bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 24 Апр 2024 05:10


Национални отбори GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 48 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2008 16:47 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Цитат:
Мултимилионер ще представи кандидатурата си за селекционер на българския национален тим на 17-и януари
Пон, 2008-01-07 14:29

Мултимилионер ще издигне кандидатурата си за селекционер на българския национален тим на 17-и януари.

Това твърди в e-mail до БТА лицензираният футболен мениджър Ясен Янков. Лично Янков ще внесе документите на своя клиент в деловодството на Българския футболен съюз.

Въпросният треньор се е съгласил да поеме "лъвовете" срещу 10 000 евро месечно възнаграждение, като 10 процента от тази сума ще заделя за благотворителни цели.

БТА осъществи контакт с агента, който в момента се намира в чужбина. На този етап Янков отказа да оповести както името на специалиста, така и страната, в която е.

"Не мога да ви кажа, къде съм в момента, тъй като вместо информационна бомба, ще хвърля пиратка. На 17-и януари ще имате предостатъчно информация", каза Янков.

Мениджърът е на мнение, че прибързаното избиране на треньор само ще постави БФС в неудобно положение, което няма да е за първи път.

"Не виждам кой и как в България ще му откаже, заяви Янков, имайки предвид своя човек. Някои хора искат да назначат Пламен Марков днес, сякаш квалификациите започват в други ден, добавя Янков.

На всички ни е ясно, че Тери Венебълс няма да подпише. Така Пламен Марков отново ще бъде назначен и след две години ще гледаме финалите на Световното първенство в ЮАР по телевизията, завършва Янков.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2008 20:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Юли 2007 20:10
Мнения: 106
Местоположение: Силистра
Национален селекционер още нямаме, както и предполагах. Чакаме винаги последния момент и сега излиза на дневен ред оправданието, че няма време. Това за мен е пълно безумие. Другата седмица в София се събират щабовете на отборите и ще съставят програмата на квалификациите за СП 2010. Както виждам как се развиват нещата явно селекционер ще е Пламен Марков, човека е свободен, евтин е и доста добре може да се изразява (за разлика от някой бивши), а и той беше на кормилото на отбора при последните успешни квалификации за ЕП 2004.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2008 20:08 
Offline
Кюстендилец
Аватар

Регистриран на: 20 Май 2007 18:00
Мнения: 483
Местоположение: Кюстендил
ние нямаме отбор защо ни е треньор

_________________
Чрез простотия към прогрес!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Яну 2008 21:45 
Offline
Бригада Враца

Регистриран на: 01 Ное 2006 12:35
Мнения: 1251
Местоположение: Враца
Отбор: Ботев (Враца)
http://www.sport1.bg/sport1/node/77897


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2008 03:30 
Offline

Регистриран на: 04 Фев 2007 21:56
Мнения: 227
Местоположение: MARS-PARIJ
Най-лошия избор Пламен Марков :(((( ебати пумията са тия в БФС поне да си беха оставили Пенев

_________________
..защото от ПРАХТА се ИЗДИГАМЕ., защото от нулата се завръщаме, защото няма стадион, побиращ душата и сърцето на този отбор с тази история.. !
..защото ние сме началото и края ,защото сме божия орел в небето,защото на този стадион сме родени и на този стадион ще умрем,защото Христо Ботев е нашия храм,а Андрей е нашият бог,защото кръвта ни е зелена като на нашите деди,защото ние се молим и плачем и в радост и тъга.САМО ПИРИН!!! ЗЕЛЕН ДО СМЪРТ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2008 13:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:55
Мнения: 520
Местоположение: ...FootBallLand<->The Moon...
Отбор: Локомотив 1929 (Мездра)
Skype: loko_mezdra
Ем сега уж някакъв италианец се предлага?

Аз не мога да разбера само - искат нещо ново, а нищо не првят?!?

_________________
Loko Mezdra In My Heart Forever!!!
Veni,vidi,vici!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2008 14:02 
VELBUJD написа:
ние нямаме отбор защо ни е треньор



По тая логика,дай и ние да вземем да се затрием,щото нямаме държава
:roll:
А иначе тая мижитурка и прислужник Бате Пацко е възможно най-неподходящият избор :evil:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Яну 2008 14:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 2007 14:53
Мнения: 2322
Местоположение: София
Отбор: ЦСКА (София)
не трябваше да е Пламен,трябваше да е някои чужденец които няма да се влияе от мениджърските интереси в националния и пробутването на разни недоразумения като Гошко Пеев

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2008 20:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2007 20:44
Мнения: 961
Местоположение: Попово
Отбор: Черноломец 04 (Попово)
Футболът ни като цяло е една помия, така че няма какво да се ядосваме заради някакви мафиоти, които ни се подиграват. В България се гледа да се вземат пари, а да не се дава нищо в замяна, затова изобщо не мисля да гледам нито една от квалификационните срещи, за вас не знам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2008 17:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Дек 2007 20:18
Мнения: 328
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
Skype: onlineplay
ОФИЦИАЛНО: ПЛАМЕН МАРКОВ Е НОВИЯТ СЕЛЕКЦИОНЕР



Пламен Марков пое за втори път националния отбор на България. Точно в 15 часа, на официална пресконференция, президентът на БФС Борислав Михайлов обяви името на специалиста като новият старши треньор, който застава начело на „трикольорите” ни.

Самият Пламен Марков обяви за свой помощник Петър Александров, а срокът на договора му е за две години, плюс опция за продължаване.


Още в самото начало на брифинга Боби Михайлов разкри, че е направил всичко възможно, за да избере треньор, който да направи програмата на отбора: „След много преговори с българи и чужденци, избрахме Пламен Марков.”

За последно Марков работи в мароканския тим Уидад Казабланка, откъдето бе освободен в началото на месец декември. Преди това специалистът води ЦСКА, като той все още има финансови претенции към „червените”.

Визитката на Пламен Марков:



Пламен Марков е роден е на 11 септември 1957 г. в Севлиево. Той е бивш футболен национал на страната ни и бивш играч на ЦСКА. Започва своята футболна кариера в „Раковски“ (Севлиево) от 1973 до 1975 г. След това в ЦСКА от 1975 до 1985 г. (235 мача и 37 гола).



Играе и във френските „Гренобъл“ и „Метц“. Шампион на България пет пъти (1975, 1980, 1981, 1982 и 1983 г.). Носител на Купата на България три пъти (1981 - в неофициалния турнир, 1983 и 1985 г.). Полуфиналист за КЕШ през 1982 г. За ЦСКА има 27 мача и 2 гола в евротурнирите (17 мача за КЕШ и 10 мача с 2 гола за купата на УЕФА). Има 38 мача и 6 гола за националния отбор на България, 11 мача с 2 гола за младежкия и 22 мача с 6 гола за юношеския национален отбор. Бил е треньор в „ФК Янтра“ (Габрово), „Раковски“ (Севлиево), „Видима-Раковски“ (Севлиево) и ЦСКА.



Като треньор на националния отбор на България завършва успешно квалификациите за Европейското първенство през 2004 г. в Португалия и стана втория български треньор, класирал българския национален футболен отбор на европейско първенство. След три загуби от три мача финалите на европейското първенство – срещу Швеция, Дания и Италия, си подава оставката и се връща отново във „Видима-Раковски“ (Севлиево).



През месец април 2006 г. става треньор на ЦСКА, като на 24 май 2006 г. печели финала за купата на България срещу „ФК Черно море“ с 3-1, а в последствие на 30 юли 2006 г. печели с ЦСКА Суперкупата на България, като побеждава на финала Левски с 3-0 след изпълнение на дузпи. През месец март 2007 година е уволнен и заменен от сегашния наставник на „армейците” Стойчо Младенов. През 2002 и 2003 година печели наградата „Най-добър треньор на България”.



gong.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2008 17:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Дек 2007 20:18
Мнения: 328
Местоположение: Каварна
Отбор: Калиакра (Каварна)
Skype: onlineplay
БОБИ МИХАЙЛОВ: ЦЕЛТА Е КЛАСИРАНЕ НА МОНДИАЛ 2010


Президентът на БФС Борислав Михайлов определи единствената цел пред новия селекционер на България и неговите възпитаници – класиране за Световното първенство в ЮАР през 2010 година.

„Ако Пламен Марков класира отбора, ще си заслужи парите. Както знаете има много време. Имаме 3 дати за контроли, така че ще имаме много време за преговори за спаринги”, заяви още по време на пресконференцията Боби Михайлов. Той определи и целта пред националния тим – класиране на Мондиал 2010.

„Вие ги знаете останалите кандидати, те бяха назовани в медиите. Срещнах се с Катанец, който не се съгласи заради финансите. Разговарях още с Венейбълс, Романцев и Дзенга, но основната причина е, че не живеят в България и преценихме, че не е финансово изгодно треньорът да бъде чужденец. С Венейбълс говорих лично поне три пъти лично и с неговия агент, както и с мениджърите на останалите”, сподели Михайлов.

„Димитър Пенев също беше един от вариантите. На него ще му бъде предложена работа. Все още не се знае в коя гарнитура, но ще работи за нас”, каза още шефът на БФС.

Боби Михайлов разкри още, че следващата седмица ще се занимава с младежкия национален отбор и ще разговаря с досегашния му наставник – Александър Станков, чийто договор изтече.



свидят им се парите нещО


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2008 21:16 
Точно вмомента надали ни трябва деликатна душица като Пацо Марков за национален :?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2008 21:25 
Offline
Червен до гроб
Аватар

Регистриран на: 14 Ное 2007 14:38
Мнения: 262
Местоположение: Сф
Според мен ще се справи :wink:

_________________
Изображение
ИзображениеИзображениеhttp://img528.imageshack.us/img528/4553/250x250eventbulhx8.swf


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2008 23:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
nicks написа:
Според мен ще се справи :wink:

И аз така мисля.Нека да не говорим още,нека поне един човек да оставим на мира и спокойствие и да видим какво ще стане.

_________________
Изображение
БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ ВЕЛИКА САМО АКО НИЕ СИ Я НАПРАВИМ.
http://www.youtube.com/watch?v=d5ob28fG0XA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2008 23:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
ultra_voin написа:
nicks написа:
Според мен ще се справи :wink:

И аз така мисля.Нека да не говорим още,нека поне един човек да оставим на мира и спокойствие и да видим какво ще стане.
Вече веднъж се справи за Евро 2004,дано и сега пак успее.Според мен по-добър вариант от българин няма,за чий ни е някой чужденец,който ще идва само за мачовете

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2008 00:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Аз лично вярвам на Пламен Марков. Дано се справи, сега е момента.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2008 11:15 
Определено едно умно решение на БФС.Пламен Марков доказан трениор.С класирането на националите на евро 04 той доказа,че може да му се разчита.В България винаги се е работело ден за ден.На кого беше нужно Пламен да напуска националния преди 3 години и да се завъртят 2-3 трениора след него.Ето точно заради тези рокади и несериозното отношение на някой от считаните за звезди в националния ни доведе до не класирването ни на 2 големи форума.Бербатов,Мартин Петров Стилиян всички тези момчета трябва да помогнат това е последният им шанс може би за голямо първенство.Колектив и само колектив е пътя към успеха.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2008 13:00 
Абе вярно че ни класира за Португалия, ама в ония квалификации напрактика имахме 2 силни мача в началото - Белгия и Хърватска и след това се почна мъката. А самото първенство не вярвам някой да иска да си го спомня. ;)
В тая връзка ми се струва, че си бяхме по-добре с чичо Митко. Може да не му се разбира кво говори, обаче поне в отбора има настроение с него.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2008 13:54 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Абе като няма кой друг Пламен ще е. Аз само да кажа, че го смятам за най-добрият в послените години защото все пак е постигнал нещо, макар и то да свърши зле.

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2008 20:38 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
chefzZ написа:
БОБИ МИХАЙЛОВ: ЦЕЛТА Е КЛАСИРАНЕ НА МОНДИАЛ 2010


Президентът на БФС Борислав Михайлов определи единствената цел пред новия селекционер на България и неговите възпитаници – класиране за Световното първенство в ЮАР през 2010 година.

„Ако Пламен Марков класира отбора, ще си заслужи парите. Както знаете има много време. Имаме 3 дати за контроли, така че ще имаме много време за преговори за спаринги”, заяви още по време на пресконференцията Боби Михайлов. Той определи и целта пред националния тим – класиране на Мондиал 2010.

„Вие ги знаете останалите кандидати, те бяха назовани в медиите. Срещнах се с Катанец, който не се съгласи заради финансите. Разговарях още с Венейбълс, Романцев и Дзенга, но основната причина е, че не живеят в България и преценихме, че не е финансово изгодно треньорът да бъде чужденец. С Венейбълс говорих лично поне три пъти лично и с неговия агент, както и с мениджърите на останалите”, сподели Михайлов.

„Димитър Пенев също беше един от вариантите. На него ще му бъде предложена работа. Все още не се знае в коя гарнитура, но ще работи за нас”, каза още шефът на БФС.

Боби Михайлов разкри още, че следващата седмица ще се занимава с младежкия национален отбор и ще разговаря с досегашния му наставник – Александър Станков, чийто договор изтече.



свидят им се парите нещО


2099 може и да се класираме ама за сега не виждам как ше стане номера.Трябваше всеки друг ама не и тая шматка П.Марков...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2008 23:53 
Джеки :P:P:P


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Кой треньор да поеме националния ни отбор по футбол
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2008 01:13 
Offline
L.D.S.
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2008 14:34
Мнения: 2596
Местоположение: Дряново
Отбор: Локомотив (Дряново)
Според мен не трябваше да махат Пената!Човека хвата отбора по никое време и в последните мачове не се представихме лошо.А и тъкмо имаше възможност да опита някои неща със състава и щеше да е доста по-подготвен за тези квалификации от който и да било друг.Освен това всички знаем какъв страхотен нюх има към младите футболисти и съм сигурен, че поне 2-3 щяха да се наложат в отбора при него.Освен това можеше да се направи жест (заслужен!) към този човек и да му дадат шанс отново да изведе националния отбор на Световно първенство!

Колкото до Пламен Марков съм на мнение, че не е лош вариант, но ми е много глупаво това да уволниш даден човек, защото си сметнал, че неможе да се справи с дадена работа и след няколко години да го върнеш на същия пост :evil: След Евро 2004 аз бях един от хората, които бяха "за" оставането на Марков, тъй като вярно че се издънихме на европейското, но самото класиране не беше малко, а и стана по доста категоричен начин.

Колкото и да си пишем е факт, че Пламен Марков е треньор и мисля, че трябва да го подкрепим и да видим какво дали ще успее и този път :)
Успех на него и на момчетата, които ще вземат участие в квалификациите :)

_________________
Изображение

Изображение

http://www.juventus-bulgaria.com/content/view/2103/65/ - тук можете да откриете инфо за фенклуб "Ювентус-България" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2008 16:01 
Offline
жълто-черен
Аватар

Регистриран на: 09 Авг 2007 10:51
Мнения: 1332
Местоположение: тамо негде ...
Отбор: Миньор (Перник)
аз мисля че най-добре е некой гей от тия мазните циганин гей изреусен с розово по дрешките да е треньор така имаме повече шанс за класиране


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 48 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Започна ли Шумен да продава мачове?
Форум: Сезон 2007/2008
DUNAV-RUSSE 34801 01 Яну 2007 16:11
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения Националния отбор
Форум: Мъжки национален отбор
Red|Boys|Svoge 33429 10 Май 2012 01:20
от dobrudja
Преглежда непрочетените мнения Симпатичен отбор ли ви е Хебър Пазарджик
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
HEBAR_HOOLS 49576 21 Сеп 2010 13:31
от varg
Преглежда непрочетените мнения Мачовете по телевизията - информация
Форум: Спортни медии
Anonymous 70521 18 Сеп 2008 09:15
от denis4o
Преглежда непрочетените мнения Спортен Свят по Нова Телевизия
Форум: Спортни медии
Anonymous 33405 17 Яну 2008 23:31
от fenka

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози