bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 02 Май 2024 18:46


Национални отбори GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 107 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

България - Италия
Анкетата свършва на 17 Окт 2008 18:05
1 58%  58%  [ 42 ]
X 27%  27%  [ 20 ]
2 15%  15%  [ 11 ]
Общо гласове : 73
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 11:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2007 12:50
Мнения: 1328
Местоположение: Габрово
Отбор: Янтра 1919 (Габрово)
evg0 написа:
Италианците не били играли на 100% !? Че срещу нас ако не играят на пълни обороти, тогава срещу кого !?

Защо срещу нас да играе на 100%, това че сме един от най-силните отбори в тази група, не значи че Италия има кой знае колко да се доказва срещу нас, италианците винаги са се славели с тяхната практичност и пресметливост, а 2 точки като гости на Ейре и България им идват идеално, защото знаят че могат на свой терен да бият тези два отбора както си искат ако играят на пълни обороти и без проблеми да си вземат първото място

_________________
Изображение
http://vbox7.com/play:80ebbad2
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 11:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 16:37
Мнения: 602
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
нямам думи за държанието на публиката,а иначе си мисле че тази точка е добре дошла :f03:

_________________
ВЪН СЕЛЯНИТЕ ОТ "А" ГРУПА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 11:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
spartak 1919 написа:
СБЛЪСЪК МЕЖДУ БЪЛГАРСКИ И ИТАЛИАНСКИ ФЕНОВЕ НА СТАДИОНА

Нов сблъсък между запалянковци на България и Италия стана около час преди началото на световната квалификация между националните отбори на двата отбора.


В момента, в който феновете на Италия започнаха да си опъват знамената на стадион „Васил Левски” част от агитката в сектор Г започна да ги замерва с бомбички.


Една от бомбичките уцели и един от италианските ултраси, а полицията веднага навлезе в сектора на гостите, но не успя да предотврати замерянето от страна на българските запалянковци към тези от Апенините. Все пак органите на реда успяха да отделят италианските фенове от сектор Г.


Около 7-8 бомбички взривиха атмосферата на стадион „Васил Левски”, като впоследствие полицията навлезе в сектор Г, за да умиротвори обстановката.


Около 2000 хиляди запалянковци от Италия се очаква да подкрепят своите любимци, като те ще бъдат настанени главно между секторите А и Г.

http://gong.bg/view_article.php?article_id=58567
Тия журналисти нещо се боцкат,талянската агитчица запали българско знаме и затова стана цялата патардия в Г секунди преди началото на мача

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 12:55 
Offline

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:58
Мнения: 887
Местоположение: ПЛЕВЕН
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
TOTTI10 написа:
spartak 1919 написа:
СБЛЪСЪК МЕЖДУ БЪЛГАРСКИ И ИТАЛИАНСКИ ФЕНОВЕ НА СТАДИОНА

Нов сблъсък между запалянковци на България и Италия стана около час преди началото на световната квалификация между националните отбори на двата отбора.


В момента, в който феновете на Италия започнаха да си опъват знамената на стадион „Васил Левски” част от агитката в сектор Г започна да ги замерва с бомбички.


Една от бомбичките уцели и един от италианските ултраси, а полицията веднага навлезе в сектора на гостите, но не успя да предотврати замерянето от страна на българските запалянковци към тези от Апенините. Все пак органите на реда успяха да отделят италианските фенове от сектор Г.


Около 7-8 бомбички взривиха атмосферата на стадион „Васил Левски”, като впоследствие полицията навлезе в сектор Г, за да умиротвори обстановката.


Около 2000 хиляди запалянковци от Италия се очаква да подкрепят своите любимци, като те ще бъдат настанени главно между секторите А и Г.

http://gong.bg/view_article.php?article_id=58567
Тия журналисти нещо се боцкат,талянската агитчица запали българско знаме и затова стана цялата патардия в Г секунди преди началото на мача


Цирковете започнаха много преди да почне мача, още с влизането на феновете на Италия ...

_________________
No one like us - we don't care !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 13:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Май 2007 18:23
Мнения: 624
Местоположение: София/Люлин/Своге
SPFC1919 написа:
TOTTI10 написа:
spartak 1919 написа:
СБЛЪСЪК МЕЖДУ БЪЛГАРСКИ И ИТАЛИАНСКИ ФЕНОВЕ НА СТАДИОНА

Нов сблъсък между запалянковци на България и Италия стана около час преди началото на световната квалификация между националните отбори на двата отбора.


В момента, в който феновете на Италия започнаха да си опъват знамената на стадион „Васил Левски” част от агитката в сектор Г започна да ги замерва с бомбички.


Една от бомбичките уцели и един от италианските ултраси, а полицията веднага навлезе в сектора на гостите, но не успя да предотврати замерянето от страна на българските запалянковци към тези от Апенините. Все пак органите на реда успяха да отделят италианските фенове от сектор Г.


Около 7-8 бомбички взривиха атмосферата на стадион „Васил Левски”, като впоследствие полицията навлезе в сектор Г, за да умиротвори обстановката.


Около 2000 хиляди запалянковци от Италия се очаква да подкрепят своите любимци, като те ще бъдат настанени главно между секторите А и Г.

http://gong.bg/view_article.php?article_id=58567
Тия журналисти нещо се боцкат,талянската агитчица запали българско знаме и затова стана цялата патардия в Г секунди преди началото на мача


Цирковете започнаха много преди да почне мача, още с влизането на феновете на Италия ...


А 40 италиянци дето са нападнали българи при софийския университет.

_________________
F*CK all I need is U
Fortuna favet fortibus! - Съдбата обича смелите!
Изображение
[url=http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=1&WorkID=3161&Level=1]Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е или слава!
...
[/url]



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 13:10 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 20:43
Мнения: 1200
Местоположение: В.Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Skype: pittbul_etar
S|B`youths написа:
аз лично по скучен мач не бях гледал доста време .... на Марто не му тръгна играта за жалост ...

И за мен беше скучен,кадърът със прозяващите се полицаи в края на мача беше показателен за качеството на двубоя и на терена и по трибуните.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 13:15 
Offline
Патриот до Гроб
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2008 13:00
Мнения: 630
Местоположение: Разград
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Италианците бяха дошли с нагласа да ни сплашат, че са много корави. Но не стана чесно казано добре че се водеше дерби че незнам как щяха да ядът боя Жабарите евала на цска че не се дадоха, Но ако си говорим истината трябваше агитката на Левски и На Локо и Миниоро да им помогне тогава да видят гадните цигани че България е Нашата Родина и Ние Няма да я Предадем !!!!! Чух че от Ботев Пловдив са се застъпили за феновете на цска. ОБаче неможе да се делим на 2 ЦСКА Ботев и Левски Локо Пд. Обединението прави силата

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 13:26 
Offline
Син до гроб
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2007 22:15
Мнения: 1436
Абе мъжки, как от Б сектор ше стигнат до Г :roll: Мисли малко, стига плямпай на изуст.
Мача беше скучен, с изключение един удар на Янков накрая, нищо интересно за нас.За Италия един удар от далече и ситуацията при грешката на Велизар.Живко и Иванов железни.На трибуните нищо интересно.
На такъв мач да се храни томов .... Кво да говорим ...
И въпреки всичко тва е точка срещу световния шампион, така че не можем да бъдем недоволни :wink:

Жабари прости, тук не е Европа, тук са Балканите :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 13:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Юни 2008 16:02
Мнения: 346
Отбор: Белите орли (Плевен)
Skype: federer_11
Трябваше як бой и да им изгорим знамето, да оставим това, че освирквахме химна им, цигани мръсни!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 14:28 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Видя се,че тези които играят във вътрешното първенство се раздават много повече от тези от вънка.Тоя Стилиян не знам какво прави в националния,нищо не става от него,само я подава на чисто и я рита напред и к'вот стане,типичен пример за селски футболист от ''В'' група.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 17:43 
RoNaldO07 написа:
Видя се,че тези които играят във вътрешното първенство се раздават много повече от тези от вънка.Тоя Стилиян не знам какво прави в националния,нищо не става от него,само я подава на чисто и я рита напред и к'вот стане,типичен пример за селски футболист от ''В'' група.


Не съм съгласен с теб.Аз бях снощи на стадион Васил Левски и гледах мача.Да Стилиян не игра добре вчера,но пък предната среща среу Черна гора,буквално ни извади от загубата.Не забравяйте,че играхме със светояният шампион,и твърдения като излизаме и ги смачкваме и т.н са несериозни.Мачът като продукция общо взето не ми хареса,липсваха положения и пред двете врати,според мен България беше доста страхлива,но оправдано страхлива и предпазлива.Все пак всеки мач е важен да не се загуби на първо място,а след това ако може да се спечели.Бербатов отново длъжник на националният отбор.Закъсняла смяна на Пламен Марков,става дума за късното пускане на един Ивелин Попов,не смяната на Велизар и т.н.По трибуните какво да кажа,направи ми лошо впечатление,когато се пееше от сектор Б сектор Г мълчаха и обратното.Поне нямаше очакванията изстъпления и лумпенски прояви с малки изключения.Доста повече очаквах от публиката в този мач,но явно продължаваме да се делиме на сини и червени оранжеви бенбени.Успех все пак дано идеме на това световно.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 20:31 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
shangana написа:
Ботев си пееха техни песни цска също чуваха се и песни на левски абе въобще ебати ташака сме българите !!!


Не виждам причина да се очудваш.Преди мача съвсем случайно попаднахме на бити фенове на ЦСКА с окървавени глави от фенове на Левски.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 20:37 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
Josifinho написа:
Трябваше як бой и да им изгорим знамето, да оставим това, че освирквахме химна им, цигани мръсни!


Е те феновете на ЦСКА ако не се лъжа откраднаха на италианците знамето още преди мача и тяхното знаме гореше на химна на Италия,те ни отвърнаха по същия начин.

П.П.За пореден път се видя делението между феновете аз бях в Сектор Г поради причини независещи от мен и като левскар ми направи впечатление множеството фенове с шалчета на ЦСКА не на България и знамената на които пише ЦСКА.При всяко отиграване на футболист на Левски той беше наричан говедо а ако направеше нещо което заслужава аплодисменти ръкопляскания нямаше.Другото което за пореден път направи впечатление ако Сектор Б започне да пее в Г мълчат и псуват и обратно аз и в Б съм бил на националния.Абе пълен леш сме за това сме на това дередже..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 20:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Май 2007 18:23
Мнения: 624
Местоположение: София/Люлин/Своге
Отделни изказвания "говедо" може да е имало, но съм убеден че като цяло сектор Г това не го е пя, имаше песни за ЦСКА и те се появиха към края на мача, Ботев Пловдив пееха техни песни, но нима "Радецки" е само тяхна песен при тях не чух да споменават името на клубния си отбор. Няма как феновете на другите отбори да бяха помогнали, дори на тези от Ботев им беше трудно. Аз исках да пея с Б сектор, но бяха много тихи и не се чуваха в Г, това могат да го кажат много хора според мен.

_________________
F*CK all I need is U
Fortuna favet fortibus! - Съдбата обича смелите!
Изображение
[url=http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=1&WorkID=3161&Level=1]Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е или слава!
...
[/url]



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 20:54 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
rommel написа:
Отделни изказвания "говедо" може да е имало, но съм убеден че като цяло сектор Г това не го е пя, имаше песни за ЦСКА и те се появиха към края на мача, Ботев Пловдив пееха техни песни, но нима "Радецки" е само тяхна песен при тях не чух да споменават името на клубния си отбор. Няма как феновете на другите отбори да бяха помогнали, дори на тези от Ботев им беше трудно. Аз исках да пея с Б сектор, но бяха много тихи и не се чуваха в Г, това могат да го кажат много хора според мен.


За Ботев не смея да казвам нищо но около мен се чуваше масово ГОВЕДО и имаше доста хора с атрибути на ЦСКА.Няма значение накефи ли се как Ушефф спря феновете на Ботев и те си заобиколиха през стълбите най демонстративно и стана мазало..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 20:57 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Абе каквито и оправдания да се измислят просто ни лъснаха задниците. Уви от това, което видях вчера по телевизията и от разказите на очевидците големия ми оптимизъм се изчерпва. Не може да се подкрепя така националния отбор.

Искам и да питам нещо феновете на "Левски" и ЦСКА във форума и по възможност да ми отговорят искрено и конкретно. Та въпроса ми е: "Знаете ли защо аджеба едните мразят дотолкова другите, че да не могат и двете страни да си сдържат примитивните реакции на мач на националния отбор по футбол?" Затова мачовете на националите - в провинцията ако трябва и на 5 хилядните стадиони в Севлиево, Ловеч или Каварна.
Синьо-червената омраза доникъде няма да ни доведе...поне не до нещо добро и градивно

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 21:04 
Offline
Дунав завинаги
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 23:16
Мнения: 745
Да, но единственото лошо от друга страна мачовете ако се играят както каза в Ловеч, Севлиево и Каварна е, че никой няма да скочи така буйно да защити националните ни ценности както стана в София... А от къде са измъкнали тея италианци това знаме - незнам. Всеки истински българин трябва да пази трибагреника с всички възможни средства...

_________________
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 21:08 
Offline
...И те така...

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:50
Мнения: 2476
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
evg0 написа:
Да, но единственото лошо от друга страна мачовете ако се играят както каза в Ловеч, Севлиево и Каварна е, че никой няма да скочи така буйно да защити националните ни ценности както стана в София... А от къде са измъкнали тея италианци това знаме - незнам. Всеки истински българин трябва да пази трибагреника с всички възможни средства...


По-добре така, отколкото да ставаме свидетели на тези циркове. Като имат нещо да делят - най-сетне да си го разделят и да не занимават другите със себе си постоянно и при всеки повод. Клубните пристрастия вън от НАЦИОНАЛНИЯ СТАДИОН - той затова е НАЦИОНАЛЕН.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 21:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Май 2007 18:23
Мнения: 624
Местоположение: София/Люлин/Своге
Аз запаленото италианско знаме него видях, може би защото бях много близо до това действие и го обърках с други две знамена :oops: . Иначе имаше няколко хора с атрибути на ЦСКА, ама истинските ЦСКА-ри са кежуали :lol: . Имаше един фешън с шапка на Фред Пери от 10 лева, като уж тръгна да се бие блъсна един 40 годишен чичка и неще се отвори, ама чичката с две думи се оправи "ти кога стана такъв бияч" и оня си тръгна. Иначе в сектор Г имаше и хора с атрибути на Берое, Панатинайкос, Манчестър Юнайтед. Мисля, че атмосферата с Швеция и Холандия беше много по-велика от вчера, тогава не се чуваха такива клубни пристрастия.

_________________
F*CK all I need is U
Fortuna favet fortibus! - Съдбата обича смелите!
Изображение
[url=http://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=1&WorkID=3161&Level=1]Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е или слава!
...
[/url]



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 21:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 2007 14:53
Мнения: 2322
Местоположение: София
Отбор: ЦСКА (София)
rommel написа:
Аз запаленото италианско знаме него видях, може би защото бях много близо до това действие и го обърках с други две знамена :oops: . Иначе имаше няколко хора с атрибути на ЦСКА, ама истинските ЦСКА-ри са кежуали :lol: . Имаше един фешън с шапка на Фред Пери от 10 лева, като уж тръгна да се бие блъсна един 40 годишен чичка и неще се отвори, ама чичката с две думи се оправи "ти кога стана такъв бияч" и оня си тръгна. Иначе в сектор Г имаше и хора с атрибути на Берое, Панатинайкос, Манчестър Юнайтед. Мисля, че атмосферата с Швеция и Холандия беше много по-велика от вчера, тогава не се чуваха такива клубни пристрастия.



в тая държава вече нищо не може да ме учуди :silent:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 21:28 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
Аз все пак се радвам на точката, но всички знаем, че тя няма да струва и 5 пари без 3 точки в Грузия. Браво на Пламен Марков, че тактически не се даде на наи-добрите тактици в света (лично мнение).
Относно разделението се питам дали това не е 1 от причините да емигрирам...

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 21:33 
Offline
Патриот до Гроб
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2008 13:00
Мнения: 630
Местоположение: Разград
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Русе да ти обясняват, ама и те незнаят защо се мразят толкова много, може би защото се мъчат да бъдат като Жабарите и като Румънците (циганите) или като Гърците или Сърбите незнам, Аз питам защо им подражаваме защо се мъчим да бъдем тъпи цигани като съседите ни, защо не сме Просто Българи в един момент и погледнем че до нас седи Българин бил той Левскар цскар или ботевист или така нататък, Защо неможем да се отнесем с почит към Родината ни, защо трябва да се делим, разделени сме слаби това трябва да ви говори нещо, Обединението прави Силата !!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 21:37 
Offline
South Boys
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2007 16:41
Мнения: 2755
Местоположение: Благоевград
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
Skype: butraka
[quote="rommel"]Аз запаленото италианско знаме него видях, може би защото бях много близо до това действие и го обърках с други две знамена :oops: . quote]

Ами какво беше знамето дето запалиха българите ? :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 21:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 12 Окт 2007 14:02
Мнения: 651
Местоположение: бургас
защитата ни беше добра. в нападение мартин бе на 2 пъти(в първото полувреме) в хубава позиция, но се подхлъзна... хареса ми играта на благой и на ивелин попов. второто полувреме беше наистина скучно. учудвам се, че не сте коментирали съдията... много нарушения "не ги видя".

за феновете мисля да кажа няколко неща. някой беше питал къде са били феновете на славия. до мен във "В" сектор имаше няколко фена на славия, но те не парадираха с това, а в разговора им стана нещо на въпрос(честно да ви кажа подслушвах ги хах) един от въпросните фенове каза "абе кви са тия левски и цска.... днес е ден на националите. няма значение бял ли си, зелен, червен, син, жълт.. трябва заедно да подкрепяме националите". ей от такова мислене имаме нужда. при мен на края се чуваше песен на цска. при нас почти през цялото време се викаше, но не може да се чуваме на целия стадион, защото и доста мълчаха и чоплиха семки, въпреки че бяха прави. на мен обаче обстановката ми хареса. не очаквах да попадна при такива фенове, които няма да млъкнат и за 5мин... това си е мое мнение, защото ми бе първия мач на националите в софия... нямам с какво да сравня мача...

всеки знае, че отбора на италия сега не е във върхова форма, но равенството си бе заслужено. владехме топката много повече и в това няма спор. атаките ни доста куцаха... знаех си, че ще завършим на равно, но ми се искаше да е 1:1 резултата...

_________________
One thing we all adore - something worth dying for. Nothing but pain, stuck in this game, searching for fortune and fame...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: България - Италия
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2008 23:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:58
Мнения: 2144
Местоположение: Плевен
Отбор: Спартак 1919 (Плевен)
Аз пък съм доволен от точката, колкото и изтъркано да звучи играхме срещу световния шампион все пак.Най-много ме беше страх от защитата, тя пък беше на ниво за голямо учудване, е направиха няколко грешки, но не бяха фрапантни.Вярно в атака бяхме доста слаби, но и италианците нямаха много положения.Играхме дисциплинирано което не се беше случвало отдавна и ме радва :) Марков закъсня с втората смяна, много чудно за кво не направи и третата де :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 107 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 119914 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения България - Албания
Форум: Национален отбор
speedbreaker 50536 05 Апр 2007 15:12
от ЧЕРВЕНИ ШАМПИОНИ
Преглежда непрочетените мнения Купата на България-жени
Форум: Хандбал
ETARRAS 28571 07 Мар 2010 11:07
от ncuxo™
Преглежда непрочетените мнения Купа на България
Форум: Берое (Стара Загора)
Lorenco 34873 14 Апр 2007 16:01
от Malak`HoolS
Преглежда непрочетените мнения Словакия - България
Форум: Национален отбор
Anonymous 27100 16 Ное 2006 22:47
от HEBAR_HOOLS

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози