bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 23 Юни 2025 09:01


Български клубове - Академик (Свищов) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Академик (Свищов) - Пирин 2002 (Разлог)
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2013 14:04 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
XII кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Академик (Свищов) - Пирин 2002 (Разлог)
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра (Каварна)
Ботев (Гълъбово) - Витоша (Бистрица)
Спартак 1918 (Варна) - Марек 2010 (Дупница)
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 2010 (Русе)
Ботев (Враца) - Хасково 2009 (Хасково)
Банско (Банско) - Раковски 2011 (Раковски)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2013 14:57 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
Кадрови проблеми в „Академик”
от "Велико Търново Спорт" в 10:39 на 2 ное, 2013, събота
Новини


„Академик” тъкмо влезе в добра серия и тимът бе ударен от сериозни кадрови проблеми. След четирите поредни загуби „студентите” подобриха играта си и записаха победа и две ремита (едното за купата). Евентуална победа срещу „Пирин” (Разлог) днес може да ги измъкне от последната четворка. Мачът “Академик” – “Пирин”от поредния кръг на “Б” група е от 14:30 ч. на градския стадион в Свищов.

Треньорът Румен Стоянов обаче не скри, че е притеснен от кадровите проблеми. Ивайло Михайлов е наказан, Евгени Игнатов контузен, а Кристиян Тафраджийски – с пневмония.

„Тримата със сигурност ще ни липсват и няма да ни е лесно. Все пак гоним победата и ще направим всичко възможно да я вземем”, коментира Румен Стоянов.

http://sport-vt.com/kadrovi-problemi-v-vakademikv.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2013 20:36 
Offline

Регистриран на: 14 Фев 2011 20:22
Мнения: 866
Отбор: Академик (Свищов)
„Академик” и „Пирин” (Разлог) си разделиха по една точка
от "Велико Търново Спорт" в 18:20 на 2 ное, 2013, събота
Новини


Свищовският „Академик” и „Пирин” (Разлог) завършиха наравно 2:2 в последното есенно домакинство на „студентите”. В 12-ия кръг на „Б” група двата тима изиграха мач със силно първо и по-слабо второ полувреме. Неслучайно и четирите попадениь паднаха преди почивката, като играчите на треньора Румен Стоянов дори водеха с 2:0, но за една минута допуснаха изравняване.

„Академик” започна активно и още в началото се наложи вратарят на гостите Ивайло Крушарски да отразява силен удар. В 8-ата минута дойде и първият гол. Тодор Тодоров напредна отляво и пусна успоредно на вратата, като негов съотборник се размина с топката пред голлинията, но на задна греда Мартин Методиев не пропусна да я насочи в мрежата – 1:0.

Необяснимо защо още след гола свищовлии се прибраха назад, а гостите от Разлог натиснаха. Удар на Василев с глава бе изваден от вратаря Руслан Йончев, а за домакините параболичен удар на Тодоров мина над гредата. Все пак в 22-ата минута късметът покри „студентите” – при едно центиране защитникът Тунтев игра с ръка в пеналта и последва дузпа, която ветеранът Десислав Русев превърна с мощен удар в 2:0.

Съперникът обаче бързо показа, че не смята да се предава. Над всички в редовете му бе опитният Борис Кондев, като за отрицателно време върна и двата гола. В 30-ата минута той бе изпуснат от защитатат и с хубав удар намали – 2:1. Още след центъра домакините изгубиха топката, последва нова атака, която отново Борис Кондев завърши с гол за 2:2.

Сериозно в играта на свищовлии пролича лиспата на наказания Иво Михайлов и контузените Евгени Игнатов и Тафраджийски. В 37-ата минута отново Тодоров от „Академик” се прояви в атака, но ударът му към вратата се отклони от защитник и топката мина до гредата. За гостите пък Фикиин излезе сам срещу вратаря, но Йончев извади в корнер. В самия край на полувремето „Пирин” (Разлог) стигна и до удар в гредата.

През втората част играта се водеше предимно в центъра, като свищовлии рядко успяваха да стигнат до наказателното поле. В 63-ата минута Каролев и Фикиин се счепкаха и си удариха по една глава, а реферът потуши ситуацията с жълти картони. Десет минути преди края при центриране отдясно от фаул топката навести мрежата на „Пирин”, но съдията Миндалов междувременно бе свирил фаул в атака.

В самия край на триминутното продължение „Академик” изпусна победата. Добри Петров прехвърли излезлия неразчетено вратар и топката падаше в опразнената врата, когато Димитър Наков притича и я изби с глава от самата голлиния. Това бе четвърти мач без загуба на свищовлии след серията им от 4 поредни загуби, която ги смъкна в дъното. В последния есенен кръг след седмица те гостуват на аутсайдера “Раковски”.

„Академик”: Йончев, Кр. Михайлов (46 Каролев), Граматиков, Горанов, Ангелов, Бачев, А. Иванов, Колев, Тодоров (80 В. Георгиев), Русев, Методиев (62 Петров).

http://sport-vt.com/vakademikv-i-vpirin ... tchka.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 3 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения стадион "Академик"; снимки, информация
Форум: Академик (София)
speedbreaker 83818 28 Дек 2011 12:31
от dibo
Преглежда непрочетените мнения Хебър - Пирин-Гоце Делчев
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 14823 17 Ное 2006 10:29
от Hebarist
Преглежда непрочетените мнения Л.Академик 82:79 ЦСКА (15:16, 22:17, 20:24,25:22)
Форум: Български баскетбол
r.h. 37456 05 Фев 2007 01:16
от CarlosNavaro
Преглежда непрочетените мнения Пирин-Вихрен
Форум: Вихрен (Сандански)
Hose`SS 22644 05 Фев 2007 01:01
от Hose`SS
Преглежда непрочетените мнения Медиите за Пирин
Форум: Пирин 22 (Благоевград)
Hose`SS 24363 15 Май 2007 14:44
от Hose`SS

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози