bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 19:03




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 249 мнения ]  Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 16:05 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Интересно защо групите са Е и Ф, а не А и Б (примерно) :?

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 17:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
r.h. написа:
Интересно защо групите са Е и Ф, а не А и Б (примерно) :?
Защото тези групи се явяват продължение на онези предварителните 4(A;B;C;D) :wink: Така са го приели за по-лесно отчитане на статистиката и за да не стават обърквания :wink:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 18:04 
Offline
Добър приятел на сайта
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 01:37
Мнения: 5695
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Аха! Ясно!

А от колко часа е мача с Русия днес?

_________________
Изображение
www.botev-inside.hit.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 18:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
r.h. написа:
Аха! Ясно!

А от колко часа е мача с Русия днес?
След секунди започва.Айде лъвове мачкайте

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 19:10 
Offline
Луд Фен на Миньор
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 19:33
Мнения: 376
Местоположение: Перник
Отбор: Миньор (Перник)
Ше ги еба и утепляците , биха вчера Бразилия и днеска се мислат за ебати играчите , леле как съм се нервирал...може ли такива грешки да прават ....нема да гледам 3-ти гейм

_________________
Всичко идва,за да си отиде и да остави спомен за това,което никога няма да се върне !!!
___________________________________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 19:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Малеее много сме зле тоя мач ве :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x :x

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 19:22 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Ей за това ние винаги няма сме първи дори и втори...ей за тва ние винаги ще сме симпатичниото отборче, щото това че си бил Бразилия в случая е нищо...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 19:38 
Offline
Луд Фен на Миньор
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 19:33
Мнения: 376
Местоположение: Перник
Отбор: Миньор (Перник)
Безлично 0:3 срещу Русия, чакаме щастлив развой утре


Българският национален отбор по волейбол за мъже извървя пътя от голямата еуфория до болезненото приземяване на финалния турнир в Катовице само в рамките на 24 часа.

След като вчера "лъвовете" постигнаха историческа победа с 3:2 над Бразилия, днес не приличаха на себе си и загубиха безлично с 0:3 (23:25, 21:25, 21:25) от Русия.

Големите ни оръжия - сервисът и блокадата, днес почти отсъстваха, а от друга страна съперникът посрещаше по невероятен начин и си облекчи до голяма степен задачата. Освен това нямаше настроение и свежест в играта ни, които допълнитено утежниха ситуацията.

Нашите започнаха много лошо в първия гейм, като още в началните минути допуснаха пасив от 4-5 точки. Първото техническо прекъсване дойде при резултат 8:4 за руснаците.

Успяхме да се доближим до тях при 8:10, но оттам насетне те започнаха да трупат преднина вследствие на многото наши грешки в защита и се стигна дори до 11:19

Тогава Мартин Стоев взе прекъсване, след което нашите заиграха много по-добре. Успяхме да стопим преднината на противника до три точки (19:22), но до обрат не се стигна.

Вторият гейм започна равностойно, като дори поведохме с 8:7 при първото техническо прекъсване. След това от 9:8 за нас, съперниците направиха три последователни точки, а при 11:14 Мартин Стоев взе прекъсване.

То не донесе необходимото успокоение и хладнокръвно руснаците поддържаха аванса си от три точки, който дори в един момент стана четири (17:21).

На линията за сервис застана Ники Николов и успяхме да стигнем до 21:22. Тогава обаче на полето се появи Остапенко, който с два финални отлично насочени начални удари ни принуди да сгрешим.

Третата част започна по подобие на втората. Протнивникът обаче дръпна впоследствие с 8:4 след две последователни грешки на Андрей Жеков. При първата подаването му бе неточно към Христо Цветанов, а във втория случай се опита да пусне топката, но срещна руската блокада.

След това нова наша атака бе спряна на мрежата и второто техническо прекъсване дойде при солидната преднина от четири точки за Русия.

След това разликата стигна до пет точки (15:20). Накрая отчаяният ни щурм доведе само до свеждане на разлика от четири точки за крайното 21:25, а оттам за 0:3.

Така нашите завършиха участието си в своята група с 1 победа и с 1 загуба. Сега ще чакаме мачът между Бразилия и Русия утре.

Сметките показват, че при успех на руснаците, то ние ще се класираме за полуфинала като втори отбор в групата. В случай че "златистите" триумфират, ще се гледа съотношението между спечелените и загубени точки.

В момента ние сме с -8 точки, Бразилия е с -2, а Русия с +10. Това означава, че ако световният шампион победи, то трябва да го стори с общо +19 точки от всички геймове. При всички останали случаи ще си стегнем багажа обратно за София.

Стартови състави:

БЪЛГАРИЯ: Андрей Жеков, Владимир Николов, Матей Казийски, Пламен Константинов-капитан, Христо Цветанов, Красимир Гайдарски, Теодор Салпаров-либеро

РУСИЯ: Хамутцких, Полтавский, Корнеев, Бережко, Кулешов, Волков, Вербов-либеро

_________________
Всичко идва,за да си отиде и да остави спомен за това,което никога няма да се върне !!!
___________________________________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 19:39 
Наще много се изложиха днеска. :? Блокадата липсваше,Жеков се изложи много(жалко,че Ники Иванов се махна),сервисите пак ги грешахме много и загубата дойде логично.Много е тъпо да победиш световния шампион и да не продължиш напред. :qrrr41:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 20:13 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
AlEx_dEl_PiEr0 написа:
Ше ги еба и утепляците , биха вчера Бразилия и днеска се мислат за ебати играчите , леле как съм се нервирал...може ли такива грешки да прават ....нема да гледам 3-ти гейм


Ти казваш утепляци на отбор с средна възраст 23 години?Ти казваш утяпляци на отбор пред който е бъдещето?Като си толкова знаещ що ти не направиш нещо?Писна ми от глупавите изказавани по адрес на момчетата които само им сриват самочувствието.този отбор е единственото хубаво нещо в България и ще е жалко ако той не бъде подкрепян само заради една загуба!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 20:26 
Вчера всички бяхте много горди, сега ги псувате, кви българи сте вие ве... какво толкова - една загуба - голяма работа... малко ли пъти са ни карали да се гордеем с тях. Много е жалко, че веднага плюете. Това ли заслужават хората, които ни карат да се гордеем, че сме БЪЛГАРИ... така е и с футбола и с волейбола и т.н. Просто днес играта не тръгна и това е. Да се надяваме, че ще се класираме във финалната четворка... я малко покрепа за този страхотен отбор... Успех :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 20:47 
Offline
Луд Фен на Миньор
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 19:33
Мнения: 376
Местоположение: Перник
Отбор: Миньор (Перник)
Кой си ти за да ми държиш сметка какво казвам аз бе ?А? Това си е лично моя работа какво ще казвам.Как няма да ги наричам така , тоя Жеков не знае каде се намира от доста време , може ли такива грешки да се прават,нали са много силни , имали сме " Не 6 а 12 готови играчи за Световната лига" ...е каде са?Не му тръгна на Владо играта и какво стана,можеш ли да ми кажеш?Кога са ни повеждали с 9 точки преди ? Май много бързо им се дигат акциите а са в националния да играят и да побеждават , не да се лигавят,нали за това им се плаща!! И следващия път просто си пиши по темата , не се прави да интересен на чужд гръб , защото НЕ СИ !!! :evil: :!:

_________________
Всичко идва,за да си отиде и да остави спомен за това,което никога няма да се върне !!!
___________________________________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 21:00 

Наистина доста неприятна загуба, тези руснаци бяха страшно силни, а и всичко им вървеше :roll: надявам се утре да победят и Бразилия за да можем да се класираме напред


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 22:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Един доста иматересен фенски коментар
Цитат:
Пиша тези редове преди волейболния мач с Русия и преди да знам какво ще стане в него. Но думата ми е за тези които преди 2-3 седмици в същия този сайт писаха че нашите са най - слабия отбор, най - големите смешници, че Мартин не е никакъв треньор и т.н.

Много ми е интересно защо след победата над Бразилия същите тези си промених мнението на 180 градуса, явно това е типично българска черта да бъдем с отбора когато бие и да сме първите които го оплюват когато пада.

Е, на мен ми се повръща точно от този тип псевдобългари, за да си фен трябва да можеш да приемаш и загубата и твоят отбор да не бъде оплют първо от теб при загуба, защото когато отбора побеждава всички сме с него, но истинската подкрепа е нужна при загубите.

А иначе едно огромно браво на момчетата и треньорите, защото да биеш световния шампион на какъвто и да е спорт не е лесно, а момчетата го правят в два мача подред. Ето затова дори и когато падат те ще са моята, надявам се и вашата гордост. НАПРЕД, ЮНАЦИ !!!

Валентин Димитров
Недейте да плюте върху момчетата,те могат много просто днес направиха слаб мач,което е напълно нормално :wink:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 22:28 
Offline
Луд Фен на Миньор
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 19:33
Мнения: 376
Местоположение: Перник
Отбор: Миньор (Перник)
TOTTI10 , това за мене ли го цитира ?

_________________
Всичко идва,за да си отиде и да остави спомен за това,което никога няма да се върне !!!
___________________________________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 22:32 
По-скоро е за всички, които когато побеждаваме са с отбора, а когато губим псуват :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 22:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
AlEx_dEl_PiEr0 написа:
TOTTI10 , това за мене ли го цитира ?
Не бате всеки има право на мнение,ти смяташ че нашите не са играли.Според мен всеки отбор си има спадове дано утре мача се развие благоприятно за нас и се класираме за полуфинала

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 22:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Наште май бяха уморени, а и руснаците са известни с мн добра блокада...все пак са доста височки ако сте забелязали :wink: аз на тва отдавам загубата, и също така донякъде на това че руснаците определено имахаден :? Лошото е че съм сигурен че Бразилия ще бие Русия :x


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юли 2007 22:57 
Offline
Луд Фен на Миньор
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 19:33
Мнения: 376
Местоположение: Перник
Отбор: Миньор (Перник)
Ма не мислиш ли че точно за тея мачове , не требва да се отпускат , нали това е се пак целта деба!Стига с тея извинения ама секи отбор има спадове, според мен има още доста да се ошлайфат , много глупави грешки се прават , особенно при спасените топки , направо полудевах,а и оня по-нагоре каде е писал, виж , мене ме брига за отбора , за това го критикувам , за това се ядосвам,ако бех от тея дет ги казваш,нямаше въобще да пиша!!!Със последното мнение, и аз мисля че Бразилците ще бият , се пак са почивали.Иска ми се да вярвам че ще стане чудо, ама така сме си постлали , така ще е....

_________________
Всичко идва,за да си отиде и да остави спомен за това,което никога няма да се върне !!!
___________________________________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 00:03 
TOTTI10 написа:
AlEx_dEl_PiEr0 написа:
TOTTI10 , това за мене ли го цитира ?
Не бате всеки има право на мнение,ти смяташ че нашите не са играли.Според мен всеки отбор си има спадове дано утре мача се развие благоприятно за нас и се класираме за полуфинала


Много много трудно утре мача може да се развие благоприятно:
Единият вариянт е Русия да бият Бразилия без значение колко!
Другият /по-вероятният/ Бразилия да бият Русия с общо 18 точки и повече разлика, което значи, ако предположим е 3-0, че във всики гейм Русия трябва да са под 20 точки примерно нещо такова си представете.
И мисля сам всеки може да си направи извода колко са ни шансовете :cry:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 00:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Дано руснаците бият Бразилия, че иначе ще я загазим... :)
По принцип Бразилия ги бием където ги хванем напоследък, но тази загуба от Русия беше ужасна и затова може да си изпатим. Все пак и програмата ни беше по- тежка, защото играхме 2 дена подред, така че остава само да се надяваме на РУСКА ОФАНЗИВА. :twisted:

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 00:56 
parmalat написа:
Дано руснаците бият Бразилия, че иначе ще я загазим... :)
По принцип Бразилия ги бием където ги хванем напоследък, но тази загуба от Русия беше ужасна и затова може да си изпатим. Все пак и програмата ни беше по- тежка, защото играхме 2 дена подред, така че остава само да се надяваме на РУСКА ОФАНЗИВА. :twisted:


Мога да ти обясня защо Русия по принцип не могат да бият Бразилия.
Бразилия играят много бързо и разнообразно, а руснаците може да са много дълги и днес точно с тази висока блокада ни биха, но са бавни и няма как да смогнат да бързите бразилци. Руснаците колкото са дълги толкова са и бавни. Днес/вече вчера/ ние играхме много бавно за разлика от мача с Бразилия, което най-вероятно се обяснява с умора от предния 5-сетов мач, но това беше точно, което искаха руснаците - бавна игра за да може бавната им блокада да риегира и така и стана затова загубихме. Това с Бразилия не мисля, че ще стани въпреки, че искам за да се класираме, просто бразилците ще си играят тяхната бърза, остра и комбинативна игра и щи победят и ако това стане поне да се надяваме да е много - с повече от 18 точки общо.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 11:02 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
AlEx_dEl_PiEr0 написа:
Кой си ти за да ми държиш сметка какво казвам аз бе ?А? Това си е лично моя работа какво ще казвам.Как няма да ги наричам така , тоя Жеков не знае каде се намира от доста време , може ли такива грешки да се прават,нали са много силни , имали сме " Не 6 а 12 готови играчи за Световната лига" ...е каде са?Не му тръгна на Владо играта и какво стана,можеш ли да ми кажеш?Кога са ни повеждали с 9 точки преди ? Май много бързо им се дигат акциите а са в националния да играят и да побеждават , не да се лигавят,нали за това им се плаща!! И следващия път просто си пиши по темата , не се прави да интересен на чужд гръб , защото НЕ СИ !!! :evil: :!:


Човек не ти държа сметка!Просто помисли малко в една 7 милионна страна имаме едно поколение волейболисти което супер талантливо и ти го псуваш само заради един мач?Ми се пак тея момчета са по на 22 23 години - бъдещето е пред тях.Има ли непобедими отбори?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 15:48 
Offline
Луд Фен на Миньор
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 19:33
Мнения: 376
Местоположение: Перник
Отбор: Миньор (Перник)
Мартин Стоев недоволен от Владо Николов, Цветанов и Зарев, готви промени


Селекционерът на мъжкия национален отбор на България – Мартин Стоев обяви на пресконференция тази сутрин в Катовице, че е разочарован от представянето на Иван Зарев, Владимир Николов и Христо Цветанов, съобщи ”Дарик” радио.

Стоев заяви още, че на лагера и в състава ни за шампионата на Стария континент ще има много нови имена. Стана ясно, че доста от волейболистите, които сега са в състава няма да бъдат в този за Евро 2007.

На пресконференция тази сутрин от щаба ни заявиха, че не трябва да се правят трагедии от поражението от Русия снощи с 0:3 гейма. Основната ни цел този сезон е европейското първенство в Москва, а разпределителят Андрей Жеков е човекът, който трябва да ни изведе до Олимпиадата в Пекин.



Много кофти , ако чакаме Андрей Жеков да ни изведе до Олимпиадата,може и да не играеме на тази Олимпиада...... :roll: :roll: :roll:

_________________
Всичко идва,за да си отиде и да остави спомен за това,което никога няма да се върне !!!
___________________________________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 16:47 
Интересно защо е недоволен от Иван Зарев като той почти не е играл в двата мача от финалите, че да го види ама както и да е.
Аз лично смятам, че трябва да вземем Георге Братоев от младежите за втори разпределител, а също така още много момчета от там могат да се вземат като Цецко Николов и Иван Колев а и Бойко Бонев, защото при мъжете доста "увяхнаха" ако ме разбирате какво искам да кажа - И Пламен и Владо и Цветанов вече някак си не са това, което бяха и мисля трябва да им намираме заместници, което ще става от младежите.


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 249 мнения ]  Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Голмайстори в Шампионската лига
Форум: Евротурнири
Anonymous 22665 04 Ное 2006 00:40
от Site Admin
Преглежда непрочетените мнения Левски Сиконко в Шампионската Лига 2006-07
Форум: Левски Сиконко (София)
Anonymous 27339 25 Ное 2007 13:39
от Klemenza
Преглежда непрочетените мнения Шампионска лига- 1/8 финали
Форум: Евротурнири
Anonymous 30863 08 Мар 2007 19:57
от dido_x
Преглежда непрочетените мнения Шампионска лига
Форум: Евротурнири
Anonymous 30839 15 Юни 2009 15:00
от Torresinho
Преглежда непрочетените мнения Адриатическа лига - 2006/2007
Форум: Световен баскетбол
Anonymous 18345 24 Юни 2007 15:25
от FCDunavRuse

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози