bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 09 Май 2024 17:12




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Новини
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2008 12:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Юни 2008 16:02
Мнения: 346
Отбор: Белите орли (Плевен)
Skype: federer_11
"Направихме много добър мач с Глория Бистрица, готови сме за Рпма", заяви играчът на ЧФР Клуж Себастиан Дубарбиер.
"ЧФР Клуж трябва да си покаже силата, отбора няма какво да губи в този мач", подкрепи румънския шампион Джика Попеску.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2008 12:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Юни 2008 16:02
Мнения: 346
Отбор: Белите орли (Плевен)
Skype: federer_11
"Важно е, че постигнахме победа днес в Крайова. Говори се много за Поли в последно време и имаме нужда от победи. Загубихме 6 точки служебно, но се надяваме решението да се промени след време. Ние искаме да сме нависоко, да играем качествен футбол. Тази победа я посвещаваме на феновете, които бяха невероятни днес. Победата е положителна за нас преди мача с Партизан, в който искаме да го спечелим категорично още в къщи. Ние трябва да мислим само за победа, защото сме Поли" заяви с патриотизъм Джиджел Букур.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2008 12:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Юни 2008 16:02
Мнения: 346
Отбор: Белите орли (Плевен)
Skype: federer_11
Карамиан: "Нв зная кой е тоя Паунович"

"Изобщо не го знам кой е този Паунович". заяви играчът на Тимишоара Карамиан по повод на това, че най-добрият играч на Партизан се бил контузил в мач с Борац и можело да не играе в четвъртък срещу Тимишоара. "Изобщо не ме интересуват противниците, важното е ние да излезем мотивирани и сто на сто да дадем всичко на терена", заяви звездата на Тимишоара Джиджел Букур. "Не знам кой е Партизан, не съм чувал за тях, но вероятно имат и други добри играчи. За нас е важно да се подготвим добре и на 18-ти да бием като домакини", заяви Артиом Карамиан


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2008 12:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Юни 2008 16:02
Мнения: 346
Отбор: Белите орли (Плевен)
Skype: federer_11
Българинът Станислав Генчев, който играе за Васлуй получи жълт картон в мача с Динамо, който Васлуй загубиха с 2:1 като домакини. Мачът тръгна добре за жълтите, като успяха да поведат. "Кучетата" обаче бързо се съвзеха и Данчулеску намали резултата с красиво изпълнение. Отборът от Букурещ успяха да нанесат и втори удар, като направиха първа домакинска загуба на тима от малкото молдовско градче.
Този кръг в Румъния донесе изключително много победи на гостите.

http://romaniafotbal.blogspot.com/2008/ ... _2199.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2008 12:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Юни 2008 16:02
Мнения: 346
Отбор: Белите орли (Плевен)
Skype: federer_11
Униреа Урзичени като нищо ще се превърне в изненадата на УЕФА тази година. Отборчето от малкият румънски град, който преди години направи дебют в първа лига играе изключително тактически правилен футбол. В момента Униреа водят на Рапид с 0:1 като гост и отново показват, че не им пука от имена. Отборът си играе своя футбол - 100%-ова дисциплина на терена и непреодолима защита. За мен няма да е изненада отбора да изхвърли Хамбургер и да влезне в групите на УЕФА. В момента отбора на Дан Петреску е с най-много вкарани голове в румънското, а тактиката на игра е удоволствие да се наблюдава от всеки, който разбира от футболни постройки. За тима от малкото градче едно е важно - никога не се плаши от имена, излиза на терена и си спазва великолепната постройка, която е изградил Дан Петреску. Именно поради тази специфичност смятам, че румънците могат да бият Хамбургер дори още в първата среща като гост. Да, вярно е, че отборът няма никакъв опит в Европа, но рядко се вижда футболен ъим да играе толкова грамотен тактически футбол. Без да блестят с каквито и да е класни играчи и имена, тима от Урзичени залага на колектива и вгорчава живота на всички румънски грандове.
Колкото и смешно да звучим сега, сайта за румънски футбол вярваме, че Униреа ще е изненада в тазгодишния турнир не УЕФА.
Много хора, които са противници на румънския футбол смятат, че като Румъния играе със 7 тима в Европа ще вземат малко точки и коефициентът ще им се дели на 7. Това няма да стане. Клубовете от северната ни съседка ще се представят на ниво.
Успех момчета!!!

http://romaniafotbal.blogspot.com/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2008 12:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Юни 2008 16:02
Мнения: 346
Отбор: Белите орли (Плевен)
Skype: federer_11
Бившият играч на Политехника Тимишоара Кристиан Даминута (на 18 год.) е доволен от условията, които получава в новия си клуб Интер Милано. Играчът си дойде за два дни в Тимишоара и не спря да хвали италианското първенство. Тренират ме в Пескара, но подписах договор за 4 години с отбора от Милано", похвали се шред "Либертатеа" щастливият футболист. "Жалко за феновете на Тимишоара, аз мисля, че отборът ще се стегне и бързо ще възстанови тези 6 точки, които им отнеха", надява се играча на Интер.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2008 12:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Юни 2008 16:02
Мнения: 346
Отбор: Белите орли (Плевен)
Skype: federer_11
След като бяха наказани от УЕФА с отнемане на 6 точки, ФК Тимишоара си смениха цвета на екипите. Отборът ще играе вече със сини екипи, с които ще излезне още в неделя. На снимката виждате разликата между новите и страите екипи на популярния банатски тим.
"Санду е алкохолик, не може да издържа без алкохол", нападна шефа на румънския футбол собственика на Тимишоара Мариан Янку, който заяви, че ще се оттегли от отбора в знак на протест срещу наказанието на Тимишоара. Веднага се заговори, че собственик на Тимишоара става става Овидиу Тендер. "Той е по-силен и от мен", заплаши противниците на Тимишоара сегашният ръководител Янку. "Не е вярно, че съм се отказал да закупя отбора, предстои ни среща и разговор с Мариан Янку, в който да уточним сделката", заяви за сайта violamania.ro Тендер.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 7 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Формула 1 - новини
Форум: Формула 1
Anonymous 82282 10 Юни 2010 16:59
от tedo
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 184734 25 Яну 2011 15:39
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 174091 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Новини
Форум: Черно море (Варна)
Anonymous 155423 15 Яну 2011 23:11
от Todorakis
Преглежда непрочетените мнения Серия Б - класиране, новини, резултати
Форум: Сезон 2006/2007
kyynadd 37349 22 Мар 2007 22:38
от Rumbeti

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози