bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Апр 2024 03:03


Лудогорец 1945 (Разград) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 64 мнения ]  Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Лудогорец (Разград) - Светкавица - 0:1
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2010 00:31 
Offline

Регистриран на: 27 Ное 2010 17:06
Мнения: 10
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Stanchev написа:
Още ме яд на тази загуба.С една победа ставахме втори.Всички резултати бяха в наша полза.За Петев,лично моят кредит на доверие към него клони вече към нула.Никаква идея,стил и тактика.Безцелни центрирания и толкова.
Дано утре Сашо вземе мъдро решение когато ги събере.
Утре отбора се разпуска в почивка.



сашо - ментата , така му викаха в у4ени4еските години , защото 'летеше в облаците' и оби4а да послъгва :)
много хора се връзват на празни приказки и като се пукне балона е много кофти.
ина4е отбор4ето ни е за 'б'- група и дано се задържи по - дълго.
това са реалностите за съжаление


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2010 00:31 
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2010 02:04
Мнения: 12
И аз съм на мнението че играчите ни са добри но куца нещо дали е треньора или е нещо друго незнам но имаме добри играчи и са го показвали, трябват ни само 2-3ма еидн централен нападател и двама в средата коити да ни хранят крилата и нападението засега това липсва според мен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2010 11:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Окт 2010 20:07
Мнения: 126
Местоположение: Разград
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Rob написа:
И аз съм на мнението че играчите ни са добри но куца нещо дали е треньора или е нещо друго незнам но имаме добри играчи и са го показвали, трябват ни само 2-3ма еидн централен нападател и двама в средата коити да ни хранят крилата и нападението засега това липсва според мен.



Петев няма да го махнат,защото Александър Александров е зад него.На няколко пъти съм писал,че със млад треньор нашата работа не ми се вярва да стане.Пък да не говорим за конкуренцията тази година.Това е една от най-слабите "Б групи" от доста години насам.Ако и селекцията като се направи и не вървят нещата,незнам кога ще тръгнат!!!Сериозни цели се постигат със сериозно отношение!!! :lol!: :lol!: :lol!:

_________________
Само един клуб!!!
Само един град!!!
Само "ЛУДОГОРЕЦ"!!!
Само Разград!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2010 09:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Сеп 2010 14:13
Мнения: 6
Местоположение: Търговище
Отбор: Светкавица 1922 (Търговище)
Странни неща се случват в БГ футбола - отборът от Разград е на 7-мо място ,а има амбиции да влиза в А група,отборът на Светкавица е на 6-то място а няма такива амбиции.
Както и да е ако тази година не влезете няма кога , по слаба Бгрупа няма да има скоро - догодина ще е Ботев при нас и те ще влязят в А, после Нафтекс и така ако изтървете влака ми се струва ,че до 2-3 год В група ще е по-близо до вас отколкото А група.

_________________
Светкавица играе, мълния удари - цяло Търговище е на стадиона и подкрепя шампиона!Само мълнии але але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лудогорец (Разград) - Светкавица - 0:1
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2010 10:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2010 14:11
Мнения: 613
Местоположение: Разград
Аз не виждам нищо странно в това.След като има оснавната предпоставка за тази амбиция,а именно финансова подплатеност,защо не!Що се отнася за Светкавица,там бай Петко си е направил добре сметката.Всяка точка навън се продава тройно вътре.Това е толкова ясно че само слепците не искат да го видят.Друг е въпроса че наистина имате стойностен отбор.
Аз лично предпочитам да подкрепям отбор който има някаква ясна цел,да се ядосвам на такива загуби,отколкото да отивам с безраличие на стадиона.Като знам че все някакси ще устискаме мястото си в групата.
То и затова в Търговище ходите две коли народ на мач.
Няма я тръпката!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2010 14:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Сеп 2010 18:15
Мнения: 293
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
trg_fen написа:
Странни неща се случват в БГ футбола - отборът от Разград е на 7-мо място ,а има амбиции да влиза в А група,отборът на Светкавица е на 6-то място а няма такива амбиции.
Както и да е ако тази година не влезете няма кога , по слаба Бгрупа няма да има скоро - догодина ще е Ботев при нас и те ще влязят в А, после Нафтекс и така ако изтървете влака ми се струва ,че до 2-3 год В група ще е по-близо до вас отколкото А група.


Много си прав за слабата Б група....Нали затова се ядосваме, че губим лесни точки...

_________________
ЛУДОГОРЕЦ-АЛЕ АЛЕЕЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2010 01:34 
Offline

Регистриран на: 14 Ное 2010 02:04
Мнения: 12
Как ще е слаба групата.. просто тази година няма отбори които да купуват мачове, всеки мач се играе и за това няма изявени отбори.
Преди първите 3-4 отбора винаги купуваха мачовете и кога не го правеха се дънеха винаги просто вижте старите резултати.
Ако нашите бяха взели 2 мача сега щеше да е друго.. футболистите щяха да имат самозувствие и щяха а си бият и мачовете дет се издъниха.
Просто освен футболисти и но треньор ни трябва нова управа футболни хора и по край тях един чакал в тази среда.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2010 09:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2010 14:11
Мнения: 613
Местоположение: Разград
Rob написа:
Просто освен футболисти и но треньор ни трябва нова управа футболни хора и по край тях един чакал в тази среда.

И какви трябва да са промените в управата?Да дойде някой като Милко Георгиев и Божинел?!Такива които погребаха Разградският футбол преди десет години?!
Айде поне ръководството оставете намира,тези момчета за разлика от други "ръководители"милеят за отбора и искат да се доказват.Благодарение на тези двамата,Сашо и Попа не само че не гледаме мачове от царевичака(както казва един колега),но изобщо има футбол в Разград.
Аз казвам така,много е лесно от страни да даваш идеи и да критикуваш.Който не му харесва създава отбор,издържаго и ръководи както сметне за добре.Който плаща той поръчва музиката.Никой никого не води насила на стадиона.
P.S Сашо и Попа са ми казвали че всичко това не го правят за себе си.А за града.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2010 11:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Сеп 2010 18:15
Мнения: 293
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Stanchev написа:
Rob написа:
Просто освен футболисти и но треньор ни трябва нова управа футболни хора и по край тях един чакал в тази среда.

И какви трябва да са промените в управата?Да дойде някой като Милко Георгиев и Божинел?!Такива които погребаха Разградският футбол преди десет години?!
Айде поне ръководството оставете намира,тези момчета за разлика от други "ръководители"милеят за отбора и искат да се доказват.Благодарение на тези двамата,Сашо и Попа не само че не гледаме мачове от царевичака(както казва един колега),но изобщо има футбол в Разград.
Аз казвам така,много е лесно от страни да даваш идеи и да критикуваш.Който не му харесва създава отбор,издържаго и ръководи както сметне за добре.Който плаща той поръчва музиката.Никой никого не води насила на стадиона.
P.S Сашо и Попа са ми казвали че всичко това не го правят за себе си.А за града.


Да без съмнение ръководството си е ОК, и както се казва ни реанимира за професионалния футбол.
Друг е въпроса е че много преекспонират темата А група, нов стадион и тем подобни, нека първо да го направят, после да говорят...както казват хората - по делата ще ги познаете..
Това за Петев,че го оставиха и си измиха ръцете с резервите на Петев също е малко странно, просто така мисля за момента, може и да не се окажа прав, но сигурно има и като мен да мислят така и да са малко объркани феновете...

_________________
ЛУДОГОРЕЦ-АЛЕ АЛЕЕЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2010 23:17 
Offline

Регистриран на: 29 Авг 2010 13:48
Мнения: 90
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Stanchev отборите от А група нямат публика защото така им казват, "като не Ви харесва не ходете на стадиона", и хората не ходят на мачове. Ако това е целта на ръководството да няма публика след още 2 такива мача и ще има по 300-400 човека. Един отбор е отбор когато има публика. Публиката никой не може да я излъже, кога играят и кога продават. Тези мнения към ръководството са за добро да обърнат внимание на проблема а не, че иска някой да ги сваля.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лудогорец (Разград) - Светкавица - 0:1
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2010 03:03 
Offline

Регистриран на: 01 Сеп 2010 00:35
Мнения: 20
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Смеете се на нас,но при вас ще е същия цирк 2,3 години и пак ще потънете в нищета,това е живата реалност момчета колкото и да ви е гадно.

Не го казвам с цел да се заяждам,но как я виждате тая работа да дойдете от "В" хоп 1 сезон в "Б" и айде "А" група,как да стане това?

Тия дето имате добро ръководство,имало финанси сме ги чували то,защото всичко ви е цветущо затова сте на тази позиция.

Тия приказки за супер селекцията през зимата са още по-измислени,но да видим.Аз съм убеден,че вие няма да влезете и до 2,3 сезона като неуспеете ще изчезнат и хората милеещи за отбора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лудогорец (Разград) - Светкавица - 0:1
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2010 09:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2010 14:11
Мнения: 613
Местоположение: Разград
Друга ми беше мисълта,но явно не съм бил разбран.Много е модерно сега да има общински клубове.Но се вижда че всичко това е временно явление.Един по един ще почнат да окапват.Това се прави да се източат едни пари пък после каквото ще да става.
Arrogance-от колко време ви лъжат,и определени хора си пълнят гушите.
И на Лечков му сложиха примката,Своге,Мездра къде са сега.Силистра и тях ще ги видим пролетта колко мача ще "загубят".Балчик и спряха общинските пари-почнаха да губят мач след мач.
Това е разликата,при нас няма кой да краде бюджета на отбора.
iii74-това е положението.На мен като не ми харесва даден продукт не го купувам.Който смята че не си заслужава да ходи на стадиона има доста други алтернативи.По-добре така отколкото да ходят и да псуват треньор и играчи и допълнително да внасят напрежение.Защото една голяма част са на стадиона именно за това там.Вчрно е и че публиката не може да бъде излъгана.
Пак се почна за продадени мачове.Кой и защо ще продава мача със Светкавица!?Много сме мнителни .
За "супер"селекцията тука имат вина малко и журналята.Но нека изчакаме десети януари!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лудогорец (Разград) - Светкавица - 0:1
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2010 12:32 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Станчев във всяко твое изречение присъства "Силистра" или "Доростол". Явно си ни голям фен, много се радвам :a006: За нас не се притеснявай, колко мачове ще загубим си е наш проблем..Без да афишираме мега цели и амбиции като вашата "А" група и "Звездна селекция" сме на 3-то място в класирането и отбора играе с хъс и желание всеки мач и това ни радва,а ти виждаш че сте по-близо до дъното на класирането, откакто до първите две места :D
Няма нищо лошо в това да мечтаеш, но осъзнайте се, до преди 2 дена уреждахте мачове с Мъдрево, а сега сте се "засилили" към "А" група.
Все пак успех.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лудогорец (Разград) - Светкавица - 0:1
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2010 18:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Окт 2010 20:07
Мнения: 126
Местоположение: Разград
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
С последните кометари май малко излязохме от темата.Относно мача:всеки отбор може да победи всеки и всеки отбор може да загуби от всеки.Това е истината за нашата "Б група".Недейте забравя,че още сме на средата и изненадите тепърва престоят.

_________________
Само един клуб!!!
Само един град!!!
Само "ЛУДОГОРЕЦ"!!!
Само Разград!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 64 мнения ]  Предишна  1, 2, 3



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Това е ПФК "Светкавица"
Форум: Светкавица (Търговище)
DUNAV-RUSSE 39776 30 Юли 2011 13:20
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения Светкавица-Нафтекс
Форум: Архив
Fabio_Cannavaro 16508 05 Мар 2007 22:57
от kiko
Преглежда непрочетените мнения Светкавица-Дунав
Форум: Светкавица (Търговище)
kazaka 5997 17 Мар 2007 19:23
от kazaka
Преглежда непрочетените мнения Светкавица-Дунав
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 16276 19 Мар 2007 14:26
от RoNaldO07
Преглежда непрочетените мнения Светкавица (Търговище) - Локомотив (СтЗ)
Форум: Локомотив (Стара Загора)
Lorenco 5397 01 Апр 2007 14:39
от studentarator

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози