bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 22:05


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 44 мнения ]  1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: 34 кръг 28.05.2016 17:00 Розова долина - Марица (Пловдив)
МнениеПубликувано на: 26 Май 2016 12:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
В събота завършва най-успешния ни сезон от двадесетина години насам. От изхода на мача с Марица зависи дали ще завършим на второ или на трето място в крайното класиране. При цялата мъгла, която цари обаче около съставите през следващия сезон на А и Б група, никой не може да каже дали второто място би ни осигурило и промоция. Както казах неведнъж, обаче, за мен е по-важно, че отборът натрупа необходимото самочувствие да излиза като равен в двубоите срещу лидерите в групата, преодолян бе и синдрома при гостуване да излизаме "със свалени гащи", наложено бе и едно сплотено ядро от футболисти, които с годините се напаснаха и сформираха наистина боеспособен колектив.
Всичко това за мен е напълно достатъчно да ме направи щастлив от видяното през последните не една, а дори две години, за което искам искрено да благодаря на всички във футболния клуб - от президентите, които се смениха през този период, през футболистите, треньорското ръководство и целия спортно-технически щаб.
За съжаление, поради отсъствието ми от града през уикенда, няма да успея да присъствам на мача (за ужас на колегата Kanzas48 :) ), но въпреки това съм сигурен в успешния завършек на сезона и се надявам феновете, които ще подкрепят отбора в последния му мач от първенството да видят един хубав двубой с много голове. Успех на момчетата!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2016 12:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Последно (засега) - мачът е изтеглен за 17:00 часа! Причината е финала на Шампионската лига?!
За съжаление няма как да го променя и в заглавието на темата!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 34 кръг 28.05.2016 18:00 Розова долина - Марица (Пловдив
МнениеПубликувано на: 26 Май 2016 14:24 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Пожелавам ви успех и дано измъкнете победа от маричката. През втория полусезон са доста различен отбор и са един от най-добре представящите се отбори, което се доказа и в Несебър.
Вчера четох някаква информация, че можело да има някакви баражи между последните от Б група и вторите от В. Поне на нещо такова се надяват в Добруджа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2016 19:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Бях чел преди някъде, че отбор, който изпадне със спортни резултати не може да се остави в групата и тя се допълва с отбори от долната група.
В случая с Б група регламентът за изпадащи отбори е постановен преди началото на сезона и там такива баражи не са предвидени, така че Добруджа би трябвало да са сигурен изпаднал в СИ В група. Друг е въпроса, че безхаберниците от централата не обичат да спазват собствените си наредби и от тях може да се очаква всичко, дори и големи абсурди.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Май 2016 19:56 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Че какви баражи за Б група!? Добруджа и Симитли са кандидати за най-висшата лига!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 34 кръг 28.05.2016 17:00 Розова долина - Марица (Пловдив
МнениеПубликувано на: 27 Май 2016 18:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Известна е и съдийската бригада за мача утре: главен съдия ще е Пламен Тенекеджиев, а байряците ще размахват Румен Иванов и Филип Сгуров (и тримата от Смолян).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 34 кръг 28.05.2016 17:00 Розова долина - Марица (Пловдив
МнениеПубликувано на: 28 Май 2016 15:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Според мен с играта си последните 2 години момчетата заслужават подкрепата на повечко хора днеска, надявам се трибуните да са пълни, да си вземем 3-те точки и да оставим съдбата в ръцете на БФС и други обстоятелства свързани с подобряване на базата, която започна да се ремонтира и финансова помощ, успех на момчетата и нека по - добрия победи, имаме да си връщаме за есента, мача който се излъчваше по Канал 3 загубихме злощастно. По принцип не ни върви като се излъчват по ТВ - 3 мача - 3 загуби.

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 34 кръг 28.05.2016 17:00 Розова долина - Марица (Пловдив
МнениеПубликувано на: 28 Май 2016 19:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
2:0!
Розите спечелиха последния си мач за огромен кеф на многобройните си фенове, дошли да подкрепят любимците си в битката им за второто място в крайното класиране. Хубавият ден и важността на мача допринесоха за невижданата с години посещаемост - може би около 600-700 човека дойдоха на ст. Севтополис за да споделят радостта с любимците си.
Мачът започна много трудно за нас - розите действаха припряно в предни позиции и трудно стигаха до наказателното поле на Марица. От своя страна гостите играха с изнесена много напред защитна линия и се опитваха да спрат атаките ни още в зародиш с плътната си преса.
Все пак щастието ни се усмихна в 12-ата минута на мача, когато великолепен рейд по дясното крило на Кристиян Петров завърши с центриране, топката срещна ръката на защитник в жълто и това даде достатъчно основание на главния рефер да посочи точката за изпълнение на дузпи. Емо Рачев бе безкомпромисен при изпълнението на наказателния удар и откри резултата - 1:0!
След този гол домакините заиграха изключително внимателно в защита и до почивката не позволиха на гостите си от Пловдив нито веднъж да застрашат вратата на Цецо Тодоров. В предни линии при нас осезаемо се чувстваше липсата на типичен център-нападател и атаките ни се разбиваха около наказателното поле.
Вторите 45 минути бяха по-добрата част от мача и за радост на феновете си, казанлъчани затвърдиха превъзходството си. В 59-ата минута на мача ефектен пас с глава на капитана Наско Апостолов изведе Григор Георгиев диагонално срещу вратаря на гостите, но Илия Василев успя да парира удара на Гришата. 4 минути по-късно далечен удар на Емил Рачев профуча застрашително покрай сглобката на вратата на кършияклии. Закономерното се случи в 74-ата минута на мача - мощен пробив на Емо Рачев завърши с топовен удар под гредата и вратарят на гостите за втори път бе безпомощен - 2:0! Две минути преди края резултатът можеше да стане и класическия ако Илиян Василев не бе успял със сетни сили да избие в корнер тежък шут от дистанция на Кристиян Петров. Гостите през второто полувреме също опитаха няколко бързи атаки, но при все това на Цецо нито веднъж не му се наложи да действа решително.
Така се стигна до последния съдийски сигнал за сезона и заслужената радост за футболисти и публика, съпроводена и с летежа във въздуха на старши треньора Сашо Георгиев.
Сега ни предстои да чакаме формата на новото първенство, за да разберем къде ще се състезаваме догодина. Аз, лично, продължавам да съм скептик относно едно наше участие в по-горно ниво. От ръководството също засега не съм чул някой да афишира подобни амбиции (или поне - не на всяка цена).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Май 2016 21:34 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Ето, че добрата игра на вашият отбор започва да привлича публика по трибуните.В същото време моят оптимизъм, че на мача ни с Несебър ще се събере рекордна публика буквално беше разнебитен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2016 09:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
starfen написа:
Ето, че добрата игра на вашият отбор започва да привлича публика по трибуните.В същото време моят оптимизъм, че на мача ни с Несебър ще се събере рекордна публика буквално беше разнебитен.

Много приятно ми стана, когато за първи път от повече от 20 години видях опашка, която чакаше за билети за футболен мач (в Казанлък). Напомни ми старите добри времена...
Ето и кратко видео от мача и обширни интервюта с капитана Наско Апостолов, президента на отбора Георги Мермеклиев, голмайстора Емил Рачев и старши-треньора Сашо Георгиев:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 34 кръг 28.05.2016 17:00 Розова долина - Марица (Пловдив
МнениеПубликувано на: 30 Май 2016 11:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2013 09:18
Мнения: 90
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Бях на мача. Много силно впечатление ми направи опашката на входа 15 минути преди мача. Дано ни допуснат в Б група, защото се вижда, че в Казанлък има хора жадни за футбол. Много ми хареса играта на нашите, въпреки че Емил Рачев беше над всички. Огромна разлика с положението преди 6-7 години. Имаше борба за топката, имаше техничност, имаше мисъл. Не се учудвам, че взехме не малко мачове навън. Поздравления за футболистите, треньора и ръководство изградило розите през последните 2-3 години. Пожелавам им само светли дни в бъдеще!

Поздравление и за момчетата от Червени воини, които решиха да подкрепят отбора на родния си град.

_________________
АЙДЕ, РОЗА! АРОМАТНА КАЗАНЛЪШКА РОЗА!
МАЧКАЙ ДО ЗОРИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 34 кръг 28.05.2016 17:00 Розова долина - Марица (Пловдив
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2016 20:39 
Offline

Регистриран на: 22 Апр 2011 19:21
Мнения: 61
Отбор: Димитровград 1947 (Димитровград)
Успех в "Б" група , футболистите си свършиха работата, сега при покана ако се откажете незнам.ще е виновно ръководството. Преди 2,3 години Тунджа Ямбол завърши 2ри. И го поканиха ,а те се отказаха ,тогава мисля че стана някаква задкулисна игра.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 34 кръг 28.05.2016 17:00 Розова долина - Марица (Пловдив
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2016 23:31 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Айде честито, талибани :second: и да почерпите! В "Б" група сте. И благодарение и на нас, че ви дадохме да станете 2-и :)
ние вече сме в София, в хотел "експо" за утрешната последна среща за т.нар реформи в българския футбол. Казанлък ще бъде в "Б" група през новия сезон, но първите мачове няма да ги играете у дома, защото ще ви задължат да правите ремонт на стадиона. Утре след 15.30 чакайте пресконференцията от хотел Експо
между другото и трети да бяхте свършили, пак щяха да ви вкарат


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 34 кръг 28.05.2016 17:00 Розова долина - Марица (Пловдив
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2016 10:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
izumrud_fc написа:
Айде честито, талибани :second: и да почерпите! В "Б" група сте. И благодарение и на нас, че ви дадохме да станете 2-и :)
ние вече сме в София, в хотел "експо" за утрешната последна среща за т.нар реформи в българския футбол. Казанлък ще бъде в "Б" група през новия сезон, но първите мачове няма да ги играете у дома, защото ще ви задължат да правите ремонт на стадиона. Утре след 15.30 чакайте пресконференцията от хотел Експо
между другото и трети да бяхте свършили, пак щяха да ви вкарат

Безкрайно сме ви благодарни, че ни дадохте да станем втори! :015:
Нищо, че можехме и като трети да влезем в Б група, ние все пак сме ви извънредно задължени!
Айде сега да си припомниш и какво беше казал в началото на годината - кой къде ще е следващия сезон? М?
Иначе, аз поне, продължавам да не съм толкова въодушевен от евентуална наша промоция. Да изчакаме все пак официалните новини...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 34 кръг 28.05.2016 17:00 Розова долина - Марица (Пловдив
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2016 21:34 
Offline

Регистриран на: 26 Авг 2015 16:10
Мнения: 15
Отбор: Розова долина (Казанлък)
http://zona90.com/sports/2016/06/%d0%b8 ... b8-%d0%ba/

Очаква се четирите втори отбора от В групите да плоучат официална покана за запълване на Б група до 16 отбора.

Това трябва да са Калиакра, Ботев (Враца), тигрите на Бойко и...Розова долина.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 34 кръг 28.05.2016 17:00 Розова долина - Марица (Пловдив
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2016 09:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Днес е денят "Х" за местния футбол:
http://www.presstv.bg/новини/спорт/06/07/канят-ни-в-професионалния-футбол/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 34 кръг 28.05.2016 17:00 Розова долина - Марица (Пловдив
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2016 22:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Розова долина най- вероятно ще се състезава във 2-ра лига или доскоро наречената Б група. Това е плод на добрата игра на момчетата, на община Казанлък и финансирането от различни фирми от града ни. Очаква се и по мащабен ремонт на стадион Севтополис във времето. На последния мач срещу Марица се видя че хората са жадни за футбол на по високо ниво. Дано всичко се нареди и да се развива футбола в най - големия необластен град в България, както се вижда през последните години - бази, школи, а и публиката взе да се завръща на стадиона. Това е предпоставка за едно светло бъдеще. Ние сме с отбора, където и да се намира той независимо 1,2,3 ешалон. Само РОЗИ!!! :002:

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 34 кръг 28.05.2016 17:00 Розова долина - Марица (Пловдив
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2016 09:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
С риск да влезем в ненужен спор - отдавна не сме най-големия необластен град. А за този мащабен ремонт по стадиона се говори вече години, тъй че все повече ставам скептик. Община Казанлък? Факти - спрямо миналата година сигурно знаеш с колко са намалени средствата, отпуснати за футболния клуб. Признавам, че отдавна належаките ремонти на залата на стадиона и на съблекалните бяха извършени най-сетне, но все ми се струва, че засега с това ще се задоволим. Въобще, за мен големият длъжник е именно общината. И тук не правя сравнения с морските общини. Виж в една Монтана примерно какво се случва. Просто нямаме човек в общинското ръководство, който да лобира за спорта и конкретно за футбола.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 34 кръг 28.05.2016 17:00 Розова долина - Марица (Пловдив
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2016 11:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Аз също не искам да влизаме в спор, ще напиша малко факти:
- Съгласен съм с теб за най-големия необластен град Асеновград стана преди няколко години с малко над 2000 човека ни бие, населението на община Казанлък е по- голямо, така е трябвало да го напиша
- Знам също , че не само в Монтана, а и във Враца има модерен стадион, едва ли обаче общините са ги направили. За стадиона на Враца със сигурен, че е по проект Красива България, за нашия стадион по този проект знаем какво се случи, но страницата не е затворена.
- Искам и да вметна още нещо понеже ходя на мачове както теб от много време, какво се прави преди? нито база, нито издръжка бяхме стигнали до дъното А Окръжна спомняш ли си когато бяха сложили кръст на едната врата и тогава прекратихме участието си в В група.Със сигурност това дава отражение до ден днешен. Трябва според мен да сме по- обнадеждени, не скептични, защото е започнато нещо, да изчакаме и да видим какво ще се случи. С богатите морски градове и курорти няма смисъл да се мерим.

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2016 13:46 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Надявам се наистина да се намерят фирми, които да обезпечат финансово отбора ви за догодина.А пък общината не бива да губи и ден с ремонта по стадиона, ако искате по-малко време да играете извън Казанлък. Мисля, че все пак изискванията за стадионите в Б група не са чак толкова страшни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2016 13:49 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Иначе, не че искам и аз да споря, но ако вярвате на Националната статистика, ето тук:

http://www.nsi.bg/nrnm/index.php?f=10&ezik=bul

може да намерите факти относно населението на градовете, откакто се води статистика и се извършват преброявания.Не че ме избива на някакъв местен патриотизъм - аз и без това отдавна не живея в Асеновград, но Казанлък е бил по-голям единствено през последните 2-3 десетилетия от комунизма.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 34 кръг 28.05.2016 17:00 Розова долина - Марица (Пловдив
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2016 16:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Според мен е излишно да спорим кой град е по- голям, не е от такова значение, по важното е решението на ръководството на ФК Розова долина в коя група ще се състезаваме. За стадиона да кажа няколко думи, има още какво да се желае, но все пак няма да участваме в А група, съблекалните са оправени, тревата е в добро състояние, може да се подобри още състоянието, трибуните със седалки са добре, според мен спокойно можем да си участваме в 2-ра лига с леко подобрение на някои компоненти. Ще публикувам снимки направени скоро при първа възможност

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2016 20:49 
Offline

Регистриран на: 11 Апр 2016 20:00
Мнения: 11
Отбор: ЦСКА (София)
Кога ще обявят отборите,които ще участват в т.н Втора лига ?Кой ще заеме мястото им в Трета лига?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 34 кръг 28.05.2016 17:00 Розова долина - Марица (Пловдив
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2016 10:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
За съжаление никой нищо не казва официално засега. Доколкото четох и в друг отбор, който чака официална покана за участие (Калиакра) все още са в неведение. Пари при нас, доколкото се чува, са намерени (дано да не е само за "едно лято"), стадионът продължавам да си мисля, че ще ни е големият проблем (моето скромно мнение е, че нито тревното покритие ни е добро, трибуните пък отдавна съм си казал мнението за тях, да не говорим, че няма и сектор за гостуваща агитка).
При евентуалното ни влизане в по-горна група освободеното място би следвало да се запълни с квалификации между желаещите да участват от загубилите баражите...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2016 11:07 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Според официалното изявление на БФС:

http://bfunion.bg/news/6754

вече сте поканени за втора лига, НО все пак новите формати трябва да бъдат одобрени от Изпълкома/незнайно кога/.Губи се ценно време.
Иначе колегите от Арда трепетно очакват да освободите мястото си за тях :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 44 мнения ]  1, 2  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения "Дунав"-"Марица"
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 92460 04 Ное 2006 21:35
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118272 17 Авг 2011 16:27
от mainata89
Преглежда непрочетените мнения Дунав-Марица
Форум: Марица 1921 (Пловдив)
Anonymous 24930 27 Фев 2012 22:15
от theivo
Преглежда непрочетените мнения 17.11.1993 ГООООООООООООООООЛ
Форум: Национален отбор
Anonymous 26336 29 Ное 2006 23:01
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения 07.02.2007 г. с Локомотив-Пловдив в Пазарджик
Форум: Локомотив 1926 (Пловдив)
Anonymous 30659 29 Яну 2007 11:42
от mclaren_fen

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози