bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 20:46


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 13 кръг 31.10.2020 14:30 Марица (Пловдив) - Розова долина
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2020 13:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Днес гостуваме на един от претендентите за промоция. Това не означава, че трябва предварително да отпишем мача, но в интерес на истината играем доста трудно в Пловдив и аз, лично, не се надявам на нещо особено като тачков актив от тази среща.
Съдийската тройка, получила назначение за мача е: главен съдия - Павел Драганов от Кърджали; помощник-арбитри - Недялко Драганов също от Кърджали и Мехмед Мехмед от Хасково.
Пожелавам успех на отбора!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 13 кръг 31.10.2020 14:30 Марица (Пловдив) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2020 23:14 
Offline

Регистриран на: 23 Май 2015 08:02
Мнения: 45
Отбор: Розова долина (Казанлък)
След двете убедителни победи като домакини с 6-1 и 5-1,неприятна загуба с 0-7 от Марица!Лошото е че още първото полувреме сме останали с 9 човека,още по неприятното е че може би кракът на Апостол Попов е счупен!Не знам защо е била тази агресия от страна на нашите футболисти?Дали е било неволно или има други причини?Очаквам подробности от медиите,не е лошо да има интервю и с нашия треньоски щаб и футболистите!Много жалко! :kopfshuettel:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 13 кръг 31.10.2020 14:30 Марица (Пловдив) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2020 15:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Сега - уточнявам, че не съм присъствал на мача. За съжаление и в платформата за онлайн-излъчването мачовете ги направиха платени (повечето), така че няма и как да видим какво точно е станало. Но, доколкото прочетох - най-напред Апостол Попов контузва тежко Денислав Вълчев, който се налага да напусне още в 9-ата минута на мача. За нарушението си Попов получава жълт картон. Следва ново грубо нарушение на Наско Апостолов срещу ветерана Попов в 13-ата минута, което също го вади от игра (само за протокола - не се знае дали кракът му е счупен, също както и на нашия футболист). Наско получава САМО жълт картон (според местните журналисти - интересно защо тогава Ап. Попов и той не е декориран САМО с жълт картон за идентично може би нарушение). Следва ситуацията за дузпата. Доколкото съм запознат с последните изменения - при дузпа би следвало да се отсъди жълт картон за нарушителя. В случая Дани е бил изгонен и в последствие може би и затова нашите са скочили на съдията. Сега дали е имало нарушение за дузпа не мога да кажа нищо. Съответно след гола за пререканията съдията вади червен картон (втори жълт) и на Руси Чернаков и оттам насетне (повече от 70 минути сме принудени да играем с двама души по-малко). Тъй че нищо неочаквано не се е случило.
Не искам да оправдавам нашите за поведението им, но няма да скрия че ме подразни коментара, който бе разпространен в доста медии - за мен бе тенденциозен.
Четох и коментари на наши фенове, присъствали на мача, за които съдийството въобще не е било коректно и имам основание да им вярвам.
Иначе, проблемът за нас не е в разгромната загуба, а че за следващия мач губим поне трима титуляри - контузения Денислав Вълчев и изгонените Данаил Иванов и Руси Чернаков. Май наближава времето когато резервните ни вратари няма да влизат като полеви играчи само от резервната ни скамейка...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 13 кръг 31.10.2020 14:30 Марица (Пловдив) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2020 22:15 
Offline

Регистриран на: 23 Май 2015 08:02
Мнения: 45
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Да, всичко си идва на мястото!Няма да отрека, бях шокиран от първата информация за мача,защо нашите са играли толкова грубо.Явно всичко започва от звездата Апостол Попов!Каквото е търсил, си гу е намерил!Марица няма какво да се жалват,от тях тръгва всичко!За дузпата и червеният картон не мога да коментирам,не съм ги видял,а и не знам правилника какъв е!Не знам колко мача са наказани нашите,утре имаме мач за купата с Верея и после пак с тях за първенство,в който се надявам да не ги подценим и да нямаме проблеми.Дано с тези два мача минат наказанията и дано контузията на Денислав да не е много тежка и бързо да се оправи момчето,че съвсем се оголихме като състав!Само Рози! :f453:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 4 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 92442 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118242 17 Авг 2011 16:27
от mainata89
Преглежда непрочетените мнения Дунав-Марица
Форум: Марица 1921 (Пловдив)
Anonymous 24928 27 Фев 2012 22:15
от theivo
Преглежда непрочетените мнения 07.02.2007 г. с Локомотив-Пловдив в Пазарджик
Форум: Локомотив 1926 (Пловдив)
Anonymous 30657 29 Яну 2007 11:42
от mclaren_fen
Преглежда непрочетените мнения История на Ботев(Пловдив)
Форум: Ботев (Пловдив)
Manchester UTD 23344 26 Юни 2008 15:32
от Manchester UTD

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози