bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 23 Май 2024 05:48




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 249 мнения ]  Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 13:22 
Който и от двата отбора да бием - Бразилия или Русия - ще е добре. Дано и тази година да се класираме поне в четворката...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 16:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
Либерото на националния ни отбор по волейбол Теодор Салпаров е получил разтежение по време на лагера на тима ни в Кенджежун-Кожле преди финалите на Световната лига, съобщи "Дарик" радио.

Очаква се Теди да бъде възстановен до откриващия мач на битката за медалите от престижния турнир България - Бразилия в сряда от 18 часа в Катовице. Играчът на Динамо (Москва) два дин е бил на специална физиотерапия.

При останалите национали има няколко леки болежки, но не са сериозни. „Такива проблеми измъчват и съпътстват всички професионални волейболисти, дано не се получат сериозни контузии до финалите”, заяви капитанът на националния ни отбор Пламен Константинов.
Дано няма повече контузии на основни играчи,радващото е че Теди ще се възтанови на време за първия мач

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 18:43 
TOTTI10 написа:
Дано няма повече контузии на основни играчи,радващото е че Теди ще се възтанови на време за първия мач

Кои са другите, които се оплакват от контузии... дано да няма нищо сериозно и всички да са готови за финлите...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 18:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
ivanmilan написа:
TOTTI10 написа:
Дано няма повече контузии на основни играчи,радващото е че Теди ще се възтанови на време за първия мач

Кои са другите, които се оплакват от контузии... дано да няма нищо сериозно и всички да са готови за финлите...
Някой от момчетата си имат контузии които се обаждат периодично,което е нормално за професионални спортисти.Владо имаше проблем с ръката,Матей беше преуморен от тежкия сезон,Динамо се бореше на три фронта,Пламен е на години вече.Професионалния спорт не минава без хронични контузии :wink:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 18:49 
TOTTI10 написа:
ivanmilan написа:
TOTTI10 написа:
Дано няма повече контузии на основни играчи,радващото е че Теди ще се възтанови на време за първия мач

Кои са другите, които се оплакват от контузии... дано да няма нищо сериозно и всички да са готови за финлите...
Някой от момчетата си имат контузии които се обаждат периодично,което е нормално за професионални спортисти.Владо имаше проблем с ръката,Матей беше преуморен от тежкия сезон,Динамо се бореше на три фронта,Пламен е на години вече.Професионалния спорт не минава без хронични контузии :wink:


Е, че то кой няма хронични контузии. Аз си помислих, че има нещо сериозно :wink: То аз не знам да има спортист без хронична контузия :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 18:57 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Тези мом4ета заслу4ават една 10 000 зала.Кога в тази дър4ава ше направят свестен стадион и свястна зала.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 19:01 
aiko_92 написа:
Тези мом4ета заслу4ават една 10 000 зала.Кога в тази дър4ава ше направят свестен стадион и свястна зала.

Трябва да се направи една голяма зала, така е... Тва па толкова ли да няма спонсори... Една прилично голяма зала ще е добре - и 15 хилядна да е, няма да остане празна :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 19:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
ivanmilan написа:
aiko_92 написа:
Тези мом4ета заслу4ават една 10 000 зала.Кога в тази дър4ава ше направят свестен стадион и свястна зала.

Трябва да се направи една голяма зала, така е... Тва па толкова ли да няма спонсори... Една прилично голяма зала ще е добре - и 15 хилядна да е, няма да остане празна :D
Нали Лукойл почват да строят зала в Правец за 6000 човека,обаче въпроса е кога ще се построй

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 19:07 
TOTTI10 написа:
ivanmilan написа:
aiko_92 написа:
Тези мом4ета заслу4ават една 10 000 зала.Кога в тази дър4ава ше направят свестен стадион и свястна зала.

Трябва да се направи една голяма зала, така е... Тва па толкова ли да няма спонсори... Една прилично голяма зала ще е добре - и 15 хилядна да е, няма да остане празна :D
Нали Лукойл почват да строят зала в Правец за 6000 човека,обаче въпроса е кога ще се построй


Е, те ще си я строят за тях си... Пък и без това залата в Двореца на спорта във Варна е с толкова места... Трябва да се направи по-голяма зала :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 19:14 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
В Русе има проект ако не ме лъже паметта за 9000 места


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 20:13 
Offline
Луд Фен на Миньор
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 19:33
Мнения: 376
Местоположение: Перник
Отбор: Миньор (Перник)
Мартин Стоев ще обяви утре 12-те играчи за финалите на Световната лига



Утре ще бъдат обявени 12-те волейболисти, които ще представят България на финалите на Световната волейболна лига в Катовице,това съобщи старши-треньорът Мартин Стоев. "Знам кои ще бъдат 12-те, но ще ги съобщя утре. Имам 14 готови играчи за финалитe", заяви Стоев.

Първият мач на българските волейболисти е на 11 юли от 18,00 часа срещу световния шампион Бразилия.

_________________
Всичко идва,за да си отиде и да остави спомен за това,което никога няма да се върне !!!
___________________________________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 20:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
поради поредица от неща, които не трябваше да се случват, мисля, че трудно ще надскочим себе си на Световната лига :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 20:24 
Offline
Луд Фен на Миньор
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 19:33
Мнения: 376
Местоположение: Перник
Отбор: Миньор (Перник)
Я кажи си мъките ? :?

_________________
Всичко идва,за да си отиде и да остави спомен за това,което никога няма да се върне !!!
___________________________________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 22:12 
Е, то е горе-долу ясно кои двама няма да играят на финалите... Владо Александров и Коце Стойков сигурно, макар че, Боян Йорданов не е в много добра форма, сигурно ще го оставят... всички са добри и дано да се класираме поне в четворката...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 23:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
AlEx_dEl_PiEr0 написа:
Я кажи си мъките ? :?


Ами първо, което е и най-лошо според мен, Жеков в момента разпределя колкото мен :lol: А Иван Зарев, колкото да има талант все още не е достатъчно опитен и израснал че да е титуляр. Второ самочуствието на отбора сигурно е доста ниско заради загубите(дано не съм прав), а за това според мен вина има Мартин Стоев...Трето, слуховете за "трансферни номера" около свързаните със Сиконко в отбора едва ли ше помогнат за атмосферата :roll: Четвърто, някои важни играчи не са в ай-добрата си форма-Казийски, Константинов; дано Боян Йорданов и другите компенсират :)

Но все пак според мен имаме класен състав и можем да постигнем добро класиране :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 23:32 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Най-големия проблем според мен се казва Андрей Жеков.Всички видяхме четвъртия мач срещу Полша какво направи....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 09:56 
Offline
Луд Фен на Миньор
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 19:33
Мнения: 376
Местоположение: Перник
Отбор: Миньор (Перник)
БЕЗ АНАНИЕВ И АЛЕКСАНДРОВ НА ФИНАЛИТЕ


Селекционерът на националния отбор по волейбол Мартин Стоев определи групата от 12 играчи, които ще участват на финалите на Световната лига от 11 до 15 юли в Катовице. От разширения състав, който се подготвяше в Полша стана ясно, че отпадат двамата дебютанти – Методи Ананиев и Владислав Александров. Изненадващо, с оглед на първоначалните прогнози, Ананиев, който е пред финализиране на договор и с италианския Монтекяри, няма да вземе участие в срещите срещу Бразилия, Русия и т.н.
Стоев трябваше да избере двама от четирима и заложи на Костадин Стойков и Тодор Алексиев. От 12-те в групата остана само един дебютант с националната фланелка – Николай Николов (ЛукОйл Нефтохимик).
Днес волейболистите ни ще се върнат в Катовице, където в сряда излизат срещу Бразилия от 18.00 часа в първа среща от финалната шестица.
Изображение

Състав на България: Разпределители : Андрей Жеков, Иван Зарев, Центрове – Христо Цветанов, Красимир Гайдарски, Николай Николов, Посрещачи Посрещачи - Матей Казийски, Пламен Константинов, Костадин Стойков, Тодор Алексиев, Диагонали - Владо Николов, Боян Йорданов, Либеро - Теодор Салпаров .

_________________
Всичко идва,за да си отиде и да остави спомен за това,което никога няма да се върне !!!
___________________________________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 13:04 
Аз не съм много съгласен, но както и да е :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 15:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Ананиев можеше да го вземе според мене


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 17:43 
Offline

Регистриран на: 02 Мар 2007 21:30
Мнения: 362
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
ed_edd'n'eddy написа:
Ананиев можеше да го вземе според мене


И аз така си мисля.Даже според мен Ананиев беше един от най-добрите в мачовете с Полша.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 18:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2007 20:02
Мнения: 1834
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
Ако имаше някой друг посрещач, Стойков щеше да е на мястото на Александров* според мене :roll:

единственото, което ме притеснява засега като пост е кой ще вдига :?

*него имах предвид а не Ананиев както бях на писал отначало :lol: :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2007 23:52 
Ананиев направи страхотни мачове заслужаваше да остане поне според мен! Коце Стойков е този, който трябваше да не го включват, но да видим сега какво ще става. Наистина в момента разпределителското място ни е най-проблемно и Жеков си е признал, че в момента ни му върви никак играта, но момчетата са го подкрепили и щом му имат всички в отбора доверие нека да играе и каквото стане. То никой от отбора няма в момента във върхова форма, което ме изненада много - може би Владо само и до някаде Боян, но на него малко му пречи контузията. Все пак успех на момчетата!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 00:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
ThE_DuKe написа:
Ананиев направи страхотни мачове заслужаваше да остане поне според мен! Коце Стойков е този, който трябваше да не го включват, но да видим сега какво ще става. Наистина в момента разпределителското място ни е най-проблемно и Жеков си е признал, че в момента ни му върви никак играта, но момчетата са го подкрепили и щом му имат всички в отбора доверие нека да играе и каквото стане. То никой от отбора няма в момента във върхова форма, което ме изненада много - може би Владо само и до някаде Боян, но на него малко му пречи контузията. Все пак успех на момчетата!


Прав си ама Коце Стойков показа също голямо желание за игра за мене човека който трябваше да си тръгне колкото и налудничево да прозвучи е Пламен Константинов много слабо представяне в свичките мачове в който игра също така за мен лично Тошко Алексиев няма място в национала вярно има доста добра атака но посрещането и особенно сервиза са му доста слабички иначе очаквано Влади го отпратиха но има много хляб в него и от догодина ще се разчита на него :idea:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 00:32 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
И за мене Алексив няма място в националния,а за Пацо ве4е е на годинки и сякаш му свършва работата,но ще видим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 07:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Цитат:
АНАНИЕВ СМЕНЯ СТОЙКОВ ПО СПЕШНОСТ
В последния момент бе направена промяна в състава на 12-те волейболисти на България, които ще участват на финалите на Световната лига.

Дебютантът Методи Ананиев заменя Костадин Стойков заради остра гастритна криза. Бившият играч на Левски Сиконко и руския Нова (Новокувишневск) ще се нужда е от 4-5 дни, за да се възстанови. И поради това в последния момент преди официалното представяне селекционерът Мартин Стоев взе решение да върне в състава Методи Ананиев.

Талантът на Левски е пред договор с италианския Монтекяри, след като легендата Хулио Веласко е забелязал неговите качества.
Е все пак Мето ще играе :wink:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 249 мнения ]  Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Голмайстори в Шампионската лига
Форум: Евротурнири
Anonymous 22922 04 Ное 2006 00:40
от Site Admin
Преглежда непрочетените мнения Левски Сиконко в Шампионската Лига 2006-07
Форум: Левски Сиконко (София)
Anonymous 27876 25 Ное 2007 13:39
от Klemenza
Преглежда непрочетените мнения Шампионска лига- 1/8 финали
Форум: Евротурнири
Anonymous 31456 08 Мар 2007 19:57
от dido_x
Преглежда непрочетените мнения Шампионска лига
Форум: Евротурнири
Anonymous 31345 15 Юни 2009 15:00
от Torresinho
Преглежда непрочетените мнения Адриатическа лига - 2006/2007
Форум: Световен баскетбол
Anonymous 18990 24 Юни 2007 15:25
от FCDunavRuse

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози