bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Апр 2024 12:38


Национални отбори GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Вини Шефер взима националния
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2007 00:32 
Offline
жълто-черен
Аватар

Регистриран на: 09 Авг 2007 10:51
Мнения: 1332
Местоположение: тамо негде ...
Отбор: Миньор (Перник)
Вини Шефер взима националния

Тирана
Георги Димитров
наш пратеник

Немецът Вини Шефер е кандидат №1 за национален селекционер. Шефовете в БФС вече са провели първи сондажи. Бившият треньор на Камерун бе вариант и след уволнението на Стоичков, но тогава избраха Димитър Пенев. Играчите настояваха за българин и Боби Михайлов се съобрази. Сега обаче няма да ги пита.
- Все още не сме започнали преговори - каза Михайлов, но не отрече за Шефер.
БФС е в най-близки отношения с Германския футболен съюз и е нормално първо от тях да се потърси помощ. Освен това немец в отбора ще стегне дисциплината, смятат хората в централата.
- Сега е по-важно да мислим за мача с Албания, а не кой ще е следващият селекционер - каза пък Димитър Пенев.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2007 13:30 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 16:15
Мнения: 755
Местоположение: Велико Търново
Аз си мисля,че който и да дойде с вчерашните играчи нищо няма да направи :evil:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2007 14:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Според мен най- добре ще е Пената да си остане за следващите квалификации, но както решат. Важното е треньора ,който поеме отбора да се справи добре и да класира отбора за следващия голям форум, защото наистина ще стане така, че този силен състав няма да успее да отиде на нито едно голямо първенство.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2007 14:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 2007 14:53
Мнения: 2322
Местоположение: София
Отбор: ЦСКА (София)
Sancho написа:
Аз си мисля,че който и да дойде с вчерашните играчи нищо няма да направи :evil:


абсолютно си прав и Мауриньо да дойде тия нема да ги направи отбор

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2007 14:59 
Offline
жълто-черен
Аватар

Регистриран на: 09 Авг 2007 10:51
Мнения: 1332
Местоположение: тамо негде ...
Отбор: Миньор (Перник)
E и руснаците не са с много силни играчи но при Гус Хидинг видяхме вчера какво направия


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2007 15:35 
Offline
Сами срещу всички
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 14:34
Мнения: 3304
Местоположение: Видин/Бонония
Отбор: Левски (София)
viko1948 написа:
Sancho написа:
Аз си мисля,че който и да дойде с вчерашните играчи нищо няма да направи :evil:


абсолютно си прав и Мауриньо да дойде тия нема да ги направи отбор
В момента няма колектив в националния тим.Има групички в тима и заради това му яде ме главата.Явно някой се имат за нещо повече от останалите.Тия групички си ги има от 5/6 години на сам и това го правят едни и същи играчи.Ако някой не знае за кой играчи става на въпрос може да ми драсне ЛС и ще му кажа кой са.

Иначе аз съм на мнение,че ни трябва треньор дето си разбира от работата и той може да разбие това самочувствие на някой МАНЕКЕНЧЕТА.

_________________
Дори живота си аз да прекарам в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта.

"Левски значи СВОБОДА"
- "Левски" отборът на тези, които искат да бъдат свободни


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2007 21:05 
Offline

Регистриран на: 12 Май 2007 18:53
Мнения: 420
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
и капело да доиде се същия хуй с тия клитори толкова.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2007 03:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Вини Шефер: Готов съм за България

Изображение

Бившият треньор на Камерун Вини Шефер е един от кандидатите за треньор на българския национален отбор.
Вчера "7 дни спорт" се свърза с Шефер. Той пътуваше по магистралата към Мюнхен, където късно снощи се игра евроквалификацията Германия- Чехия.- Здравейте, г-н Шефер. В София се говори, че ще поемете българския национален отбор. Ще се съгласите ли, ако ви потърсят?- За мен би било чест да тренирам България. Вашите играчи се представят много добре. Не говоря само за Бербатов, а и за този в Хановер (Чавдар Янков) и други, чиито имена не мога да се сетя. Проблем на страни като вашата винаги е да направиш от футболистите силен отбор. През 1994 в САЩ се видя, че не е невъзможно, сега просто трябва отново да се постигне. Играх с Камерун срещу вас и ни бихте 3:0, но не ми харесахте. Като че ли не всички са набелязали обща цел. Целта трябва да е световното в Южна Африка и е напълно постижима. - Конкретно - звънял ли ви е някой скоро от България?- Не, обаждаха ми се преди само журналисти. - Колко пари искате? Питам, защото ние нямаме много, а президентът Боби Михайлов заяви, че ще търси спонсори.- Заплатата не е най-важното. Пак казвам, чест е да заведа отбор с капацитет на световното в Южна Африка. Ще искам премия при евентуален успех, за конкретна заплата не е времето да говорим. България е силен тим, нужен е само малко натиск- И дисциплина. Националите посещават нощни заведения преди важни мачове. - Не съм запознат. От дисциплина обаче се нуждае всеки състав - Байерн, Реал М, Челси. - В момента работите ли някъде? Поне в Интернет не намирам информация. - Не, напуснах Ал Ахли (Дубай), след като спечелих титлата. В момента съм по-близо до семейството си. Получавам предложения от Дубай и Германия, но обмислям. Не съм сигурен къде точно искам да работя. Защо не и в България? Не сте по-лош тим от Румъния или Чехия. Заслужавате да пътувате за световното в Южна Африка. - Вие бяхте с Красимир Балъков в Щутгарт. Наред с вашето име за националния се спряга и неговото. - Той е от най-добрите играчи, които съм тренирал, един от героите на Щутгарт. Но не можеше да се справи с един проблем. Не разбираше, че да си звезда, не изключва да работиш за другите Ти не си най-важният, най-важното е отборът да побеждава и да му помагаш да се развива. - В Ал Ахли привлякохте българина Мартин Камбуров. Той защо напусна?- Взех го, защото вкарваше често във вашето първенство. Но Мартин подцени лигата в Дубай. Мислеше си, че може да не дава всичко от себе си. Това е грешка, не е възможно да се задържиш, ако не се потиш на всяка тренировка. - Вие сте общински съветник в малкия немски град Етлинген. Как решихте да влезете в политиката?- На първо място съм треньор, едва след това политик. В Етлинген живеят 40 000 души. В града имаше само една голяма партия. Християндемократическият съюз печелеше винаги абсолютно мнозинство. Хората не бяха съгласни, явно нещо им липсваше. Затова се кандидатирах от партията "За Етлинген". Спечелих една трета от гласовете и наруших мнозинството на ХДС. Популярността ми помогна да променя много неща. - Какво точно постигнахте?- Около града са разположени 5 по-малки селца, нещо като квартали. Погрижихме се всяко от тях да получи свои представители в съвета. - Германия първа се класира за европейското и е реален кандидат за титлата. - Дано. Франция пада от Шотландия, Италия се мъчи, печелят с късмет Не са същите като на миналото световно, може да им върнем, че ни взеха купата под носа.- Вие сте полуфиналист за Купата на УЕФА през 1994 г. с Карлсруе. Байерн се вайкат, че са в по-слабия турнир, а не в Шампионската лига. - Не са заслужили да играят при големите, защото направиха грешки в изминалото първенство. Така ще разберат, че на стари лаври не се лежи. Задължително е винаги да се трудиш, да тренираш със сърце. Така идват успехите. Същото важи за България - трябва да работите, за да си върнете престижа от Щатите.- Наложихте Оливер Кан и Мемет Шол. Различно ли се държаха те като млади?- Знаех, че ще станат звезди. Правеха точно каквото ви казвам - потяха се непрекъснато, опитваха да усвоят абсолютно всичко. Шестима от моите играчи в Карлсруе преминаха в Байерн и се прочуха. Хеслер дойде при мен на 27 години, вече не го викаха в националния. Моята философия му помогна да се върне Но той е роден футболист, стреми се винаги към върха, тренираше повече от останалите. И днес се чуваме и ми казва: "Тренер, как е?"- А как се държат изкъсо големи имена? Доста от българските национални си мислят, че са звезди, а всъщност не са. - Има звезди и звезди. Едните винаги искат да се усъвършенстват. Другите смятат, че титлата е даденост, че вечно ще са първи. Вижте например Щутгарт. Миналата година станаха шампиони, сега са на 12-о място в Бундеслигата.Цветан Ламбрев, "7 дни спорт"

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 8 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Националния отбор
Форум: Мъжки национален отбор
Red|Boys|Svoge 33267 10 Май 2012 01:20
от dobrudja
Преглежда непрочетените мнения Милан взима Божинов?
Форум: Сезон 2007/2008
Anonymous 18104 31 Яну 2007 21:51
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения Манчев: Ще се върна в националния
Форум: Национален отбор
Anonymous 20162 16 Мар 2007 15:30
от S|B`youths
Преглежда непрочетените мнения Ще успее ли да замести М.Христов Стенли в националния отбор?
Форум: Национален отбор
Anonymous 18950 06 Апр 2007 12:03
от ultraspartak
Преглежда непрочетените мнения Стилиян Петров се връща в националния отбор
Форум: Национален отбор
Anonymous 8137 05 Апр 2007 15:30
от ЧЕРВЕНИ ШАМПИОНИ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози