bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 17 Апр 2024 00:12


Национални отбори GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 25 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Стоичков: Е, какъв е Димитър Пенев? Покрай нас стана треньор
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 16:31 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Стоичков: България нищо не ми е дала, няма да се върна!
Димитър Пенев ни предаде, отсече Камата в скандално интервю


Треньорът на Селта Христо Стоичков даде скандално интервю за списание "Max", в което Камата явно забравя, че Димитър Пенев го е открил за футбола, и напада бившия си ментор. Стоичков не пропуска да обиди още държавата и журналистите.
Част от интервюто публикувано в списание "Max":

- Изминаха няколко месеца откакто сте в Селта. Как се промени животът Ви?
- На много по-добро ниво. Много по-спокойно и живо в сравнение с това, което беше в България. Аз съм свикнал да живея в Испания, така че...

- Там се чувствате в свои води, така ли?
- Ами 17 години съм бил зад граница и за тях съм научил много неща. Тези 17 години показват, че българските журналисти са спрели на едно място. Във всяко едно отношение. Нито знаят да похвалят някого, нито знаят да го критикуват. За тези хора няма граници.

- Наистина ли Ви е грижа какво ще кажат българските медии за вас?
- Първо, аз не живея на гърба на нито един журналист. Гледам да си върша работата така, както съм го правил и досега. Винаги ще има критици, така че не обръщам голямо внимание, а и нито един журналист не е дошъл при мен да ми плати сметките било за телефони, или за училището на децата ми. За разлика от испанските журналисти, българските имат ниска култура и може би това е най-хубавото, което им е останало - да живеят в низината и да изплуват, но това едва ли ще стане някога. Колегите ви на запад са много по-възпитани и там да учиш журналистика е едно, а в България е много затворен кръг.

- Как се почувствахте, след като завършихме 0-0 с Албания?
- Е, нали някой трябваше да поеме отговорност. Вижте, аз не съм чул някой футболист да носи отговорност. Разбираме от политика, коли, татуировки и сме компетентни във всичко. Ако питаш някого защо е играл слабо той ще ти отговори: "Ами във футбола е така", "Трябваше да стане иначе", второ, трето, пето... Досега не съм чул играч да каже - "Аз съм виновен". Винаги треньорът е виновен.

- А може ли да се каже, че отиването Ви в Селта беше бягство?
- По добре на хората в устата, отколкото в краката. Предпочитам да се говори за мен, тъй като е чест да споменават името ми, а и аз съм си го извоювал.

- Как си обяснявате решението на президента на Селта, Карлос Муриньо да Ви даде цялата власт в клуба, защото според много българи кариерата Ви на треньор е провал?
- Е, тези които го казват да са живи и здрави... и да ядат всеки ден бъркани яйца и това е.

- Сега спрягат името на Димитър Пенев за национален селекционер. Според Вас толкова ли е добър, за колкото го мислят?
- Може би. Той е бил нещо във времето. Но нека се уточни един път завинаги какъв е. Достатъчно го уважавам Димитър Пенев, но трябва да се уточни къде е и с кого е.

- Какво имате предвид?
- Да се уточни с кого е - с ЦСКА, отговорник за националните отбори, треньор, мениджър? С Иван Славков ли е, с Боби Михайлов ли е? Аз мога да му кажа, че нашето поколение никога не го предаде. За разлика от нас, той ни предаде. Нашето поколение ще остане там, където му е мястото.

- Кога и как ви предаде?
- Той си знае най-добре. Нека да каже къде и кога.

- Но не беше ли Пенев човекът, който изведе България на Световното през 1994 г. до 4-то място?
- Да не е играл той, да не е вкарал гол той или да е спасил някоя дузпа? Вярно, че е треньор и трябваше да слушаме неговите указания, но да се слага медал само на един малко ми звучи... нали знаете поговорката: чуждото си е чуждо, моето си е мое, ама чуждото пак е наше. Достатъчно го уважавам, но медалите свършиха. Доктор Желев ни даде по един на времето, така че стига с тези медали.

- Какво мислите за Димитър Бербатов, който от новия сезон в Тотнъм ще взима по 45 хиляди евро на седмица?
- Времето ще покаже. Много е рано да говорим за футболист, който тепърва ще направи кариера. Познавам много хора, които са играли по 20 години футбол и като свършат с него не са спечелили и една титла. Аз обаче вярвам, че Димитър ще направи голяма кариера и от все сърце му го пожелавам. Той е един от малкото футболисти тръгнали от провинцията и стигнали до големия футбол.

- Кой е по-добър от Вас в момента?
- Аз мисля, че всеки е в своето време. Когато аз съм бил най-добрият в Европа, съм бил най-добър, защото просто съм бил най-добрият. Но по мое време имаше и други страхотни футболисти - Ромарио, Роберто Баджо, Малдини. Да си първи в Европа и втори в света никак не е зле. Аз съм ги постигнал тези неща на свой гръб. И сега тия същите, които пишат, съм ги хранил, поил и са спали в моята стая... и са ме молили да спят в стаята на масажистите, в която правеха по 10 часа масаж, защото са много богати.

- Обиден ли сте на България?
- България ли? България нищо не ми е дала като държава. България какво ми е дала на мен? Нищо. Аз я напуснах много малък.

- Да, но тръгнахте от ЦСКА...
- В ЦСКА какво?... Играл съм 5 години там, бил съм професионалист. Свършил съм си работата и съм си тръгнал. Бил съм им ненужен на ЦСКА навремето и са ме продали. Имало е хора, които са мислели за това, че нашето време в България свършва - като Добри Джуров и Боби Станков. Мислели са, че не можем да се развиваме повече като футболисти тук, защото в продължение на 5 години бяхме първи, станахме три пъти шампиони. Какво можеше повече да се случи? Не случайно, когато ние излязохме - аз, Любо, Емо, Трифон, Данчо Лечков, в клуба влязоха над 10 милиона долара по онова време.

- Кога ще се върнете в България?
- Няма връщане. Не ми е приятно да се връщам тук.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 16:32 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Този селянин няма якъл въобще.Про4ете интервюто да видите какъв е този Христо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 16:46 
Ха, някой от Силистра да нарича някой от Пловдив селянин е признак на много голяма селяния!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 16:58 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Абе не разбрахте ли, че не големината на населеното място, в което живееш не те определя като гражданин и селянин, а това което си като човек...определено това изказване не е селско ами е напълно идиотско...!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 17:08 
Какво искате от Стоичков толкова му е акъла на човека.
"Когато аз съм бил най-добрият в Европа, съм бил най-добър, защото просто съм бил най-добрият." :roll:
Ако бях фен на ЦСКА от това следващото направо щяха да ми рухнат представите за света : " В ЦСКА какво?... Играл съм 5 години там, бил съм професионалист." :?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 17:09 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
RUSE написа:
Абе не разбрахте ли, че не големината на населеното място, в което живееш не те определя като гражданин и селянин, а това което си като човек...определено това изказване не е селско ами е напълно идиотско...!!!


Напълно те подкрепям.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 17:16 
RUSE написа:
Абе не разбрахте ли, че не големината на населеното място, в което живееш не те определя като гражданин и селянин, а това което си като човек...определено това изказване не е селско ами е напълно идиотско...!!!

Ще ти го напомня в подходящият момент!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 17:25 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Еми напомни ми го! Обаче крайно време е хората да бъдат обективни,а не да са като коне с капаци...хайде като Стоичков е играл за ЦСКА всички фенове на този отбор да си затварят очите за откровената простотия, лъхаща от тази личност...хайде помисли малко. Норамлно ли е да се говори така за човек дал много на футбола ни и който на всичкото отгоре му е бил наставник на същия този Стоичков, който сега сипе хули по негов адрес. И с какво право? Нима той има необходимия гръб, за да се съизмерва с Пенве? Това е адски грозно, тъпо и обидно. Това са думи на човек тип Бай Ганьо, който си мисли, че е на върха...е опита му на поста селекционер на националите недвусмислено доказа, че от върха се пада най-лесно и боли най-много :!: :!:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 17:39 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Ами който го про4ете да си направи изводите,какъв 4овек е Ицо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 17:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Какъвто и човек да е той е единствения българин печелил Златната топка.Единствения българин ставал голмайстор на Световно първенство.Когота попиташ някой испанец "Знае ли нещо за България" всички отговарят"Стойков или "Стоичков".Когато попиташ някой французин същото той отговаря "Стоичков и Костадинов" :!:

Това че е малко устат,никога не му е пречело във футболната му кариера(даже всички тогава го хвалеха че псувал по съдийте на полуфинала с Италия,много хора повтарят крилатата реплика "Айн цу цвай цу дрън"),а сега става най-черния.Той просто си е същия човек грам не си е променил характера си през годините

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 17:50 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
И най-великите подлежат на критика когато сгафят...все пак не сме в монархически времена и тъй като спечелил златната топка да си затваряме очите за нередностите :wink:
Щом има претенции да е на върха той трябва да е за пример....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 17:51 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
TOTTI10 написа:
Какъвто и човек да е той е единствения българин печелил Златната топка.Единствения българин ставал голмайстор на Световно първенство.Когота попиташ някой испанец "Знае ли нещо за България" всички отговарят"Стойков или "Стоичков".Когато попиташ някой французин същото той отговаря "Стоичков и Костадинов" :!:

Това че е малко устат,никога не му е пречело във футболната му кариера(даже всички тогава го хвалеха че псувал по съдийте на полуфинала с Италия,много хора повтарят крилатата реплика "Айн цу цвай цу дрън"),а сега става най-черния.Той просто си е същия човек грам не си е променил характера си през годините


Не отри4ам 4е е голям футболист оба4е,малко трясе съобразява!!!Сега как може да кажа така за "вашия" Д.ПЕНЕВ или 4е България е еди каква си и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 18:27 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Пенев призова: Тези, които са срещу мен да не се крият зад Стоичков
Сигурният бъдещ национален селекционер, Димитър Пенев, който ще бъде обявен официално в понеделник, отказа да влезе в полемика с бившия си любимец Христо Стоичков. Той сподели единствено за Sportal.bg, че други дърпат конците на Стоичков и е крайно време да бъдат разобличени.

Г-н Пенев, разбрахте ли за новата атака на Стоичков срещу вас?
- Не. Какво е казал?

Твърди, че сте предали неговото поколение, което ви е направило треньор. Че е крайно време да уточните точно с кого сте - дали с Иван Славков или Боби Михайлов? Дали сте мениджър или треньор?
- Аз съм от футбола. Сега остава точно на Стоичков да отговарям. Ако тръгна да приказвам ще стане неприятно за доста хора. Знам случки за него и мога да ги разкажа, но каква полза за нашия футбол. Само вие медийте ще си пълните страниците.

Той споделя, че му е кеф когато бият български журналисти...
- Напълно в стилът му. Не искам да се разправям.

Но само след няколко дни ставате национален селекционер, този скандал ще влияе негативно на работата ви...
- Точно за това. А аз искам да попитам. Защо Стоичков докато беше треньор не се занимаваше с отбора. Той ме пита за кого съм и аз му отговарям - за футбола. А Стоичков като какъв беше в националния отбор? Като селекционер, администратор, медиен анализатор, защото и към трите поста имам забележки. Ако ги е заемал значи косурите му се увеличават.

Това как ще повлияе на вашата работа, начело на България? - Как? Като всеки скандал. Негативно. Аз съм в България, а той е някъде си, май в Селта.

Защо ви напада? Нали вие му бяхте треньор пет години в ЦСКА, а и в националния тим?
- Не знам. Защото е лесно манипулируем. Призовавам тези, които са срещу мен да спрат да се крият зад Стоичков и да излязат на светло.

Кажете им имената?
- Не мога. Те трябва да си признаят. Стига са се крили и правили интриги на гърба на другите.

Кажете им имената, едно от тях да не е на Сашо Динев?
- Ето, можете да отгатнете и другите.

Как може един администратор да е с такова влияние над Стоичков?
- Те интригантите са дребни душички. Крият се зад хората и после бягат. Вие какви искате да ме атакуват. Тези, другите, говорят открито.

Сега нали знаете, че ще ви звънят от всички медии?
- Знам, но ще трябва да изчакат до утре. Вие сте последните, на които вдигам. Работното време изтече, закъснели са. Ще препоръчам на вашите колеги да се занимават с по-полезни неща от Стоичков. Например, да гледат контроли. Има достатъчно, така че вестниците няма да останат празни.

Като споменахте контролите как ще завърши проверката между ЦСКА и Бурсаспор?
- Няма значение резултата. Важното е да стане добър мач и ние да играем добре. И да паднем, и да бием е все едно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 18:33 
Стоичков е прасе!.. Може ли такова самочувствие да има "българин", който не може да говори на български? :?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 18:48 
Offline

Регистриран на: 12 Май 2007 18:53
Мнения: 420
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Ице ице по добре да ям баркани яйца в България но да ме уважават хората от колкото да съм известен и мразен от почти цяла българия .КСП


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2007 22:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Юли 2007 20:10
Мнения: 106
Местоположение: Силистра
Ицо пак се изказва неподготвен. Просто не мога да го разбера този човек все другите са му виновни (журналисти, фенове), той е "голяма" работа ама в минало време. Като не му харесва да не идва в България. Аз му пожелавам успех в Селта, но ми се струва с тези приказки и там ще го разберат колко струва и ще му бият шута и тогава пак кой ще му е виновен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2007 13:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
Голям проста е Христо Стойчков в момента с тези изказвания не знае колко много фенове и хора който са го обичали губи-ако не беше Пенев нямаше да изживеем страхотното лято на 94-та

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2007 14:33 
СРАМ МЕ Е ЧЕ Е ОТ ПЛОВДИВ И ЧЕ Е ТРЪГНАЛ ОТ МАРИЦА ПЛОВДИВ !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2007 16:48 
на първа страница с големи букви КЮРДА ахахахахахахах :lol: казаха ли му гo най-накрая на тоя боклук егоистичен дееби царвула.да умира!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2007 00:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
КУРВАТА НА КАТАЛУНЯ !!! Как може да се отричаш от сичко. България не му била дала нищо (егати българина) Пенев бил един от многото... тъп комлексар с прекалено големо самочуствие ! Верно беше велик играч ама колко беше добър толко е тъп сега !

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стоичков: Е, какъв е Димитър Пенев? Покрай нас стана тре
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2007 01:24 
Offline

Регистриран на: 01 Мар 2007 18:02
Мнения: 112
Местоположение: Благоевград
Ето това е Кюрда Стоичков - родоотстъпник, какъвто винаги е бил.Както навремето напусна националния отбор в най-важния момент в квалификациите за Мондиал'98, а после след като се класирахме се "извини", за да играе във Франция.Това е човекът, който си хвърли фланелката на БЪЛГАРСКИЯ национален отбор насред НАЦИОНАЛНИЯ стадион "Васил Левски"

- В ЦСКА какво?... Играл съм 5 години там, бил съм професионалист. Свършил съм си работата и съм си тръгнал. Бил съм им ненужен на ЦСКА навремето и са ме продали.
Това ви е "легендата", драги ми чорбари - после пак кажете, че КЮРДА е ваша легенда и подобни глупости.КЮРДА е легенда единствено на Барселона, винаги е казвал, че това е отбора на сърцето му!

ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ - КЮРДА СТОИЧКОВ ПЕДЕРАСТ ПЕДЕРАСТ!
Изображение[/b]

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2007 15:34 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Народът настръхна срещу Стоичков
Неблагодарник, не се връщай в България, зоват хората
Интервюто на Христо Стоичков в списание МАХ отприщи народния гняв. Форумите на всички издания в интернет бяха залети с обиди към доскорошния селекционер на България. Хората са разочаровани най-вече от мнението на Стоичков за родината и Димитър Пенев. В скандалното интервю той заяви, че България не му е дала нищо. Пенев пък бил станал треньор покрай него и останалите играчи.
"Държавата трябва да се намеси и да отнеме на този човек всички държавни отличия", "Една бира няма да има с кой да изпиеш, защото ти предаде тия, дето най-много те защитава и обичаха", "Неблагодарник, изобщо не се връщай и най-вече внимавай как се държиш с хората", са само част от коментарите на хората по адрес на Стоичков. Повечето смятат, че носителят на Златната топка се е провалил напълно като треньор.


Народът: Пази Боже, сляпо да прогледа
Ицо, една бира няма с кого да изпиеш, защото предаде тия, дето те обичаха




В интервю за списание МАХ Христо Стоичков съвсем откровено обясни какво мисли за България, Димитър Пенев, ЦСКА, журналистите и най-вече за себе си. Особеният стил в изказванията на прочутия футболист не за първи път става повод за скандали. Стоичков каза своето, а ето какво мислят хората. Много от тях изразиха мнението си във форума на "7 дни спорт".


По пощата
Държавата трябва да се намеси и да отнеме на този човек всички държавни отличия, с които е бил отличен!!!
Изпратен от Димитър Георгиев, e-mail: [email protected]
Предаде ЦСКА, остави род и семейство. Той е празен отвсякъде. Ицо, Ицо, трябва и мозък. Като остарееш и милионите, дето ги имаш, няма да те радват. Една бира няма да има с кой да изпиеш, защото ти предаде тия, дето най-много те защитаваха и обичаха. Тия, дето ти помогнаха да станеш голям футболист. А именно привържениците на ЦСКА.
Изпратен от dimko pantev, e-mail: [email protected]
За пореден път се сблъскваме с бруталната простащина на този, прехвален от някои журналисти малък човечец. Пренебрежителното му за кой ли път оношение към човека, насочил го към големия футбол, Димитър Пенев, е чиста проба цинизъм. Ако не беше Пенев, самият Христо щеше да "чука орехи на село", както самият той се изразява. От възпитанието му липсват не първите 7, а всичките 41 години. А този човек е "висшист"!?
Изпратен от liudmil kolev, e-mail: [email protected]
Никой не може да бъде съден, но и няма право да съди. Явно е подведен, злобата го тресе. Жалко за великия футболист и слаб треньор. Вратите се отваряха, но вратите и се затварят.
Изпратен от nickolai2, e-mail: [email protected]
Има една поговорка - "По добре е човек да мълчи и всички да го мислят за прост, отколкото да говори и всички да са убедени в това". За Стоичков това важи в пълна степен. От последното му "блестящо" интервю става ясно, че всички сме виновни за нещо, какво не става ясно. Но виновни са: Д. Пенев, журналистите, населението, ЦСКА, държавата. На него нищо и никой не му е дал и не му е помогнал. Той се е развил сам, израснал е като самороден диамант въпреки гореизброените, които покрай него са направили кариера. Не мога да разбера причината за тази злоба и омраза към всеки и всичко, остана ли нещо и някой, когото той да не е оплюл?
Изпратен от Карайджиев, e-mail: [email protected]
Като футболист плюеше, псуваше, настъпваше с бутоните.
Още тогава си личеше простакът. Но поне играеше. После при странни и невъзможни обстоятелства (представете си, без ден треньорска практика) стана национален треньор. И тук се развихри грозно. Провали две квалификации на националния отбор. Светът се смя на грандоманските му, тъпи и пренебрежителни изказвания. Накара цели нации да ни мразят, а после и да ни се подиграват. Опозорен, в тайна доба предателски избяга. Отиде да издига испанския футбол, след като не успя с българския. Със същия успех. А днес се отрича от родината си. След като се отрече от майка и баща. Безродник. Безотечественик. Ренегат. Предател. Просто едно парвеню....
Изпратен от Неукия, e-mail: [email protected]
Той не може две думи да върже, а сега си позволява да каже, че родината нищо не му е дала. Това е гнусно, цинично и непростимо. Изобщо да не се връща и най-вече да внимава как се държи с хората и какви ги говори, защото всички ходим по една и съща земя.
Изпратен от: Toshiro, e-mail: [email protected]
Ицо, България е дала на теб много повече, отколкото е дала на мен или на всеки друг привърженик, който ходи по стадионите. Не говори глупости, защото на теб ти се разминаха доста неща и ти се помогна всячески, включително за три години стаж като треньор. Неблагодарник си ти голям. Ами феновете, които те подкрепяха в България, и те ли нищо не ти дадоха? Кажи ти какво даде? Две провалени квалификации! Омраза! Гледахме те да си развяваш гъза със син буркан по улиците, да не си плащаш данъците и въобще да си правиш каквото поискаш!
Изпратен от bucho, e-mail: [email protected]
За Стоичков не може да се каже, че е олицетворение на Бай Ганъо. За него идеално пасва един друг Алеков герой. Този от "Пази Боже, сляпо да прогледа", както и Вапцаровият от "Приказка за стълбата"! Много е жалко човек, който е прославил родината си, да е забравил откъде е тръгнал. И не само че е забравил, но и да изпитва явна неприязан към всичко българско. На Христо Стоичков му пожелавам всичко хубаво в ЧУЖБИНАТА - за него явно това е истинската му родина!
Изпратен от Erlandeca, e-mail: [email protected]
Стоичков не е единственият, който е допринесъл за БГ, има още поне 1000 като него, известни и не чак толкова известни на света, но само Камата си позволява така да говори, и то не за първи път. Защо другите, изявените по света българи, които са дали открития и са направили изследвания във всякакви области, не се изказват толкова "ласкаво" за родината си, че те само като се сетят за България, им се стяга сърцето. За тях България не е малката смешна държава, която използват за меркантилните си мераци, Ицата, като искаше да се учи на треньорство, да не го прави върху гърба на цял един народ. Но тук и БФС-то е виновно, защото първо Батето, а после и Боби му дадоха вот на доверие, напълно неоправдано, и то на 2 пъти. България нищо не му е дала, ами да беше се родил в Зимбабве, да ходи да бере банани по цял ден, но така става понякога, винаги ще се намери някой, на който все държавата му е най-големият враг. Абе, както казват хората, "Храни куче, да те лае".
Изпратен от bonev, e-mail: [email protected]

Заб. Мненията са взети от форума на "7 дни спорт". Някои от тях са отпечатани с известни съкращения.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Стоичков: Е, какъв е Димитър Пенев? Покрай нас стана тре
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2007 16:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2007 18:03
Мнения: 707
Местоположение: София
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
Skype: faktora_mc
Bianco^Nero написа:
Изображение[/b]


То си го пише на вестника...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2007 13:01 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
СТОИЧКОВ ЛИ? СТОИЧКОВ НИЩО НЕ НИ Е ДАЛ!
През последните повече от 15 години за него винаги всички са използвали определения като “гениален”, “ненадминат”, “най-добрият”, българската легенда”. Сега гениалният скандалджия, ненадминатият в употребата на псувни футболист, най-добрият в издънките треньор, българската легенда в просташкото поведение наплю България! “Какво ми е дала тя на мен?”, попита Христо в интервю за родно списание. И си отговори: “Нищо”.

Стоичков дори си позволи да обиди българските журналисти като ги нарече “прости”, “боклуци”, “гейове”. Призна си, че изпитва удоволствие всеки път, когато някой от тези “боклуци” бъде набит. Пожела си за простите журналисти да има само тормоз!

Ало, Стоичков! Къде се намираш? Дали пък простите журналисти не ти помогнаха да станеш треньор със сравнително добър имидж? И то след като беше избягал от България чак в Саудитска Арабия, след това в Япония, пък после и в САЩ. Малко те критикуваха те за мизериите, които вършеше, докато ръководеше националния ни отбор. Благодарение на “добрите ти мениджърски способности” цяло поколение футболисти беше лишено от възможността да играе на световно първенство.

Ако Христо Стоичков има проблеми с България, възможно е те да се разрешат. Нека започне от това да върне всичките си награди, които е получавал през годините. Например - 5 пъти Футболист № 1 на България, 1 път Спортист № 1 на България. Някъде трябва да му се намира и един орден – “Стара планина” – първа степен. И синята лампа да върне, която си беше сложил на личния автомобил и така се движеше по улиците на София. Най-добре и думите си назад да върне!

Ицо, стой си във Виго, приятелю! След като дори собствените ти родители се отказаха от теб, е време и българите да го направят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2007 15:14 
Да, но тръгнахте от ЦСКА...
- В ЦСКА какво?... Играл съм 5 години там, бил съм професионалист. Свършил съм си работата и съм си тръгнал. Бил съм им ненужен на ЦСКА навремето и са ме продали.

сега да ги чуя тъптие чорбари дето кюрда за тях бил най-великия и т.н.


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 25 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Стоичков или Балъков?
Форум: Европейски първенства
Anonymous 22648 17 Окт 2007 22:46
от gerganaA
Преглежда непрочетените мнения Славия назначи нов треньор
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 2638 01 Мар 2007 23:44
от Hebarist
Преглежда непрочетените мнения Димитър Бербатов
Форум: Тотнъм
Anonymous 52374 15 Юли 2008 14:11
от Martopetrovfen
Преглежда непрочетените мнения Стоичков е подал оставка
Форум: Национален отбор
TOTTI10 3440 05 Апр 2007 15:13
от ЧЕРВЕНИ ШАМПИОНИ
Преглежда непрочетените мнения ЦСКА-Левски мача на полусезона у нас
Форум: Сезон 2006/2007
TOTTI10 15616 08 Апр 2007 00:02
от EMO ULTRAS

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози