bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 02:45


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 66 мнения ]  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Публиката на Розова долина
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2008 22:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Отдавна се каня да напиша мнение в което да изразя разочарованието си от публиката която ходи на срещите на Розова долина.
Като брой тя на е малко за средняк във В група.В зависимост не толкова от съперника ,колкото от времето на мач идват между 200 и 500 души.Проблемът обаче е другаде.Зрителите не оказват никаква подкрепа на отбора.Публиката се състои изцяло от семкаджии и сеирджии част от които са на стадиона само да се гледат сеира и да се подиграват на хората с носилката.Разбира се не липсват и приятели на футболистите ,чиято "подкрепа" се изразява в това да подвикват от трибуните колко водка е изпил определен играч вечерта преди мача.Липсва обаче подкрепата която един домакински отбор трябва да получи,липсва натискът от страна на зрителите към гостите.
Всичко това щеше да е напълно нормално ако ставаше дума за някой селски отбор.Казанлък обаче е сравнително голям град с много млади хора.Смятам,че Розова долина заслужава по-добро отношение от хората в града.Няма да е излишно ако има агитка на отбора.Има далеч по-малки градчета в които младежите подкрепят по този начин местния отбор.
Та това си мислих последните няколко дена и реших да го споделя с вас.Интересно ще ми е да разбера и други мнения по въпроса.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008 15:18 
Напълно съм съгласен с теб,цялата публика се състои от семкаджии,но за това има вина отбора,сами са си виновни футболистите за това отношение на публиката към тях.Всеки домакински мач тръгват да се бияъ,е хубаво де , мач ли ще гледаме или бой,също така отбора няма пари пък трънал да ми играе в В група.Е дано сега с нов треньор и президент да се види че могат да играят и публиката да си смени отношението към клуба.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008 18:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Виждам че имате към 5 човека само във форума. Събирайте се и викайте, така се почва.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008 19:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Падаме 0:1 от Любимец :cry:
Макар че са първи, тук очаквах изненадка. Жалко, малко ни е трябвало сигурно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008 21:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Аз си очаквах минимална загуба.Едва ли Любимец ще изпусне домакински точки точно срещу нас.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2008 19:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Аз мисля че наистина от феновете в Казанлък може да се изисква повече при подкрепата към отбора, но това зависи до голяма степен и от момчетата на терена. Ако те показват по- добра игра и амбиция за влизане в Б група смятам че и обстановката на стадион Севтополис ще е по различна от сегашната.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2008 22:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Наистина и аз смятам,че ако някога клубът прояви амбиции за 1 място в групата ,публиката също ще даде своят принос за голямата цел.От друга страна обаче истинският фен се познава по това,че подкрепя отбора си както когато печели,така и в трудни моменти.
Между другото миналия сезон когато "розите" играха на ст."Арсенал" нещата бяха доста по-различни.Там вече наистина се усещаше поддръжка от страна на публиката,макар и изразяваща се най-вече в заяждане с противниковите играчи и съдията.Това ,че стадиона няма писта и контакта между публика и футболисти е по-лесен си оказва влиянието.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2008 23:19 
Да но миналата година отбора беше Арсенал а не Розова долина,да не забравяме че розите тогава щяха да се състезават в областната са мо че се бяха извадени от групата,също така Арсенал завърши 9-10 място не си спомням,има разлика това е полойениео,Арсенал имаха пари,те и сега розите имат но дойдоха прекалено късно,това е.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2008 15:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Ное 2007 14:46
Мнения: 202
Отбор: Септември (София)
направете агитка бе що само приказвате а нищо не праите

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2008 17:15 
ОК ама като нема желаещи,ако има аз съм навит,само дето съм само аз + още 2-3 това ако ще е агитка нз.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2008 21:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
georgigeorgiev написа:
ОК ама като нема желаещи,ако има аз съм навит,само дето съм само аз + още 2-3 това ако ще е агитка нз.


Не няма да е агитка, но така се почва. 4 човека които да викат - стига да се създаде атмосфера за мач от В група. Постепенно ще почнете да ставате все повече - гаранция.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2008 15:51 
Интересно ми е толкова ли няма човек ,който да даде малко по сериозна сума за да може отбора ви да се бори за нещо повече.Защото когато има футболна емоция на терена и се види хъс във играчите .То той неимовено ще се пренесе и на трибуните малко или много...Но докато не се намери човек който е готов да дава..мисля ,че няма да се получи.Но въпреки мнението си успех с агитката !Колкото и малко да сте по добре малко от колкото нищо!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2008 14:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Толкова години явно не може да се намери този човек или хора в Казанлък, които да отпуснат повечко средства за футбола в града. Аз съм тренирал в детско юношеската школа на клуба доста години и там нещата тогава не бяха много цветущи. И там трудно се намираха спонсори, но искрено се надявам футбола в нашия град в най-близко време да се възроди, а с това съм убеден че и публиката ще е неимовено до отбора, защото според мен не са малко хората които се интересуват за бъдещето на Розова долина :8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 21:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Брех чак сега забелязвам,че има сайт на отбора ЕВАЛА на човека,който го е направил.А до публиката, аз почти не пропускам мач и мисля че ще е добре да се организираме и да подкрепяме отбора.BTW се пак не може това да правят единици пръснати из целия стадион.Така а тук идва и моя въпрос :От каде мога да се снабдя с шалче на отбора или нещо такова.Защото аз съм фен на CSKA и имам шалче, но съм забелязал,че 10тината човека които подкрепят отбора са с такива и това буди недоволство по трибуните...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 21:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2006 21:24
Мнения: 1856
Отбор: Странджа-Металург (Средец)
Виждам че вече доста хора се регистрираха. Евала. Явно интереса към футбола в града ви е жив.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 21:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Според мен в Казанлък има доста фенове на футбола,но по необясними причини за мен мачовете имат малка посещаемост тт.... Или може би предпочитат Бероето в Стз


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 23:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Не предпочитат Берое в СТ, а просто се забелязва че клуба няма амбиции. Ако има съм сигурен че най- малко 1000 човека ще присъстват на мачовете на розите и ще подкрепят отбора неизменно. То се забеляза в началото на първенството по колко човека ходеха на мачовете на РОЗИТЕ, но тогава след слабите игри........................


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 23:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Аз лично се радвам че има агитка на отбора, макар и това да са фенове на ЦСКА, макар да не съм от този клуб. Така беше и преди няколко години когато феновете на ЦСКА подкрепяха отбора ни на БЕРОЕ 2000. Просто мога да ги поздравя


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 23:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Еми викам ако искате може се оговорим и следващото домакинство се саберем тези които ще си повикаме на едно място .. ще стане гот ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 23:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Ами може. Следващото домакинство е срещу Локо СТ и това се води дерби, поне така четох след мача есента когато играха двата отбора. Тогава те ни биха със 1:0, но сега се надявам че ще им го върнем


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2008 23:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
То междодругото и аз скоро разбрах че има форум на РОЗИТЕ (около преди 3,3 месеца, маклар да ходя на мачовете на нашия отбор в Казанлък от много отдавна). САМО РОЗИ ОЛЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2008 00:23 
по принцип не ходя на мачовете но напоследък сред моите приятели нашумя традицията да ходят и мисля да ги последвам и да дам подкрепата си на футболистите!мисля,че заслужават поне това с оглед на това,че играят при такива лоши условия


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2008 00:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
РоЗИТЕ FTW (happy) :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2008 00:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Ами аз не бих казал че играят при лоши условия. Днес напр. стадиона не беше кой знае колко зле, макар че цяла нощт валя дъжд. Хайде всички КАЗАНЛЪЧАНИ да подкрепяме отбора, те го заслужават. Аз се надявам че есента ше скълъпим отбор който ще се бори за нещо повече..............


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2008 00:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
От мач на мач откакто РАдко Калайджиев пое отбора се представяме все по добре и по добре. Виждам го отстрани че и той милее за клуба. Също така виждам че бройката на феновете на РОЗОВА ДОЛИНА в форума се увеличава и това ме радва


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 66 мнения ]  1, 2, 3  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191192 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141535 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 116724 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 117025 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118394 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози