bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Мар 2024 08:43


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 25 кръг 14.04.2018 17:00 Розова долина - Арда
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2018 18:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Утре е мача, който несъмнено буди най-голямо любопитство в местните фенове тази година.
Гостува ни безапелационния лидер в групата. Едва ли ще ни се размине загубата в този двубой, но се надявам поне да дадем достоен отпор на отбора на Арда и да стане един добър и интригуващ мач.
Съдийската тройка е от Бургас - за главен рефер е определен Ахмед Ахмед, а ще му помагат Николай Бахов и Георги Георгиев.
Пожелавам успех на отбора!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2018 12:47 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
Очаквам да напишеш по-обширна информация след мача , тъй като няма да мога да пътувам за мача Успех дано да стане хубав мач


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 14.04.2018 17:00 Розова долина - Арда
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2018 19:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Паднахме с 1:4. Въпреки многото голове, не мога да кажа, че мачът бе от особено качество и аз, лично, останах разочарован от показаното на терена.
Малко по-подробно инфо ще пусна в понеделник.
Иначе за статистиката:
0:1 № 71 (6)
0:2 Петко Георгиев-автогол (35)
0:3 № 21 (42)
1:3 Кристиян Петров (57)
1:4 не видях голмайстора (88)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2018 21:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Май 2008 21:20
Мнения: 819
Местоположение: София
Отбор: Арда (Кърджали)
Аз първо бих поздравил Розите за храбрата игра срещу Арда. Имахте поне 2 чисти положения през първото полувреме + отбелязахте хубав гол - нещо, което не се случва на много от съперниците на Арда през този сезон. Второ - ние натрупахме доста точки преднина пред преследвачите и останалите мачове до края на сезона станаха протоколни. Забелязвам отпускане в редиците и подценяване на съперника, а това във втора лига няма да бъде допустимо.Трето - за съжаление ще кажа, че неприятно впечатление ми направи окаяното състояние на стадиона и тревата в Казанлък. Изгледах доста гостуващи мачове на Арда и по мое мнение това е един от най-лошите терени в лигата.

На кратко - добър резултат за Арда, но играта не ме впечатли.

_________________
ULTRAS AGAINST MODERN FOOTBALL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 14.04.2018 17:00 Розова долина - Арда
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2018 14:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ето и моите впечатления от мача:
На стадиона дойдоха едва около 300 зрители (от които почти една трета бяха фенове на гостуващия отбор). Аз лично очаквах доста повече, но както може да се види от видеото, което ще постна малко по-долу за нашия президент хората били много... :?
В противовес на колегата от Кърджали, не мисля че нашите играха храбро (или поне не през първото полувреме, когато и се реши всичко). За мен домакините подходиха прекалено плахо към този двубой (нещо което призна и старши-треньора Дидо Христов). А мачът започна повече от мечтано за гостите - още в 6-ата минута неразчетено излизане на нашия вратар и грешка на защитата ни при един ъглов удар отдясно на вратата ни, позволи на капитана на Арда (според мен Пламен Крумов?) да открие резулатата с удар с глава - 0:1. Последваха няколко пропуска на гостите и добри намеси на нашия вратар, за да се стигне до 27-ата минута, когато Розите осъзнаха, че дяволът не е толкова черен и направиха две много добри атаки. Най-напред хубав удар на капитана Наско Апостолов се отби в напречната греда, а при добавката Пламен Колев не успя да уцели опразената рамка на вратата. Малко след това отлична възможност се откри и пред Николай Георгиев, изведен на чиста позиция от Ивелин Илиев, но ударът на Ниньо бе слаб и точно в ръцете на вратаря на гостите. За съжаление малко по-късно устремът ни бе прекършен, когато в опита си да избие топката Димитър Вакавлиев си отбеляза автогол (в първоначалния си пост бях писал, че авторът на автогола е Петко Георгиев, но след това от видеата, които гледах установих, че това е Ваката) - 0:2. Всичко бе решено в 42-ата минута на мача, когато № 21 от състава на Арда изскочи зад гърба на нашата защита и технично прехвърли излезлия да го пресрещне вратар, като направи резулатата класически - 0:3.
На почивката Дидо Христов направи двойна смяна и в игра влязоха Михаел Лалев и Кристиян Петров. Именно те се оказаха и главните действащи лица в атаката за нашия гол. В 57-ата минута Михаел Лалев се отскубна от защитата на гостите и с прецизен пас покрай вратаря на Арда сложи топката на крака на Крис, за когото не остана нищо друго освен да я мушне в мрежата - 1:3. Гостите явно решиха да поспестят сили през това второ полувреме и видимо не си даваха зор. Десетина минути след гола на Крис можехме да се доближим съвсем до Арда (в резултата), но главният рефер Ахмед Ахмед не уважи претенциите на нашите за игра с ръка на играч на гостите в собственото му наказателно поле. Друго, което ми направи впечатление в съдийството на Ахмед бе, че спести на два пъти жълт картон на № 10 от гостите (не виждам какво толкова щеше да стане ако го бе санкционирал - може би го пожали, щото са адаши:)). Далеч съм от мисълта, обаче, да оправдавам загубата на нашите със съдийството, тъй като определено бяхме далеч по-слабия отбор. Крайното 1:4 бе оформено от № 19 от гостуващия отбор в 88-ата минута на мача след удар по диагонала.
Както казах, обаче, очакванията ми от този мач бяха далеч по-големи. Най-напред очаквах повече фенове да дойдат на стадиона - явно, обаче, недобрата разгласа на мача си оказа влияние (все по-имитиращо става присъствието на местните медии и особено отразяването на футболните събития в града - евала правя само на Ванката Бонев, който явно си остава последният мохикан в това отношение - но все пак, той е само видеооператор). Друга причина за мизерната посещаемост е и както правилно е отбелязал VDV плачевното състояние на местния стадион. Общината продължава да нехае за състоянието на спортните бази в града, а местният бизнес все така няма никакви допирателни с казанлъшкия спорт. Малко ме е срам да си призная, но специално си пазя вестници от Кауфланд от стари години, за да мога да си ги застеля на прашасалите и овехтели седалки и да седна да гледам мача като бял човек... Не се оправдаха очакванията ми и за качествен мач, тъй като гостите явно вече мислят за следващия сезон и промоцията си в по-горното ниво и определено не се вложиха на 100 процента в двубоя. Нашите пък играха прекалено страхливо...
Сега ни предстои гостуване в Карнобат (само след два дни), което определено няма да е от приятните, а в събота приемаме тима на Раковски, който със сигурност ще се опита да вземе нещо от това гостуване предвид битката си за оцеляване в групата. А при неблагоприятни за нас развръзки в тези два мача, нищо чудно и ние да се озовем в опасната зона...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 14.04.2018 17:00 Розова долина - Арда
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2018 14:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Видео от мача, на което ги има всички попадения, както и интервюта със старши-треньорите на двата отбора, капитана Наско Апостолов и президента Георги Мермеклиев:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2018 21:06 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
Благодаря за подробният ти анализ и за видеото , като цяло победа с 1:4 неочаквах очаквах победа с минимален резултат от (0:1 или 1:2) за стадионът ви мога да кажа че наистина е в лошо състояние дано най -скоро време някой да се захване с ремонта. Желая ви успех в останалите мачове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 14.04.2018 17:00 Розова долина - Арда
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2018 21:10 
Offline

Регистриран на: 08 Май 2011 11:47
Мнения: 382
Отбор: Арда (Кърджали)
cska_kazanlak написа:
Паднахме с 1:4. Въпреки многото голове, не мога да кажа, че мачът бе от особено качество и аз, лично, останах разочарован от показаното на терена.
Малко по-подробно инфо ще пусна в понеделник.
Иначе за статистиката:
0:1 № 71 (6)
0:2 Петко Георгиев-автогол (35)
0:3 № 21 (42)
1:3 Кристиян Петров (57)
1:4 не видях голмайстора (88)

№71 Пламен Крумов
№21 Владислав Мисяк
№19 Георги Кременлиев


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 8 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения 17.11.1993 ГООООООООООООООООЛ
Форум: Национален отбор
Anonymous 26213 29 Ное 2006 23:01
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения Л.Академик 82:79 ЦСКА (15:16, 22:17, 20:24,25:22)
Форум: Български баскетбол
r.h. 28633 05 Фев 2007 01:16
от CarlosNavaro
Преглежда непрочетените мнения Убиха полицай, 22 кръг е отложен
Форум: Италиански футбол
r.h. 43839 06 Фев 2007 08:37
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 20 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 31208 06 Фев 2007 00:45
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 21 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 39310 11 Фев 2007 23:19
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози