bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 15:20


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 13 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 33 кръг 21.05.2016 18:00 Борислав (Първомай) - Розова долина
МнениеПубликувано на: 20 Май 2016 16:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Утре излизаме в последното си гостуване за сезона. Домакините от Първомай правят много добър пролетен полусезон и най-вероятно ще бъдат мотивирани да продължат успешната си серия и срещу нас. Пътят за второто място, обаче, за нас минава през задължителна победа (и надеждата да се случи чудо на мача Марица-Загорец), така че ние също би трябвало да се хвърлим здраво. Мачът е поверен на съдийска бригада от Смолян с главен рефер Владимир Моллов и помощници Радослав Фисински и Филип Сгуров.
Пожелавам успех на момчетата!
Надявам се и на инфо от първа ръка (от колегата starfen)!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Май 2016 20:07 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Вече съм си разпънал вигвама в Първомай и смятам да съм утре на мача. Вярно е, че Борислав правят по-добър полусезон от есента, но общо взето отстъпват на отборите от горната част на таблицата.
И понеже от Б група само кандидата за висша слава/лига/
Мастер-Нефтохимик-Франкенщайн или каквото са там могат да отпаднат насам, то домакините вече не са заплашени от отпадане се надявам да се получи един зрелищен спектакъл, в който ако има логика Розите трябва да спечелят без проблеми, но все пак топка е - та да видим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Май 2016 20:03 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Рутинна победа за Розите и честито второ място след загубата на Загорец в Пловдив.
Всичко интересно в мача на иначе подгизналия терен се случи в последните 20 минути.Първо № 10 от гостите посрещна една избита от Ферди топка и откри в 70-та.10-мин. преди края Розите удвоиха след хубава двойна акция и удар с глава. В 88-та домакините също с глава успяха да се върнат в мача, но само за около минута, когато след грешка в защитата на първомайци № 7 открадна топката и я прати м.в мрежатаза 1:3.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 33 кръг 21.05.2016 18:00 Борислав (Първомай) - Розова до
МнениеПубликувано на: 21 Май 2016 20:14 
Offline

Регистриран на: 26 Авг 2015 16:10
Мнения: 15
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Загуба с 0:2 на Загорец в Пловдив и Б група сякаш не е толкова далеч, колкото и да се правят на умрели лисици някои хора от ръководството...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 33 кръг 21.05.2016 18:00 Борислав (Първомай) - Розова до
МнениеПубликувано на: 23 Май 2016 09:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Колкото и да не ми се вярваше, успяхме да излезем едни гърди напред пред Загорец! Браво на момчетата! Дано само в последния кръг да не стане като с власите в Дунав...
А що се отнася до бодряшките призиви за Б група, които се чуха тези дни, продължавам да си мисля, че са по-скоро плод на емоции, а не на трезва преценка на ситуацията. И така ще бъде, докато общината не погледне по-сериозно на спорта и в частност на футбола. Всякакви надежди за влизане в клуба на пари от частни инвеститори (за мен поне) засега са безпочвени. Дори и някой (па бил и той Арсенал) да реши да изсипе примерно едни 300К за година, едва ли следващата година ще е склонен да го направи отново. Не искам да съм черноглед, ама това е за мен положението в момента.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 33 кръг 21.05.2016 18:00 Борислав (Първомай) - Розова до
МнениеПубликувано на: 23 Май 2016 10:40 
Offline

Регистриран на: 26 Авг 2015 16:10
Мнения: 15
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Чуват се някои неща под сурдинка, така че не е толкова невъзможна историята с Б група, но да видим.

Най-малкото не мисля, че щяха да бъдат положени толкова усилия за второто място, ако нещо не стои зад това...

Мачът с Марица ще покаже доста неща, ако се случи така, че "безславно" не го спечелим, това предполагам ще значи, че не сме готови. От друга страна обаче, този мач има потенциала да бъде най-важния за Розова долина в последните 22 години...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 33 кръг 21.05.2016 18:00 Борислав (Първомай) - Розова до
МнениеПубликувано на: 23 Май 2016 18:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2013 09:18
Мнения: 90
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Може да звучи пресилено за някои, но ако на мача с Марица няма поне 800 души на трибуните, няма смисъл Казанлък да има отбор в Б група. Същото важи ако отбора се наложи да играе на есен в друг град.

_________________
АЙДЕ, РОЗА! АРОМАТНА КАЗАНЛЪШКА РОЗА!
МАЧКАЙ ДО ЗОРИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 33 кръг 21.05.2016 18:00 Борислав (Първомай) - Розова до
МнениеПубликувано на: 24 Май 2016 17:28 
Offline

Регистриран на: 22 Апр 2011 19:21
Мнения: 61
Отбор: Димитровград 1947 (Димитровград)
Ще влезнете или ще си продадете квотата на друг , има и такава схема.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 33 кръг 21.05.2016 18:00 Борислав (Първомай) - Розова до
МнениеПубликувано на: 25 Май 2016 09:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Kanzas48 написа:
Може да звучи пресилено за някои, но ако на мача с Марица няма поне 800 души на трибуните, няма смисъл Казанлък да има отбор в Б група. Същото важи ако отбора се наложи да играе на есен в друг град.

И защо да няма смисъл да имаме отбор в Б група, ако на мача в събота няма поне 800 души? Наясно ли си колко ходят на мачовете в Б групата? Доколкото може да се вярва на статистиката, тази цифра е постижима средно в около 1 мач от целия кръг (т.е. 1 от 8). Не там е проблема, мисля си и че посещаемостта ни неминуемо ще се вдигне при участие в по-горна група. За другото, което си написал - подкрепям напълно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 33 кръг 21.05.2016 18:00 Борислав (Първомай) - Розова до
МнениеПубликувано на: 25 Май 2016 13:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2013 09:18
Мнения: 90
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Сега видях. Честно да кажа шокиран съм, но много от тези градове са с много по-малко население от Казанлък. За мен смисълът да има повече от обичайните 300 души или както аз се надявам 800, е в това, че ще се види, че има интерес, в Община Казанлък и околните общини като Мъглиж и Павел Баня има над 70 000 хиляди жители и ако сред тази маса няма едно 800 души готови да отидат на най-важния мач в от 1995 година насам не говори добре.

Да, ако Розова долина заиграе на есен в Б група ще има голям интерес, може и над 2000 души на трибуните ако играем срещу Локо Горна, Етър, Литекс или Ботев Враца, но за мен лично много по-добре е посещаемостта и интересът да предхождат влизането.

_________________
АЙДЕ, РОЗА! АРОМАТНА КАЗАНЛЪШКА РОЗА!
МАЧКАЙ ДО ЗОРИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Май 2016 19:24 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Не е изключено/дори е съвсем според сегашната ситуация/ да играете и с ЦСКА, Левски-2, Лудогорец-2, Берое-2 и др. дразнители за фенската маса.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 33 кръг 21.05.2016 18:00 Борислав (Първомай) - Розова до
МнениеПубликувано на: 28 Май 2016 16:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Публиката идва с играта и успехите а те са налице. Надявам се най - накрая хората да се събудят и да дойдат на стадиона за да подкрепят момчетата както са го правили преди. 2 часа всеки може да отдели, а каузата си заслужава - 2-ро място и мечти за завръщане в професионалния футбол. Казанлък е футболен град и трябва да му се върне славата от преди. През последните 2 години видяхме не малко свързани с развитието на най - популярната игра в света. Подобряване играта на футболистите. Качествени попълнения, които знаят как да играят футбол. Започна подобряване на материалната база, както на големия стадион Севтополис така и на малкия. Подобри се и базата на стадион Арсенал. Не на последно място се издаде книга за футбола в Казанлък. Неща кои сами по себе си говорят, че тука нещо се прави. Бизнеса също помага на отбора кой колкото може. Това са само позитивни неща, които трябва да се научим да ценим, а не само да се оправдаваме амииии че те розите са във В група какво да им гледам. Защо отбора трябва да отиде в по горно ниво, че тогава да се събудим и да му станем фенове. Ако имаме такова мислене това не говори добре. Отделно откакто съм се прибрал в Казанлък от около 3 години виждам колко хора идват да играят футбол на изкуствените игрища, почти винаги са заети. Това говори, че има хора които обичат футбола, но трябва да се научат и да обичат отбора в града ни независимо в кое ниво играе. :002:

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 33 кръг 21.05.2016 18:00 Борислав (Първомай) - Розова до
МнениеПубликувано на: 28 Май 2016 16:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
И само да вмъкна нещо, миналата седмица на мача с Борислав Първомай имам приятели които напълниха една кола и отидоха на гостуването ни. Президента на отбора ни като ги е видял им е стиснал ръцете, а не са били само те имало е и други хора от Казанлък, видях и на мача в Карлово като ходихме също имаше доста от нашия град. Това е позитивното когато един човек дава пари за отбора и забележи че хората са пътували примерно 80 км, отделили са си от времето през почивните дни и им пука за тима.

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 13 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Убиха полицай, 22 кръг е отложен
Форум: Италиански футбол
r.h. 44089 06 Фев 2007 08:37
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 20 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 31365 06 Фев 2007 00:45
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 21 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 39575 11 Фев 2007 23:19
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 20 кръг (мъже)
Форум: Български баскетбол
r.h. 27018 13 Фев 2007 22:51
от lms_X
Преглежда непрочетените мнения 22 кръг
Форум: Испански футбол
r.h. 22338 12 Фев 2007 16:02
от dido_x

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози