Б Ъ Л Г А Р С К И Ф У Т Б О Л Е Н С Ъ Ю З - З О Н А Л Е Н С Ъ В Е Т - В Е Л И К О Т Ъ Р Н О В О
КРАЙНИ КЛАСИРАНИЯ СЕЗОН 2010/2011 Г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В СЕВЕРОЗАПАДНА "В" АМАТЬОРСКА ФУТБОЛНА ГРУПА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 БДИН ВИДИН 30 23 5 2 82- 17 74
2 БОТЕВ КОЗЛОДУЙ 30 19 4 7 57- 16 61
3 ЛОКОМОТИВ МЕЗДРА 30 17 7 6 53- 24 58
4 ЯНТРА 2000 ГАБРОВО 30 16 5 9 57- 34 53
5 СПАРТАК 1919 ПЛЕВЕН 30 15 6 9 49- 27 51
6 САМОВОДЕНЕ САМОВОДЕНЕ 30 14 8 8 57- 25 50
7 АКАДЕМИК СВИЩОВ 30 13 9 8 52- 29 48
8 ТРЯВНА ТРЯВНА 30 13 6 11 42- 37 45
9 СИТОМИР НИКОПОЛ 30 12 5 13 39- 53 41
10 ТОРПЕДО 2004 БОРОВАН 30 10 5 15 39- 35 35
11 БОТЕВ ДИМОВО 30 10 2 18 25- 58 32
12 БАЛКАН БЕЛОГРАДЧИК 30 9 4 17 40- 65 31
13 ЛОКОМОТИВ Г.ОРЯХОВИЦА 30 7 8 15 28- 42 29
14 ГИГАНТ БЕЛЕНЕ 30 8 2 20 25- 70 23 *
15 ЛОКОМОТИВ ДРЯНОВО 30 6 5 19 17- 76 23
16 ЛЕВСКИ 2007 ЛЕВСКИ 30 7 1 22 24- 78 22
ОБЩО: 480 199 82 199 686-686 679
ЗАБЕЛЕЖКА:
На ФК " Гигант " Белене са отнети 3 / три / точки от актива им.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ "А" ГРУПА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 БОТЕВ ВРАЦА 18 13 3 2 68- 16 42
2 СПАРТАК 1919 ПЛЕВЕН 18 10 3 5 52- 32 33
3 ЯНТРА 2000 ГАБРОВО 18 10 2 6 34- 21 32
4 МОНТАНА МОНТАНА 18 10 2 6 46- 20 32
5 БЕЛИТЕ ОРЛИ ПЛЕВЕН 18 9 4 5 44- 27 31
6 ЛОКОМОТИВ Г.ОРЯХОВИЦА 18 10 1 7 28- 28 31
7 ЛОКОМОТИВ МЕЗДРА 18 7 3 8 35- 32 24
8 КОМ МИНЬОР БЕРКОВИЦА 18 6 1 11 29- 51 19
9 ЧАВДАР Б. СЛАТИНА 18 4 2 12 26- 69 14
10 БОТЕВ КРИВОДОЛ 18 0 1 17 6- 72 1
ОБЩО: 180 79 22 79 368-368 259
Б Ъ Л Г А Р С К И Ф У Т Б О Л Е Н С Ъ Ю З - З О Н А Л Е Н С Ъ В Е Т - В Е Л И К О Т Ъ Р Н О В О
КРАЙНИ КЛАСИРАНИЯ СЕЗОН 2010/2011 Г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ "Б" ГРУПА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 САМОВОДЕНЕ САМОВОДЕНЕ 18 15 1 2 68- 11 46
2 ЧУМЕРНА ЕЛЕНА 18 13 2 3 57- 24 41
3 ЧАВДАР ТРОЯН 18 12 1 5 68- 32 37
4 ТРЯВНА ТРЯВНА 18 9 1 8 36- 42 28
5 АКАДЕМИК СВИЩОВ 18 7 5 6 49- 32 26
6 ЛЕВСКИ ЛЕВСКИ 18 7 3 8 49- 51 24
7 ГИГАНТ БЕЛЕНЕ 18 5 3 10 27- 59 18
8 ПАВЛИКЕНИ П-НИ 18 4 2 12 30- 70 14
9 ЛОКОМОТИВ ДРЯНОВО 18 3 3 12 32- 59 12
10 СИТОМИР НИКОПОЛ 18 3 3 12 32- 68 12
ОБЩО: 180 78 24 78 448-448 258
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ - ЗОНА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 СПАРТАК 1919 ПЛЕВЕН 14 12 2 0 28- 4 38
2 ЛИТЕКС ЛОВЕ4 14 8 5 1 39- 7 29
3 ЕТЪР 1924 В.ТЪРНОВО 14 6 2 6 18- 14 20
4 ЯНТРА 2000 ГАБРОВО 14 6 2 6 18- 18 20
5 ПЛЕВЕН ПЛЕВЕН 14 5 2 7 15- 20 17
6 ЛОКОМОТИВ Г.ОРЯХОВИЦА 14 4 3 7 10- 22 15
7 ВИДИМА РАКОВСКИ СЕВЛИЕВО 14 2 3 9 15- 27 9
8 БЕЛИТЕ ОРЛИ ПЛЕВЕН 14 2 3 9 8- 39 9
ОБЩО: 112 45 22 45 151-151 157
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ - ОБЛАСТ
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 „ЕТЪР” ВЕЛИКО ТЪРНОВО 15 11 2 2 43-7 35
2 "ЧУМЕРНА" ЕЛЕНА 15 10 3 2 38-15 33
3 "ОРЛОВЕЦ" ГАБРОВО 15 6 2 7 24-28 20
4 "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ 15 5 4 6 20-17 19
5 "АКАДЕМИК" СВИЩОВ 15 5 1 9 11.-27 16
6 "АРКУС" ЛЯСКОВЕЦ 15 1 2 12 9.-51 5
ОБЩО: 90 38 14 38 145-145 128
Б Ъ Л Г А Р С К И Ф У Т Б О Л Е Н С Ъ Ю З - З О Н А Л Е Н С Ъ В Е Т - В Е Л И К О Т Ъ Р Н О В О
КРАЙНИ КЛАСИРАНИЯ СЕЗОН 2010/2011 Г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ - ОБЛАСТ
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 ЛОКОМОТИВ ДРЯНОВО 8 7 0 1 26- 10 21
2 АКАДЕМИК СВИЩОВ 9 3 3 3 32- 21 12
3 ПАВЛИКЕНИ ПАВЛИКЕНИ 8 4 0 4 28- 22 12
4 ТРЯВНА ТРЯВНА 8 3 2 3 25- 25 11
5 ЛЕВСКИ 1986 СТРАЖИЦА 8 1 0 7 7- 40 3
ОБЩО: 42 18 6 18 118-118 60
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ДЕЦА - ОБЛАСТ
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 ЧУМЕРНА ЕЛЕНА 18 17 0 1 87- 8 51
2 ЯНТРА П.ТРЪМБЕШ 18 14 2 2 46- 7 44
3 ПАВЛИКЕНИ П-НИ 18 14 0 4 64- 19 42
4 ЕТЪР В.ТЪРНОВО 18 8 4 6 54- 28 28
5 ЛОКОМОТИВ ДРЯНОВО 18 7 1 10 35- 50 22
6 ДОЛНА ОРЯХОВИЦА 18 6 3 9 24- 28 21
7 АКАДЕМИК СВИЩОВ 18 6 1 11 26- 51 19
8 ЛЕВСКИ 1986 СТРАЖИЦА 18 5 0 13 31- 53 15
9 ТРЯВНА ТРЯВНА 18 3 2 13 21- 91 11
10 АРКУС ЛЯСКОВЕЦ 18 3 1 14 16- 69 10
ОБЩО: 180 83 14 83 404-404 263
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ – ЗОНА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 „ВИДИМА РАКОВСКИ” СЕВЛИЕВО 24 19 1 4 94-19 58
2 „ЛИТЕКС” ЛОВЕЧ 24 18 4 2 86-13 58
3 „ЕТЪР 1924” ВЕЛИКО ТЪРНОВО 24 15 6 3 47-18 51
4 . „СПАРТАК 1919” ПЛЕВЕН 24 12 2 10 40-26 38
5 . „ЛОКОМОТИВ” ГОРНА ОРЯХОВИЦА 24 11 5 8 35-26 38
6 . „САМОВОДЕНЕ” САМОВОДЕНЕ 24 9 3 12 30-40 30
7 . „ЯНТРА 2000” ГАБРОВО 24 8 5 11 36-34 29
8 . „ПЛЕВЕН” ПЛЕВЕН 24 2 0 23 14-117 6
9 . „БЕЛИТЕ ОРЛИ” ПЛЕВЕН 24 1 0 22 13-102 3
ОБЩО: 216 95 26 95 395-395 311
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ДЕЦА – ЗОНА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 „ЛИТЕКС” ЛОВЕЧ 24 24 0 0 185-3 72
2 „ПЛЕВЕН” ПЛЕВЕН 24 20 1 3 89-17 61
3 „ВИДИМА РАКОВСКИ” СЕВЛИЕВО 24 14 1 9 67-34 43
4 „СПАРТАК 1919” ПЛЕВЕН 24 13 4 7 42-30 43
5 „ЯНТРА 2000” ГАБРОВО 24 10 1 13 26-46 31
6 „САМОВОДЕНЕ” САМОВОДЕНЕ 24 9 3 12 28-60 30
7 „ЛОКОМОТИВ” ГОРНА ОРЯХОВИЦА 24 7 1 16 26-55 22
8 „ЕТЪР 1924” ВЕЛИКО ТЪРНОВО 24 4 1 19 18-111 13
9 „БЕЛИТЕ ОРЛИ” ПЛЕВЕН 24 1 0 23 11-136 3
ОБЩО: 216 102 10 102 492-492 318
Б Ъ Л Г А Р С К И Ф У Т Б О Л Е Н С Ъ Ю З - З О Н А Л Е Н С Ъ В Е Т - В Е Л И К О Т Ъ Р Н О В О
КРАЙНИ КЛАСИРАНИЯ СЕЗОН 2010/2011 Г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В "А" ОБЛАСТНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ИЗТОК
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 РОСИЦА ПОЛИКРАИЩЕ 18 13 3 2 42- 16 42
2 КИЛИФАРЕВО КИЛИФАРЕВО 18 10 5 3 34- 15 35
3 ЯНТРА-ДРАГАНОВО 18 11 2 5 35- 14 35
4 БАЛИ ДЕБЕЛЕЦ 18 10 3 5 37- 16 33
5 ЛЕВСКИ 1986 СТРАЖИЦА 18 8 4 6 21- 19 28
6 БОТЕВ 1921 ЗЛАТАРИЦА 18 6 4 8 28- 44 22
7 ЧУМЕРНА ЕЛЕНА 18 6 3 9 27- 30 21
8 ЛЕВСКИ ЛЯСКОВЕЦ 18 4 5 9 14- 30 17
9 ЛОЗЕН ЛОЗЕН 18 4 1 13 19- 37 13
10 ВИХЪР ДОБРИ ДЯЛ 18 3 0 15 12- 48 9
ОБЩО: 180 75 30 75 269-269 255
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В "А" ОБЛАСТНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЗАПАД
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 ЦеСеКа ЛЕСИЧЕРИ 20 17 2 1 90- 14 53
2 ЗЕМЕДЕЛЕЦ ЕЛИТ КОЗЛОВЕЦ 20 13 4 3 47- 20 43
3 АТЛЕТИК СВИЩОВ 20 13 0 7 54- 30 39
4 УДАР БЯЛА ЧЕРКВА 20 9 4 7 62- 31 31
5 ЛОЗЕН 2006 СУХИНДОЛ 20 9 4 7 44- 48 31
6 ИЗГРЕВ 99 ЦАРЕВЕЦ' 20 9 3 8 36- 28 30
7 ВИХЪР РАДАНОВО 20 8 1 11 39- 37 25
8 ЯНТРА П.ТРЪМБЕШ 20 7 3 10 28- 35 24
9 СТРЕЛА ОРЕШ 20 6 2 12 28- 53 20
10 БЕНКОВСКИ БС Б.СЛИВОВО 20 4 6 10 32- 56 18
11 БЪДЕЩЕ БУТОВО 20 0 1 19 26-134 1
12 ПАВЛИКЕНИ П-НИ 0 0 0 0 0- 0 0
ОБЩО: 220 95 30 95 486-486 315
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В "Б" РЕГИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - МЪЖЕ
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 ВЛАДИСЛАВ ДЖУЛЮНИЦА 22 17 1 4 87- 34 52
2 РЕСЕН РЕСЕН 22 16 3 3 59- 14 51
3 СПОРТИСТ КОЗАРЕВЕЦ 22 15 2 5 87- 33 47
4 ПЪРВОМАЙЦИ 22 14 3 5 62- 29 45
5 НЕДАНА НЕДАН 22 12 1 9 51- 47 37
6 РУДАНОВСКИ КОНСТАНТИН 22 11 2 9 50- 37 35
7 ДОЛНА ОРЯХОВИЦА 22 10 4 8 41- 38 34
8 УДАР 99 П.КАРАВЕЛОВО 22 10 0 12 51- 61 30
9 ЮНАК МЕРДАНЯ 22 7 5 10 33- 47 26
10 МАСЛАРЕВО 22 4 1 17 29- 71 13
11 УРАГАН ПАТРЕШ 22 3 2 17 19- 57 11
12 СТРЕЛА ОБЕДИНЕНИЕ 22 1 0 21 13-114 3
ОБЩО: 264 120 24 120 582-582 384
Б Ъ Л Г А Р С К И Ф У Т Б О Л Е Н С Ъ Ю З - З О Н А Л Е Н С Ъ В Е Т - В Е Л И К О Т Ъ Р Н О В О
КРАЙНИ КЛАСИРАНИЯ СЕЗОН 2010/2011 Г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В СЕВЕРОЗАПАДНА "В" АМАТЬОРСКА ФУТБОЛНА ГРУПА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 БДИН ВИДИН 30 23 5 2 82- 17 74
2 БОТЕВ КОЗЛОДУЙ 30 19 4 7 57- 16 61
3 ЛОКОМОТИВ МЕЗДРА 30 17 7 6 53- 24 58
4 ЯНТРА 2000 ГАБРОВО 30 16 5 9 57- 34 53
5 СПАРТАК 1919 ПЛЕВЕН 30 15 6 9 49- 27 51
6 САМОВОДЕНЕ САМОВОДЕНЕ 30 14 8 8 57- 25 50
7 АКАДЕМИК СВИЩОВ 30 13 9 8 52- 29 48
8 ТРЯВНА ТРЯВНА 30 13 6 11 42- 37 45
9 СИТОМИР НИКОПОЛ 30 12 5 13 39- 53 41
10 ТОРПЕДО 2004 БОРОВАН 30 10 5 15 39- 35 35
11 БОТЕВ ДИМОВО 30 10 2 18 25- 58 32
12 БАЛКАН БЕЛОГРАДЧИК 30 9 4 17 40- 65 31
13 ЛОКОМОТИВ Г.ОРЯХОВИЦА 30 7 8 15 28- 42 29
14 ГИГАНТ БЕЛЕНЕ 30 8 2 20 25- 70 23 *
15 ЛОКОМОТИВ ДРЯНОВО 30 6 5 19 17- 76 23
16 ЛЕВСКИ 2007 ЛЕВСКИ 30 7 1 22 24- 78 22
ОБЩО: 480 199 82 199 686-686 679
ЗАБЕЛЕЖКА:
На ФК " Гигант " Белене са отнети 3 / три / точки от актива им.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ "А" ГРУПА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 БОТЕВ ВРАЦА 18 13 3 2 68- 16 42
2 СПАРТАК 1919 ПЛЕВЕН 18 10 3 5 52- 32 33
3 ЯНТРА 2000 ГАБРОВО 18 10 2 6 34- 21 32
4 МОНТАНА МОНТАНА 18 10 2 6 46- 20 32
5 БЕЛИТЕ ОРЛИ ПЛЕВЕН 18 9 4 5 44- 27 31
6 ЛОКОМОТИВ Г.ОРЯХОВИЦА 18 10 1 7 28- 28 31
7 ЛОКОМОТИВ МЕЗДРА 18 7 3 8 35- 32 24
8 КОМ МИНЬОР БЕРКОВИЦА 18 6 1 11 29- 51 19
9 ЧАВДАР Б. СЛАТИНА 18 4 2 12 26- 69 14
10 БОТЕВ КРИВОДОЛ 18 0 1 17 6- 72 1
ОБЩО: 180 79 22 79 368-368 259
Б Ъ Л Г А Р С К И Ф У Т Б О Л Е Н С Ъ Ю З - З О Н А Л Е Н С Ъ В Е Т - В Е Л И К О Т Ъ Р Н О В О
КРАЙНИ КЛАСИРАНИЯ СЕЗОН 2010/2011 Г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ "Б" ГРУПА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 САМОВОДЕНЕ САМОВОДЕНЕ 18 15 1 2 68- 11 46
2 ЧУМЕРНА ЕЛЕНА 18 13 2 3 57- 24 41
3 ЧАВДАР ТРОЯН 18 12 1 5 68- 32 37
4 ТРЯВНА ТРЯВНА 18 9 1 8 36- 42 28
5 АКАДЕМИК СВИЩОВ 18 7 5 6 49- 32 26
6 ЛЕВСКИ ЛЕВСКИ 18 7 3 8 49- 51 24
7 ГИГАНТ БЕЛЕНЕ 18 5 3 10 27- 59 18
8 ПАВЛИКЕНИ П-НИ 18 4 2 12 30- 70 14
9 ЛОКОМОТИВ ДРЯНОВО 18 3 3 12 32- 59 12
10 СИТОМИР НИКОПОЛ 18 3 3 12 32- 68 12
ОБЩО: 180 78 24 78 448-448 258
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ - ЗОНА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 СПАРТАК 1919 ПЛЕВЕН 14 12 2 0 28- 4 38
2 ЛИТЕКС ЛОВЕ4 14 8 5 1 39- 7 29
3 ЕТЪР 1924 В.ТЪРНОВО 14 6 2 6 18- 14 20
4 ЯНТРА 2000 ГАБРОВО 14 6 2 6 18- 18 20
5 ПЛЕВЕН ПЛЕВЕН 14 5 2 7 15- 20 17
6 ЛОКОМОТИВ Г.ОРЯХОВИЦА 14 4 3 7 10- 22 15
7 ВИДИМА РАКОВСКИ СЕВЛИЕВО 14 2 3 9 15- 27 9
8 БЕЛИТЕ ОРЛИ ПЛЕВЕН 14 2 3 9 8- 39 9
ОБЩО: 112 45 22 45 151-151 157
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ - ОБЛАСТ
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 „ЕТЪР” ВЕЛИКО ТЪРНОВО 15 11 2 2 43-7 35
2 "ЧУМЕРНА" ЕЛЕНА 15 10 3 2 38-15 33
3 "ОРЛОВЕЦ" ГАБРОВО 15 6 2 7 24-28 20
4 "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ 15 5 4 6 20-17 19
5 "АКАДЕМИК" СВИЩОВ 15 5 1 9 11.-27 16
6 "АРКУС" ЛЯСКОВЕЦ 15 1 2 12 9.-51 5
ОБЩО: 90 38 14 38 145-145 128
Б Ъ Л Г А Р С К И Ф У Т Б О Л Е Н С Ъ Ю З - З О Н А Л Е Н С Ъ В Е Т - В Е Л И К О Т Ъ Р Н О В О
КРАЙНИ КЛАСИРАНИЯ СЕЗОН 2010/2011 Г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ - ОБЛАСТ
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 ЛОКОМОТИВ ДРЯНОВО 8 7 0 1 26- 10 21
2 АКАДЕМИК СВИЩОВ 9 3 3 3 32- 21 12
3 ПАВЛИКЕНИ ПАВЛИКЕНИ 8 4 0 4 28- 22 12
4 ТРЯВНА ТРЯВНА 8 3 2 3 25- 25 11
5 ЛЕВСКИ 1986 СТРАЖИЦА 8 1 0 7 7- 40 3
ОБЩО: 42 18 6 18 118-118 60
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ДЕЦА - ОБЛАСТ
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 ЧУМЕРНА ЕЛЕНА 18 17 0 1 87- 8 51
2 ЯНТРА П.ТРЪМБЕШ 18 14 2 2 46- 7 44
3 ПАВЛИКЕНИ П-НИ 18 14 0 4 64- 19 42
4 ЕТЪР В.ТЪРНОВО 18 8 4 6 54- 28 28
5 ЛОКОМОТИВ ДРЯНОВО 18 7 1 10 35- 50 22
6 ДОЛНА ОРЯХОВИЦА 18 6 3 9 24- 28 21
7 АКАДЕМИК СВИЩОВ 18 6 1 11 26- 51 19
8 ЛЕВСКИ 1986 СТРАЖИЦА 18 5 0 13 31- 53 15
9 ТРЯВНА ТРЯВНА 18 3 2 13 21- 91 11
10 АРКУС ЛЯСКОВЕЦ 18 3 1 14 16- 69 10
ОБЩО: 180 83 14 83 404-404 263
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ – ЗОНА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 „ВИДИМА РАКОВСКИ” СЕВЛИЕВО 24 19 1 4 94-19 58
2 „ЛИТЕКС” ЛОВЕЧ 24 18 4 2 86-13 58
3 „ЕТЪР 1924” ВЕЛИКО ТЪРНОВО 24 15 6 3 47-18 51
4 . „СПАРТАК 1919” ПЛЕВЕН 24 12 2 10 40-26 38
5 . „ЛОКОМОТИВ” ГОРНА ОРЯХОВИЦА 24 11 5 8 35-26 38
6 . „САМОВОДЕНЕ” САМОВОДЕНЕ 24 9 3 12 30-40 30
7 . „ЯНТРА 2000” ГАБРОВО 24 8 5 11 36-34 29
8 . „ПЛЕВЕН” ПЛЕВЕН 24 2 0 23 14-117 6
9 . „БЕЛИТЕ ОРЛИ” ПЛЕВЕН 24 1 0 22 13-102 3
ОБЩО: 216 95 26 95 395-395 311
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ДЕЦА – ЗОНА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 „ЛИТЕКС” ЛОВЕЧ 24 24 0 0 185-3 72
2 „ПЛЕВЕН” ПЛЕВЕН 24 20 1 3 89-17 61
3 „ВИДИМА РАКОВСКИ” СЕВЛИЕВО 24 14 1 9 67-34 43
4 „СПАРТАК 1919” ПЛЕВЕН 24 13 4 7 42-30 43
5 „ЯНТРА 2000” ГАБРОВО 24 10 1 13 26-46 31
6 „САМОВОДЕНЕ” САМОВОДЕНЕ 24 9 3 12 28-60 30
7 „ЛОКОМОТИВ” ГОРНА ОРЯХОВИЦА 24 7 1 16 26-55 22
8 „ЕТЪР 1924” ВЕЛИКО ТЪРНОВО 24 4 1 19 18-111 13
9 „БЕЛИТЕ ОРЛИ” ПЛЕВЕН 24 1 0 23 11-136 3
ОБЩО: 216 102 10 102 492-492 318
Б Ъ Л Г А Р С К И Ф У Т Б О Л Е Н С Ъ Ю З - З О Н А Л Е Н С Ъ В Е Т - В Е Л И К О Т Ъ Р Н О В О
КРАЙНИ КЛАСИРАНИЯ СЕЗОН 2010/2011 Г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В "А" ОБЛАСТНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ИЗТОК
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 РОСИЦА ПОЛИКРАИЩЕ 18 13 3 2 42- 16 42
2 КИЛИФАРЕВО КИЛИФАРЕВО 18 10 5 3 34- 15 35
3 ЯНТРА-ДРАГАНОВО 18 11 2 5 35- 14 35
4 БАЛИ ДЕБЕЛЕЦ 18 10 3 5 37- 16 33
5 ЛЕВСКИ 1986 СТРАЖИЦА 18 8 4 6 21- 19 28
6 БОТЕВ 1921 ЗЛАТАРИЦА 18 6 4 8 28- 44 22
7 ЧУМЕРНА ЕЛЕНА 18 6 3 9 27- 30 21
8 ЛЕВСКИ ЛЯСКОВЕЦ 18 4 5 9 14- 30 17
9 ЛОЗЕН ЛОЗЕН 18 4 1 13 19- 37 13
10 ВИХЪР ДОБРИ ДЯЛ 18 3 0 15 12- 48 9
ОБЩО: 180 75 30 75 269-269 255
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В "А" ОБЛАСТНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЗАПАД
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 ЦеСеКа ЛЕСИЧЕРИ 20 17 2 1 90- 14 53
2 ЗЕМЕДЕЛЕЦ ЕЛИТ КОЗЛОВЕЦ 20 13 4 3 47- 20 43
3 АТЛЕТИК СВИЩОВ 20 13 0 7 54- 30 39
4 УДАР БЯЛА ЧЕРКВА 20 9 4 7 62- 31 31
5 ЛОЗЕН 2006 СУХИНДОЛ 20 9 4 7 44- 48 31
6 ИЗГРЕВ 99 ЦАРЕВЕЦ' 20 9 3 8 36- 28 30
7 ВИХЪР РАДАНОВО 20 8 1 11 39- 37 25
8 ЯНТРА П.ТРЪМБЕШ 20 7 3 10 28- 35 24
9 СТРЕЛА ОРЕШ 20 6 2 12 28- 53 20
10 БЕНКОВСКИ БС Б.СЛИВОВО 20 4 6 10 32- 56 18
11 БЪДЕЩЕ БУТОВО 20 0 1 19 26-134 1
12 ПАВЛИКЕНИ П-НИ 0 0 0 0 0- 0 0
ОБЩО: 220 95 30 95 486-486 315
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В "Б" РЕГИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - МЪЖЕ
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 ВЛАДИСЛАВ ДЖУЛЮНИЦА 22 17 1 4 87- 34 52
2 РЕСЕН РЕСЕН 22 16 3 3 59- 14 51
3 СПОРТИСТ КОЗАРЕВЕЦ 22 15 2 5 87- 33 47
4 ПЪРВОМАЙЦИ 22 14 3 5 62- 29 45
5 НЕДАНА НЕДАН 22 12 1 9 51- 47 37
6 РУДАНОВСКИ КОНСТАНТИН 22 11 2 9 50- 37 35
7 ДОЛНА ОРЯХОВИЦА 22 10 4 8 41- 38 34
8 УДАР 99 П.КАРАВЕЛОВО 22 10 0 12 51- 61 30
9 ЮНАК МЕРДАНЯ 22 7 5 10 33- 47 26
10 МАСЛАРЕВО 22 4 1 17 29- 71 13
11 УРАГАН ПАТРЕШ 22 3 2 17 19- 57 11
12 СТРЕЛА ОБЕДИНЕНИЕ 22 1 0 21 13-114 3
ОБЩО: 264 120 24 120 582-582 384
Б Ъ Л Г А Р С К И Ф У Т Б О Л Е Н С Ъ Ю З - З О Н А Л Е Н С Ъ В Е Т - В Е Л И К О Т Ъ Р Н О В О
КРАЙНИ КЛАСИРАНИЯ СЕЗОН 2010/2011 Г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В СЕВЕРОЗАПАДНА "В" АМАТЬОРСКА ФУТБОЛНА ГРУПА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 БДИН ВИДИН 30 23 5 2 82- 17 74
2 БОТЕВ КОЗЛОДУЙ 30 19 4 7 57- 16 61
3 ЛОКОМОТИВ МЕЗДРА 30 17 7 6 53- 24 58
4 ЯНТРА 2000 ГАБРОВО 30 16 5 9 57- 34 53
5 СПАРТАК 1919 ПЛЕВЕН 30 15 6 9 49- 27 51
6 САМОВОДЕНЕ САМОВОДЕНЕ 30 14 8 8 57- 25 50
7 АКАДЕМИК СВИЩОВ 30 13 9 8 52- 29 48
8 ТРЯВНА ТРЯВНА 30 13 6 11 42- 37 45
9 СИТОМИР НИКОПОЛ 30 12 5 13 39- 53 41
10 ТОРПЕДО 2004 БОРОВАН 30 10 5 15 39- 35 35
11 БОТЕВ ДИМОВО 30 10 2 18 25- 58 32
12 БАЛКАН БЕЛОГРАДЧИК 30 9 4 17 40- 65 31
13 ЛОКОМОТИВ Г.ОРЯХОВИЦА 30 7 8 15 28- 42 29
14 ГИГАНТ БЕЛЕНЕ 30 8 2 20 25- 70 23 *
15 ЛОКОМОТИВ ДРЯНОВО 30 6 5 19 17- 76 23
16 ЛЕВСКИ 2007 ЛЕВСКИ 30 7 1 22 24- 78 22
ОБЩО: 480 199 82 199 686-686 679
ЗАБЕЛЕЖКА:
На ФК " Гигант " Белене са отнети 3 / три / точки от актива им.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ "А" ГРУПА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 БОТЕВ ВРАЦА 18 13 3 2 68- 16 42
2 СПАРТАК 1919 ПЛЕВЕН 18 10 3 5 52- 32 33
3 ЯНТРА 2000 ГАБРОВО 18 10 2 6 34- 21 32
4 МОНТАНА МОНТАНА 18 10 2 6 46- 20 32
5 БЕЛИТЕ ОРЛИ ПЛЕВЕН 18 9 4 5 44- 27 31
6 ЛОКОМОТИВ Г.ОРЯХОВИЦА 18 10 1 7 28- 28 31
7 ЛОКОМОТИВ МЕЗДРА 18 7 3 8 35- 32 24
8 КОМ МИНЬОР БЕРКОВИЦА 18 6 1 11 29- 51 19
9 ЧАВДАР Б. СЛАТИНА 18 4 2 12 26- 69 14
10 БОТЕВ КРИВОДОЛ 18 0 1 17 6- 72 1
ОБЩО: 180 79 22 79 368-368 259
Б Ъ Л Г А Р С К И Ф У Т Б О Л Е Н С Ъ Ю З - З О Н А Л Е Н С Ъ В Е Т - В Е Л И К О Т Ъ Р Н О В О
КРАЙНИ КЛАСИРАНИЯ СЕЗОН 2010/2011 Г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ "Б" ГРУПА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 САМОВОДЕНЕ САМОВОДЕНЕ 18 15 1 2 68- 11 46
2 ЧУМЕРНА ЕЛЕНА 18 13 2 3 57- 24 41
3 ЧАВДАР ТРОЯН 18 12 1 5 68- 32 37
4 ТРЯВНА ТРЯВНА 18 9 1 8 36- 42 28
5 АКАДЕМИК СВИЩОВ 18 7 5 6 49- 32 26
6 ЛЕВСКИ ЛЕВСКИ 18 7 3 8 49- 51 24
7 ГИГАНТ БЕЛЕНЕ 18 5 3 10 27- 59 18
8 ПАВЛИКЕНИ П-НИ 18 4 2 12 30- 70 14
9 ЛОКОМОТИВ ДРЯНОВО 18 3 3 12 32- 59 12
10 СИТОМИР НИКОПОЛ 18 3 3 12 32- 68 12
ОБЩО: 180 78 24 78 448-448 258
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ - ЗОНА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 СПАРТАК 1919 ПЛЕВЕН 14 12 2 0 28- 4 38
2 ЛИТЕКС ЛОВЕ4 14 8 5 1 39- 7 29
3 ЕТЪР 1924 В.ТЪРНОВО 14 6 2 6 18- 14 20
4 ЯНТРА 2000 ГАБРОВО 14 6 2 6 18- 18 20
5 ПЛЕВЕН ПЛЕВЕН 14 5 2 7 15- 20 17
6 ЛОКОМОТИВ Г.ОРЯХОВИЦА 14 4 3 7 10- 22 15
7 ВИДИМА РАКОВСКИ СЕВЛИЕВО 14 2 3 9 15- 27 9
8 БЕЛИТЕ ОРЛИ ПЛЕВЕН 14 2 3 9 8- 39 9
ОБЩО: 112 45 22 45 151-151 157
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ - ОБЛАСТ
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 „ЕТЪР” ВЕЛИКО ТЪРНОВО 15 11 2 2 43-7 35
2 "ЧУМЕРНА" ЕЛЕНА 15 10 3 2 38-15 33
3 "ОРЛОВЕЦ" ГАБРОВО 15 6 2 7 24-28 20
4 "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ 15 5 4 6 20-17 19
5 "АКАДЕМИК" СВИЩОВ 15 5 1 9 11.-27 16
6 "АРКУС" ЛЯСКОВЕЦ 15 1 2 12 9.-51 5
ОБЩО: 90 38 14 38 145-145 128
Б Ъ Л Г А Р С К И Ф У Т Б О Л Е Н С Ъ Ю З - З О Н А Л Е Н С Ъ В Е Т - В Е Л И К О Т Ъ Р Н О В О
КРАЙНИ КЛАСИРАНИЯ СЕЗОН 2010/2011 Г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ - ОБЛАСТ
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 ЛОКОМОТИВ ДРЯНОВО 8 7 0 1 26- 10 21
2 АКАДЕМИК СВИЩОВ 9 3 3 3 32- 21 12
3 ПАВЛИКЕНИ ПАВЛИКЕНИ 8 4 0 4 28- 22 12
4 ТРЯВНА ТРЯВНА 8 3 2 3 25- 25 11
5 ЛЕВСКИ 1986 СТРАЖИЦА 8 1 0 7 7- 40 3
ОБЩО: 42 18 6 18 118-118 60
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ДЕЦА - ОБЛАСТ
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 ЧУМЕРНА ЕЛЕНА 18 17 0 1 87- 8 51
2 ЯНТРА П.ТРЪМБЕШ 18 14 2 2 46- 7 44
3 ПАВЛИКЕНИ П-НИ 18 14 0 4 64- 19 42
4 ЕТЪР В.ТЪРНОВО 18 8 4 6 54- 28 28
5 ЛОКОМОТИВ ДРЯНОВО 18 7 1 10 35- 50 22
6 ДОЛНА ОРЯХОВИЦА 18 6 3 9 24- 28 21
7 АКАДЕМИК СВИЩОВ 18 6 1 11 26- 51 19
8 ЛЕВСКИ 1986 СТРАЖИЦА 18 5 0 13 31- 53 15
9 ТРЯВНА ТРЯВНА 18 3 2 13 21- 91 11
10 АРКУС ЛЯСКОВЕЦ 18 3 1 14 16- 69 10
ОБЩО: 180 83 14 83 404-404 263
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ – ЗОНА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 „ВИДИМА РАКОВСКИ” СЕВЛИЕВО 24 19 1 4 94-19 58
2 „ЛИТЕКС” ЛОВЕЧ 24 18 4 2 86-13 58
3 „ЕТЪР 1924” ВЕЛИКО ТЪРНОВО 24 15 6 3 47-18 51
4 . „СПАРТАК 1919” ПЛЕВЕН 24 12 2 10 40-26 38
5 . „ЛОКОМОТИВ” ГОРНА ОРЯХОВИЦА 24 11 5 8 35-26 38
6 . „САМОВОДЕНЕ” САМОВОДЕНЕ 24 9 3 12 30-40 30
7 . „ЯНТРА 2000” ГАБРОВО 24 8 5 11 36-34 29
8 . „ПЛЕВЕН” ПЛЕВЕН 24 2 0 23 14-117 6
9 . „БЕЛИТЕ ОРЛИ” ПЛЕВЕН 24 1 0 22 13-102 3
ОБЩО: 216 95 26 95 395-395 311
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ДЕЦА – ЗОНА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 „ЛИТЕКС” ЛОВЕЧ 24 24 0 0 185-3 72
2 „ПЛЕВЕН” ПЛЕВЕН 24 20 1 3 89-17 61
3 „ВИДИМА РАКОВСКИ” СЕВЛИЕВО 24 14 1 9 67-34 43
4 „СПАРТАК 1919” ПЛЕВЕН 24 13 4 7 42-30 43
5 „ЯНТРА 2000” ГАБРОВО 24 10 1 13 26-46 31
6 „САМОВОДЕНЕ” САМОВОДЕНЕ 24 9 3 12 28-60 30
7 „ЛОКОМОТИВ” ГОРНА ОРЯХОВИЦА 24 7 1 16 26-55 22
8 „ЕТЪР 1924” ВЕЛИКО ТЪРНОВО 24 4 1 19 18-111 13
9 „БЕЛИТЕ ОРЛИ” ПЛЕВЕН 24 1 0 23 11-136 3
ОБЩО: 216 102 10 102 492-492 318
Б Ъ Л Г А Р С К И Ф У Т Б О Л Е Н С Ъ Ю З - З О Н А Л Е Н С Ъ В Е Т - В Е Л И К О Т Ъ Р Н О В О
КРАЙНИ КЛАСИРАНИЯ СЕЗОН 2010/2011 Г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В "А" ОБЛАСТНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ИЗТОК
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 РОСИЦА ПОЛИКРАИЩЕ 18 13 3 2 42- 16 42
2 КИЛИФАРЕВО КИЛИФАРЕВО 18 10 5 3 34- 15 35
3 ЯНТРА-ДРАГАНОВО 18 11 2 5 35- 14 35
4 БАЛИ ДЕБЕЛЕЦ 18 10 3 5 37- 16 33
5 ЛЕВСКИ 1986 СТРАЖИЦА 18 8 4 6 21- 19 28
6 БОТЕВ 1921 ЗЛАТАРИЦА 18 6 4 8 28- 44 22
7 ЧУМЕРНА ЕЛЕНА 18 6 3 9 27- 30 21
8 ЛЕВСКИ ЛЯСКОВЕЦ 18 4 5 9 14- 30 17
9 ЛОЗЕН ЛОЗЕН 18 4 1 13 19- 37 13
10 ВИХЪР ДОБРИ ДЯЛ 18 3 0 15 12- 48 9
ОБЩО: 180 75 30 75 269-269 255
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В "А" ОБЛАСТНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЗАПАД
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 ЦеСеКа ЛЕСИЧЕРИ 20 17 2 1 90- 14 53
2 ЗЕМЕДЕЛЕЦ ЕЛИТ КОЗЛОВЕЦ 20 13 4 3 47- 20 43
3 АТЛЕТИК СВИЩОВ 20 13 0 7 54- 30 39
4 УДАР БЯЛА ЧЕРКВА 20 9 4 7 62- 31 31
5 ЛОЗЕН 2006 СУХИНДОЛ 20 9 4 7 44- 48 31
6 ИЗГРЕВ 99 ЦАРЕВЕЦ' 20 9 3 8 36- 28 30
7 ВИХЪР РАДАНОВО 20 8 1 11 39- 37 25
8 ЯНТРА П.ТРЪМБЕШ 20 7 3 10 28- 35 24
9 СТРЕЛА ОРЕШ 20 6 2 12 28- 53 20
10 БЕНКОВСКИ БС Б.СЛИВОВО 20 4 6 10 32- 56 18
11 БЪДЕЩЕ БУТОВО 20 0 1 19 26-134 1
12 ПАВЛИКЕНИ П-НИ 0 0 0 0 0- 0 0
ОБЩО: 220 95 30 95 486-486 315
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В "Б" РЕГИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - МЪЖЕ
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 ВЛАДИСЛАВ ДЖУЛЮНИЦА 22 17 1 4 87- 34 52
2 РЕСЕН РЕСЕН 22 16 3 3 59- 14 51
3 СПОРТИСТ КОЗАРЕВЕЦ 22 15 2 5 87- 33 47
4 ПЪРВОМАЙЦИ 22 14 3 5 62- 29 45
5 НЕДАНА НЕДАН 22 12 1 9 51- 47 37
6 РУДАНОВСКИ КОНСТАНТИН 22 11 2 9 50- 37 35
7 ДОЛНА ОРЯХОВИЦА 22 10 4 8 41- 38 34
8 УДАР 99 П.КАРАВЕЛОВО 22 10 0 12 51- 61 30
9 ЮНАК МЕРДАНЯ 22 7 5 10 33- 47 26
10 МАСЛАРЕВО 22 4 1 17 29- 71 13
11 УРАГАН ПАТРЕШ 22 3 2 17 19- 57 11
12 СТРЕЛА ОБЕДИНЕНИЕ 22 1 0 21 13-114 3
ОБЩО: 264 120 24 120 582-582 384
Б Ъ Л Г А Р С К И Ф У Т Б О Л Е Н С Ъ Ю З - З О Н А Л Е Н С Ъ В Е Т - В Е Л И К О Т Ъ Р Н О В О
КРАЙНИ КЛАСИРАНИЯ СЕЗОН 2010/2011 Г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В СЕВЕРОЗАПАДНА "В" АМАТЬОРСКА ФУТБОЛНА ГРУПА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 БДИН ВИДИН 30 23 5 2 82- 17 74
2 БОТЕВ КОЗЛОДУЙ 30 19 4 7 57- 16 61
3 ЛОКОМОТИВ МЕЗДРА 30 17 7 6 53- 24 58
4 ЯНТРА 2000 ГАБРОВО 30 16 5 9 57- 34 53
5 СПАРТАК 1919 ПЛЕВЕН 30 15 6 9 49- 27 51
6 САМОВОДЕНЕ САМОВОДЕНЕ 30 14 8 8 57- 25 50
7 АКАДЕМИК СВИЩОВ 30 13 9 8 52- 29 48
8 ТРЯВНА ТРЯВНА 30 13 6 11 42- 37 45
9 СИТОМИР НИКОПОЛ 30 12 5 13 39- 53 41
10 ТОРПЕДО 2004 БОРОВАН 30 10 5 15 39- 35 35
11 БОТЕВ ДИМОВО 30 10 2 18 25- 58 32
12 БАЛКАН БЕЛОГРАДЧИК 30 9 4 17 40- 65 31
13 ЛОКОМОТИВ Г.ОРЯХОВИЦА 30 7 8 15 28- 42 29
14 ГИГАНТ БЕЛЕНЕ 30 8 2 20 25- 70 23 *
15 ЛОКОМОТИВ ДРЯНОВО 30 6 5 19 17- 76 23
16 ЛЕВСКИ 2007 ЛЕВСКИ 30 7 1 22 24- 78 22
ОБЩО: 480 199 82 199 686-686 679
ЗАБЕЛЕЖКА:
На ФК " Гигант " Белене са отнети 3 / три / точки от актива им.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ "А" ГРУПА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 БОТЕВ ВРАЦА 18 13 3 2 68- 16 42
2 СПАРТАК 1919 ПЛЕВЕН 18 10 3 5 52- 32 33
3 ЯНТРА 2000 ГАБРОВО 18 10 2 6 34- 21 32
4 МОНТАНА МОНТАНА 18 10 2 6 46- 20 32
5 БЕЛИТЕ ОРЛИ ПЛЕВЕН 18 9 4 5 44- 27 31
6 ЛОКОМОТИВ Г.ОРЯХОВИЦА 18 10 1 7 28- 28 31
7 ЛОКОМОТИВ МЕЗДРА 18 7 3 8 35- 32 24
8 КОМ МИНЬОР БЕРКОВИЦА 18 6 1 11 29- 51 19
9 ЧАВДАР Б. СЛАТИНА 18 4 2 12 26- 69 14
10 БОТЕВ КРИВОДОЛ 18 0 1 17 6- 72 1
ОБЩО: 180 79 22 79 368-368 259
Б Ъ Л Г А Р С К И Ф У Т Б О Л Е Н С Ъ Ю З - З О Н А Л Е Н С Ъ В Е Т - В Е Л И К О Т Ъ Р Н О В О
КРАЙНИ КЛАСИРАНИЯ СЕЗОН 2010/2011 Г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ "Б" ГРУПА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 САМОВОДЕНЕ САМОВОДЕНЕ 18 15 1 2 68- 11 46
2 ЧУМЕРНА ЕЛЕНА 18 13 2 3 57- 24 41
3 ЧАВДАР ТРОЯН 18 12 1 5 68- 32 37
4 ТРЯВНА ТРЯВНА 18 9 1 8 36- 42 28
5 АКАДЕМИК СВИЩОВ 18 7 5 6 49- 32 26
6 ЛЕВСКИ ЛЕВСКИ 18 7 3 8 49- 51 24
7 ГИГАНТ БЕЛЕНЕ 18 5 3 10 27- 59 18
8 ПАВЛИКЕНИ П-НИ 18 4 2 12 30- 70 14
9 ЛОКОМОТИВ ДРЯНОВО 18 3 3 12 32- 59 12
10 СИТОМИР НИКОПОЛ 18 3 3 12 32- 68 12
ОБЩО: 180 78 24 78 448-448 258
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ - ЗОНА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 СПАРТАК 1919 ПЛЕВЕН 14 12 2 0 28- 4 38
2 ЛИТЕКС ЛОВЕ4 14 8 5 1 39- 7 29
3 ЕТЪР 1924 В.ТЪРНОВО 14 6 2 6 18- 14 20
4 ЯНТРА 2000 ГАБРОВО 14 6 2 6 18- 18 20
5 ПЛЕВЕН ПЛЕВЕН 14 5 2 7 15- 20 17
6 ЛОКОМОТИВ Г.ОРЯХОВИЦА 14 4 3 7 10- 22 15
7 ВИДИМА РАКОВСКИ СЕВЛИЕВО 14 2 3 9 15- 27 9
8 БЕЛИТЕ ОРЛИ ПЛЕВЕН 14 2 3 9 8- 39 9
ОБЩО: 112 45 22 45 151-151 157
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ - ОБЛАСТ
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 „ЕТЪР” ВЕЛИКО ТЪРНОВО 15 11 2 2 43-7 35
2 "ЧУМЕРНА" ЕЛЕНА 15 10 3 2 38-15 33
3 "ОРЛОВЕЦ" ГАБРОВО 15 6 2 7 24-28 20
4 "ПАВЛИКЕНИ" ПАВЛИКЕНИ 15 5 4 6 20-17 19
5 "АКАДЕМИК" СВИЩОВ 15 5 1 9 11.-27 16
6 "АРКУС" ЛЯСКОВЕЦ 15 1 2 12 9.-51 5
ОБЩО: 90 38 14 38 145-145 128
Б Ъ Л Г А Р С К И Ф У Т Б О Л Е Н С Ъ Ю З - З О Н А Л Е Н С Ъ В Е Т - В Е Л И К О Т Ъ Р Н О В О
КРАЙНИ КЛАСИРАНИЯ СЕЗОН 2010/2011 Г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ - ОБЛАСТ
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 ЛОКОМОТИВ ДРЯНОВО 8 7 0 1 26- 10 21
2 АКАДЕМИК СВИЩОВ 9 3 3 3 32- 21 12
3 ПАВЛИКЕНИ ПАВЛИКЕНИ 8 4 0 4 28- 22 12
4 ТРЯВНА ТРЯВНА 8 3 2 3 25- 25 11
5 ЛЕВСКИ 1986 СТРАЖИЦА 8 1 0 7 7- 40 3
ОБЩО: 42 18 6 18 118-118 60
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ДЕЦА - ОБЛАСТ
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 ЧУМЕРНА ЕЛЕНА 18 17 0 1 87- 8 51
2 ЯНТРА П.ТРЪМБЕШ 18 14 2 2 46- 7 44
3 ПАВЛИКЕНИ П-НИ 18 14 0 4 64- 19 42
4 ЕТЪР В.ТЪРНОВО 18 8 4 6 54- 28 28
5 ЛОКОМОТИВ ДРЯНОВО 18 7 1 10 35- 50 22
6 ДОЛНА ОРЯХОВИЦА 18 6 3 9 24- 28 21
7 АКАДЕМИК СВИЩОВ 18 6 1 11 26- 51 19
8 ЛЕВСКИ 1986 СТРАЖИЦА 18 5 0 13 31- 53 15
9 ТРЯВНА ТРЯВНА 18 3 2 13 21- 91 11
10 АРКУС ЛЯСКОВЕЦ 18 3 1 14 16- 69 10
ОБЩО: 180 83 14 83 404-404 263
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ – ЗОНА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 „ВИДИМА РАКОВСКИ” СЕВЛИЕВО 24 19 1 4 94-19 58
2 „ЛИТЕКС” ЛОВЕЧ 24 18 4 2 86-13 58
3 „ЕТЪР 1924” ВЕЛИКО ТЪРНОВО 24 15 6 3 47-18 51
4 . „СПАРТАК 1919” ПЛЕВЕН 24 12 2 10 40-26 38
5 . „ЛОКОМОТИВ” ГОРНА ОРЯХОВИЦА 24 11 5 8 35-26 38
6 . „САМОВОДЕНЕ” САМОВОДЕНЕ 24 9 3 12 30-40 30
7 . „ЯНТРА 2000” ГАБРОВО 24 8 5 11 36-34 29
8 . „ПЛЕВЕН” ПЛЕВЕН 24 2 0 23 14-117 6
9 . „БЕЛИТЕ ОРЛИ” ПЛЕВЕН 24 1 0 22 13-102 3
ОБЩО: 216 95 26 95 395-395 311
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В ДЕЦА – ЗОНА
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 „ЛИТЕКС” ЛОВЕЧ 24 24 0 0 185-3 72
2 „ПЛЕВЕН” ПЛЕВЕН 24 20 1 3 89-17 61
3 „ВИДИМА РАКОВСКИ” СЕВЛИЕВО 24 14 1 9 67-34 43
4 „СПАРТАК 1919” ПЛЕВЕН 24 13 4 7 42-30 43
5 „ЯНТРА 2000” ГАБРОВО 24 10 1 13 26-46 31
6 „САМОВОДЕНЕ” САМОВОДЕНЕ 24 9 3 12 28-60 30
7 „ЛОКОМОТИВ” ГОРНА ОРЯХОВИЦА 24 7 1 16 26-55 22
8 „ЕТЪР 1924” ВЕЛИКО ТЪРНОВО 24 4 1 19 18-111 13
9 „БЕЛИТЕ ОРЛИ” ПЛЕВЕН 24 1 0 23 11-136 3
ОБЩО: 216 102 10 102 492-492 318
Б Ъ Л Г А Р С К И Ф У Т Б О Л Е Н С Ъ Ю З - З О Н А Л Е Н С Ъ В Е Т - В Е Л И К О Т Ъ Р Н О В О
КРАЙНИ КЛАСИРАНИЯ СЕЗОН 2010/2011 Г.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В "А" ОБЛАСТНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ИЗТОК
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 РОСИЦА ПОЛИКРАИЩЕ 18 13 3 2 42- 16 42
2 КИЛИФАРЕВО КИЛИФАРЕВО 18 10 5 3 34- 15 35
3 ЯНТРА-ДРАГАНОВО 18 11 2 5 35- 14 35
4 БАЛИ ДЕБЕЛЕЦ 18 10 3 5 37- 16 33
5 ЛЕВСКИ 1986 СТРАЖИЦА 18 8 4 6 21- 19 28
6 БОТЕВ 1921 ЗЛАТАРИЦА 18 6 4 8 28- 44 22
7 ЧУМЕРНА ЕЛЕНА 18 6 3 9 27- 30 21
8 ЛЕВСКИ ЛЯСКОВЕЦ 18 4 5 9 14- 30 17
9 ЛОЗЕН ЛОЗЕН 18 4 1 13 19- 37 13
10 ВИХЪР ДОБРИ ДЯЛ 18 3 0 15 12- 48 9
ОБЩО: 180 75 30 75 269-269 255
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В "А" ОБЛАСТНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЗАПАД
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 ЦеСеКа ЛЕСИЧЕРИ 20 17 2 1 90- 14 53
2 ЗЕМЕДЕЛЕЦ ЕЛИТ КОЗЛОВЕЦ 20 13 4 3 47- 20 43
3 АТЛЕТИК СВИЩОВ 20 13 0 7 54- 30 39
4 УДАР БЯЛА ЧЕРКВА 20 9 4 7 62- 31 31
5 ЛОЗЕН 2006 СУХИНДОЛ 20 9 4 7 44- 48 31
6 ИЗГРЕВ 99 ЦАРЕВЕЦ' 20 9 3 8 36- 28 30
7 ВИХЪР РАДАНОВО 20 8 1 11 39- 37 25
8 ЯНТРА П.ТРЪМБЕШ 20 7 3 10 28- 35 24
9 СТРЕЛА ОРЕШ 20 6 2 12 28- 53 20
10 БЕНКОВСКИ БС Б.СЛИВОВО 20 4 6 10 32- 56 18
11 БЪДЕЩЕ БУТОВО 20 0 1 19 26-134 1
12 ПАВЛИКЕНИ П-НИ 0 0 0 0 0- 0 0
ОБЩО: 220 95 30 95 486-486 315
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ В "Б" РЕГИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - МЪЖЕ
МЯСТО НАИМЕНОВАНИЕ СРЕЩИ ПОБЕДИ РАВЕН ЗАГУБИ РАЗЛИКА ТОЧКИ
1 ВЛАДИСЛАВ ДЖУЛЮНИЦА 22 17 1 4 87- 34 52
2 РЕСЕН РЕСЕН 22 16 3 3 59- 14 51
3 СПОРТИСТ КОЗАРЕВЕЦ 22 15 2 5 87- 33 47
4 ПЪРВОМАЙЦИ 22 14 3 5 62- 29 45
5 НЕДАНА НЕДАН 22 12 1 9 51- 47 37
6 РУДАНОВСКИ КОНСТАНТИН 22 11 2 9 50- 37 35
7 ДОЛНА ОРЯХОВИЦА 22 10 4 8 41- 38 34
8 УДАР 99 П.КАРАВЕЛОВО 22 10 0 12 51- 61 30
9 ЮНАК МЕРДАНЯ 22 7 5 10 33- 47 26
10 МАСЛАРЕВО 22 4 1 17 29- 71 13
11 УРАГАН ПАТРЕШ 22 3 2 17 19- 57 11
12 СТРЕЛА ОБЕДИНЕНИЕ 22 1 0 21 13-114 3
ОБЩО: 264 120 24 120 582-582 384
viewtopic.php?f=341&t=7660&start=150