bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 01:18




Напиши нова тема Отговори на тема     [ 31 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2007 14:55 
Offline
АКАДЕМИК - отбор ВЕЛИК
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2007 21:42
Мнения: 2609
Местоположение: София
Отбор: Академик (София)
Браво на "студентите" :lol: Във вторник живи и здрави ще подрепим баскетболния Академик, все пак носи името на нашия любим отбор. :lol: :lol: :lol:

_________________
Изображение
Изображение
АКАДЕМИК - ОТБОР ВЕЛИК!!!Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2007 16:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Лоран Мопсю: Да бъдеш в мача срещу отбор като Лукойл е успех
December 06, 2007

Старши треньорът на По-Ортез Лоран Мопсю:
„Стана добър мач, единият отбор игра добре, а другия малко по-добре. Въпреки загубата мога да кажа, че съм доволен от моите играчи. След мача им казах, че ако намалим грешките ще започнем и да побеждаваме. Искахме победата, но да бъдем в мача с отбор като Лукойл Академик до самия край, това за нас е наистина успех. Показахме, че ако играем по-организиран баскетбол, може да разчитаме на успех в бъдеще. Сега след като нашите шансове в УЛЕБ значително намаляха, ще използваме турнира за обиграване. Защото мачовете в УЛЕБ са далеч по-трудни, отколкото мачовете във Франция.”

Максимилиано Станич:
„Трябва да гледаме позитивно на нещата. Играем по-добре и напредваме. Направихме обаче глупави грешки и загубихме важни топки. Имаме нужда да гледаме позитивно напред.”

Антуан Робинсън:
„Интересен мач. Отборът на По-Ортез се бори, но му липсваше човек под коша. Надявам се, че аз ще помогна с каквото мога за вдигане на нивото.”

Тиери Рюпер:
„Въпреки загубата направихме някои добри неща. Борихме се до последно. Двата отбора много искаха победата.”

Уйлям Мола:
„Уникален момент за мен. Предпочитам да бяхме победили, но не мога да избягам от такива моменти в началото на кариерата ми. Ще се концентрирам занапред и ще давам всичко от себе си във всяка възможност, която получавам. Този мач показа, че в Европа се играе далеч по-трудно.”


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2007 16:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Желко Лукаич: Трябва да се научим как да контролираме резултата
December 06, 2007


Старши треньорът на Лукойл Академик Желко Лукаич:
„Най-важното от този мач ще остане постигнатата победа навън въпреки, че аз не съм доволен от играта на отбора. Някои играчи натрупаха фалове и изгубихме контрол над срещата, когато водехме с 9 точки. Трябва бързо да се научим как да контролираме нещата, още повече, когато играем като гости, където победите не идват лесно. И особено срещу отбори като По-Ортез.”


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2007 16:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Дантей Смит: Тази победа ще се окаже решаваща за нас
December 06, 2007


Крилото на Лукойл Академик Дантей Смит:
„Тази победа ще се окаже решаваща в тази група, в която повечето от отборите побеждават у дома. Ние трябва да затвърдим колкото се може по-скоро този успех и аз се надявам, че аз ще успея да помогна, ако контузията ми не е толкова сериозна.”


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2007 21:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Стойков и Смит с контузии след мача с По-Ортез
December 06, 2007 | gong.bg


Освен с така желаната победа, Лукойл Академик се завърна от Франция с контузии на двама от най-добрите си състезатели - Тодор Стойков и Дантей Смит, съобщава Гонг. Капитанът е ударен в оперираната преди време скула, а американецът е с контузия на дясното коляно. Директно от летище София те се отправиха за прегледи във Военномедицинска академия заедно с доктора на тима Юли Белев.

Лидерът на студентите е получил удара в скулата в края на първото полувреме при борба за отскочила топка. Стойков започна отлично срещата с По Ортез снощи във Франция и завърши с 11 точки, от които 3 тройки и 2 асистенции.

„Надявам се да съм добре. Отиваме да направим снимка. Неприятно, но важното е, че победихме. Много важен успех в този момент. Победата като гост ни дава предимство. Водихме през целия мач и диктувахме темпото. Накрая може би с повече опит и като по-добър отбор спечелихме. Вече казах, че победите навън увеличават шансовете за класиране. Не искам да раздухвам нещата. Достатъчно неприятности ми се струпаха до момента. Да видим какво ще кажат в болницата. Удариха ме на същото място, където ме удариха преди три години и се надявам всички да е наред”, заяви за Гонг капитанът на баскетболния ни шампион на аерогара София.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2007 21:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2007 14:04
Мнения: 4149
Местоположение: РУСЕ
Отбор: Дунав 2010 (Русе)
Желко Лукаич: Надявам се контузиите да не са сериозни
December 06, 2007 | gong.bg

Старши треньорът на Лукойл Академик Желко Лукаич каза на летище София, че въпреки победата няма място за отпускане. Утре Лукойл Академик посрещат Балкан Ботевград в Правец в пореден мач от вътрешното първенство преди последната среща от УЛЕБ за тази календарна година срещу АСК Рига идният вторник. Ето какво сподели специалиста пред Гонг:

„Победата е най-важна. Направихме ценен резултат. Притеснявахме се от мача, заради контузиите. Трябва да бием срещу АСК Рига, за да има полза от успеха във Франция. Не бяхме свежи, но държахме целия мач под контрол и стигнахме до важната победа, която ни мотивира много. Нямам време да се радвам много или за отпускане. Вече мисля как ще тренираме, защото нямам 10 здрави играчи, но това е спортът – няма да се оплакваме и продължаваме напред. Надявам се контузията на Стойков да не е сериозна. Той получи удар на оперираното място и има отток на лицето. Ще направим снимка. И на Донта Смит също му предстои преглед на ядрено-магнитен резонанс, за да видим както е състоянието на коляното му. Вече отиват с доктора в болницата. С Божията помощ, дано да се оправят. Ще разберем довечера подробности."


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 31 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения УЛЕБ Къп 2006/2007
Форум: Световен баскетбол
Anonymous 31177 15 Апр 2007 01:03
от Accrington
Преглежда непрочетените мнения стадион "Академик"; снимки, информация
Форум: Академик (София)
speedbreaker 62039 28 Дек 2011 12:31
от dibo
Преглежда непрочетените мнения Мачовете по телевизията - информация
Форум: Спортни медии
Anonymous 69647 18 Сеп 2008 09:15
от denis4o
Преглежда непрочетените мнения Спортен Свят по Нова Телевизия
Форум: Спортни медии
Anonymous 32967 17 Яну 2008 23:31
от fenka
Преглежда непрочетените мнения По коя телевизия предпочитате да гледате мачове
Форум: Спортни медии
Anonymous 47320 12 Фев 2011 22:58
от sashitop

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози