bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 16:23


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 1 кръг 13.08.2016 18:00 Розова долина - Ураган (Бояджик)
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2016 10:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
В събота е началото на новия шампионат. Групата ни вече се казва Трета лига, да видим това как ще се отрази на качеството на играта в нея (според мен - никак). След като стана ясно, че отборът ни играе за публиката и за кеф, целите ни са ясни - колкото може повече победи (особено у дома) и никакви мисли около евентуална промоция в по-горно ниво на българския футбол. Общината и бизнесът в града излязоха с декларация, че се работи за подобряването на материалната база и школата и с това си "изпълниха задълженията" към местния футбол. Всеки може да се увери, ако се разходи до стадиона, доколко думите им се превърнаха в реалност за тези два месеца, които минаха оттогава...
Ето и очакванията за новия сезон на старши треньора на отбора Сашо Георгиев:

На направилия поредно завръщане в Розите Ахмед Фаиков:

И на капитана на тима Милен Христов:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 1 кръг 13.08.2016 18:00 Розова долина - Ураган (Бояджик)
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2016 13:54 
Offline

Регистриран на: 23 Май 2015 08:02
Мнения: 45
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Пожелавам успех на момчетата!Не знам с какво настроение и желание ще започнат новия сезон,след като бяха излъгани от собственици и община за по горна промоция.Недоумявам как Карлово се съгласиха да играят в Б група и правят ударна селекция,а ние не можем?Ако се започне ремонт на стадион "Севтополис" ги оправдавам,но ако не,тогава за мен са големи лъжци и идиоти.Прави ми впечатление че не виждам в състава Атанас Апостолов и също да попитам кой е Валентин Вълев откъде е,на колко години е и какъв играе?Още един път, успех Момчета и само Рози!!! :first:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 1 кръг 13.08.2016 18:00 Розова долина - Ураган (Бояджик)
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2016 15:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ако прегледаш интервюто със Сашо Георгиев, ще разбереш причината за отсъствието на Наско от състава. Що се отнася до Вальо, роден е през 1982 г. и играе в средата на терена. Ето негова снимка, от която можеш да си спомниш кой е:
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 1 кръг 13.08.2016 18:00 Розова долина - Ураган (Бояджик)
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2016 22:30 
Offline

Регистриран на: 23 Май 2015 08:02
Мнения: 45
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Да признавам си ,не прегледах интервютата с треньора и играчите.Приемам критиката,но снимката с Вълев нищо не ми говори,просто от много години бях спрял да се интересувам от отбора,заради живуркането в долните места на групата и посредствените игри.Едва след смяната на Ангел Станков като треньор със Сашо Георгиев играта малко, помалко потръгна и предизвика моят интерес след толкова години затишие.А на времето не пропусках мач в Казанлък,започнал съм през далечната 1976г.и помня какъв силен отбор имахме през 1978,1979,1980,1981,1982г.Тодор Атанасов(Барона)Христо Попов,Ангел Янев,Динко Стоянов,Кемал Пателов(Камен Петков-Кембо)Кральо Орозов,Неделчо Радев(Баба Рада),Илия Величков,Иво Тронков,Богомил Симов,Христо Гоцков,вратарите Кольо Петков и Злати Минчев и много други добри футболисти!С носталгия си спомням тези години! :D :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 1 кръг 13.08.2016 18:00 Розова долина - Ураган (Бояджик)
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2016 11:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
До началото на идния сезон остават броени дни, доста от феновете са разочаровани от събитията случили се преди около 2 месеца с евентуалното влизане на тима ни в 2-ра лига в това число и аз, но това няма да ме откаже да следя и гледам любимия отбор. С някои обстоятелства сме запознати с други не, но това не ни пречи да обиждаме, повечето спекулации са и на политическа основа. Не искам да засягам никой тука във форума, повечето се познаваме. Не знам дали и аз съм запознат с цялата истина около събитията, но така или иначе всичко остава в миналото за мен, изтървахме златен шанс. Нямам за цел да защитавам никой. Само искам да споделя с Вас неща които знам със сигурност и съм ги проучил.
-Базата и общината - прави се ремонт на два етапа сега тече втория с газификация за не малко пари сумата е шест цифрена, който се заинтересува може да провери, всеки може да провери в сайта на общината нещата са прозрачни, колко струват двата етапа. Да вметна, че това се прави, макар че се изплаща не малък дълг от предното ръководство на община Казанлък - проверете и това, но тука говорим за милиони.
-Резултата - това може да се види и като се влезе вътре в залата и около и под козирката фасада, външна фасада на сградата, дограма и т.н. - ремонт на сградата на стадиона, не на пейките да вметна, аз лично го видях на последните мачове. Общината кандидатства по проект Красива България и не беше одобрен, като основанието на определящите органи беше ,,заради ниската безработица в Казанлък''. Това беше преди около между половин и една година. Общината търси начини, вратички или по други проекти да се оправи положението на стадион Севтополис и окаяното му състояние. С това бяха запознати и г-н Борисов и г-н Кралев като бяха заведени на нашия стадион да се убедят лично. И това е нещо нали? Може би ще се повторя, но това състояние на стадиона е в следствие на много години безхаберие, защото аз преди това не си спомням някакви по - мащабни ремонти, ако някой си спомня да пише, за да има дискусия. Също така искам да се извиня за едно мое писание, че с леки козметични забележки ще ни допуснат да участваме във втора лига, защото не е така (не бях запознат с условията, които пристигнаха малко по- късно). Някой запознат ли е с изискванията на БФС за влизане в професионалния футбол, които са имали към Розова долина? Карлово влезнаха, но няма да са домакини в собствения си град , а ще играят в Хисаря на модерния стадион. Не знам колко време те ще изкарат, пожелавам им успех, но ако се откажат връщат банкова гаранция, като сумата е доста тлъста шест цифрено число, затова много други отбори се отказаха. Не вярвам, че само с пари от община Карлово ще стане нещо.
- Ръководството на Розите - за тях също се изписа не малко, какви били що били. Не следя отбора от 1-2 години както колегата след добрите резултати, не искам да го опреквам че преди този период не е следял отбора. Ще пиша какво съм чул - дават се бонуси за победи, някои получават заплати, а че се интересуват от отбора и ходят на гостувания съм ги виждал лично. Сега се сещам за едно трезво тяхно изказване, че не сме готови за професионалния футбол и когато му дойде времето, не исках да вярвам тогава, но с фактите посочени по- горе по скоро съм склонен да вярвам, колкото и да не искам. А дали ни очаква по светло бъдеще времето ще покаже, дали ще играем за кеф и за нищо или за нещо само можем да предполагаме. Някой да ми каже някой развит спорт освен волейбол жени в града ни и да се дават много пари. Според мен сме по правилния път, без да нагърбвам някой с мнението си.
- Валентин Вълев - познавам лично, от детско юношеската школа на Розова долина отива в добре развиваща се по това време школа на Локо 101 София, а оттам дълги години играе в чужбина в Австрия. Той е всеотдаен, добър шлифован играч и според мен ако наистина се е върнал в клуба има още какво да даде за него.
Ще се радвам и други хора да изкажат мнението си, за да се заформи дискусия, защото на сбирката на феновете от някои хора се търсеше друго без да са запознати с някои подробности поне според мен.

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 1 кръг 13.08.2016 18:00 Розова долина - Ураган (Бояджик)
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2016 17:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Всички ремонти, които бяха извършени, са в сградата на стадиона. Ако "новите" седалки смяташ, че е ремонт, за мен си е чисто отбиване на номера - човек трябва предвидливо да си е взел вестник, за да седне на някоя от тях - толкова са мизерни... Евала за ремонта в сградата, знам че беше належащ, но единствената полза от този ремонт за футболния отбор са съблекалните на двата отбора и стаята на съдиите. Теренът става все по-зле, трибуните вече приличат на гора, лекотатлетическата писта е пълна трагедия. Споменаваш тук за някакви програми и селски райони, ама да те питам Русе, Горна Оряховица и Варна към тях ли спадат, че държавата реши да им отпусне по милион на всеки за ремонта на стадионите им? А Ямбол? Там пък им дадоха едни 400К да си подменят тревата... Кърджали? Само ние сме царе на оправданията и търсим във всичко политическата атака. Истината за мен е, че в тази община от 30 години никой не го е еня за спорта - справка стадиона, справка "новата спортна зала", където щяха да тренират националните отбори по волейбол, справка спортната зала "Арсенал" (която наполовина вече е ... магазин), справка (не на последно място) - Колодрума...
Факт е, че карловци ни натриха носа в това отношение, но и в основата на всичко това стои кмета на града им. Не знам дали някой си спомня, но същият този кмет (Емил Кабаиванов) съм го виждал на мачове в Казанлък начело на голяма карловска агитка (50-60 души) при предните му мандати - идваше човека да подкрепя отбора си... Затова и не се учудвам, че успя да издейства промоцията на Карлово в Б група.
А относно това, че някой бил запознат със състоянието на базата, като бил заведен да се убеди лично, резултатът какъв беше?
Пак трябва да започна да изброявам - Варна, Горна, Кърджали... За нас - потупване по рамото и снимка с г-н... Ами, мерси за това "нещо".
Всеки знае моето мнение по въпроса - при това то е от преди повече от година. В това състояние на базата и с това финансиране - мястото ни е далеч от Втора лига. Съжалявам, обаче, за всичкия прах, който беше хвърлен в очите на момчетата и на старши треньора.
Що се отнася да ръководството на отбора - шапка им свалям, първоначално ги приех с огромно недоверие, но с времето доказаха, че милеят за отбора. За съжаление, обаче - една птичка пролет не прави...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 1 кръг 13.08.2016 18:00 Розова долина - Ураган (Бояджик)
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2016 09:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Съдийската бригада за мача ще е от Пловдивско - главен съдия е Рюстем Карагерен (Асеновград), байряците развяват Делян Писков и Аспарух Атанасов. Аз, лично, от тоя, главния, имам доста лоши спомени - става въпрос за мач в Казанлък от миналото първенство...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 1 кръг 13.08.2016 18:00 Розова долина - Ураган (Бояджик)
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2016 11:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Розите категорично надиграха, но победиха само с 2:0 отбора на "Ураган" (Бояджик).
Не повече от 150 фена дойдоха да подпрепят тима в първата му среща от новото първенство - дали заради отказаната промоция, дали заради студеното време, а може би и заради вдигнатата двойно цена на входния билет?
Иначе, мачът започна мечтано за домакините - още в 3-ата минута те излязоха напред в резултата. Димитър Вакавлиев преодоля двама бранители на гостите около аутлинията и със силен удар от почти нулев ъгъл препарира вратаря на гостите - 1:0! Това начало наля още повече самочувствие у Розите и те не изпуснаха инициативата до самия край на редовното време, като си правеха каквото си поискат с отбора от Бояджик. До края на първото полувреме резултатът се запази, като основно вина за това имаше главният съдия Рюстем Карагерен (традиционно неадекватен - явно толкова си може завалията...), който най-напред спря голова атака на розите в 28-ата минута с пресилено нарушение в атака, а в 31-ата вместо да даде задължителен авантаж свири фаул пред наказателното поле на "Ураган" и по този начин не зачете страхотен голов удар на Емил Рачев. Тези (а и още няколко) странни съдийски "прояви" бяха единственото нещо, което успя да вдъхне живец у малкото фенове на стадиона - тъй че все пак трябва да сме му благодарни на асеновградския "Колина". Преди почивката с гола се размина и Влади Калайджиев, след като имаше добро положение, но ударът му с глава не бе прецизен.
Второто полувреме започна вихрено и истински "ураган" се изви пред вратата на едноименния отбор от с Бояджик. След няколко немислими меллета в наказателното поле на гостите (най-големия пропуск направи отново Влади Калайджиев - силният му удар по земята облиза левия страничен стълб), в 55-ата минута логиката възтържествува - триходова комбинация между Аксито, Влади Калайджиев и Емил Рачев завърши с безпощаден удар на последния - 2:0! Последваха нови атаки към вратата на ямболии, но шансът не бе на страната на домакините - най-напред Аксито нацели страничния стълб след перфектно подаване на влезлия след почивката Николай Георгиев, а красив прехвърлящ удар на Емил Рачев за малко не намери целта. Единственото положение за гостите за целия мач пък бе "изработено" от вратаря на Розите Цветан Тодоров, който при едно центриране от корнер изпусна топката по изключително комичен начин, тя попадна у централния бранител на гостите (с №5), но силният му удар разтресе напречната греда. Така резултатът се запази на 2:0, а домакините тръгнаха ударно в новия шампионат. На мача имаше и гостуваща "агитка", състояща се от 5 човека.
Най-вероятно следващия ни мач ще бъде отложен, тъй като ни предстои да гостуваме на спечелилия утрешния бараж Рудозем-Любимец.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 1 кръг 13.08.2016 18:00 Розова долина - Ураган (Бояджик)
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2016 11:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ето и видео с обширни интервюта с двамата голмайстори, старши треньора на отбора и президента (на видеото ги има и двете греди - на Аксито и на № 5 от гостите):


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 9 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Убиха полицай, 22 кръг е отложен
Форум: Италиански футбол
r.h. 43919 06 Фев 2007 08:37
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 20 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 31264 06 Фев 2007 00:45
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 21 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 39384 11 Фев 2007 23:19
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 20 кръг (мъже)
Форум: Български баскетбол
r.h. 26970 13 Фев 2007 22:51
от lms_X
Преглежда непрочетените мнения 22 кръг
Форум: Испански футбол
r.h. 22307 12 Фев 2007 16:02
от dido_x

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози