bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 16:59


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 41 мнения ]  Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2008 07:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2008 21:09
Мнения: 1139
Местоположение: Неизвестно
Нали щеше да играете с нашия дубъл?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2008 09:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
И аз доколкото разбрах с вашия дубъл ще играем, ама ще видим кой ще дойде в събота. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2008 12:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Мача на нашите е в събота от 10 часа на градския стадион, от г-н Чипилски разбрах че са оправили Щерьо и той ще започне новия сезон и наказанието му вече е невалидно. С отбора тренира и един мой бивш съотборник- Костадин Арнаудов който се завърна от Левски Ст. Загора, той също е нападател, съшо така в отбора се завърна и друг мой бивш съотборник Жеко Данаджиев. Аз вярвам че и двамата ще помогнат на отбора с каквото могат и съм обеден в качествата които притежават. От Коцето Арнаудов научих че президента Марио е казал ако не стане тази година догодина живот и здраве сме в Б група, аз искрено се надявам на това. Пък и от финансова гледна точка положението няма да е като миналия сезон доколкото разбрах. Предполагам че в събота ще има доста хора на стадиона, аз със сигурност ще съм един от тях, ХАЙДЕ РОЗИ

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2008 14:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Начините да влезем в Б група според мен са два. Първият и по-бързият е мащабна селекция от опитни и същевременно добри футболисти. Този вариант е доста скъп и не вярвам да се приложи при розите. Другият вариант е обиграване на един постоянен отбор в продължение на две-три години с много добра тактическа подготовка и прилична физическа такава. Този начин мисля, че е по-подходящия. Трудното при него е, че трябва да се задържат по-класните играчи, защото при едно солидно представяне в първенството, неминуемо към тях ще завалят оферти от елитните ни отбори. Дано ръководството да устои на тях и да предложи добри условия за подготовка и подходящи стимули. Добрият треньор го имаме, тъй че стискаме палци и за останалото да се случи. :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2008 09:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
До момента розите са изиграли три контроли през подготовката си - равенство 0:0 с дубъла на Черноморец-Бургас в Казанлък и загуби от Спартак-Пловдив в Пловдив с 0:5 и от Любимец с 1:2 в Казанлък. За мен отборът израстваше в представянето си (сравнявам само мачовете в Казанлък). Дано срещу Нафтекс в събота момчетата да не глътнат бастуните и да се представят достойно. Мачът се явява и официално представяне на нафтата пред феновете им за новия сезон. Успех на нашите!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2008 09:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
cska_kazanlak написа:
До момента розите са изиграли три контроли през подготовката си - равенство 0:0 с дубъла на Черноморец-Бургас в Казанлък и загуби от Спартак-Пловдив в Пловдив с 0:5 и от Любимец с 1:2 в Казанлък. За мен отборът израстваше в представянето си (сравнявам само мачовете в Казанлък). Дано срещу Нафтекс в събота момчетата да не глътнат бастуните и да се представят достойно. Мачът се явява и официално представяне на нафтата пред феновете им за новия сезон. Успех на нашите!



Този мач ще е много интересен.. Утре ще разберем как е минал :D :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2008 09:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Розите са паднали с 0:4 от нафтата. Пак доста голяма загуба записахме, жалко. Но все пак - по-добре да те ритне ат, отколкото магаренце. Сега ни предстоят контроли с Левски - Стара Загора и май с Брестник. Само дето не знам кога?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Авг 2008 09:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Някой ако знае кога дали има други конбтроли на розите моля да пише. Аз досега не съм пропуснал нито една контрола като домакини

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2008 17:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
В събота е последната контрола на розите преди началото на новия сезон. Мачът ще е на стадион "Севтополис" от 11.00 ч. Съперник е отбора на Брестник. Предполагам, че от този сблъсък ще ни стане ясно какво можем да очакваме от новото първенство, защото много или малко досегашните контроли бяха срещу доста по-класни от нас отбори. Дано да се поздравим накрая и с една победа! Последната контрола срещу отбора на Любимец бе добре посетена, сигурен съм, че и тази събота ще има доста хора на стадиона.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2008 18:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Там сме :razz: :) :) :first:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2008 09:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Извинявам се, ако съм ви заблудил за началния час. Дано само да не стане като с дубъла на Черноморец. И за тогава бяха казали, че мача ще е от 10.30, пък той почна към 11.05.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Лятна подготовка
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2008 12:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Значи в събота в 10.30 е мача, благодаря ви. Това предполагам е последната ни контрола и сев впускаме в битката още на 17 август

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2008 12:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
0:0 завърши последната контрола на розите преди началото на сезона. За съжаление и срещу отбора на Брестник нашите не успяха да запишат победа. Като успокоение можем да отчетем само факта, че от Брестник не скриват амбициите си да атакуват първото място тази година. Иначе отново много добра игра на Аксито, а Щерьо явно още не може да не навлезе в ритъм. Много добра игра и на вратаря Стоян Димов, спасил ремито в няколоко ситуации.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2008 12:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
И две новини, които разбрах. От Нафтекс правят опити да закупят Аксито. Дано да го задържим в отбора - смятам, че ще е един от най-добрите в състава през новия сезон (ако остане, разбира се).
Има вероятност нашата група да остане с 19 отбора. Според слухове отбора на Елегант (Хисаря-Стрелци-Гълъбово-Калояново) е отлетял в небитието и няма да участва. Нещо, което не само аз предричах...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2008 12:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Не знам дали ви направи впечатление новата схема, по която играха розите в котролата срещу Брестник, а именно - само с трима в защита. Може би това се наложи от липсата на Радо (доколкото разбрах имал разтежение и го пазят за мача с Карлово). Може би и поради това имаше толкова много положения пред нашата врата!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2008 20:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Тъпо ще е ако групата остане с 19 отбора.Пак ще има отбор който трябва да почива.От друга страна ще има един измислен отбор по-малко в дебрите на българския футбол.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 41 мнения ]  Предишна  1, 2



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Зимната подготовка
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 65200 27 Фев 2007 01:10
от aircraft10
Преглежда непрочетените мнения Зимната подготовка на Странджа
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 48070 25 Фев 2007 12:39
от kyynadd
Преглежда непрочетените мнения Зимна подготовка
Форум: Калиакра 1923 (Каварна)
Anonymous 82556 19 Фев 2011 23:16
от riki088
Преглежда непрочетените мнения Зимна подготовка 2006/07
Форум: Сезон 2006/2007
mittag_slavia 24585 21 Юли 2007 18:25
от aiko_92
Преглежда непрочетените мнения Зимна подготовка 2007
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 5542 02 Фев 2007 23:31
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози