bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Юни 2024 01:07


Национални отбори GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 26 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Мъри треньор на националният отбор
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 12:53 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Цитат:
Назначението му вече е факт, след като Тодор Батков и Наско Сираков разрешиха Мъри да води представителния ни тим за двата мача с Беларус
Станимир Стоилов е новият селекционер на националния отбор. Назначението му е факт от преди няколко минути. След дълги увещания от страна на БФС ръководството на Левски в лицето на собственика Тодор Батков и изпълнителния директор Наско Сираков се е съгласило Стоилов да води представителния тим на страната ни.
Мъри ще застане начело на националния отбор само за предстоящите две квалификации с Беларус. Двубоите с бивша съветска република са на 2 и 6 юни, като първо гостуваме, а след това приемаме този съперник в София на Националния стадион “Васил Левски”.
Президентът на БФС Борислав Михайлов е отхвърлил всякакви други варианти за наследник на напусналия Христо Стоичков. Предвид ситуацията и липсата на достатъчно време от Левски са се съгласили Стоилов да води националите в двата мача, тъй като познава достатъчно футболистите и е способен да вдигне отбора на крака за бързо време.
Самият Стоилов заяви, че щом неговите шефове са разрешили подобен ход, ще води тима на България, но с уговорката, че ще е само за мачовете с Беларус. "В момента мисля само за това как Левски отново да стане шампион на България. Разбира се, трябва да спечелим и купата на страната", каза пред db наставникът на сините. "След като това стане факт и свърши първенството, вече ще мисля за националния отбор и ще дам всичко от себе си да победим Беларус и в двата мача", добави Станимир Стоилов.

http://donbalon.bg/article.php?artid=2280

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 15:56 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Дано има успех с националния....и дано не му попречат клубните пристрастия

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 16:32 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
Цитат:
София. Старши-треньорът на Левски Станимир Стоилов разпространи чрез клубния сайт своята позиция относно информациите, че ще стане национален селекционер. "В предстоящите месеци пред мен и цялото спортно-техническо ръководство на Левски стои единствената цел отборът да защити титлата си и да спечели Купата на България, с което съм изцяло ангажиран. Бих искал през този период да получа нужното спокойствие и да не отговарям на въпроси, свързани с националния отбор на България. За информация относно избора на нов национален селекционер представителите на медиите могат да се обръщат към БФС".

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 16:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
Мъри доказа с Левски , че е стоиностен трениор , на този етап според мен няма по-добър варянт , не мисля , че ще има клубни пристрастия от негова страна , но 100% ще се плюе по него по този въпрос ... се пак сме в България и това нещо е нормално ...

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 19:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Ное 2006 09:23
Мнения: 663
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
tfa e nadejdata na bylgariq

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 20:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Успех на Мъри. Дано да доведе Бългрия до финалите на Европейското. Това е най-важното.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 23:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Фев 2007 00:22
Мнения: 168
Местоположение: ВРАЦА
Отбор: Ботев (Враца)
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО. :ahe:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2007 23:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Мар 2007 14:20
Мнения: 1007
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
БОТЕВЕЦ написа:
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО. :ahe:
И аз съм на твойто мнение ;)

_________________
SPARTAK PLEVEN FOREVER IN MY HEART !!!


Изображение

Изображение

ТУРЦИ И ЦИГАНИ ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ !!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!! http://www.clip4e.com/play.php?id=45143&


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2007 00:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Малко е тъпо това решение на БФС за мачовете с Беларус Мъри след това пак нов треньор.По средата на квалификациите да сменяме 43634643643 треньора :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2007 09:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
spartak forever написа:
Малко е тъпо това решение на БФС за мачовете с Беларус Мъри след това пак нов треньор.По средата на квалификациите да сменяме 43634643643 треньора :oops:

да решението е тапо , но на тоя етап няма кой друг .... и за временен трениор просто не виждам кой друг , иначе по принцип нормалното е когато трениора напусне , да го замести временно неговия помошник , в случая Херо , ама като и той напусна , няма друг варянт .....

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2007 10:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:42
Мнения: 526
Местоположение: КЮСТЕНДИЛ
според мене Мъри ше остане до края на квалификациите да води отбора. Успех на него и националния !

_________________
FEDELISSIMI


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2007 10:29 
spartak forever написа:
Малко е тъпо това решение на БФС за мачовете с Беларус Мъри след това пак нов треньор.По средата на квалификациите да сменяме 43634643643 треньора :oops:

Българска работа...Иначе се радвам за Мъри...Доказа,че е треньор от класа...Надявам се да го покаже и в мачовете на националите :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2007 23:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Апр 2007 00:34
Мнения: 135
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Стоилов: Няма да ставам национален селекционер
Треньорът на Левски Станимир Стоилов заяви, че няма да става национален селекционер.

Както е известно "Дон Балон" съобщи, че Стоилов ще води националния тим за евроквалификациите с Беларус през юни, като от БФС се били договорили за това с ръководството на Левски. Изданието цитира и самият Стоилов, който заявява, че за мачовете на националния тим с Беларус ще мисли след края на първенството и турнира за Купата на България.

"Няма такова нещо. Никой от футболната централа не е разговарял с мен - коментира след тренировката на Левски във вторник Стоилов. - Трябва да питате в БФС. В момента мисля само за Левски. Ако изобщо има такъв вариант, първо от БФС трябва да се разберат с ръководството на Левски. Аз ще съм последният, който ще питат.

Категоричен съм, че на този етап няма да ставам национален селекционер".

Треньорът на шампионите добави, че не съществува вариант да води едновременно Левски и националния отбор.

"Вариант да водя и двата тима няма, защото не бих могъл да се концентрирам в работата си. Сега единственото, което ме вълнува е предстоящият мач на Левски със Славия, а след това и тима да спечели титлата и Купата на България. Колкото до националния селекционер, той ще бъде определен от Изпълкома на БФС на 25 април.

Ако на Изпълкома решат да ми гласуват доверие, от Левски ще излезем с официално становище и ще дадем пресконференция. Излишно е сега ситуацията да се разводнява.

За всеки специалист е привилегия да води националния отбор, но ако по същото време не е ангажиран и с клуб. Обвързан съм с Левски и искам да изпълня задълженията си там", заяви Стоилов.

_________________
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2007 23:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
По-добре че не е станал тапанарите от БФС трябва да разберат че с български трениор няма да стане ще има пак-" е еми ние изгубихме шанс да се класираме,обиграваме отбора за следващите кфалификации" и така при всеки трениор и като дойде някои по надървен мач и ние винаги не го зимаме,такаче тва нащо си е манталитет-с две раце за спецялист от чужбина,а тия от БФС да не лъжат че нямали пари,вместо да си правят подаръци за по 100-150 хилядарки да доведът и тука един добър спец станахме за срам само ние с некви измисленяци,да но говориме че инвестицията с чужд и наденжен трениор се избива десетократно при евентуално класиране за европейско

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 00:08 
Offline
Луд Фен на Миньор
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 19:33
Мнения: 376
Местоположение: Перник
Отбор: Миньор (Перник)
Според мене , тренъора трябва да си е Българин.Какви специалисти ,какви 1000 марки ?Примерно,ако стане Мъри тренъор,той има поглед върху първенството,върхо повечето БГ футболисти,ще знае кого да покани и т.н.

_________________
Всичко идва,за да си отиде и да остави спомен за това,което никога няма да се върне !!!
___________________________________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 16:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2007 11:28
Мнения: 483
Местоположение: Sliven
Отбор: Сливен 2000 (Сливен)
София. Станимир Стоилов ще води националния отбор на България за следващите два мача с Беларус на 2 и 6 юни, предаде репортер на Агенция "Фокус". Това решение взе на заседание Изпълкомът на БФС. Стоилов ще отговаря за подготовката и представянето на националния тим срещу бившата съветска република, след което ще продължи работата си в Левски. Димитър Пенев пък става главен мениджър на отбора. Той обаче ще заеме този пост за постоянно, а не само за срещите на 2 и 6 юни и няма отношение към назначаването на Стоилов само за две срещи. По всяка вероятност след оттегляннето на наставника на Левски от националния отбор, Пенев ще трябва да работи с чужденец, който най-вероятно ще наследи Стоилов на поста.
Президентът на БФС Борислав Михайлов ще даде пресконференция по този повод по-къс


София. Новият наставник на националния отбор Станимир Стоилов ще даде първата си пресконференция като национален селекционер утре от 11 часа, съобщиха от пресслужбата на БФС. Срещата с журналисти ще се проведе в централата на футболния съюз на улица "Иван Асен" 26.
Както “Фокус” съобщи, преди по-малко от час Изпълкомът на БФС взе решение да назначи Мъри Стоилов за временен селекционер на отбора за мачовете с Беларус на 2 и 6 юни, след което да се върне към работата си в Левски. Димитър Пенев пък бе назначен за главен мениджър.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 19:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Станимир Стоилов: Ще дам всичко от себе си, за да постигнем две победи срещу Беларус

25 април 2007 | 16:44 | Агенция "Фокус"

София. Официално приех поканата на БФС да ръководя двата мача на националния отбор на България срещу Беларус през юни. Това заяви Станимир Стоилов пред официалния сайт на БФС. След като днес Изпълкомът на БФС оповести официално своето решение да покани старши треньора на ПФК Левски за селекционер на националния отбор за предстоящите две евроквалификационни срещи с Беларус, съответно на 2 и 6 юни, наставникът на "сините" се обърна с официално становище към медиите. „При вземането на това решение се ръководех изцяло от интересите на българския национален отбор. Вярвам, че имаме сили да победим Беларус и в двата мача. Ръководството на Левски сметна, че това е за доброто на българския футбол и получих неговата подкрепата и одобрение. Ние в Левски сме доказали, че поставяме интересите на България редом до интересите на клуба", заяви Мъри Стоилов. Младият специалист добави , че ще направи всичко по силите си за доброто на националния отбор: "Искам да уверя футболната общественост, че ще дам най-доброто от себе си за да постигнем две победи през юни. Ще вложа цялото си умение и ще се поставя изцяло в услуга на стратегическите цели на българския национален отбор. При избора на футболисти, ще заложа на най-доброто с което разполага българският футбол в момента. Нямат никакво значение миналите заслуги, от значение ще бъде само моментното състояние на дадения футболист и качествата, които притежава за да се впише в моята концепция. Нямам намерение да извършвам промени в щаба на националния отбор и не виждам такава необходимост, защото там работят доказани професионалисти. Ще бъда безкрайно удовлетворен, ако след мачовете с Беларус, България има 15 точки актив и следващия национален селекционер използва максимално открилата се възможност за класиране на отбора за европейското първенство. Дано успеем и това да бъде моя скромен принос. Надявам се и разчитам на искрената подкрепа на милионите привърженици на националния отбор. Интересите на България са над всичко. Нека заедно застанем зад каузата на победата”, заяви той.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 20:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
а честито ! :) :) :) пожелавам му успеххх !

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 20:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Ное 2006 09:23
Мнения: 663
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
ultraspartak написа:
а честито ! :) :) :) пожелавам му успеххх !

успех няма да е нужен за да спаси България от полуйението в което се намира аз ну пожелавам МЕГА УСПЕХ :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2007 09:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2007 18:03
Мнения: 707
Местоположение: София
Отбор: Чавдар (Бяла Слатина)
Skype: faktora_mc
Моята гледна точка е следната. Ако се гледа реално, най-добрия български треньор в момента е Мъри...без спор. Аз съм левскар, но съм против неговото назначаване. Защото...не искам да съм на неговото място, не знам как ще мисли и за Левски и за националите. Гледах Център по Ринг Тв и някав коментар, че БФС работи заа Левски и обратното. Викайте си "къмътъ", Беройчо и не знам още кой тогава..пълни абсурди. Половина България щяла да намрази националите заради назначаването на Мъри? Колеги..те вече почти цяла България мрази отбора, не грешка, мрази "къмътъ". Мъри да ви води отбора и после да се оправят. България над всичко, разбира се, но не и със Мъри. Мнението си е мое :wink:
Дано Краси да стане треньор :P

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2007 14:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
Klemenza написа:
Моята гледна точка е следната. Ако се гледа реално, най-добрия български треньор в момента е Мъри...без спор. Аз съм левскар, но съм против неговото назначаване. Защото...не искам да съм на неговото място, не знам как ще мисли и за Левски и за националите. Гледах Център по Ринг Тв и някав коментар, че БФС работи заа Левски и обратното. Викайте си "къмътъ", Беройчо и не знам още кой тогава..пълни абсурди. Половина България щяла да намрази националите заради назначаването на Мъри? Колеги..те вече почти цяла България мрази отбора, не грешка, мрази "къмътъ". Мъри да ви води отбора и после да се оправят. България над всичко, разбира се, но не и със Мъри. Мнението си е мое :wink:
Дано Краси да стане треньор :P


Има доста неща който са верни.Краси е тарикат и човека не иска да дойде и да го уплуют затова не иска и да води отбора :idea: по-добре да води 12 в Австрия отколкото национала,на тия бездушни футболисти им трябва Вили Вуцов :D поне ще се забавляваме :lol!:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2007 18:54 
МЪРИ ВСИЧКИ СМЕ С ТЕБ!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2007 22:03 
anchodark написа:
МЪРИ ВСИЧКИ СМЕ С ТЕБ!!!

Абе дано говедото да ни донесе 6 точки


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2007 12:25 
Добър избор с оглед на ситуацията, да се надяваме Мъри да се справи...все пак нов отбор и т.н.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2007 00:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Апр 2007 00:34
Мнения: 135
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Това е гадно два мача със един тренер

_________________
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 26 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 197682 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149421 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 120821 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 120543 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 124184 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози