bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Апр 2024 21:34


Национални отбори GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 36 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: ТРЯБВА ЛИ НАЦИОНАЛИТЕ ДА ИГРАЯТ ВИНАГИ НА В.ЛЕВСКИ?
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2008 12:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 19:56
Мнения: 797
Местоположение: PLOVDIV 4004,Trakian valey
Отбор: Спартак-С 94 (Пловдив)
СЛЕД КАТО ГЛЕДАХ МАЧА БОСНА И ХЕРЦ.-БЪЛГАРИЯ И КАТО ВИДЯХ КАК ПОЧТИ БЕ ПРЕПЪЛНЕН СТАДИОНА В ЗЕНИЦА, СИ ПОМИСЛИХ ЗАЩО ТРЯБВА НАЦИОНАЛНИЯТ НИ ОТБОР В ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ СРЕЩУ ОТБОРИ КАТО АЛБАНИЯ ИЛИ ГРУЗИЯ ДА ГИ ПРОВЕЖДА НА ВАСИЛ ЛЕВСКИ. НЕ ЧЕ ЛИЦЕНЗИРАНИТЕ СТАДИОНИ В БЪЛГАРИЯ СА МНОГО, НО ВСЕ ПАК НА ТАКИВА МАЧОВЕ ИДВАТ МАКСИМУМ 5-6000 ЗРИТЕЛИ. СЪЗДАВАМ ТАЗИ НОВА ТЕМА ЗА ДА РАЗБЕРЕМ ПРЕДПОЧИТАНИЯТА НА ФЕНОВЕТЕ ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ДОМАКИНСКИ МАЧОВЕ В НЕЗАВЪРЗАНИ СРЕЩИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ НАЦИОНАЛИТЕ ДА ИГРАЯТ ВИНАГИ НА В.ЛЕВСКИ?
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2008 12:22 
Нали играхме с Уелс на Лазур :a006:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2008 12:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 19:56
Мнения: 797
Местоположение: PLOVDIV 4004,Trakian valey
Отбор: Спартак-С 94 (Пловдив)
ЕДНА ПТИЧКА ПРОЛЕТ НЕ ПРАВИ. ДОСЕГА НЕ СЪМ ВИДЯЛ ПЪК ДА ИГРАЕМЕ В ЛОВЕЧ ПРИМЕРНО


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2008 13:07 
Най-добре си е на Васил Левски според мен ама не е лошо от време на време някои мач да се играе на друг стадион


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2008 13:08 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
На който и да е стадион от останалите 27 областни градове да играят националите ще се пръскат по шевовете.
Естествено 20 от тия градове нямат подходящи стадиони :)

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ НАЦИОНАЛИТЕ ДА ИГРАЯТ ВИНАГИ НА В.ЛЕВСКИ?
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2008 13:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 18 Юни 2008 16:02
Мнения: 346
Отбор: Белите орли (Плевен)
Skype: federer_11
Еми те не са много подходящите стадиони , може в Ловеч , може в Сливен... :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2008 00:53 
gladiatori написа:
ЕДНА ПТИЧКА ПРОЛЕТ НЕ ПРАВИ. ДОСЕГА НЕ СЪМ ВИДЯЛ ПЪК ДА ИГРАЕМЕ В ЛОВЕЧ ПРИМЕРНО


В Ловеч :suspect: Луд ли си ?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ НАЦИОНАЛИТЕ ДА ИГРАЯТ ВИНАГИ НА В.ЛЕВСКИ?
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2008 12:14 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
Лично аз независимо, че съм от София, съм съгласен че някои от срещите националния отбор може да изиграя извън София. Въпросът е обаче, че реалността е такава, че няма добри терени и съоръжения на които да се провеждат официалните срещи на националния ни отбор. Освен на ст"Васил Левски", единствено в Ловеч и Бургас може това се случи! Виждаме, че дори съседни нам страни разполагат с доста прилични съобъжения освен в столиците си и в останалите градове. Но при нас лакомията да се открадне от всичко, ни доведе до този хал. Спомнен те си, как започна масове кражба на средства при ремонта на ст. "Васил Левски". И ако това не беше станало този стадион щеше да бъде много по-добър от това което е сега. Той претъпя ремонт, но не този който трябваше. Сега помнете ми думата, че същото ще се случи с предстоящия стадион във Варна. Така, че май в скоро време няма да разполагаме с добър стадион. Като гледам и така чаканата концесия, не върви с добри темпове (сега пък се чака да се приеме правилник). Така, че в скоро време май не само националния отбор, ами и всички останали ще играят на националния стадион, докато и той се разсипе!

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ НАЦИОНАЛИТЕ ДА ИГРАЯТ ВИНАГИ НА В.ЛЕВСКИ?
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2008 21:44 
Offline
1.3.1.2.
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 22:49
Мнения: 1034
Контролите няма да е лошо да не са в София,или поне не всичките,една политика която ще вдигне интереса към футбола и в частност национала в по малките градове....Колкото до официялните срещи смятам че мястото им е на В.Левски.

_________________
orig S inal
http://vbox7.com/play:61d718e2&al=1&vid=


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ НАЦИОНАЛИТЕ ДА ИГРАЯТ ВИНАГИ НА В.ЛЕВСКИ?
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2008 22:52 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Според мен не само контролите,някои мачове и от кфалификацийте,защото видяхме в София,на мача с мамалигарите имаше 5-6 хиляди,а в Сливен или в Бургас щеше да има поне 13-14 хиляди. :wink: :002:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2008 22:01 
Offline
БОЛЯРИ
Аватар

Регистриран на: 03 Май 2007 15:05
Мнения: 698
Местоположение: Франция/Англия/Велико Търново
Отбор: Етър 1924 (Велико Търново)
подкрепям горното мнение изцяло

_________________
Футболен клуб ЕТЪР е шампион на България и носител на купата на БФС сезон 1990-91 год. Футболен клуб ЕТЪР е първи носител на купата на професионалната футболна лига 1994-95 год.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2008 16:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Апр 2008 18:56
Мнения: 250
Местоположение: Любимец/Пловдив
Отбор: Любимец 2007 (Любимец)
Skype: death_lord_m
Стадион Пловдив ако се оправи, в Пловдив ще се събира пълен стадион не само срещу Холандия и Италия (дори на Холандия бяхме 32-33 хиляди), а на всички срещи. Аз съм най-вече за Пловдив, защото е разположен в средата на южна пък дори и на цяла България. Зрителите от провинцията ще бъдат много повече отколкото София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2008 21:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 19:56
Мнения: 797
Местоположение: PLOVDIV 4004,Trakian valey
Отбор: Спартак-С 94 (Пловдив)
Marin написа:
Стадион Пловдив ако се оправи, в Пловдив ще се събира пълен стадион не само срещу Холандия и Италия (дори на Холандия бяхме 32-33 хиляди), а на всички срещи. Аз съм най-вече за Пловдив, защото е разположен в средата на южна пък дори и на цяла България. Зрителите от провинцията ще бъдат много повече отколкото София!

малко ще те поправя за мача с Холандия, там имаше над 40 хиляди под дъжда и един от тях бях аз. за това съм сигурен в думите си. относно Пловдив, в нашия град това е тема на дълги разговори между всички интересуващи се от футбол. не 100, 1000% съм сигурен, че стадиона ще се пръска и хора ще стоят от вън, защото града ни е зажаднял за такива мачове и спортни събития. не е лъжа, че пловдивското дерби има повече зрители от софийското, въпреки че стадионите ни са два пъти по-малки от Васил Левски или Герена


Последна промяна gladiatori на 29 Окт 2008 20:35, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2008 22:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
i na koi stadion da igraqt teq nacionali kato stadionite v plovdiv prili4at na pernik , kato kosovo sled pogrom....

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2008 22:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 19:56
Мнения: 797
Местоположение: PLOVDIV 4004,Trakian valey
Отбор: Спартак-С 94 (Пловдив)
обаждаш се неподготвен. никой не е казал, че може да се играе в пловдив, а че има стадион който чака някой да го оправи и чак тогава да пълни трибуните. нещо друго имаш ли да споделяш


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2008 22:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
imam ti li 6te go opravi6 toq stadion dai pari

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2008 23:10 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Да, да направим списък на държави, които не са дразнители...Сан Марино, Андора и Лихтенщайн ще ни гостуват за контрола в село Милковица; Люксембург, Армения и Малта ще гостуват в Койнаре; ако някой ден дойде сборен отбор на Бразилия и Аржентина само тогава да играем на Васил Левски! Нали затова му викат НАЦИОНАЛЕН СТАДИОН, няма защо да си мерим пишките с 5000 души на стадион за 5500 и да говорим - "Видиш ли има интерес"! Този стадион е строен с цел и да не се играе всеки мач на него би било като да построиш мандра и да си правиш само скъпото сирене там, а евтиното да е в месарницата!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2008 23:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
tui be6e prikazka , v plovdiv 6teli da igraqt, plovdivskoto derbi imalo pove4e publika i neznam si kvi gluposti , 5000 selqni grabnali po edna toqga i ve4e derbito na bulgaria

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2008 23:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 19:56
Мнения: 797
Местоположение: PLOVDIV 4004,Trakian valey
Отбор: Спартак-С 94 (Пловдив)
Fabio_Cannavaro написа:
tui be6e prikazka , v plovdiv 6teli da igraqt, plovdivskoto derbi imalo pove4e publika i neznam si kvi gluposti , 5000 selqni grabnali po edna toqga i ve4e derbito na bulgaria

абе ей дивак, ти от къде си да говориш кой селянин и кое дерби е по-доброто. то се вижда, ама простаци като теб живеят в собствен измислен свят. аре не ми говори за футбол щот съм виждал кви ги пишеш в другите форуми. пловдив си има любители на спорта повече от всеки друг град в българия, а стадиона ни е държавна собственост и е направен за цел мащабни събития. ти разбира се няма как да го знаеш щот от гората не си слезнал да видиш цивилизацията


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2008 00:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Авг 2008 19:56
Мнения: 797
Местоположение: PLOVDIV 4004,Trakian valey
Отбор: Спартак-С 94 (Пловдив)
Webmaster Vratza написа:
Да, да направим списък на държави, които не са дразнители...Сан Марино, Андора и Лихтенщайн ще ни гостуват за контрола в село Милковица; Люксембург, Армения и Малта ще гостуват в Койнаре; ако някой ден дойде сборен отбор на Бразилия и Аржентина само тогава да играем на Васил Левски! Нали затова му викат НАЦИОНАЛЕН СТАДИОН, няма защо да си мерим пишките с 5000 души на стадион за 5500 и да говорим - "Видиш ли има интерес"! Този стадион е строен с цел и да не се играе всеки мач на него би било като да построиш мандра и да си правиш само скъпото сирене там, а евтиното да е в месарницата!

виж ти си интелигентен участник и сигурно ще ме разбереш какво искам да кажа. ако националите дойдат да игаят на стадион Христо Ботев във Враца няма ли да е прекрасно и за теб и за съгражданите ти. да посрещнете марто на собствена земя и да го аплудирате. всички знаем, че ще е така. за това разбира се първо трябва да има стадион който да посрещне международна изява. а във връзка с националния стадион и аз съм за да се играя повечето мачове на него, особено важните и решаващите, но за приятелски срещи с непретенциозни съперници защо не да се вдъхновят хората от провинцията. точно за това съм и създал тази тема на дискусия


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2008 13:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Мар 2008 13:29
Мнения: 1282
Местоположение: Шумен
Отбор: Шумен 2010 (Шумен)
да дойдат на нашия ''Панайот Волов'' да ритат
ще дарят малко парички да оправиме стадиона

_________________
Death til forrædere


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2008 20:53 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Гладиатори, има малко истина в това, но нека първо се пръкне стадион в провинцията, който да не е за смях и тогава да дискутираме! Виж аз бих се радвал да има контроли на стадиона във Варна дето се строи...но НАЦИОНАЛНИЯТ СТАДИОН е национален, за да играе там Националния отбор...няма значение дали са контроли, ако го ползваме за 6 мача на 2 години направо да го бутнем...и без това е на много лудо място, няма паркинг и т.н.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ НАЦИОНАЛИТЕ ДА ИГРАЯТ ВИНАГИ НА В.ЛЕВСКИ?
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2008 10:11 
Offline
Патриот до Гроб
Аватар

Регистриран на: 15 Яну 2008 13:00
Мнения: 630
Местоположение: Разград
Отбор: Лудогорец 1945 (Разград)
Първо половина Стадиони нямат лиценз, то не половината а Повечето няма да получат Лиценз за Интер Тото, пък камо ли за Националния ни отбор :? :evil: :evil: :evil: Първо мисли преди да пишеш ей тай бе Гладиатори, има си правила и те трябва да се спазват Ако на Христо Ботев в Враца се сложат и другите 30 000 седалки и Се пусне осветление както на ВАСИЛ ЛЕВСКИ, тогава ще се играе там дори и важни мачове, но при положение че няма изискванията къде да се играе, в Шумен Стадион "Б" група въпреки че е един от най големите в БЪЛГАРИЯ, в момента не е в Състояние !! КАжи ми 1 Стадион получил Лиценз от УЕФА Извън София, У Ловеч дето тука в Разград събира повече хора нашия, в Бургас ли дето с Уелс неможа да напълнят дори 1-та половина ..... Ако построиш Стадион по Стандартите на УЕФА ще се играе извън СОФИЯ

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2008 16:19 
Offline

Регистриран на: 04 Ное 2006 21:59
Мнения: 7377
Местоположение: Ниските земи
Отбор: Ботев (Враца)
Правилата се затягат и скоро дори Герена и Армията няма да взимат лиценз (не че знам как сега имат). Ако се засилят още правилата ще трябва отборите да си строят стадиони, а сегашните държавата да си ги държи да играе Бойко Борисов на тях! Проектът във Варна е добър и дано стане, това ще е първата стъпка!
Във Враца допреди 6 години играеха младежите, но сега не само трябва всичките 30 000 седалки да се сложат, ами и още поне 20 тоалетни, да се сложат някак още входове и т.н.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ НАЦИОНАЛИТЕ ДА ИГРАЯТ ВИНАГИ НА В.ЛЕВСКИ?
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2008 16:26 
И какво точно и е на Герена ,та да не вземе лиценз ?


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 36 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 193202 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 144087 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 118015 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 118212 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 120480 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози