bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 02:45


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 7 кръг 19.09.2020 17:00 Розова долина - Родопа (Смолян)
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2020 17:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Утре приемаме тима на Родопа (Смолян). Гостите се радват на завиден зрителски интерес при домакинствата си, но при все това тръгнаха за втора поредна година доста тромаво и заемат място в дъното на таблицата. Дано това да не доведе до ненужно подценяване на мача от наша страна и Розите да зарадват феновете, които ще дойдат да ги подкрепят на ст. "Севтополис", с една хубава игра и изразителна победа!
Съдийската тройка, получила назначение за мача е от град Пловдив - за главен рефер е определен Даниел Краевски, а байряците ще развяват Васил Петров и Митко Катмъров.
Пожелавам успех на отбора!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 7 кръг 19.09.2020 17:00 Розова долина - Родопа (Смолян)
МнениеПубликувано на: 18 Сеп 2020 23:29 
Offline

Регистриран на: 23 Май 2015 08:02
Мнения: 45
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Браво на Розите,направиха добра серия от победи!Надявам се да не подценят отбора на Родопа и тази серия да продължи,защо не и срещу Димитровград!Има какво да се желае още като игра,иска ми се повече да контролират топката,да не се паникьосват при натиск и вратарчето да е по уверено при далечните удари!За свободния вход на стадиона,не знаех че е толкова трагично.Аз си мислех 200 човека по 2 лева 400 лева.Май наистина по добре дарения!Пожелавам успех на момчетата! :a006:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 7 кръг 19.09.2020 17:00 Розова долина - Родопа (Смолян)
МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2020 20:28 
Offline

Регистриран на: 23 Май 2015 08:02
Мнения: 45
Отбор: Розова долина (Казанлък)
2-2 Малко неочакван за мен резултат!Наистина се надявах че ще спечелим без проблеми,но не стана!Гостите ме изненадаха с откритата си и бърза игра,особено впечатление ми направи капитана им №10,сновеше по цялото игрище,също и №11,който с лекота надбягваше нашата защита!За нашите,стараха се момчетата,но в защита сме много зле!В четерите домакинства гостите ни вкарват по 2 гола,общо 8!Не знам кога Иво Иванов ще е пак в игра,сега се контузи и Влади Калайджиев!Нямаме много опции при резервите!Надявам се в Димитровград да се върнем с точка,защо не и с три!Само Рози!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 7 кръг 19.09.2020 17:00 Розова долина - Родопа (Смолян)
МнениеПубликувано на: 21 Сеп 2020 18:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
За съжаление май подходиха нашите ненужно високомерно към мача и съвсем логично бяха наказани за това си поведение. На стадиона дойдоха пак повече от 300 души, което за мен е доста добра индикация. Другото, което трябва задължително да се отбележи, е, че след доста години, отново имаме информация. Добре е човек все пак да чуе съставите на двата отбора, имената на съдиите и т.н.
Иначе мачът започна с гол в нашата врата, както си стана традиция в почти всичките ни домакински срещи до момента. Още в 3-ата минута, след грешка на Аксито, централният нападател на Родопа (№ 9) бе изведен сам срещу нашия вратар и за него не бе трудно да открие резултата - 0:1... Малко бавно се поотърсихме от този шок, въобще през целия мач Розите играха доста тромаво и без много идеи в нападение. Все пак в 25-ата минута успяхме да възстановим равенството, когато за нарушение срещу Пламен Колев главният съдия Даниел Краевски посочи бялата точка (малко пресилено, мисля) и потърпевшият превърна отсъдената дузпа в гол с мощен удар в левия ъгъл - 1:1! Оттук до края на полувремето стояхме една идея по-добре на терена и заслужено поведохме в 39-ата минута след пас на Наско Апостолов и красиво попадение с глава на нашия таран Кольо Чахов - 2:1!
След почивката отново дръпнахме, обаче, ръчната и закономерно бяхме наказани в 55-ата минута, когато нова пресилена дузпа за нарушение срещу № 9 от гостите бе реализирана от капитана им с № 10 - 2:2. А между другото, десятката на гостите (Даниел Кутев) до миналата година играеше в А група с Витоша (Бистрица) и наистина не е случаен футболист - всички атаки минаваха през него. Главният съдия Краевски пък за пореден път показа доста странен критерий за отсъждане на дузпи - имах възможността да гледам репортаж от мача Загорец - Черноморец и смея да твърдя, че нито отсъдените в Нова Загора, нито тук в Казанлък 11-метрови наказателни удари, бяха особено реални. Не мога да кажа, обаче, че е повлиял с нещо за крайния резултат онзи ден. Домакините имаха възможност в последната 90-ата минута да стигнат и до победата, но далечен удар на влезлия след почивката Денислав Вълчев срещна сглобката на гредите... Прави ми впечатление и че кадровият ни потенциал е крайно ограничен - във всеки мач излизаме с непълен брой резерви, а след контузията, която получи Влади Калайджиев, нищо чудно в следващия мач да имаме само трима полеви играчи на скамейката. На този фон всички гостуващи ни досега отбори бяха с повече резерви от нас?!
Пълен запис на мача (вече и със звук!):

https://mycujoo.tv/en/club/fk-rozova-do ... &tvId=3211

И една по-добра гледна точка в репортажа на Ванката Бонев - на видеото ги има головете и всички по-интересни моменти от мача, както и интервюта с Пламен Колев, Руси Чернаков (за мен едно отлично ново попълнение) и Наско Апостолов:



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 7 кръг 19.09.2020 17:00 Розова долина - Родопа (Смолян)
МнениеПубликувано на: 21 Сеп 2020 20:15 
Offline

Регистриран на: 23 Май 2015 08:02
Мнения: 45
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Адмирации за домаките за озвучаването и информацията за мача!За Даниел Кутев,наистина много добър играч,ние определено имаме нужда от такъв! И накрая да изкажа моето разочарование от една малка част от нашата публика!Гостите,според мен се бориха достойно и спортсменски и не заслужаваха обидите и хулите в края на мача!Успех на момчетата срещу Димитровград! :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 5 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения 17.11.1993 ГООООООООООООООООЛ
Форум: Национален отбор
Anonymous 26346 29 Ное 2006 23:01
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения Има ли шанс Родопа да оцелее?
Форум: Родопа (Смолян)
DUNAV-RUSSE 37410 01 Юни 2007 14:14
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Л.Академик 82:79 ЦСКА (15:16, 22:17, 20:24,25:22)
Форум: Български баскетбол
r.h. 28725 05 Фев 2007 01:16
от CarlosNavaro
Преглежда непрочетените мнения Убиха полицай, 22 кръг е отложен
Форум: Италиански футбол
r.h. 44001 06 Фев 2007 08:37
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 20 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 31308 06 Фев 2007 00:45
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози