bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 00:54


Български клубове - Любимец (Любимец) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 71 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Окт 2008 09:20 
жялко за минко.. :(


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Треньорски щаб и играчи
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2008 17:37 
Offline

Регистриран на: 06 Сеп 2008 15:57
Мнения: 679
Местоположение: България
наистина жялко че Жилката няма да пази повече :| :bounce:

_________________
★★★★★★★★★★★★★★★Всеки би те подкрепил,когато знае,че си прав,но аз ще го направя и когато грешиш.Разликата между мен и другите не е голяма , просто аз ще съм до теб, дори когато тях ги няма!!!★★★★★★★★★★★★★★★


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Треньорски щаб и играчи
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2008 18:01 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 12 Мар 2008 23:06
Мнения: 618
Местоположение: Свиленград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
m1m3t0_x написа:
ами те както са почнали ..като се контузи някой и да го гонят няма да останат футболисти..Миналия мач с Берое контизиха защитника Скерлев и сега 1 месец няма да играе а скоро на терена трябва да се върне Мартин Младенов :razz:

Тази практика я правят всички отбори,дори някои от А група.Никой отбор не би се съгласил да плаща по 7-8-9 месеца заплата на футболист,който въобще не взема участие в тренировките и без дори да се знае дали ще може да играе футбол след възстановяването.Повечето отбори не рискуват и гонят играчите.

_________________
"Щастливи сме със спортната си слава,единни сме чрез футболния тим.Това,което всички ни сближава е порива красив да победим!О, Свиленград историята помни фиестите по спортното поле,а днес е юбилей на стадиона клуб Свиленград за футбола ОЛЕ!!!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2008 20:52 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2007 12:37
Мнения: 289
Кажи ми как ще ги изгонят, ако имат професионални договори ?
Гонят ей такива като Минко Жилков, нищо лично към момчето, има качества, но го визирам в смисъла, че е млад играч и под 21 години, затова и няма професионален контракт


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2008 12:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Апр 2008 18:56
Мнения: 250
Местоположение: Любимец/Пловдив
Отбор: Любимец 2007 (Любимец)
Skype: death_lord_m
Професионален контракт може да се извърше минимум на 17 годишна възраст, ако не се лъжа. Явно е имало някаква клауза за контузия, при която футболиста трябва да се лекува повече от 3-6 месеца (примерни цифри споменавам) да му се прекратява договора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Треньорски щаб и играчи
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2008 13:02 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2007 12:37
Мнения: 289
На 18 се подписва първия професионален договор. Но реално в Б група, всеки един футболист до 21-годишна възраст може да играе с аматьорски договор, затова и по голяма част от младите играчи във втората ни дивизия не подписват договори.
Проблема при тях е такъв, че клуба, който предложи договор на играч под 23 години, трябва да се разбере с отбора-майка. Тоест този тим, на когото дадения футболист е юноша. Обикновено те искат доста пари и затова родните ни отбори си спестяват главоболията и картотекират младите играчи като аматьори. А в случай, че покаже качества, тогава вече се търсят начини да се откупят правата му от клуба-майка.
общо взето схемата е направена така, че да се сподпомогнат школите произвеждащи таланти.
Затова и вашите не са търсили конкакт с Локо Пд, а след контузията на Жилков са решили да си спестят средства и да го освободят. Поне аз така мисля.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Треньорски щаб и играчи
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2008 15:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Май 2008 00:05
Мнения: 189
Отбор: Любимец 2007 (Любимец)
Skype: stinki_minki
ivankolev написа:
На 18 се подписва първия професионален договор. Но реално в Б група, всеки един футболист до 21-годишна възраст може да играе с аматьорски договор, затова и по голяма част от младите играчи във втората ни дивизия не подписват договори.
Проблема при тях е такъв, че клуба, който предложи договор на играч под 23 години, трябва да се разбере с отбора-майка. Тоест този тим, на когото дадения футболист е юноша. Обикновено те искат доста пари и затова родните ни отбори си спестяват главоболията и картотекират младите играчи като аматьори. А в случай, че покаже качества, тогава вече се търсят начини да се откупят правата му от клуба-майка.
общо взето схемата е направена така, че да се сподпомогнат школите произвеждащи таланти.
Затова и вашите не са търсили конкакт с Локо Пд, а след контузията на Жилков са решили да си спестят средства и да го освободят. Поне аз така мисля.

звучи логично!! :roll:

_________________
Гонзо-прасе,Витиня те зовеее!!
Без борба,няма победа!!Без хероин,няма говеда!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2008 16:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Апр 2008 18:56
Мнения: 250
Местоположение: Любимец/Пловдив
Отбор: Любимец 2007 (Любимец)
Skype: death_lord_m
Възможно е, все пак жалко за Минко, харесваше ми :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Треньорски щаб и играчи
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2008 16:28 
Offline

Регистриран на: 06 Сеп 2008 15:57
Мнения: 679
Местоположение: България
май е точно така...Защото има още 2 момчета на Минко-вите години Кеко и Бисер и до сега не са били в групата за официялен мач...но Коцето е на 20 и има 2 мачя най-много да не е бил титуляр

_________________
★★★★★★★★★★★★★★★Всеки би те подкрепил,когато знае,че си прав,но аз ще го направя и когато грешиш.Разликата между мен и другите не е голяма , просто аз ще съм до теб, дори когато тях ги няма!!!★★★★★★★★★★★★★★★


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2008 16:29 
Offline

Регистриран на: 06 Сеп 2008 15:57
Мнения: 679
Местоположение: България
Дано новите дето сега тренират със отбора подпишят договори

_________________
★★★★★★★★★★★★★★★Всеки би те подкрепил,когато знае,че си прав,но аз ще го направя и когато грешиш.Разликата между мен и другите не е голяма , просто аз ще съм до теб, дори когато тях ги няма!!!★★★★★★★★★★★★★★★


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2008 12:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Апр 2008 18:56
Мнения: 250
Местоположение: Любимец/Пловдив
Отбор: Любимец 2007 (Любимец)
Skype: death_lord_m
Аз още не съм ги видял, очаква ли се да са каркотекирани за Каварна?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2008 19:31 
Offline

Регистриран на: 15 Фев 2007 12:37
Мнения: 289
Тенчо Георгиев е велик. Ще видите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2008 19:48 
Offline

Регистриран на: 06 Сеп 2008 15:57
Мнения: 679
Местоположение: България
ivankolev написа:
Тенчо Георгиев е велик. Ще видите.


напълно съм съгласна.Някалко чяса след престигането му Любимец на тренировка той направи задна ножица и вкара гол..Мисля че Той и Павлин ще дигнат духа на играта

_________________
★★★★★★★★★★★★★★★Всеки би те подкрепил,когато знае,че си прав,но аз ще го направя и когато грешиш.Разликата между мен и другите не е голяма , просто аз ще съм до теб, дори когато тях ги няма!!!★★★★★★★★★★★★★★★


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2008 16:06 
Offline

Регистриран на: 06 Сеп 2008 15:57
Мнения: 679
Местоположение: България
Marin написа:
Аз още не съм ги видял, очаква ли се да са каркотекирани за Каварна?



Ами доктора каза че незнае все още но трябва да попитав Коце Костадинов какво ще каже по този въпрос

_________________
★★★★★★★★★★★★★★★Всеки би те подкрепил,когато знае,че си прав,но аз ще го направя и когато грешиш.Разликата между мен и другите не е голяма , просто аз ще съм до теб, дори когато тях ги няма!!!★★★★★★★★★★★★★★★


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2008 18:09 
m1m3t0_x написа:
Marin написа:
Аз още не съм ги видял, очаква ли се да са каркотекирани за Каварна?



Ами доктора каза че незнае все още но трябва да попитав Коце Костадинов какво ще каже по този въпрос


Тенчо днес играеше страхотно и дузпа направи...Мисля че ще го картотекират до мачя със Каварна дори може би преди това със Раднево :roll:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2008 22:03 
Offline

Регистриран на: 06 Сеп 2008 15:57
Мнения: 679
Местоположение: България
Радостна новина от отбора на Любимец .Шефа на ПФК Любимец изгони старши трениора Димчо Марков,трениор на отбора до зимата ще е Ивайло Петев :first: :first: :first: :first:

_________________
★★★★★★★★★★★★★★★Всеки би те подкрепил,когато знае,че си прав,но аз ще го направя и когато грешиш.Разликата между мен и другите не е голяма , просто аз ще съм до теб, дори когато тях ги няма!!!★★★★★★★★★★★★★★★


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2008 14:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Мар 2008 21:13
Мнения: 254
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
време беше,сега джими или там както му викат може да се кандидатира за тренер на ЕВРОРОМА,БАЦОВА МААЛА,а може и в Левски да си го вземат,та да ги потопи изцяло.

_________________
!Гол гол гол Свиленград ликувай!Гол гол гол Свиленград празнувай топката лети право към вратата пак ще победим наша е играта.

Преминахме през шеметни години,
но спортната ни слава устоя!
Любимците ни вкарваха голове
с червения екип на ЦСКА!
В историята ще останат вечно
победите над Интер и Аякс!
А Ливърпул и славния Ювентус
завинаги ще помнят ЦСКА!
Пак гол след гол вратите ще разтърсва
щом феновете дават ни крила!
И нека в следващите 60 години шампион да бъде само ЦСКА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2008 19:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Апр 2008 18:56
Мнения: 250
Местоположение: Любимец/Пловдив
Отбор: Любимец 2007 (Любимец)
Skype: death_lord_m
m1m3t0_x написа:
Радостна новина от отбора на Любимец .Шефа на ПФК Любимец изгони старши трениора Димчо Марков,трениор на отбора до зимата ще е Ивайло Петев :first: :first: :first: :first:


Наистина поне до момента резултатите бяха много колебливи, но за сметка това не играхме толкова зле. Вярвам, че Сталев няма да хаби средства да назначи този път някое известно име в българския футбол. Аз съм доволен от смяната и мисля, че Петев добре ще води отбора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Треньорски щаб и играчи
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2008 14:39 
Интересувам се от играча на Любимец Емил Петков. Дали той е същия, който е играл в Родопа Смолян или е някой нов. Предварително благодаря за отговора.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Треньорски щаб и играчи
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2008 16:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Май 2007 11:51
Мнения: 476
Местоположение: Смолян
Отбор: Родопа 1927 (Смолян)
ivosto написа:
Интересувам се от играча на Любимец Емил Петков. Дали той е същия, който е играл в Родопа Смолян или е някой нов. Предварително благодаря за отговора.


Той е!

_________________
ОБИЧАМ ДА ОБИЧАМ !!! :)

http://www.rodopa-smolyan.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Треньорски щаб и играчи
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2008 10:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Апр 2008 18:56
Мнения: 250
Местоположение: Любимец/Пловдив
Отбор: Любимец 2007 (Любимец)
Skype: death_lord_m
julijan написа:
ivosto написа:
Интересувам се от играча на Любимец Емил Петков. Дали той е същия, който е играл в Родопа Смолян или е някой нов. Предварително благодаря за отговора.


Той е!


Той ми е любимец. Това момче играе адски добре и наистина заслужава място и в А група!!! Вкара невероятен гол от 25-30 метра срещу Марица и всички мачове досега играе невероятно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2008 19:18 
Offline

Регистриран на: 06 Сеп 2008 15:57
Мнения: 679
Местоположение: България
Ръководството на Любимец освободиха дошлия на проби Тенчо Георгиев.Също така вече официално има местен играч във отбора .Вчера изпалнителния директор Коце Костадинов официялно каркотекирал вратаря Радостин Димитров .Радо ще е втория вратар на отбора :)

_________________
★★★★★★★★★★★★★★★Всеки би те подкрепил,когато знае,че си прав,но аз ще го направя и когато грешиш.Разликата между мен и другите не е голяма , просто аз ще съм до теб, дори когато тях ги няма!!!★★★★★★★★★★★★★★★


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2008 20:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Апр 2008 18:56
Мнения: 250
Местоположение: Любимец/Пловдив
Отбор: Любимец 2007 (Любимец)
Skype: death_lord_m
Хехе, Радо Котката е известен. Мен ми харесваше като пазеше едно време. Той беше в отбора и преди две години във В група, ама не знам за какво стана и го изгониха или нещо такова. Иначе момчето пазеше (поне едно време). Малко опит и за резервен вратар е перфектен :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Треньорски щаб и играчи
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2008 21:06 
Offline

Регистриран на: 06 Сеп 2008 15:57
Мнения: 679
Местоположение: България
ще го оправят ..Стоян сигурно другия сезон ще дойде

_________________
★★★★★★★★★★★★★★★Всеки би те подкрепил,когато знае,че си прав,но аз ще го направя и когато грешиш.Разликата между мен и другите не е голяма , просто аз ще съм до теб, дори когато тях ги няма!!!★★★★★★★★★★★★★★★


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2008 13:53 
хахахаха те и Дарака да вземат :D:D:D:D


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 71 мнения ]  Предишна  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Бивши играчи на Ботев Вр
Форум: Ботев (Враца)
r.h. 16579 17 Фев 2012 17:01
от Saava
Преглежда непрочетените мнения Mълния удари трима играчи на "Дунав"
Форум: Сезон 2007/2008
FCDunavRuse 3881 16 Юли 2007 11:49
от I_Love_Spartak
Преглежда непрочетените мнения Снимки-играчи,мачове,тренировки....всичко свързано с Юнайтед
Форум: Манчестър Юнайтед
dorostol2003 3358 19 Яну 2009 00:04
от Crosby
Преглежда непрочетените мнения Интервюта,мнения,коментари на играчи и треньори в Юнайтед
Форум: Манчестър Юнайтед
dorostol2003 33180 18 Май 2009 19:38
от ispaneca81
Преглежда непрочетените мнения ИГРАЧИ И ТРЕНЬОРИ
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 3616 03 Ное 2007 14:11
от CHH4

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози