bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 12:27


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: ИСТИНАТА
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 22:34 
Казвам ви го сериозно,не съм го писал това аз.Вярно че не съм ултра фен на отбора а просто фен,да.Истински фен съм на Светкавица.Вярно че не веднъж съм писал против розите,да.Но никога не съм псувал отбора или града и каквото да е било свързано с Казанлък.Пиша само в два форума , тоя и още дин който е свързан с Берое.Никаде другаде.И се пиша както тука георгигеоргиев не си сменям името и не се правя на лилипут както се изразявате.Ако ме смятате за предател ОК,нема да пиша за розите вече.Ако имате нещо да ми кажете плс пишете лс.Аз останах като втрещен като си видях ип,дори не се знам ип си,но още веднъж повтарям това нещо зара локо не съм аз , аз дори незнам това каде е писано,в кой форум или сайт или глог и т.н ОК.

ОЩЕ ВЕДНЪЖ , НЕСЪМ АЗ :redcard:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 22:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
И аз не съм най-големия разбирач на тези неща с IP-тата,но фактите (цифрите и еднаквите IP адреси) говорят.
Ако не харесваш отбора си го кажи направо.Всеки си има някакви предпочитания и няма защо да се правиш на фен на Розите,ако наистина не си такъв.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ИСТИНАТА
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 22:45 
аз съм фен на отбора не го крия тва е, но КАЗВАМ ОЩЕ ВЕДНЪЖ НЕ СЪМ АЗ


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Май 2008 22:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Никога не ми е допадало това човек да е фен на повече от един отбор.С изключение на ЦСКА и Левски,защото само в Пловдив и донякъде Варна подкрепят повече местните си отбори.
Например за мен е тъпо това,че много казанлъчани подкрепят Берое.Всъщност това е нашият най-голям регионален съперник и лично на мен този отбор въобще не ми допада.Изглежда обаче ,че хората предпочитат да харесват отбора който е по-актуален и по-добър ,а не собственият си местен клуб.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Май 2008 10:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
И аз много им се чудя на някои казанлъчани как може да са фенове на Берое. Като кажат Берое и направо мед им капе от устата. Това е все едно фен на Ботев да подкрепя и Локо Пд?! Та Берое са ни най-големия съперник в областта и е нормално да не ги обичаме. Аз, обаче, си мисля, че незаслужено изпаднаха от А група. Коце Маца си разигра картите както трябваше и ето, че прекара увалиите. Ама и Бате Бойко си показа рогата - дано поне и феновете-избиратели да го разберат каква подлога е щом пуска на Коце Маца.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 5 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения ИСТИНАТА....
Форум: Локомотив 2022 (Русе)
DUNAV-RUSSE 31651 19 Авг 2008 14:54
от Josifinho
Преглежда непрочетените мнения С цензуриране на форума няма да спрете истината
Форум: Сезон 2007/2008
LOKOFAN 10334 14 Дек 2007 14:56
от ultrasa
Преглежда непрочетените мнения НЕОБХОДИМО ДОПЪЛНЕНИЕ КЪМ ИСТИНАТА ЗА ГАБРОВСКИЯ ФУТБОЛ
Форум: Сезон 2007/2008
Anonymous 4508 28 Фев 2008 00:14
от antikobra
Преглежда непрочетените мнения Истината за напускането ми и скандалите след това
Форум: Сезон 2008/2009
Francesco 9907 05 Сеп 2008 01:07
от krasen

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози