bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 02:51




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 12 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Левски - Цска 1/2 финален плейоф
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 19:21 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
След като загубихме първите два мача,днес бихме чорбата с 3-2.И както в Дупница беше "мощно Еньо",тук Тошко Алексиев направи феноменален мач.
п.с. Яко викане на семкарите накрая


Последна промяна Football Fan на 10 Апр 2008 23:21, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 21:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Окт 2007 14:02
Мнения: 651
Местоположение: бургас
браво ;) много се радвам за вас. а в тошко не се съмнявам, защото той полудява, когато започне да губи ;)

_________________
One thing we all adore - something worth dying for. Nothing but pain, stuck in this game, searching for fortune and fame...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 21:43 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
fenka написа:
браво ;) много се радвам за вас. а в тошко не се съмнявам, защото той полудява, когато започне да губи ;)


Мерси,мерси дано да бием и утре :wink: Успех и на вас срещу дупничани,които са ми доста неприятни :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 22:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Окт 2007 14:02
Мнения: 651
Местоположение: бургас
Football Fan написа:
fenka написа:
браво ;) много се радвам за вас. а в тошко не се съмнявам, защото той полудява, когато започне да губи ;)


Мерси,мерси дано да бием и утре :wink: Успех и на вас срещу дупничани,които са ми доста неприятни :lol:


и ние като вас излизаме за победа :wink: и мен дупничани не ме кефят :D изобщо не трябваше да застават на пътя ни :lol:

_________________
One thing we all adore - something worth dying for. Nothing but pain, stuck in this game, searching for fortune and fame...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 23:58 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
ПУБЛИКАТА ВИКА, ЛЕВСКИ БИЕ ЦСКА


Вицешампионът Левски Сиконко победи в интригуващо вечно дерби ЦСКА с 3:2 гейма (25:22, 20:25, 26:28, 25:20, 15:10). Сините намалиха аванса на червените в ½-финалната плейофна серия на 1:2 победи. Интересен е фактът, че от осем сблъсъка този сезон между тимовете на Мартин Стоев и Александър Попов (6:2 победи в полза на червените), за първи път сините се радваха на голяма подкрепа от публиката. Фенове на Левски скачаха на крака, аплодираха, нахъсваха, подкрепяха и скандираха, което се хареса на волейболистите и те обърнаха червените от 1:2 за 3:2 гейма.
Срещата закъсня с няколко минути заради неработеща озвучителна система.
Двама волейболисти излязоха на инжекции в дербито – Тодор Алексиев заради изкълчен глезен за сините и разпределителя на ЦСКА Иван Зарев заради болки в коленете.
Мартин Стоев се опита да изненада противника със стартовата си шестица, но ефективността й не бе добра. Въпреки това с и думи „Хайде малко волейбол!” от селекционера си, Левски Сиконко взе първия гейм с 25:22 точки. Втората чест бе за ЦСКА, който водеше с по 3-5 точки. Стоев извади близнаците Братоеви, заменяйки ги с Николай Учиков и Найден Найденов. Сините не стигнаха до изравняване, а червените спечелиха гейма с 25:20 точки.
Александър Попов отново заложи на опитния си разпределител Иван Тасев, след като Левски поведе с 6:2 точки. С добра блокада ЦСКА обърна резултата, съумя да се измъкне след 23:23 чрез точки на Иван Колев, Светлозар Иванов и Стойко Ненчев. По време на частта Стоев извади Теодор Богданов и пусна Иван Ковачев. Шоуто за публиката бе пълно в зала „Сиконко” след като ЦСКА поведе с 2:1 гейма след 28:26 точки. Добро бе включването на Богомил Аначков.
Николай Учиков започна за Левски в четвъртия гейм и след негова точка и блокада на Ковачев, сините обърнаха от 3:6 за 6:6. Играта бе изцяло точка за точка, като Мейо и компания успяха за кратко за дръпнат с 2 точки (15:13). След равенството 19:19 вицешампионите постигнаха аванс отново след успешни атаки на резервата си Учиков и ас на Георги Братоев за 24:19, изпуснаха едни геймбол, но изравниха за 2:2 гейма след 25:20.
Тайбрекът бе също толкова драматичен! Напрегната гонитба започна с предимство от 3:1 за Левски, равенство 3:3. При 4:4 точки, Учиков не посмя да атакува и върна топката в полето на съперника, а Стоев извика: „Учиков е страхливец! Не му вдигайте!”. Под аплодисментите на публиката и викове „Левски, Левски!” резултатът на прекъсването бе 8:5 за сините. Николай Найденов реализира ас за 12:8, отлични изяви демонстрира Георги Петров, вицешампионите изпуснаха един мачбол срещу лидерите от редовния сезон, но затвориха мача с 3:2 гейма след 15:10 точки в тайбрека.
Най-резултатен в мача бе националът Тодор Алексиев, които игра със специален ограничител на изкълчения си глезен – 29 точки, отлична игра показа Николай Учиков – 10 точки, Валентин Братоев добави 11. За ЦСКА 23 точки реализира кениецът Филип Мейо, Стойко Ненчев стигна до 17, Иван Колев до 13, а центърът Светлозар Иванов се отчете с 12 точки.
Лаконичният коментар на националния селекционер за мача бе: „Поздравявам Георги Петров и Иван Тасев, които играят на по 40 години! Другите трябва да ги е срам, че са били в залата!”.
В време на дербито шефът на ОС Левски Стоян Хранов седя до изпълнителния директор на ЦСКА Спиридон Зегов, като дори си позволи да пуши електронна цигара насред трибуните докато на метър от него волейболистите спорят, кой от вечните съперници до отиде на финал за титлата!
Четвъртото вечно дебри от ½-финалната серия, в която се играе до 3 победи от 5 мача е утре в зала „Сиконко” от 17:30 часа.




Статистика

Левски Сиконко – ЦСКА 3:2 гейма (25:22, 20:25, 26:28, 25:20, 15:10)

Левски Сиконко: Георги Лазаров 8, Методи Ананиев 8, Георги Братоев 3, Теодор Богданов 2, Валентин Братоев 11, Тодор Алексиев 29, Владислав Иванов – либеро (Николай Учиков 10, Георги Петров 6, Николай Найденов 2, Иван Ковачев 8). Сините имат 14 грешки от сервис, 2 аса и11 блокади.

ЦСКА: Стойко Ненчев 17, Бойко Бонев 1,Иван Колев 13, Филип Мейо 23, Светлозар Иванов 12, Иван Зарев 1, Теодор Салпаров - либеро (Богомил Аначков 10, Даниел Пеев, Иван Тасев 2)

Съдии: Добромир Добрев и Светослав Костадинов


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2008 19:20 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Жалко.Паднали сем 3-1.Ако някой е гледал мача да даде инфо,че за съжеление го изпуснах.Сега поне бронзовите медали вземем за утеха :8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2008 22:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Окт 2007 14:02
Мнения: 651
Местоположение: бургас
дано, дано ;) ние пък направихме страхотен мач, голям обрат беше! сега в неделя е решаващата 5та среща ;) много ми се ходи, но тази дупница е на майната си ..

_________________
One thing we all adore - something worth dying for. Nothing but pain, stuck in this game, searching for fortune and fame...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2008 22:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 14 Апр 2007 23:53
Мнения: 311
Местоположение: Люлин
Отбор: Люлин (София)
Football Fan написа:
Жалко.Паднали сем 3-1.Ако някой е гледал мача да даде инфо,че за съжеление го изпуснах.Сега поне бронзовите медали вземем за утеха :8)


Аз бях там и мога да кажа някой впечатления . Като цяло по-добрия победи без да съм пристрастен . Изключително тъпо поведение на Стоев който когато Теодор Богданов правеше грешка се караше на Алексиев , когато Ананиев не посрещаше добре пак Алексиев беше виновен . Постоянно му викаше и направо не мога да го разбера .
Много грешки и от двата отбора . Отново центровете Георги Лазаров , Стойко Ненчев и Светозар Иванов бяха над всички . За ЦСКА много добре игра и Филип Мейо . Впечатление направи съдията който беше много неадекватен да не кажа по силна дума . Колкото до мача без съмнение най-слабия от серията .
За Левски титуляр бе Иван Ковачев вместо Богданов , но след първия гейм бе сменен . В края на срещата Александров изпълни 4 сервиза когато ЦСКА водеше с 24 на 18 или 19 и Левски намалиха до 25 на 22 .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2008 23:22 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
loituma написа:
Football Fan написа:
Жалко.Паднали сем 3-1.Ако някой е гледал мача да даде инфо,че за съжеление го изпуснах.Сега поне бронзовите медали вземем за утеха :8)


Аз бях там и мога да кажа някой впечатления . Като цяло по-добрия победи без да съм пристрастен . Изключително тъпо поведение на Стоев който когато Теодор Богданов правеше грешка се караше на Алексиев , когато Ананиев не посрещаше добре пак Алексиев беше виновен . Постоянно му викаше и направо не мога да го разбера .
Много грешки и от двата отбора . Отново центровете Георги Лазаров , Стойко Ненчев и Светозар Иванов бяха над всички . За ЦСКА много добре игра и Филип Мейо . Впечатление направи съдията който беше много неадекватен да не кажа по силна дума . Колкото до мача без съмнение най-слабия от серията .
За Левски титуляр бе Иван Ковачев вместо Богданов , но след първия гейм бе сменен . В края на срещата Александров изпълни 4 сервиза когато ЦСКА водеше с 24 на 18 или 19 и Левски намалиха до 25 на 22 .


Мерси за инфото :wink: А колкото до Алексиев,жалко че най-вероятно Стоев ще го преебе и няма да го вземе на Олимпиадата.Да се надяваме да преосмисли.
п.с. За първи път от 13 години Левски няма да е на финал


:(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2008 09:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 14 Апр 2007 23:53
Мнения: 311
Местоположение: Люлин
Отбор: Люлин (София)
Да ти кажа много ме е яд за Тошко ама много . Мартин снощи нали каза " Тошко няма да го взема както обещах за Ананиев ще помисля " .
Понеже съм от Люлин от началото на годината съм изпуснал 1-2 мача на Левски и то когато в Дружба е имало по интересен мач и поне според мен Тошко носеше отобра на гърба си . И резервата Учиков игра прекрасно . Тоя човек не заслужава да е резерва за сметка на Вальо Братоев . И някакъв нов метод на мотивиране ли е да викаш " Учиков е страхливец " " Ей нещастник какво правиш бе " " Абе вие някога мислите ли " и да казваш не бием ли ЦСКА няма да взема Алексиев в националния ? ? ? В левски Тошко , Медо , Тедо Богданов , Учиков и Жоро Петров са невероятни играчи . Жал ми е да ги гледам с този треньор . За мен Стоев ако е мъж на място трябва да подаде оставка . Защото с него и купата няма да се спечели.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2008 14:34 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
loituma написа:
Да ти кажа много ме е яд за Тошко ама много . Мартин снощи нали каза " Тошко няма да го взема както обещах за Ананиев ще помисля " .
Понеже съм от Люлин от началото на годината съм изпуснал 1-2 мача на Левски и то когато в Дружба е имало по интересен мач и поне според мен Тошко носеше отобра на гърба си . И резервата Учиков игра прекрасно . Тоя човек не заслужава да е резерва за сметка на Вальо Братоев . И някакъв нов метод на мотивиране ли е да викаш " Учиков е страхливец " " Ей нещастник какво правиш бе " " Абе вие някога мислите ли " и да казваш не бием ли ЦСКА няма да взема Алексиев в националния ? ? ? В левски Тошко , Медо , Тедо Богданов , Учиков и Жоро Петров са невероятни играчи . Жал ми е да ги гледам с този треньор . За мен Стоев ако е мъж на място трябва да подаде оставка . Защото с него и купата няма да се спечели.


Аз от волейбол много,много не разбирам,но от тези мачове който съм гледал наистина Тошко носи отбора на гърба си и това е супер тъпо да го остави извън групата.
Колкото до Учиков преди 2-3 години младежките национали играеха евро квалификация в Пазарджик и Учиков заедно с още 1-2 момчета ни класираха 2-и и спечелиха визите за първенството.Плюс това той е левскар и гори за отбора.Тогава дори си взех автограф от него и още си го паза :lol:
А Стоев наистина трябва да поддае оставка,просто при него изживяваме наи-слбия си период като игра от 10 години насам :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2008 17:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 14 Апр 2007 23:53
Мнения: 311
Местоположение: Люлин
Отбор: Люлин (София)
Вчера след мача всички левскари се изнесоха набързо , останаха само либерото които лично аз ненавиждам и според мен не заслужава да е в разширения състав при наличието на Митрев от Марек . Та само Учиков беше останал в един ъгъл и плачеше след което дойде при Сашо Попов , честити му победата каза, че заслужено ЦСКА е на финал и си отиде . Определено е мъж на място . Той няма как да е национал поради това ,че е диагонал , но все пак ... :)
Е то като гледаш малко по малко почваш да разбираш . Аз от гледане почнах , после тренирах малко ,а сега играя само за удоволствие :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 12 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения ЦСКА - Черноморец Бургас (София)
Форум: Сезон 2006/2007
speedbreaker 40809 17 Ное 2006 22:20
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 62362 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Левски 0 - 3 Вердер Бремен
Форум: Сезон 2006/2007
monibgole 31202 06 Ное 2006 09:29
от alibaba
Преглежда непрочетените мнения Левски (София) 3-0 Берое (Стара Загора)
Форум: Берое (Стара Загора)
Anonymous 41323 05 Ное 2006 23:20
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения Чавдар-ЦСКА
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 34198 13 Ное 2006 05:24
от skycycle

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози