bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Юни 2024 03:10


Национални отбори GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 18 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: "чичо Митко" десет години по късно
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2007 19:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Юли 2007 20:10
Мнения: 106
Местоположение: Силистра
Да ви е честит новия селекционер Д. Пенев. Като няма кой "чичо Митко" ще спасява отбора. :?:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2007 19:17 
May ni6to nqma da spasi...siguren sym


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2007 19:19 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Пенев се дърпа за Илиян Илиев, иска Краси Борисов за помощник в националния

30 юли 2007 | 18:39

Новият национален селекционер Димитър Пенев иска Краси Борисов за помощник в националния тим, разбра Sportal.bg. Според запознати Пената бил твърдо против за помощник да му бъде назначен бившият треньор на Черно море Илиян Илиев каквито слухове се появиха преди няколко дни. Проблемът с назначаването на Борисов обаче идвал от сериозното разминаване между Пенев и част от изпълкома на БФС. Началниците във футболната ни централа настояват в щаба на Стратега да има и човек, свързан по някакъв начин с Левски, но чичо Митко не щял и да чуе за Илиян Илиев, с когото имаха сериозен конфликт докато Пенев бе начело на трикольорите преди няколко години, а Илиян се подвизаваше като футболист в португалския гранд Бенфика. Именно поради тази причина все още единственото вакантно място в щаба на лъвовете не е запълнено като от двете страни търсят някакъв компромисен вариант. Очаква се той да бъде намерен до един-два дни, след което новият национален селекционер официално да го представи пред футболната общественост.
За разногласията относно поста на помощник треньор индиректно намекнаха и членовете на Изпълкома, които споделиха, че Пенев има право да избере свой човек, но той задължително трябва да бъде одобрен и от БФС. Третият спряган за вакантното място е бившият национален младежки селекционер Петър Миладинов, който доста често може да бъде засечен да си бъбри с Димитър Пенев в канцеларията на Стратега на стадион Българска армия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2007 19:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Юли 2007 20:10
Мнения: 106
Местоположение: Силистра
То не остана нищо за спасяване. Цял масец БФС-то мъдри кой да е селакционер и измисли. Браво трябва да ги поздравим, гениално решение. Обаче сега се чака назначението на преводач за да можем и ние по-простите хора да разбираме какво иска да каже новия старши.
И в крайна сметка за какво му трябваше на Пенев да се наема с тази работа, не знае ли че и при най малък неуспех (а той му е почти гарантиран, за съжаление) ще го изкараме най големия некадърник и ще викаме видяхте ли Ицо ни го каза "Е, какъв е Димитър Пенев? Покрай нас стана треньор". Българска работа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2007 19:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Юли 2007 20:10
Мнения: 106
Местоположение: Силистра
Емил Данчев: Много голяма част от играчите в българския национален отбор искаха Димитър Пенев
30 юли 2007 | 17:37 Агенция "Фокус"

Без коментар. Щом играчите го искат трябва да им се даде.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2007 20:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Отново треньора на националния отбор ще бъде от район Нови Искър.Айде Пена,айде комшу :!:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2007 01:32 
Пената ще е голям стимул за играчите :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2007 12:08 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
Върнаха отбора на Пенев след 11 години

Снимка


Шанс има, но трябва и борба, казва селекционерът пред "7 дни спорт"

11 години по-късно Димитър Пенев отново е национален селекционер. Това бе обявено след тричасово заседание на Изпълкома на БФС. Президентът на футболната централа Борислав Михайлов е предложил Стратега, колегите му единодушно са го одобрили. Така след 3 месеца мъки в търсене на вариант въпросът с поста най-после бе решен. Куриозното е, че още след бягството на Христо Стоичков през април основната кандидатура бе именно на Пенев.
Роденият в Мировяне треньор напусна усмихнат сградата на "Иван Асен II" 26 преди края на заседанието.
- Аз съм треньорът, но изпълкомът все още не е взел решение - обърна се към журналистите треньор №1 на ХХ век.
Той ще води националите до края на квалификациите. Ако тимът не се класира, Пенев остава до юли 2008 г. Негови помощници ще бъдат Любомир Шейтанов и Красимир Безински. Старшията ще си избере още един асистент. Това е старият му съратник Краси Борисов. Със сигурност националният тим ще има нов администратор. До момента длъжността изпълняваше Сашо Динев.
- Сега трябва да се работи. Идват тежки мачове. Шанс и късмет винаги има, но без играчите да се борят, няма да стане. Имаме добри футболисти. Познавам момчетата, бях в националния отбор и на мачовете с Беларус, и преди това - заяви по-късно през деня Димитър Пенев.
Той допълни, че не вижда никакъв проблем да съчетава работата в националния отбор и тази в ЦСКА. Димитър Пенев е заместник-председател на надзорния съвет в армейския клуб. Освен това е и шеф на селекционния съвет на червените.
- Няма проблеми - има достатъчно хора, които да гледат мачове. Ето сега, като няма дублиращи отбори, и Сашо Борисов ще се включи - обясни Пената.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2007 15:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
Балъков:
Дано Пенaта има късмет
Пожелавам му да повтори успеха от 1994 г., казва бившият национал


Красимир Балъков пожела шанс и късмет на Димитър Пенев. Бившият плеймейкър на националния отбор даде интервю пред сайта Sportal.bg.
- Пожелавам на Пенев да повтори успеха от 1994 г. Дали ще успее, времето ще покаже - каза Балъков. - Нека оставим Димитър Пенев да работи в по-спокойна обстановка. Да има шанс и късмет, защото ситуацията в националния отбор е много деликатна в този момент. Трябват ни точки, които да ни класират на европейско първенство. Ние стискаме палци и сме в очакване България да постигне така желаното класиране.
Той сподели и вижданията си за българското първенство.
- Няма да е лесно футболът ни да се подобри по най-бързия начин. Хората, които се занимават и обичат играта, трябва да имат търпение. Моето мнение е, че нещата в българското първенство се подобряват. Смятам, че сме на правилен път - добави Балъков, който в момента е на почивка в Бългапия.
- Дълго време не съм бил за толкова дълго у нас, цял месец. Обръщам по-голямо внимание на децата ми. Ще играя голф и ще се разходя из България.

Иван Иванов


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2007 18:47 
Честито ни той ще се справи определено познава всички играчи от Бг и съм сигорен че ще класира наще


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2007 15:10 
Offline

Регистриран на: 07 Май 2007 21:19
Мнения: 1190
Местоположение: SILISTRA
ТВ 7 ще излъчи повторния дебют на Димитър Пенев в националния отбор срещу Уелс


София. ТВ 7 ще излъчи пряко контролата България - Уелс на 22 август в Бургас, съобщиха за Агенция "Фокус" от медията. Това ще бъде повторният дебют на Димитър Пенев като селекционер на националния отбор. Мачът ще започне в 20,00 часа на стадиона в квартал "Лазур". Двубоят е последна проверка за националите преди европейските квалификации с Холандия (8 септември) и Люксембург (12 септември). Коментатори на мача в Бургас ще бъдат спортните журналисти от ТВ 7 Николай Илиев и Бойко Серафимов.
ВЕСЕЛИН МИШЕВ


09 август 2007 | 14:58 | Агенция "Фокус"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 22:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Окт 2006 21:00
Мнения: 1372
Местоположение: Своге
незнам дали някои ги е пускал преди мене , ако не наслаждаваите се ;)


лафове на чича ви Митко:
"България - Германия, 40 години футболно съперничество" (заглавието на една от книгите на Димитър Пенев)

"Задръстването е голямо, отбий в лоялното" (напътствия към шофьора)

"Не е честно, ще подам констатация" (при игра на карти)

- Кременлиев, ти ще пазиш номер 11, Златков (б.а. всъщност Златко Янков) ти ще си с Кантона.
- Ама те са един и същ човек!?
- Тогава двамата ще се разберете някак си.
(разбор в съблекалнята)

"Младият Барбуков" (всъщност става дума за Бербатов)

"Момчета, тренировката ще се води от Краси Борисов, ако ви стане студено ще пуснем лампите" (коментарът е излишен)

"Казах на момчетата да играят бавно, но бързо. Тоест да си подават с къси пасове в центъра,
но ако наш нападател се откъсне напред да го търсят с дълъг пас". (обяснения след мач)

"Средните хора на швеците са много добри" (коментар за съперника)

"Този футболист тича и се смее. И защо се смее? Защото е толкова нисък,
че тревата го гъделичка по мадурите" (коментар за бившия играч на Нафтекс Момчил Желев)

"Запознайте се с новия си другар. Иван Трифонов от Янтра. Абе незнам дали е Иван или Трифон, но трябва да му поогънем
краката, щото са малко криви. Страх ме е да не му пробутат лесно топката между тях" (1988 година, представянето на
новото попълнение в ЦСКА Трифон Иванов)

"Знам ги много добре. Там са Марадоната и Каниджа. Те са европейски шампиони на Южна Америка"
(на световното в САЩ преди мача с Аржентина)

"Момчета, днес ще играем по системата 4-4-3". След като му е направена забележка, че играчите стават 12 Пената отвръща:
"Абе сега ще играем или ще броим."

"Познавам австрийците, много добър отбор. Бил съм и на стадионът им - "Кратера" (б.а. всъщност Пратера).
Около него има много люлки" (Пената за Австрия)

"Знам го този хотел, тук правих комоция на книгата ми" (коментарът пак е излишен)

"Испанците са опасни. Особено онова, къдравото - Киков. Имат и бразилче Жмуньо, който направо скрива топката на защитата".
(Пенев за Атлетико Мадрид)

"Какво ми се пръскаш със скъпи парфюми. Това да не ти е модна къща. И стига си ги баламосвал другите с истории за света
и за райската империя. Мен не ме интересува дали знаеш кой е Цезар, Мезар или Пезар. Аз искам да играеш футбол,
ако не ще те пратя да учиш в БАН" (Пенев към Иво Димов)

"Не са нищо особено. Имат само двама нападатели, близнаци. Единият е на 26 години, другият на 27.
С тях трябва да се внимава" (Пенев за Динамо Минск)

Пенев нарежда отбора: "Ти ще играеш в ляво, ти в дясно, ти в центъра"
Иво Димов: Ама Пена, ние станахме 12!
Пенев: Щом толкова говориш сега няма да играеш
(разбор преди мач)

'Нашия отбор изпадна в тежък колбас второто полувреме'(колапс)

Преди бенефиса на Лечков на разбора в съблекалнята:
- Kойто може да я подава - да я подава! Kойто не може - да се мота в центъра!

Д.Пенев: Разучили сме много добре състава на Мексико!
Журналист: Kакаво ще кажете за техните звезди Luis Garcia и Aspe?
Д.Пенев: Tе и 3-матa са от световна величина!

_________________
C`ONE CITY !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 22:48 
Offline

Регистриран на: 18 Дек 2006 20:38
Мнения: 371
Местоположение: Славeйков
Отбор: Нефтохимик 1962 (Бургас)
S|B`youths написа:
Д.Пенев: Разучили сме много добре състава на Мексико!
Журналист: Kакаво ще кажете за техните звезди Luis Garcia и Aspe?
Д.Пенев: Tе и 3-матa са от световна величина!

:lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 22:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 09 Юли 2007 20:10
Мнения: 106
Местоположение: Силистра
S|B`youths написа:
незнам дали някои ги е пускал преди мене , ако не наслаждаваите се ;)


лафове на чича ви Митко:
"България - Германия, 40 години футболно съперничество" (заглавието на една от книгите на Димитър Пенев)

"Задръстването е голямо, отбий в лоялното" (напътствия към шофьора)

"Не е честно, ще подам констатация" (при игра на карти)

- Кременлиев, ти ще пазиш номер 11, Златков (б.а. всъщност Златко Янков) ти ще си с Кантона.
- Ама те са един и същ човек!?
- Тогава двамата ще се разберете някак си.
(разбор в съблекалнята)

"Младият Барбуков" (всъщност става дума за Бербатов)

"Момчета, тренировката ще се води от Краси Борисов, ако ви стане студено ще пуснем лампите" (коментарът е излишен)

"Казах на момчетата да играят бавно, но бързо. Тоест да си подават с къси пасове в центъра,
но ако наш нападател се откъсне напред да го търсят с дълъг пас". (обяснения след мач)

"Средните хора на швеците са много добри" (коментар за съперника)

"Този футболист тича и се смее. И защо се смее? Защото е толкова нисък,
че тревата го гъделичка по мадурите" (коментар за бившия играч на Нафтекс Момчил Желев)

"Запознайте се с новия си другар. Иван Трифонов от Янтра. Абе незнам дали е Иван или Трифон, но трябва да му поогънем
краката, щото са малко криви. Страх ме е да не му пробутат лесно топката между тях" (1988 година, представянето на
новото попълнение в ЦСКА Трифон Иванов)

"Знам ги много добре. Там са Марадоната и Каниджа. Те са европейски шампиони на Южна Америка"
(на световното в САЩ преди мача с Аржентина)

"Момчета, днес ще играем по системата 4-4-3". След като му е направена забележка, че играчите стават 12 Пената отвръща:
"Абе сега ще играем или ще броим."

"Познавам австрийците, много добър отбор. Бил съм и на стадионът им - "Кратера" (б.а. всъщност Пратера).
Около него има много люлки" (Пената за Австрия)

"Знам го този хотел, тук правих комоция на книгата ми" (коментарът пак е излишен)

"Испанците са опасни. Особено онова, къдравото - Киков. Имат и бразилче Жмуньо, който направо скрива топката на защитата".
(Пенев за Атлетико Мадрид)

"Какво ми се пръскаш със скъпи парфюми. Това да не ти е модна къща. И стига си ги баламосвал другите с истории за света
и за райската империя. Мен не ме интересува дали знаеш кой е Цезар, Мезар или Пезар. Аз искам да играеш футбол,
ако не ще те пратя да учиш в БАН" (Пенев към Иво Димов)

"Не са нищо особено. Имат само двама нападатели, близнаци. Единият е на 26 години, другият на 27.
С тях трябва да се внимава" (Пенев за Динамо Минск)

Пенев нарежда отбора: "Ти ще играеш в ляво, ти в дясно, ти в центъра"
Иво Димов: Ама Пена, ние станахме 12!
Пенев: Щом толкова говориш сега няма да играеш
(разбор преди мач)

'Нашия отбор изпадна в тежък колбас второто полувреме'(колапс)

Преди бенефиса на Лечков на разбора в съблекалнята:
- Kойто може да я подава - да я подава! Kойто не може - да се мота в центъра!

Д.Пенев: Разучили сме много добре състава на Мексико!
Журналист: Kакаво ще кажете за техните звезди Luis Garcia и Aspe?
Д.Пенев: Tе и 3-матa са от световна величина!


Супер много свежи лафове би трябвало книга да се издаде. :forummp3: :forummp3:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 23:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 30 Дек 2006 00:48
Мнения: 2540
Местоположение: Курило
Чичо Митко и Батето в една книга не мож ги събра :wink:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Всички видове застраховки към ЗК ЛЕВ ИНС.Отстъпки до 25%.
0883368440
0879331668


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2007 23:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 01 Ное 2006 14:44
Мнения: 632
Местоположение: London
Отбор: Локомотив (Горна Оряховица)
sega da o4akvame drugata porcia,tozi put s sega6nite nacionali :)

_________________
samo LGFC!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2007 17:30 
Offline

Регистриран на: 12 Май 2007 18:53
Мнения: 420
Местоположение: Русе
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Томаш (Томашич) Илиян Ангелов и този от дясно (Марто Петров) .Част от вчерашната пресконференция Пената отговаря на въпрос кой ще бъдат стартовите 11 :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2007 08:27 
Offline
Луд Фен на Миньор
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 19:33
Мнения: 376
Местоположение: Перник
Отбор: Миньор (Перник)
ахахаха абе то не е смешно да ви кажа!!!

_________________
Всичко идва,за да си отиде и да остави спомен за това,което никога няма да се върне !!!
___________________________________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 18 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 98300 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149421 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 157968 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 124184 17 Авг 2011 16:27
от mainata89
Преглежда непрочетените мнения СЛАВИЯ гост на ст."СЛАВИЯ" :]
Форум: Сезон 2006/2007
mittag_slavia 45332 06 Ное 2006 16:39
от Real_Madrid_Slavia

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози