Д.Драганов, делегат Петко Петков /Ловеч/.

Голмайстори: Григор Георгиев /24/, Ерай Салиф /36/.

Жълти картони няма.

Играч на мача – Ерай Салиф.

Стадион „Дянко Стефанов“ - 3000 зрители.





Ст.треньорът Ивайло ПЕТЕВ:
Благодаря на Господ, че работя в “Лудогорец“
Само бях чувал за публика. Сега и аз знам – великолепна е!

Доволен съм от победата. Взехме трите точки. Единствено, мога да имам претенции към положенията, които имахме - бяха пропилени с лесна ръка. Това ни е стара слабост. Ще наблегнем в бъдеще на това. Отборът игра добре. Да не забравяме, че Жеко Йорданов игра само след една направена тренировка. Виждате, че отбора го събираме в движение. Отделно си е това, че има доста да работим върху някои детайли.
Гостите от Несебър търсиха попадение най-вече от статични положения. Мисля, че от игра те нямаха нищо по-сериозно. Благодаря на момчетата. Играха мъжки. От което съм доволен. Искам от тях самораздаване във всяка тренировка и мач от първенството. И така ще можем да направим отбор, с който всеки ще се съобразява.
Според мен играч N1 в този мач е целият отбор„Лудогорец“-Разград. Нормално е да имаше пробойни в тима по време на мача. Все пак, няма отбор, който да доминира във всичките 90 минути.
Надявам се занапред пробойните да бъдат по-малко. Вижте, щастлив съм, че успяхме да победим. Селекцията не е приключила и ще продължи до 31 август. Така че - очаквайте още нови имена. И ако има, те ще са доста популярни.
Публиката беше великолепна. С нетърпение очаквах срещата си с нея. Досега само бях чувал за нея. Аз се радвам, че на „Лудогорец“ 12-ят играч е точно класната публика. Надявам се на следващия домакински мач зрителите да са още повече.

Благодарен съм на Господ, че работя в този отбор - „Лудогорец“. И ще дам всичко от себе си за доброто му представяне.





Изображение
Кметът Денчо БОЯДЖИЕВ:
Общината винаги е помагала на отбора
Г-н Бояджиев, видяхме Ви на трибуната на стадиона при първия домакински мач на „Лудогорец“?
Нормално. Отборът е в „Б“ група. Има нужда от подкрепата на всички ни.
Бяхте до президента на клуба Александър Александров. Обещахте ли му нещо?
Общината никога не е бягала от ангажиментите си към спорта и в частност към футболния „Лудогорец“.
Но тази година е по-различно. Кризата е навсякъде. До края на тази година ще ни бъде много трудно да помагаме. Ето на предстоящата сесия на ОбС ще актуализираме бюджета на общината с над 700 000 лева надолу. Вече орязани пари. Ние просто ще ги прогласуваме на сесия.
Хареса ли Ви играта на“ Лудогорец“?
Да. Вероятно момчетата имат още проблем с физическата си подготовка, защото поотпаднаха през второто полувреме, но...
Важното е, че играят вдъхновено, има замисъл в играта. Смея да мисля, че отборът е добър. Въпрос на време е да се стиковат отделните звена помежду си и да гледаме все по-добри мачове тук.
Хората и градът го заслужават.

_________________
Изображение
ОТ силистра до лимасол КУР ЗА доростол ! ! ! ! ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2010 02:18 
Offline

Регистриран на: 06 Сеп 2008 15:57
Мнения: 679
Местоположение: България
Евала на Петев!!!За толкова малко време,направи толкова много!!! :first:

_________________
★★★★★★★★★★★★★★★Всеки би те подкрепил,когато знае,че си прав,но аз ще го направя и когато грешиш.Разликата между мен и другите не е голяма , просто аз ще съм до теб, дори когато тях ги няма!!!★★★★★★★★★★★★★★★


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2010 12:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Юли 2010 14:06
Мнения: 72
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Аве ще има ли автобуси до Поморие събота :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2010 12:16 
Offline

Регистриран на: 06 Дек 2009 13:27
Мнения: 35
Местоположение: Germany
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Skype: alonso_gerchev
днес ли е ма4а с Дунав


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2010 12:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Юли 2010 14:06
Мнения: 72
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Май няма да е днес, не знам един казва, че ще е днес, друг не ... иди ги разбери :d


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2010 17:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Апр 2010 21:30
Мнения: 438
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
няма да е днес !

_________________
Изображение
ОТ силистра до лимасол КУР ЗА доростол ! ! ! ! ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2010 16:38 
Offline

Регистриран на: 03 Авг 2010 21:57
Мнения: 16
Отложеният мач от първи кръг на източната "Б" група между отборите на Лудогорец Разград и Дунав Русе ще стане известно най-рано на 18 август. Тогава се очаква да бъде взето решение в БФС за определяне на дата за срещата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2010 20:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2010 14:11
Мнения: 613
Местоположение: Разград
-


Последна промяна Stanchev на 31 Авг 2010 23:30, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2010 07:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2010 14:11
Мнения: 613
Местоположение: Разград
Лудогорец прибра голаджия от Марица

Новакът в Източната "Б" група Лудогорец привлече голмайстора Райчо Танев. 23-годишният нападател е играл в Марица и Гигант (Съединение). Той подписа договор за една година и ще бъде картотекиран в БФС. Ако това стане навреме, Танев може да играе още в събота срещу Любимец.
Това момче го искаше Любо Пенев във ЦСКА.
http://topsport.ibox.bg/news/id_1205571259


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2010 11:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Апр 2010 21:30
Мнения: 438
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Stanchev написа:
Лудогорец прибра голаджия от Марица

Новакът в Източната "Б" група Лудогорец привлече голмайстора Райчо Танев. 23-годишният нападател е играл в Марица и Гигант (Съединение). Той подписа договор за една година и ще бъде картотекиран в БФС. Ако това стане навреме, Танев може да играе още в събота срещу Любимец.
Това момче го искаше Любо Пенев във ЦСКА.
http://topsport.ibox.bg/news/id_1205571259

:first: :first:

_________________
Изображение
ОТ силистра до лимасол КУР ЗА доростол ! ! ! ! ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2010 21:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Апр 2010 21:30
Мнения: 438
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Утре в 18 часа „Лудогорец“ посреща „Любимец“


В събота от 18 часа ще се играят мачовете от четвъртия кръг на „Б“ източната група. Тимът на „Лудогорец“ ще изиграе втория си домакински мач за есенния полусезон. Разградчани посрещат на градския стадион тима от Любимец


Под въпрос за мача е защитникът Жеко Йорданов, тъй като лекува контузия на ходилото на левия крак, получена в мача с „Черноморец“, Поморие.

Двубоя ще изгледа и халфът Радослав Анев, който е наказан за един мач, плюс глоба от 150 лева, за червения картон, получен в Поморие.

За „Екип 7“ старши треньорът Ивайло Петев заяви, че има достатъчно футболисти, които да запълнят мястото на Танев и евентуално на Йорданов и че тимът излиза с нагласата за победа и нови три точки към актива.

Гостите от Любимец са на 8 място във временното класиране, с едно място напред от разградчани. От три мача отборът от Южна България има актив от 4 точки – от победа с 2:1 над „Добруджа“, равен 1:1 при гостуването си на „Доростол“ и загуба като домакин с 0:3 от „Спартак“, Пловдив. Да се надяваме, че при тази статистика, „Любимец“ няма да затрудни особено разградчани.

Съдийската тройка е в състав: главен съдия Ст.Апостолов /Благоевград/, асистенти са В.Миленков /Благоевград/ и Г.Караколев /София/, четвърти съдия е Р.Енчев от Варна.

С решение от 17 август спортно-техническата комисия на БФС насрочи отложеният домакински мач на „Лудогорец“ с „Дунав“ за 4 септември, събота, от 17 часа. Тогава има прекъсване на първенствата на „А“ група и на двете „Б“ групи“, тъй като националният отбор на България гостува на Англия за първи мач в евроквалификациите.

_________________
Изображение
ОТ силистра до лимасол КУР ЗА доростол ! ! ! ! ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2010 21:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2010 14:11
Мнения: 613
Местоположение: Разград
=


Последна промяна Stanchev на 31 Авг 2010 23:30, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2010 22:38 
Offline

Регистриран на: 06 Дек 2009 13:27
Мнения: 35
Местоположение: Germany
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Skype: alonso_gerchev
след мача някой ако може да качи едно видео да видя как е стадиона пълни ли се и хем да видим новите футболисти ако някой го направи ще съм много благодарен мерси предварително. :guy: :002:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: НОВИНИ
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 13:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2010 14:11
Мнения: 613
Местоположение: Разград
=


Последна промяна Stanchev на 31 Авг 2010 23:31, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2010 14:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2009 18:35
Мнения: 377
Местоположение: Разград
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Skype: nikec1981
е то ако е така значи остава без отбор до края на сезона :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 349 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 82084 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 184416 25 Яну 2011 15:39
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 173729 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 155218 15 Яну 2011 23:11
от Todorakis
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 37254 22 Мар 2007 22:38
от Rumbeti

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози