**************************************************
I кръг - 31 юли 2010, събота, 18:00 ч
Лудогорец 1947 (Разград) - Дунав (Русе) - 1:1
Несебър (Несебър) - Спартак-С 94 (Пловдив) - 0:1
Любимец 2007 (Любимец) - Добруджа 1919 (Добрич) - 2:1
Светкавица 1922 (Търговище) - Равда 1954 (Равда) - 3:0
Брестник 1948 (Пловдив) - Черноморец (Балчик) - 0:2
Черноморец (Поморие) - Доростол 2003 (Силистра) - 0:0
**************************************************
II кръг - 7 август 2010, събота, 18:00 ч
Лудогорец 1947 (Разград) - Несебър (Несебър) - 2:0
Дунав (Русе) - Черноморец (Балчик) - 0:0
Равда 1954 (Равда) - Брестник 1948 (Пловдив) - 0:1
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица 1922 (Търговище) - 1:0
Доростол 2003 (Силистра) - Любимец 2007 (Любимец) - 1:1
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Поморие) - 0:2
**************************************************
III кръг - 14 август 2010, събота, 18:30 ч
Черноморец (Поморие) - Лудогорец 1947 (Разград) - 1:0
Несебър (Несебър) - Дунав (Русе) - 0:2
Любимец 2007 (Любимец) - Спартак-С 94 (Пловдив) - 0:3
Светкавица 1922 (Търговище) - Доростол 2003 (Силистра)- 1:0
Брестник 1948 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) - 0:0
Черноморец (Балчик) - Равда 1954 (Равда) - 3:1
**************************************************
IV кръг - 21 август 2010, събота, 18:00 ч
Лудогорец 1947 (Разград) - Любимец 2007 (Любимец) - 2:1
Дунав (Русе) - Равда 1954 (Равда) - 4:1
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик) - 1:1
Доростол 2003 (Силистра) - Брестник 1948 (Пловдив) - 1:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище) - 4:0
Несебър (Несебър) - Черноморец (Поморие) - 1:0
**************************************************
V кръг - 28 август 2010, събота, 18:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Несебър (Несебър) - 2:0
Светкавица 1922 (Търговище) - Лудогорец 1947 (Разград) - 1:0
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив) - 1:2
Черноморец (Балчик) - Доростол 2003 (Силистра) - 1:2
Равда 1954 (Равда) - Добруджа 1919 (Добрич) - 3:3
Черноморец (Поморие) - Дунав (Русе) - 3:0 сл. *
**************************************************
VI кръг - 11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Лудогорец 1947 (Разград) - Брестник 1948 (Пловдив)
Дунав (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)
Доростол 2003 (Силистра) - Равда 1954 (Равда)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище)
11 септември 2010, събота, 19:00 ч
Черноморец (Поморие) - Любимец 2007 (Любимец)
**************************************************
VII кръг - 18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1947 (Разград)
Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе)
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Поморие)
Брестник 1948 (Пловдив) - Несебър (Несебър)
Равда 1954 (Равда) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2003 (Силистра)
**************************************************
VIII кръг - 25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Лудогорец 1947 (Разград) - Равда 1954 (Равда)
Дунав (Русе) - Доростол 2003 (Силистра)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)
Любимец 2007 (Любимец) - Светкавица 1922 (Търговище)
25 септември 2010, събота, 19:00 ч
Черноморец (Поморие) - Брестник 1948 (Пловдив)
**************************************************
IX кръг - 2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1947 (Разград)
Светкавица 1922 (Търговище) - Дунав (Русе)
Брестник 1948 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)
Черноморец (Балчик) - Черноморец (Поморие)
Равда 1954 (Равда) - Несебър (Несебър)
Доростол 2003 (Силистра) - Спартак-С 94 (Пловдив)
**************************************************
X кръг - 16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Лудогорец 1947 (Разград) - Доростол 2003 (Силистра)
Дунав (Русе) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Несебър (Несебър) - Добруджа 1919 (Добрич)
Черноморец (Поморие) - Равда 1954 (Равда)
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец (Балчик)
Светкавица 1922 (Търговище) - Брестник 1948 (Пловдив)
**************************************************
XI кръг - 23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Лудогорец 1947 (Разград)
Брестник 1948 (Пловдив) - Дунав (Русе)
Черноморец (Балчик) - Светкавица 1922 (Търговище)
Равда 1954 (Равда) - Любимец 2007 (Любимец)
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Поморие)
Доростол 2003 (Силистра) - Несебър (Несебър)
**************************************************