Класиране: 1. Локомотив (Горна Оряховица) 3 7:0 7 2. Гигант (Белене) 3 10:5 7 3. Локомотив (Дряново) 4 10:6 7 4. Ситомир (Никопол) 3 3:1 7 5. Ботев (Димово) 3 12:5 6 6. Чавдар (Бяла Слатина) 3 8:3 6 7. Янтра (Габрово) 4 8:4 6 8. Ботев (Козлодуй) 4 11:8 6 9. Торпедо (Борован) 4 6:8 6 10. Трявна 4 6:6 5 11. Балкан (Белоградчик) 4 5:8 5 12. Алмус Биър (Сталийска махала) 4 3:6 4 13. Левски 3 2:6 3 14. Академик (Свищов) 4 3:13 3 15. Павликени 4 1:16 0
I кръг
15 август 2009, събота, 18:00 ч Ботев (Козлодуй) - Алмус Биър (Сталийска махала) 4:1 16 август 2009, неделя, 18:00 ч Локомотив (Горна Оряховица) - Трявна 2:0 Гигант (Белене) - Локомотив (Дряново) 4:3 Янтра (Габрово) - Павликени 4:0 Ситомир (Никопол) - Академик (Свищов) 1:0 Левски - Ботев (Димово) 2:1 26 август 2009, сряда, 18:00 ч Балкан (Белоградчик) - Торпедо (Борован) 2:1 Чавдар (Бяла Слатина) - почива
II кръг
22 август 2009, събота, 18:00 ч Академик (Свищов) - Левски 3:0 23 август 2009, неделя, 18:00 ч Торпедо (Борован) - Ботев (Димово) 3:1 Алмус Биър (Сталийска махала) - Чавдар (Бяла Слатина) 0:2 Павликени - Ботев (Козлодуй) 0:4 Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово) 1:1 Трявна - Гигант (Белене) 1:1 Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Горна Оряховица) 0:0 Ситомир (Никопол) - почива
III кръг
29 август 2009, събота, 18:00 ч Ботев (Димово) - Академик (Свищов) 5:0 30 август 2009, неделя, 18:00 ч Локомотив (Горна Оряховица) - Торпедо (Борован) 5:0 Гигант (Белене) - Балкан (Белоградчик) 5:1 Янтра (Габрово) - Трявна 1:1 Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Дряново) 1:3 Чавдар (Бяла Слатина) - Павликени 6:0 Ситомир (Никопол) - Алмус Биър (Сталийска махала) 0:0 Левски - почива
IV кръг
4 септември 2009, петък, 17:00 ч Алмус Биър (Сталийска махала) - Левски 2:0 5 септември 2009, събота, 17:00 ч Торпедо (Борован) - Академик (Свищов) 2:0 6 септември 2009, неделя, 17:00 ч Павликени - Ситомир (Никопол) 1:2 Локомотив (Дряново) - Чавдар (Бяла Слатина) 3:0 Трявна - Ботев (Козлодуй) 4:2 Балкан (Белоградчик) - Янтра (Габрово) 2:2 9 септември 2009, сряда, 17:00 ч Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене) - отложен Ботев (Димово) - почива
V кръг
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч Гигант (Белене) - Торпедо (Борован) Янтра (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица) Ботев (Козлодуй) - Балкан (Белоградчик) Чавдар (Бяла Слатина) - Трявна Ситомир (Никопол) - Локомотив (Дряново) Левски - Павликени Ботев (Димово) - Алмус Биър (Сталийска махала) Академик (Свищов) - почива
VI кръг
19 септември 2009, събота, 17:00 ч Алмус Биър (Сталийска махала) - Академик (Свищов) 20 септември 2009, неделя, 17:00 ч Павликени - Ботев (Димово) Локомотив (Дряново) - Левски Трявна - Ситомир (Никопол) Балкан (Белоградчик) - Чавдар (Бяла Слатина) Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Козлодуй) Гигант (Белене) - Янтра (Габрово) Торпедо (Борован) - почива
VII кръг
26 септември 2009, събота, 17:00 ч Академик (Свищов) - Павликени 27 септември 2009, неделя, 17:00 ч Янтра (Габрово) - Торпедо (Борован) Ботев (Козлодуй) - Гигант (Белене) Чавдар (Бяла Слатина) - Локомотив (Горна Оряховица) Ситомир (Никопол) - Балкан (Белоградчик) Левски - Трявна Ботев (Димово) - Локомотив (Дряново) Алмус Биър (Сталийска махала) - почива
VIII кръг
3 октомври 2009, събота, 16:00 ч Локомотив (Дряново) - Академик (Свищов) 4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч Торпедо (Борован) - Алмус Биър (Сталийска махала) Трявна - Ботев (Димово) Балкан (Белоградчик) - Левски Локомотив (Горна Оряховица) - Ситомир (Никопол) Гигант (Белене) - Чавдар (Бяла Слатина) Янтра (Габрово) - Ботев (Козлодуй) Павликени - почива
IX кръг
10 октомври 2009, събота, 16:00 ч Академик (Свищов) - Трявна 11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч Ботев (Козлодуй) - Торпедо (Борован) Чавдар (Бяла Слатина) - Янтра (Габрово) Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене) Левски - Локомотив (Горна Оряховица) Ботев (Димово) - Балкан (Белоградчик) Алмус Биър (Сталийска махала) - Павликени Локомотив (Дряново) - почива
X кръг
17 октомври 2009, събота, 16:00 ч Балкан (Белоградчик) - Академик (Свищов) 18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч Торпедо (Борован) - Павликени Локомотив (Дряново) - Алмус Биър (Сталийска махала) Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Димово) Гигант (Белене) - Левски Янтра (Габрово) - Ситомир (Никопол) Ботев (Козлодуй) - Чавдар (Бяла Слатина) Трявна - почива
XI кръг
24 октомври 2009, събота, 14:30 ч Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица) 25 октомври 2009, неделя, 14:30 ч Чавдар (Бяла Слатина) - Торпедо (Борован) Ситомир (Никопол) - Ботев (Козлодуй) Левски - Янтра (Габрово) Ботев (Димово) - Гигант (Белене) Алмус Биър (Сталийска махала) - Трявна Павликени - Локомотив (Дряново) Балкан (Белоградчик) - почива
XII кръг
31 октомври 2009, събота, 14:30 ч Гигант (Белене) - Академик (Свищов) 1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч Торпедо (Борован) - Локомотив (Дряново) Трявна - Павликени Балкан (Белоградчик) - Алмус Биър (Сталийска махала) Янтра (Габрово) - Ботев (Димово) Ботев (Козлодуй) - Левски Чавдар (Бяла Слатина) - Ситомир (Никопол) Локомотив (Горна Оряховица) - почива
XIII кръг
7 ноември 2009, събота, 14:30 ч Академик (Свищов) - Янтра (Габрово) 8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч Ситомир (Никопол) - Торпедо (Борован) Левски - Чавдар (Бяла Слатина) Ботев (Димово) - Ботев (Козлодуй) Алмус Биър (Сталийска махала) - Локомотив (Горна Оряховица) Павликени - Балкан (Белоградчик) Локомотив (Дряново) - Трявна Гигант (Белене) - почива
XIV кръг
14 ноември 2009, събота, 14:30 ч Ботев (Козлодуй) - Академик (Свищов) 15 ноември 2009, неделя, 14:30 ч Торпедо (Борован) - Трявна Балкан (Белоградчик) - Локомотив (Дряново) Локомотив (Горна Оряховица) - Павликени Гигант (Белене) - Алмус Биър (Сталийска махала) Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Димово) Ситомир (Никопол) - Левски Янтра (Габрово) - почива
XV кръг
21 ноември 2009, събота, 14:00 ч Академик (Свищов) - Чавдар (Бяла Слатина) 22 ноември 2009, неделя, 14:00 ч Левски - Торпедо (Борован) Ботев (Димово) - Ситомир (Никопол) Алмус Биър (Сталийска махала) - Янтра (Габрово) Павликени - Гигант (Белене) Локомотив (Дряново) - Локомотив (Горна Оряховица) Трявна - Балкан (Белоградчик) Ботев (Козлодуй) - почива
|