bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 16:07


Национални отбори GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 30 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Ицо-за или против и защо?
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 22:43 
Кажете си мнението за Камата като национален селекционер!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 23:14 
Tvurdo za nqma samo goveda da upravlqvat futbola ni q! 8)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 23:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
и аз съм ЗА :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2007 23:53 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Аз съм за камата,щото поне взехме точка от Румъния и Холандия а това не е малко,вярно че се представихме много слабо срещу Люксенбург,ама можем да си коригираме грешките.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2007 14:48 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Според мен Ицо и Херо са страхотен тандем.Ето и причината:Херо е доказано много добър треньор,но Ицо е съвсем противоположното.Камата обаче притежава нещо което Херо няма.Това е извесността по цял свят.Именно за това аз смятам че това беше най-добрия избор за треньор и помощник треньор и смятам че сме на ЕВРО 2008 !!!

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2007 20:40 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Аз пък мисля,че той не е подготвен да води 'лъвовете'.А не знам защо пак тръгвате да намесвате чорби и говеда????
А Стоичков направи доста грешки и си мисля,че поведението не приляга на реномето му на световноизвестен футболист в недалечното минало.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2007 21:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 20:32
Мнения: 1563
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
аз съм За ! трябва повече време,но наще играчи почнаха да се отказват за щяло и нещяло ! Ако играеш за България трябва да играеш със сърце а не с техните караници и такива глупости !

_________________
Спартак Плевен
ние за тебе ще умрем
ти си в нашите сърца
най-велик си на света


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2007 00:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Яну 2007 13:13
Мнения: 86
Местоположение: Rousse
аз съм против Камата,признавам го като футболист,но не като трениор,да въри да става трениор на някои отбор от Б група


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2007 00:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
Определно не по две причини,първата причина е че се държи като простак пред медийте така прави лошо впечатление и на целия народ и второ атмосферата в националния отбор е изключително влушена зада си трениор трябва и 30% да си психолог да умееш да сплутяваш да налагаш мнението си да бъдеш човешки настроен кам играчи те си да се стараеш да ги укоражаваш а не да се държиш като първия селянин хваната от гората,това е от мене :idea:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2007 13:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Ное 2006 17:54
Мнения: 127
Местоположение: Ботевград
Отбор: Балкан (Ботевград)
Когато си футболист, има как да се държиш като селянин и Стоичков го е доказвал многократно. Но когато става дума за треньор е недопустимо да си с такова поведене. Кюрда Стоичков вън от националния :!:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2007 22:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2006 19:17
Мнения: 209
аз също съм против
викна хиляда души в отбора, прави си постоянно сякви експерименти не че има нещо лошо да пробваш различни подходи обаче с националния отбор не трябва да се играе да се беше пробвал първо в някой друг отбор да го видим и тогава в националния, а и от факта че капитана напусна заради него можем да си направим извод.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2007 02:01 
Offline

Регистриран на: 08 Ное 2006 23:36
Мнения: 283
Местоположение: Svoge
Точно така трябваше да се пробва като трениор някъде другаде първо и тогава да поема националния не може само ,защото си бил велик футболист да се очаква и да си добър трениор...на стара слава лежи ,като Михайлов в Левски баща му бил велик и той ще е ма не би....Относно забележката за говедата и отбора ,ами нормално е от най-добрият отбор да се пълни националния...

_________________
Изображение

Своге бойс не се продава ,Своге бойс ТОВА Е СЛАВА


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Фев 2007 23:48 
Относно забележката за говедата и отбора ,ами нормално е от най-добрият отбор да се пълни националния...

:lol:
Barselona-Uefski 5-0
Uefski-4elsi 1-3
Verder-Uefski 2-0
Uefski-Verder 0-3
Uefski-Barselona 0-2
4elsi-Uefski 2-0
Ne e normalno nacionalnata za6tita da e sustavena ot igra4i na otbor polu4il 17 gola v 6 ma4a puk bilo to i ot ranga na gore poso4enite.
PERNIK KAZA KUR ZA UEFSKI!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2007 00:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
Виж са човече говориш с цивилизования човек от Перник и двамата стигнахме до някав краен извод или да спреш да пускаш малумни постове или просто да ти сложат банн на IP и да не пишеш в форума,ще говоря и с админите да ти се забрани достъпа до този форум :idea:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2007 01:14 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
lms_X написа:
Виж са човече говориш с цивилизования човек от Перник и двамата стигнахме до някав краен извод или да спреш да пускаш малумни постове или просто да ти сложат банн на IP и да не пишеш в форума,ще говоря и с админите да ти се забрани достъпа до този форум :idea:

Защо бе миньорецо много добре си го е казал как може националната защита да е съставена от такива некадърници ? Стоичков е пълен селяк, каруцар ама има чар и магия той носи футболната романтика, емблема и много скоро ще постигне нещо значително...ако вземе защитата на Пирин...

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2007 08:55 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Аз искам да видим тези отбори колко гола щяха да вкарат на всеки един друг футболен отбор не 17 ми 170 за тва нека се учат с големите отбори и тва е

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2007 09:20 
Offline

Регистриран на: 01 Ное 2006 08:12
Мнения: 347
HEBAR_HOOLS написа:
Аз искам да видим тези отбори колко гола щяха да вкарат на всеки един друг футболен отбор не 17 ми 170 за тва нека се учат с големите отбори и тва е

Само се излагат бати смешната защита, пък Никито е намбър уан...Да го тура на майка му, така де на мащехата му... :lol:

_________________

КУПАТА В ЗЕЛЕНО !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2007 18:22 
Виж са човече говориш с цивилизования човек от Перник и двамата стигнахме до някав краен извод или да спреш да пускаш малумни постове или просто да ти сложат банн на IP и да не пишеш в форума,ще говоря и с админите да ти се забрани достъпа до този форум

Ma 4ovek kakvo iska6 ot mene nemoga da razbera samo si kazvam mnenieto. :shock: Nqmam li pravo?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2007 18:34 
Абе мани ги тия,кво не им изнася и Бан.Па що Тунчев и Илиев са най-добра двойка от всички български защитници,а тоя Топчо е егати тъпако,ако нe друго поне билет за мача да си плаща и без това не пипа топката много много........а като я пипне или я "бичи" напред или бърка паса.На 100 % съм сигласен с миньорецът,а какво бан ве човек........като не ти изнася гръмни се,а не го заплашвай с бан та да нема БУМ!!!


Последна промяна JackSparow на 17 Фев 2007 18:35, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2007 18:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
MINYOR_FAN написа:
Виж са човече говориш с цивилизования човек от Перник и двамата стигнахме до някав краен извод или да спреш да пускаш малумни постове или просто да ти сложат банн на IP и да не пишеш в форума,ще говоря и с админите да ти се забрани достъпа до този форум

Ma 4ovek kakvo iska6 ot mene nemoga da razbera samo si kazvam mnenieto. :shock: Nqmam li pravo?


Всеки има право да пуска каквито и да е било постове стига те да бъдат нормални с добър тон и казани по цивилизован начин а не псувни гарнирани с някви обиди присъщи на третокласник :lol:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2007 18:43 
Всеки има право да пуска каквито и да е било постове стига те да бъдат нормални с добър тон и казани по цивилизован начин а не псувни гарнирани с някви обиди присъщи на третокласник

Ako v gornite mi suob6teniq pro4ete6 nqkoq psuvnq moje ve4e i da ne "psuvam"i stiga s tiq tretoklasnici 6toto mai se vijda koi e tretoklasnika! :P


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2007 15:24 
Offline
Зелен до гроб
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2006 00:00
Мнения: 814
Местоположение: PazardJik cItY
Изображение
Бивш футболист от американското университетско първенство съди Христо Стоичков по обвинение, че селекционерът на България е счупил крака му по време на срещу между неговия тим и ДиСи Юнайтед на Стоичков през 2003 година. Според Фреди Лерена, контузията която му е причинил Стоичков след грубо влизане е прекратила обещаващата му кариера, затова той иска обезщетение от 5 милиона долара от клубовете и още 5 милиона от Стоичков.

Делото, заведено областен съд във Вашингтон миналата година, в момента е в етап на предварително производство. Новината е разпространена от авторитетния "Вашингтон Поуст".

Лерена твърди, че фаулът на Стоичков срещу него, след който се е получила тежка фрактура на десния му крак и други контузии в същия крайник, е бил резултат от небрежност и безразсъдно действие.

В обвинението се казва, че Лерена, по това време първокурсник, е претърпял сериозна физическа и психологическа травма, включително неподвижност на крака известно време, и освен това има доста големи разходи по медицинското обслужване. Най-тежко е обвинението, че след възстановяването си Лерена вече не е можел да игра на „нивото, отпреди инцидента”.

ДиСи Юнайтед, Мейждър Лийг Сокър и собствениците на клуба от Вашингтон също са включени в иска, защото са били работодатели на Стоичков. В Америка Лигата притежава правата на играчите.

Делото обвинява отбора и Лигата заради това, че са наели и са използвали Стоичков, който често е бил наказван в пъстрата си кариера.

Адвокатът на Лерена, Роджър Джонсън, отказа да коментира заведеното дело и заяви, че неговият клиент също не желае да обсъжда въпроса. Защитникът на обвиняемите, Брайън Кастро, не отговаря на телефона си, както и на изпратените му писма по електронната поща.

Говорителите на ДиСи Юнайтед и МСЛ също отказаха да коментират ситуацията.

Инцидентът:

Инцидентът се случил десет минути преди края на срещата между ДиСи Юнайтед и университетския тим Ийгълс, през март 2003 година. Двубоят бил приятелски, по време на почивния период в университетското първенство и малко преди началото на сезона в МЛС. Лерена се опитал да овладее топката в средата на терена, когато Стоичков го настигнал и, с явно груба игра, изритал силно десния крак на Лерена и го проснал на терена.

Стоичков, според описаното в делото, бил ядосан на реферите, че не отменили гол на Ийгълс малко преди случката с Лерена. За действието си българинът получил червен картон.

Двамата треньори се разбрали и мачът приключил в този момент. Лерена бил откарал от линейка в болницата и след операцията се сдобил с 10-сантиметрова метална пластина в крака.

В интервю след мача, старши треньорът на университетския тим Тод Уест нарекъл нарушението на Стоичков „криминално” деяние.

Самият Стоичков се извинил публично с думите: „Беше инцидент, но такива има във футбола. Топката беше 50/50.” Треньорът на Юнайтед тогава Рей Хъдсън определи фаула като „грубичко влизане”.

След разследване на Лигата, Стоичков е глобен с 2000 долари и наказан за два мача.

Лерена, който бил звезда в гимназията, а после и в университета, се завърнал към футбола в края на 2003 година и играл 20 мача през 2004, но напуснал отбора в последния си сезон в университета. Негов приятел разказва: „Той ми сподели, че просто не се чувства същия човек. Че не може да прави същото на терена.” Други негови близки споменават, че Лерена е изпитвал страх, когато се е появявал на игрището след инцидента.

Университетският преподавател в „Дюк” доктор Пол Хааген, експерт по спортно право, заяви, че подобни дела, в които има иск да причинени травми по време на мач, е трудно да бъдат спечелени.

_________________
www.winner.bg - Безплатни футболни прогнози с награден фонд 350 лева на месец!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2007 16:00 
Един е Ицо, ееедин е Ииицо....аз сам за Ицо. :8)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2007 22:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2006 19:17
Мнения: 209
абе то като се замислиш на такива класни футболисти като наще бербатов стенли мартин и другите
какъв треньор да им се сложи..примерно на Локо софия треньора е много добър разбира ги нещата.. ама то като се мисли че е известен футболист и оп аре веднага ше ни опрай националния


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2007 22:55 
moeto mnenie e Kmata da ostane 6toto bezz nego za kude sme???????


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 30 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 150069 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169814 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Първи БГ сайт за тенис на корт!
Форум: Тенис
Anonymous 48266 01 Ное 2006 03:57
от Site Admin
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 63268 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v
Преглежда непрочетените мнения Програма за първенството
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 39050 05 Май 2008 16:53
от besimeniq

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози