bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 14:52


Национални отбори GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 45 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Идеален национален отбор
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2008 17:10 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
XaXo написа:
Вратари: Димитър Иванков,Тодор Тодоров,Ивайло Петров

Защитници: Лусио Вагнер,Александър Тунчев,Радостин Кишишев,Игор Томашич,Йордан Тодоров,Петър Занев,Живко Миланов

Халфове: Мартин Петров,Стилиян Петров,Ивелин Попов,Благой Георгиев,Николай Димитров,Станислав Генчев

Нападатели: Димитър Бербатов,Владимир Манчев,Иван Цветков,Димитър Макриев,Цветан Генков,Валери Божинов


Как ви се струва моя състав ? :)


Като изключим Вагнер, Кишишев и Манчев за другите мога да се съглася :D :wink:

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идеален национален отбор
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2008 03:52 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
вратари : Георги Петков , Димитър Иванков , Йордан Господинов

защитници

десни: Живко Миланов (Левски) , Йордан Тодоров (ЦСКА)
централни: Александър Тунчев (Лестър), Валентин Илиев (Терек) , Боян Илиев (Спартак Вн) , Иво Иванов (Берое)
леви: Михаил Венков (Литекс) , Йордан Минев (Ботев Пд)


халфове

Благой Георгиев (Дуисбург) , Станислав Ангелов (Енерги) , Велизар Димитров (Металург Донецк) , Мартин Петров (Манчестър Сити) , Владимир Гаджев (Левски) , Станислав Манолев (Литекс) , Ивелин Попов (Литекс) , Иво Иванов (Локо Сф)

нападатели

Димитър Бербатов (Тотнъм) , Димитър Рангелов (Енерги) , Георги Христов (Левски) , Владислав Златинов (Берое) , Здравко Лазаров (Шиник)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идеален национален отбор
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2008 01:20 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Вратари : Георги Петков (Левски) , Йордан Господинов (Славия)

Защитници :
Станислав Манолев (Литекс), Живко Миланов (Левски) , Валентин Илиев (Терек Грозни) , Александър Тунчев (Лестър Сити) , Иван Иванов (ЦСКА) ,
Игор Томашич (Макаби ТА) , Михаил Венков (Литекс) , Петър Занев (Литекс)

Халфове : Велизар Димитров (Металург Донецк) , Мартин Петров (Манчестър Сити) , Ивелин Попов (Литекс) , Станислав Ангелов (Енерги Котбус) , Стилиян Петров (Астън Вила) , Мирослав Иванов (Левски) , Благой Георгиев (Славия)

Нападатели :
Димитър Рангелов (Енерги Котбус) , Иван Стоянов (Сливен) , Валери Божинов (Манчестър Сити) , Димитър Бербатов (Ман Юнайтед)

Титулярен състав :
Георги Петков , Станислав Манолев , Иван Иванов , Александър Тунчев , Михаил Венков , Ивелин Попов , Велизар Димитров , Станислав Ангелов , Мартин Петров , Иван Стоянов , Димитър Бербатов


Последна промяна RoNaldO07 на 09 Сеп 2008 12:24, променена общо 4 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идеален национален отбор
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 01:46 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Юни 2007 19:31
Мнения: 35
Ами аз ще си направя ограничение до 18 футболиста,защото мисля,че май някъде толкова ти трябват за квалификациите.11 титуляра + 7 резерви.

вратари: Георги Петков, Димитър Иванков
десни защитници: Йордан Тодоров , Станислав Манолев
леви защитници: Лусио Вагнер
ц.защитници: Александър Тунчев , Валентин Илиев , Кирил Котев , Игор Томашич
халфове: Стилян Петров , Ивелин Попов , Мартин Петров , Марчо Дафчев , Велизар Димитров , Николай Димитров
нападатели: Димитър Бербатов , Георги Христов , Александър Александров Кривия

Не съм включил Божинов,защото е контузен и е извън сметките.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идеален национален отбор
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2008 02:52 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
nitko_06 написа:
Ами аз ще си направя ограничение до 18 футболиста,защото мисля,че май някъде толкова ти трябват за квалификациите.11 титуляра + 7 резерви.

вратари: Георги Петков, Димитър Иванков
десни защитници: Йордан Тодоров , Станислав Манолев
леви защитници: Лусио Вагнер
ц.защитници: Александър Тунчев , Валентин Илиев , Кирил Котев , Игор Томашич
халфове: Стилян Петров , Ивелин Попов , Мартин Петров , Марчо Дафчев , Велизар Димитров , Николай Димитров
нападатели: Димитър Бербатов , Георги Христов , Александър Александров Кривия

Не съм включил Божинов,защото е контузен и е извън сметките.



Кривия е халф, не нападател :wink: И не мислиш ли че би било по-добре да махнеш един от централните защитници и на не негово място да включиш още един ляв бек, защото и Вагнер може да се контузи.
А Марчо Дафчев от кога не си го гледал? Къде играе изобщо? Някъде из Азербайджон ли къде беше :?

п.с. не се заядам \\//

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идеален национален отбор
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2008 02:58 
Offline
БОЛЯРИ

Регистриран на: 27 Юни 2007 19:31
Мнения: 35
bianconero написа:
nitko_06 написа:
Ами аз ще си направя ограничение до 18 футболиста,защото мисля,че май някъде толкова ти трябват за квалификациите.11 титуляра + 7 резерви.

вратари: Георги Петков, Димитър Иванков
десни защитници: Йордан Тодоров , Станислав Манолев
леви защитници: Лусио Вагнер
ц.защитници: Александър Тунчев , Валентин Илиев , Кирил Котев , Игор Томашич
халфове: Стилян Петров , Ивелин Попов , Мартин Петров , Марчо Дафчев , Велизар Димитров , Николай Димитров
нападатели: Димитър Бербатов , Георги Христов , Александър Александров Кривия

Не съм включил Божинов,защото е контузен и е извън сметките.





Кривия е халф, не нападател :wink: И не мислиш ли че би било по-добре да махнеш един от централните защитници и на не негово място да включиш още един ляв бек, защото и Вагнер може да се контузи.
А Марчо Дафчев от кога не си го гледал? Къде играе изобщо? Някъде из Азербайджон ли къде беше :?

п.с. не се заядам \\//

Добре де объркал съм се.П-добър би бил Станислав Ангелов.Все пак не съм голям спец,пък и не знам от къде,когато съм го писал този отбор ми е дошъл на ум Марчо.Прав си.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2008 20:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 19:56
Мнения: 797
Местоположение: PLOVDIV 4004,Trakian valey
Отбор: Спартак-С 94 (Пловдив)
залагам на 23 футболиста като разширен състав към днешна дата

вратари:георги петков, димитър иванков

защитници:михаил венков, петър занев, йордан тодоров, кирил котев, александър тунчев, валентин илиев

халфове:благой георгиев, станислав манолев, александър александров, георги илиев, здравко лазаров, стилиян петров, чавдар янков, велизар димитров, мартин петров, станислав ангелов

нападатели:иван стоянов, ивелин попов, димитър бербатов, мартин кушев, димитър рангелов

това за мен е най-добрия състав който може да излезе в момента за мачове от квалификациите.за жалост до колкото знам кривия не иска да играе за него, ноо ще върши прекрасна работа


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2008 19:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 16:37
Мнения: 602
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
gladiatori написа:
залагам на 23 футболиста като разширен състав към днешна дата

вратари:георги петков, димитър иванков

защитници:михаил венков, петър занев, йордан тодоров, кирил котев, александър тунчев, валентин илиев

халфове:благой георгиев, станислав манолев, александър александров, георги илиев, здравко лазаров, стилиян петров, чавдар янков, велизар димитров, мартин петров, станислав ангелов

нападатели:иван стоянов, ивелин попов, димитър бербатов, мартин кушев, димитър рангелов

това за мен е най-добрия състав който може да излезе в момента за мачове от квалификациите.за жалост до колкото знам кривия не иска да играе за него, ноо ще върши прекрасна работа

що не влючи и резервите на цецка е

_________________
ВЪН СЕЛЯНИТЕ ОТ "А" ГРУПА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идеален национален отбор
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2008 01:00 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
Айде и аз да се изкажа...
Вратар:Петков
Защита:Станислав Ангелов,Тунчев,В.ИЛиев,Занев(М.Венков)
Халфове:З.Лазаров(Б.Георгиев),Ст.Петров,Ч.Янков,М.Петров
Нападатели:В.Димитров(Рангелов),Бербатов


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идеален национален отбор
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2008 21:52 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Вратари : Георги Петков,Димитър Иванков
Защитници : Живко Миланов,Йордан Тодоров,Иван Иванов,Кирил Котев,Пламен Николов,Михаил Венков,Петър Занев
Халфове : Станислав Ангелов,Николай Чипев,Александър Тонев,Ивелин Попов,Николай Димитров,Иво Иванов
Нападатели : Иван Стоянов,Здравко Лазаров,Цветан Генков,Валери Божинов


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идеален национален отбор
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2008 22:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Май 2007 18:23
Мнения: 624
Местоположение: София/Люлин/Своге
RoNaldO07 написа:
Вратари : Георги Петков,Димитър Иванков
Защитници : Живко Миланов,Йордан Тодоров,Иван Иванов,Кирил Котев,Пламен Николов,Михаил Венков,Петър Занев
Халфове : Станислав Ангелов,Николай Чипев,Александър Тонев,Ивелин Попов,Николай Димитров,Иво Иванов
Нападатели : Иван Стоянов,Здравко Лазаров,Цветан Генков,Валери Божинов


Валери Божинов на последак само по некви ТОК Шоута го дават, Иван Стоянов тука нема да е като при чичо. Всички са много млади

_________________
F*CK all I need is U
Fortuna favet fortibus! - Съдбата обича смелите!
Изображение
[url=http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=1&WorkID=3161&Level=1]Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е или слава!
...
[/url]



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2008 22:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 19:56
Мнения: 797
Местоположение: PLOVDIV 4004,Trakian valey
Отбор: Спартак-С 94 (Пловдив)
АБЕ ДА НЯМА НАЦИОНАЛЕН!!!!!!!!!!!!!!!!!! МАМИЧКАТА ИМ МРЪСНА НА ВСИЧКИ БЕЗ ГОШКО ВРАТАРЧЕТО


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идеален национален отбор
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2008 00:55 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
rommel написа:
RoNaldO07 написа:
Вратари : Георги Петков,Димитър Иванков
Защитници : Живко Миланов,Йордан Тодоров,Иван Иванов,Кирил Котев,Пламен Николов,Михаил Венков,Петър Занев
Халфове : Станислав Ангелов,Николай Чипев,Александър Тонев,Ивелин Попов,Николай Димитров,Иво Иванов
Нападатели : Иван Стоянов,Здравко Лазаров,Цветан Генков,Валери Божинов


Валери Божинов на последак само по некви ТОК Шоута го дават, Иван Стоянов тука нема да е като при чичо. Всички са много млади


Може да са млади,но ще играят със по-голямо желание.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2008 08:05 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Не мога да разбера какво е това схващане в България, че млад=некадърен. Хайде стига. Тия момчета са бъдещето ни и трябва постепенно да се налагат. Нашите "специалисти" винаги се оправдават, че еди кой се бил млад и неопитен и затуй не взел участие в мача....еми как да трупа опит на пейката

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2008 16:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 19:56
Мнения: 797
Местоположение: PLOVDIV 4004,Trakian valey
Отбор: Спартак-С 94 (Пловдив)
RUSE написа:
Не мога да разбера какво е това схващане в България, че млад=некадърен. Хайде стига. Тия момчета са бъдещето ни и трябва постепенно да се налагат. Нашите "специалисти" винаги се оправдават, че еди кой се бил млад и неопитен и затуй не взел участие в мача....еми как да трупа опит на пейката

така е и пускането на иван иванов е от полза за националния въпреки, че видимо е неуверен, той се справя


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идеален национален отбор
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2008 14:12 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Моето предложение е не да избирате състави, защото знаем че всички са компетентни в България, а да помислим кой би паснал на състава, който имаме като тренер! Колкото и да им се иска на някои Бербатов, Мартин и Стенли са звездите и след като в клубните си отбори те са страхотни, а в националния - не, значи има грешка в подхода на щаба на националния! Трябва им мотивация да излязат като Рууни за Англия или Торес за Испания! Най-очевадното би било специалист от чужбина, колкото и да е скъп...човек с опит и фигура! Как може големи имена да ходят по Албания, Грузия, Сърбия и Камерун, а ние да нямаме пари да им дадем да дойдат тук!
След като дойде нормален специалист с познания надхвърлящи 4-5-1, може да погледнем кои нямат ама никакво място в отбора - Вагнер, Благо-расиста, Ангелов-Енергито! Трябва да се взимат играчи, които са във форма, а не просто наизуст. Макриев и Телкийски играят добре напоследък, младите на Литекс и те показват супер старание, онова момче в Полша вкара 20 гола вече и никой го не гледа! Един нормален специалист гледа всеки с паспорт, където и да играе и избира най-доброто! Един нормален специалист ще направи и най-дръзкия ход, за да мотивира - след мача с Италия би оставил Бербатов резерва, да види че само с визитка не става и трябва всеки мач да доказваш, че си 30 милиона!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2008 14:49 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
Макриев се скъса да вкарва във втора дивизия на Полша. Всеки мач вкарва поне по един гол, а Пацата само едно и също си знае... Сългасен съм, трябва чужденец поне да имат някакво уважение към него тези манекени...

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идеален национален отбор
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2008 16:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
за Мицански и аз съм съгласен, вкарал е 15 гола в 13 мача тоя сезон, а и е само на 22 години.Макриев също трябва да се пробва, тоя бездарник вагнер не трябва да бъде викан никога повече в националния, по-добре тинката да играе вместо него :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идеален национален отбор
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2008 21:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 19:56
Мнения: 797
Местоположение: PLOVDIV 4004,Trakian valey
Отбор: Спартак-С 94 (Пловдив)
spartak forever написа:
за Мицански и аз съм съгласен, вкарал е 15 гола в 13 мача тоя сезон, а и е само на 22 години.Макриев също трябва да се пробва, тоя бездарник вагнер не трябва да бъде викан никога повече в националния, по-добре тинката да играе вместо него :mrgreen:

за жалост тинката е резерва в своя клубен отбор и трябва да си оправи нещата там, а другото което е, че вече е на години и малко по-малко залязва и няма да бъде отполза за националния. неговия момент щеше да бъде на Евро 2004 когато бе на 30 години и играеше титуляр в Чарлтън, ама и той се сърдеше за капитанска лента и нямаше човек който да го замести. сега според мен трябва по често да се дава шанс на младите като Живко Миланов да се обиграва защото друг десен бек (освен мен) който може да играе добре на този пост в българия май няма. за левия фланг от времето на Цанко Цветанов няма стабилен играч. малки проблясаци имаше при Ивайло Петков, но при него кариерата не се разви добре след като премина във Фенербахче и там остана резерва


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2008 21:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 19:56
Мнения: 797
Местоположение: PLOVDIV 4004,Trakian valey
Отбор: Спартак-С 94 (Пловдив)
искам малко да се поправя. на десния бек също може да играе "пелето". в Енерги долкото знам е на този пост и трупа рутина


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 45 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Националния отбор
Форум: Мъжки национален отбор
Red|Boys|Svoge 33106 10 Май 2012 01:20
от dobrudja
Преглежда непрочетените мнения Симпатичен отбор ли ви е Хебър Пазарджик
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
HEBAR_HOOLS 48935 21 Сеп 2010 13:31
от varg
Преглежда непрочетените мнения За кои отбор сте от Испания ?
Форум: Испански футбол
ultraspartak 48978 21 Окт 2015 17:00
от Чардафон1919
Преглежда непрочетените мнения За кои отбор сте от италия?
Форум: Италиански футбол
ultraspartak 57022 21 Окт 2015 17:05
от Чардафон1919
Преглежда непрочетените мнения за кои отбор сте от Холандия ?
Форум: Холандски футбол
ultraspartak 42013 06 Авг 2009 15:30
от ЦацоТрепач

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози