bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 04 Юни 2024 20:28


Национални отбори GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 141 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2007 13:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 18:58
Мнения: 1300
Местоположение: Където си пойскаме
Отбор: Спортист 1924 (Своге)
Skype: ruslan8989
berkov написа:
nqma nikvo info za ekskurzii a,basi ta6aka


Мисля че някаде пишеше че ще има няква екскурзия като цената е 150 евро и билета ще е 20 евро офицялно :idea:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2007 13:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 23:44
Мнения: 1010
Местоположение: Своге
Skype: redboyssvoge
berkov написа:
nqma nikvo info za ekskurzii a,basi ta6aka


Обади се на Дучето , той ше ти каже !!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2007 14:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 14:44
Мнения: 632
Местоположение: London
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
nqmam mu telefona nqkoi ako go znae d ami go drasne na saob6tenie ako iska

_________________
samo LGFC!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2007 22:46 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
Аз също съм оптимист до последно!!! От там, ако измъкнем равен, пак няма да е лошо!!! А равенството попринцип, много близко до победата(на 1гол само) така, че защо и да не бием, дори и с късмет!!! Трябва да вярваме, защото само това ни остана!!!

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Авг 2007 22:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Ное 2006 09:23
Мнения: 663
Отбор: Свиленград 1921 (Свиленград)
0:0 като българите ще направят 2 атаки и само в защита , аз като гледах румънците в холандия така играха и взеха 1 точка така че ще е нормално да сме в защита :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2007 14:22 
бием холандците бием румънците и сме готови кво го мислите
:D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2007 08:29 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Почваме без Мартин и Занев


Без Мартин Петров и Петър Занев започна подготовката на националния тим за мача с Холандия. Крилото на Манчестър Сити закъсня, защото игра в неделя срещу Блекбърн (0:1). Защитникът на Селта Занев пък се присъедини към отбора в края на заниманието.
Лидерът на ЦСКА Велизар Димитров завъртя само няколко обиколки и отиде на възстановяване в спортен комплекс "Царско село". На облекчен режим се готвеха игралите в неделя в българското първенство Пламен Николов (Литекс), Ивелин Попов (Литекс) и Александър Тунчев (ЦСКА). Останалите 12 национали, получили повиквателна от Димитър Пенев, тренираха на пълни обороти.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2007 08:30 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Свършиха билетите, идват 3000 българи
3000 фенове ще подкрепят нашите в Амстердам. Това е бройката, която е отпусната за българските привърженици. Всички пропуски са изкупени. Те струват 20 евро. Голяма част от запалянковците, които ще подкрепят тима на Димитър Пенев, са български емигранти в Холандия и близките до нея държави.
Холандската футболна федерация е пуснала в продажба общо 48 хиляди билета, а очакванията са стадионът да се напълни.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Сеп 2007 08:30 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Димитър Бербатов: Холандия не ни плаши


- Митко, добре дошъл. Първо, най-важният въпрос, здрав ли сте?
- Добре съм, жив и здрав. Леко съм уморен след мача, но има време до двубоя с Холандия, ще си почина.
- Следите ли информацията за непрестанните им проблеми.
- Не съм запознат, да ви кажа честно. Пак казвам, предстои цяла седмица, през която треньорът ще ни запознае с тях и техните проблеми, за да сме напълно готови. Разбира се, те са силни, но и ние можем да се противопоставим на всеки.
- За равен или за победа ще играете?
- За победа, винаги играем за победа. Ще е добре, ако вземем и точка, само да не си тръгнем без нищо оттам. Аз съм оптимист, вярвам в нашите възможности. Може би вече няма непобедими отбори. Можем да го докажем, като ги бием.
- Не особено добрите резултати на Тотнъм отразяват ли се на тонуса ви?
- Не. Аз съм професионалист, независимо дали падаме, или бием, съм задължен да си върша работата. Правя го по начин, по който мога. Сега съм на вълна национален отбор. Съсредоточен съм изцяло върху мача в събота.
- Яд ли ви е, че не преминахте в Манчестър Юнайтед?
- Нека не коментираме тази тема и да не разводняваме нещата. Когато му дойде времето за трансфери, сигурно пак ще се говори само за това. Нека въпросът с Юнайтед отпочине малко.
- Свикнахте ли с шума около вас. Всеки трансферен прозорец е така.
- Свикнал съм. Винаги има шумотевица, не само около мен. Сигурно ще е така и за в бъдеще, но трябва да освободиш съзнанието си и да се съсредоточиш върху футбола. Някой път, разбира се, ми пречи, но по принцип тези неща вече съм ги надживял.
- Холандците имат много добри футболисти, непрекъснато бележат. Снайдер вкара два, а Ван Нистелрой един за Реал М срещу Виляреал в неделя.
- Утре (б.р. - днес) ще гледаме видео сутринта и ще ги наблюдаваме. Няма да им се плашим. Какво като вкарват, и ние вкарваме, и ние играем навън. Като индивидуалности сигурно ни превъзхождат, но и двата отбора играят с по 11 души. Като колектив, мисля, че можем да ги победим.
- Очаква се на стадиона в Холандия да присъстват 3000 българи.
- Доволен съм от подкрепата. Надявам се, че ще се почувстваме като пред собствена публика. Останалото е в наши ръце - да вземем три точки.
- Как ви се стори вашата резерва Мартин Кушев?
- Гледам моята игра, има треньор на отбора, той е повикал тези, които е преценил. Когато бележиш голове, вратата на националния е отворена за всеки.
- В Англия пишат, че сте се скарали с треньора Мартин Йол.
- Не е вярно. Просто Роби Кийн не беше доволен, че го смениха. Нормално е всеки да иска да играе до края. Роби направи добър мач, даде три асистенции, искаше и да вкара. Но проблеми не може да има.
- Йол каза, че ви обича. Това ли беше причината да останете в отбора?
- Обичаме се всички, но както казах, не искам да коментирам трансфери.
- На тренировката бяхте защитник.
- Защо не, някой ден може да се върна назад.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2007 18:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
Бербо кацна в София със самолета на Васил Божков
Пената направи Бербатов и Мартин Петров президенти
Автор: ЯВОР ЛАЗАРОВ
2007-09-05

Стратега гласи Живко Миланов за титуляр срещу Холандия

Въпреки обещанията на Димитър Пенев, че за разлика от Стоичков, той ще наложи равнопоставеност между играчите в съблеканята, сред лъвовете вече се зароди негодувание. Причината е, че по нареждане на Пенев, двама от лидерите на националите - Димитър Бербатов и Мартин Петров са настанени в президентския апартамент на базата в Бояна. Лишени от тази луксозна привилегия, останалите национални състезатели са принудени да споделят двойна стая. За разлика от тях пък, звездите на Тотнъм и Манчестър Сити, ще ползват вана, плазмен телевизор, минибар и още куп удобства.

Това обаче не е единственият начин, по който е глезен Митко Бербатов. Нападателят пристигна от Лондон с личния самолет на бившия собственик на ЦСКА Васил Божков. При появата на Бербо на днешната открита тренировка на "Васил Левски", Мартин Петров закачливо се обърна към Бербатов с думите "Няма ли да дойдеш с чартъра?!", докато Христо Йовов го аплодираше иронично.

Междувременно стана ясно, че десният бек на Левски Живко Миланов по всяка вероятност ще замени Радостин Кишишев и ще излезе титуляр срещу лалетата на 8 септември.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2007 19:44 
Мисля,че ще измъкнем точката от мача-моята прогноза 1:1


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2007 21:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 14:44
Мнения: 632
Местоположение: London
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
az msilq 4e nqma za6to da se surdqt ma teq 2mata muhlivci 4e polzvat takiva previlegii,vse pak te vzewmat takiva apri4 e mogat i sami da si pozvolqt takiva ekstri

_________________
samo LGFC!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2007 22:47 
Offline

Регистриран на: 08 Фев 2007 01:42
Мнения: 522
Местоположение: Каварна
Мача е твърда двойка.1:2 за българите.Само трябва Станислав Ангелов да застане в средата,за да опази Снайдер.Ае БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2007 23:00 
Offline
Левскарка до гроб

Регистриран на: 27 Авг 2007 16:48
Мнения: 536
Местоположение: хаджидимово
Отбор: Места 2005 (Хаджидимово)
Skype: gergana.madzhirova
i az mislq 4e 6e pobedim v holandiq
i ako ima avtobusi ili ne6to takova za ma4a bih iskala da otida

_________________
http://zazz.bg/byuser:gerganaa ЗА ВСИЧКИ ПО НЕЩО СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ НАМЕРИТЕ НЕЩО ОТ ВАШИЯТ ВКУС


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2007 23:10 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Време един път и ние да поднесем изнедата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2007 23:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 03 Ное 2006 16:21
Мнения: 1623
Местоположение: Габрово
Надявам се, че ще спечелим точка, но определено ще е доста трудно.

_________________
CHECK THIS OUT---->http://fairtilizer.com/track/BAMJAMHOLDUP

Love and Peace from the Stereo Crew


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2007 00:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
и аз искам да бием,но като гледам наште как подценяват холандия и косата ми настръхва.не ми се иска да вярвам,но мисля че пената ще се провали.дано се лъжа
мн оптимисти го раздават,сигурни за 1,2 точки.после си отиват в клубовете и край.тоя пеев пак е повикан-явно мениджърите са надвили пак. :oops: :roll: :twisted: :evil:

Резултат на анкета
Как ще завърши евроквалификацията Холандия - България?
С разгромна победа за Холандия 36.93 %
С труден успех за лалетата 14.69 %
С равенство 16.71 %
Тимът на Пенев ще се наложи с минимален резултат 16.85 %
Ще смачкаме холандците с няколко гола 7.41 %
Мачът няма да завърши заради ексцесии по трибуните 5.93 %
Не ме вълнува 1.48 %
Общ брой: 742 гласа
------
тва е анкета в новия брой на Дон балон


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2007 13:23 
Не всичко се решава на мача с Холандия. Вярно че е важен, но докато мамалигите не бият холандците, пак сме си със стабилни шансове за второто място. Решителен ще e мача с Румъния, пак казвам, ако не вземат че бият Холандия в Букурещ. :!:

Иначе в събота всичко може да се случи. Вярно, че кашкавалите са класен отбор, обаче все може да ги ударим неприятно на някоя контра. Стига Марто да е във форма, струва ми се, че може да вземем точка там.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2007 16:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 31 Авг 2007 13:59
Мнения: 61
Местоположение: Хаджидимово, София
Отбор: Места 2005 (Хаджидимово)
Skype: nerazzurri1908
за много мачове на националите съм бил оптимист и сме падали, но срещу албания направо ми се ревеше .. майката да им еба българска (на БФС и всеки корумпиран кенеф в тая държава), а реално погледнато .. нашите момчета ако бъдат подредени както трябва и бъдат надъхани достатъчно могат да ги опънат педераските лалета, щот доколкото съм запознат холандците са подмладен отбор (да, имат звезди от класа, играчи с ненадминати способности, но понякога не се ли указва най-важното нещо опитът от горчивите провали??), наще са дърти кучета вече. та надявам се на точка или три въпреки, че може би е нереално .. мачкайте лъвове!!!!
нека пената се завърне на бял кон въпреки че съм заклет левскар!

_________________
Места бие, лошо бие!!! :D

ние мразим граничар(копривлен)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2007 21:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 19:55
Мнения: 520
Местоположение: ...FootBallLand<->The Moon...
Отбор: Локомотив 1929 (Мездра)
Skype: loko_mezdra
Мачът ще е от труден по-труден, но вече е време националният да покаже нещо!

_________________
Loko Mezdra In My Heart Forever!!!
Veni,vidi,vici!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2007 21:31 
Offline
pfcce
Аватар

Регистриран на: 29 Авг 2007 13:39
Мнения: 304
Местоположение: Etropole
Кфо стана бе деа нещо екскурзии до холандяи имаше ли или още има вероятност да се замине ?
Изображение-
Изображение

_________________
ACAB


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2007 22:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 25 Фев 2007 23:28
Мнения: 469
Местоположение: у нас
Отбор: Ботев (Враца)
четох някъде че холандците имали проблеми и дано е вярно.
честит празник на всички и наздраве! :beers: :0020:


България вече е в четвърта урна за жребия за квалификациите, здраво падаме към пета

Пораженията, които Христо Стоичков нанася върху националния тим на България, вероятно ще имат много по-тежки последствия, отколкото предполагаме. Освен че почти сигурно ще видим Евро 2008 през крив макарон, шансовете да се класираме за следващия голям футболен форум намаляват драстично.

Ако незадоволителната игра на представителния тим продължи до края на настоящия цикъл, нищо чудно през декември трикольорите да преглътнат още един чудовищно горчив хап. Тогава в ЮАР ще се тегли жребият за квалификациите за Мондиал 2010 - първият на африканска земя в историята. Ако съдим по данните към днешна дата обаче, той почти сигурно ще мине без България, тъй като страната ни ще изтегли най-тежкия си жребий за предварителна фаза на голямо първенство от десетилетия насам.

Балъшкото пропиляване на точки в двубои със съперници като Малта, Унгария и Албания под ръководството на Стоичков вече ни свлече до средата на четвърта урна в подреждането към настоящия момент. За класацията важат резултатите от последните два квалификационни цикъла, в които България се представя много слабо. Нещо повече - във врата ни здраво дишат държави като Шотландия, Северна Ирландия и Босна, които се движат доста солидно в европейските квалификации. Ето защо няма да е голяма изненада, ако през ноември се озовем кошмарно ниско в ранглистата и ударим дъното с място в пета урна. Това автоматично значи, че жребият за световното ще ни отреди поне три-четири силни съперници и на практика ще ни препречи пътя към финалите, освен ако не стане някакво чудо.

Драмата се допълва от факта, че за финалите в ЮАР Европа има едва 13 квоти и само победителите в квалификационните групи ще се класират директно. Вторите пък вероятно ще трябва да минат през баражи, макар че схемата още не е оповестена официално от ФИФА.

Виктор ИГНАТОВ

Още - в новия брой на в. "Тема Спорт"

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2007 01:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
В Холандия: Димитър Пенев ни плаши с трима нападатели


Изображение


България има проблеми в средата на терена, твърди "Футбал Примур"

Вестникът "Футбал Примур" пише, че "Димитър Пенев иска да уплаши Холандия в събота със схема с трима чисти нападатели".

Според местното издание от последните тренировки на българите е видно, че след два дни на "Амстердам Арена" титуляри ще бъдат Димитър Бербатов, Мартин Петров и Христо Йовов, тъй като селекционерът Димитър Пенев ще търси на всяка цена победата срещу сочените за фаворити "лалета".

"България има обаче проблеми в средата на терена, където няма яснота кой е готов да започне титуляр срещу Холандия. В тази зона единствено полузащитникът Стилиян Петров може да се счита за сигурен в стартовата единадесеторка на "лъвовете", завършва "Футбал Примур".

_________________
ТОЗ , КОЙТО ПАДНЕ В БОЙ ЗА СВОБОДА ТОЙ НЕ УМИРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2007 08:13 
Offline
Луд Фен на Миньор
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 19:33
Мнения: 376
Местоположение: Перник
Отбор: Миньор (Перник)
Цитат:
БФС и лобито на Мъри предаде Пенев и България


Прогнозите са безпощадни - Холандия ще ни разгроми. Този път всичко е срещу треньора. Повечето от избранниците на Стратега не са във форма, а Боби Михайлов ясно обяви: Станимир Стоилов трябваше да е национален селекционер

„Щях да съм по-спокоен ако Станимир Стоилов водеше България срещу Холандия". Ако тези думи бяха изречени от устата на български футболен фен, те щяха да се приемат като нещо нормално. Просто на този етап повечето запалянковци в България мислят по този начин. Но доста изненадващо, гръмките слова се появиха в медийте не от когото и да е, а бяха изречени от самия президент на БФС Борислав Михайлов. Този, който уж назначи новия национален селекционер Димитър Пенев и само два дни преди решителната евроквалфикация срещу Холандия би трябвало да демонстрира съвсем друг подход и държание спрямо треньора. А именно. Да подкрепи наставника и да му вдъхне поне малко кураж, предвид пораженческото настроение на цяла България. Това не само, че не се случи, но бе направено точно обратното.

С изказването си Боби заби звучен шамар на легендарния треньор,

с което ясно показа каква е бъдещата стратегия на БФС. Холандия ще ни бие, а нищо чудно и да ни разгроми. С Румъния шансовете за победа предвид ситуацията в тима са минимални и за това трябва изкупителна жертва. Пенев е идеален вариант. Той е легендарен български треньор, който обаче не може да говори и словесните му гафове лесно могат да бъдат обърнати срещу самия него. Ще се изкарат на показ някакви подхилквания на футболистите, слабата дисциплина и не добрата тактическа грамотност на Стратега, което би трябвало да е достатъчно основание за неговата смяна.

Едва ли ще се споменат далеч по-сериозни проблеми, които Пенев трябва да преодолее само два дни преди срещата с Холандия?

Първият, както вече изтъкнахме е свързан със задкулистните игри в БФС. Не е тайна, че лобито, което иска Станимир Стоилов за национален селекционер е доста силно и е готово да жертва България за постигането на заветната цел (чрез приятелски съвети към Стоилов, да се меси активно в делата на националния тим. Както между впрочем и през последните няколко месеца в Левски, което в крайна сметка провали треньора и клуба). А и

предвид сериозния спад в развитието на Мъри като треньор на Левски, май вече е настъпил идеалния момент, в който той да се заеме с трикольорите.

От подобно развитие печелят всички. Стоилов се оттегля със заслужени аплодисменти от действащия шампион, босовете на синия клуб не го гонят, а го пускат в името на България. Боби Михайлов пък го приема с отворени обятия, защото това е единствения начин да отбие все по-силните атаки към своето управление.
И вторият проблем е свързан с меко казано

незадоволителната спортна форма на почти всички национали,

спрямо футкционалното им състояние от преди година, за което най-малка вина има Пенев. Един бръз поглед на ситуацията от преди дванайсет месеца, когато България измъкна щастливи две точки от мачовете си срещу Румъния и Холандия, показва този неоспорим факт. По това време Бербатов се бореше за оцеляването си във Висшата лига на Англия и играеше на върха на своите възможности. Сега е една от звездите на Албиона, а непрестанните трансфери в европейските грандове понижиха значително формата неговата форма (поне като голово изражение). Преди година Стилян бе твърд титуляр в Астън Вила, сега търка пейката на бирмингамци. Преди година Йовов, Телкийски, Томашич, Вагнер, Георги Петков и Станислав Ангелов надиграха сериозен отбор като Киево. Сега първите петима ядат бой от някакви финландски скиори, а в контролата с Уелс се видя отчайващата спортна форма на Пелето. Не можем да подминем с лека ръка критиките на немските и английски журналисти към играта на Чавдар Янков и Мартин Петров, странната физическа издръжливост на Велизар Димитров, спада в представянето на Тунчев с екипа на армейците и т.н.
От всичко казано до тук става ясно, че в момента няма световен треньор, който да спаси България от почти сигурното поражение, което трикольорите ще претърпят и в тези квалификации.

Смешно е да се твърди, че Пенев ще е причината ако не дай боже Холандия ни разгроми.

Смешно е да се твърди, че Станимир Стоилов е по-способен треньор от Пенев и той щеше да ни класира на Европейското. Най-малкото заради успехите на единия и другия, както и доказаната лесна манипулация на феновете чрез електронни и печатни медии, за които не е проблем да изкарат от най-кадърния човек абсолютен смешник или пък от клоуна най-големия гении с нестандартно, но оригинално мислене.
Жалкото от целия този смях е, че пак ще страда България. Очевидно е, че този път харизмата и късмета на Стратега от Мировяне няма да са достатъчни за повторение на Парк дьо Пренс. Моментната ситуация в и извън тима е такава, че България трябва да се моли не за чудото наречено равен с Холандия, а за колкото е възможно по-достойно поражение на „Амстердам арена".



После ми кажете че БФС не е СИНЬО !!! Всички да долни курви,как може такова отношение към този човек?Какво ще направи Мъри бе , то ако няма футболисти никой не може да направи много , а Димитър Пенев е с много много много ..... повече опит от Мъри, как искам да стане чудо и да биеме да натриеме малко носове и перуки !!!

_________________
Всичко идва,за да си отиде и да остави спомен за това,което никога няма да се върне !!!
___________________________________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2007 12:11 
Offline
Луд Фен на Миньор
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 19:33
Мнения: 376
Местоположение: Перник
Отбор: Миньор (Перник)
Цитат:
Пената: Разузнахме холандците и отиваме за добър резултат

Селекционерът на националния тим по футбол Димитър Пенев бе в добро
настроение преди заминаването на нашите за Холандия, където утре ще
изиграят решителна квалификация по пътя към Евро`08 в Австрия и
Швейцария.Стратега от Мировяне заяви пред журналистите, че климатът в отбора е отличен и се надява на добър резултат утре.

"Настроението сред нас е отлично. Трябва да знаете, че в отбора сме
спокойни. Направихме пълноценни тренировки, разузнахме Холандия и
вече ги познаваме много добре. Отиване за добър резултат, все пак сме
втори и засега сме преди холандците в класирането в групата", сподели Треньор номер 1 на България за ХХ век.

_________________
Всичко идва,за да си отиде и да остави спомен за това,което никога няма да се върне !!!
___________________________________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 141 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 120736 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения България - Албания
Форум: Национален отбор
speedbreaker 51246 05 Апр 2007 15:12
от ЧЕРВЕНИ ШАМПИОНИ
Преглежда непрочетените мнения Купата на България-жени
Форум: Хандбал
ETARRAS 28864 07 Мар 2010 11:07
от ncuxo™
Преглежда непрочетените мнения Купа на България
Форум: Берое (Стара Загора)
Lorenco 35354 14 Апр 2007 16:01
от Malak`HoolS
Преглежда непрочетените мнения Словакия - България
Форум: Национален отбор
Anonymous 27457 16 Ное 2006 22:47
от HEBAR_HOOLS

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози