bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Апр 2024 18:49


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 17 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 25 кръг 09.04.2016 17:00 Ураган (Бояджик) - Розова долина
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2016 13:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Утре ни предстои много тежко гостуване. Ураганите правят много добър пролетен полусезон и в последния си мач препънаха Загорец, при това на чужд терен. Помним и мача им в Казанлък, където играха много надъхано и се хвърляха като за последно. Мачът ще се играе на стадиона в с. Кабиле, тъй като теренът в Бояджик не е лицензиран за мачовете във В група. Главен съдия на мача ще е Валентин Моллов от Смолян, ще му помагат Николай Бинев и Сашо Пайталов.
Пожелавам успех на момчетата - дано да стане хубав мач и да се върнат с положителен резултат!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 09.04.2016 17:00 Ураган (Бояджик) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2016 19:17 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2013 09:18
Мнения: 90
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ураган (Бояджик) – Розова долина (Казанлък) 2:3

_________________
АЙДЕ, РОЗА! АРОМАТНА КАЗАНЛЪШКА РОЗА!
МАЧКАЙ ДО ЗОРИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 09.04.2016 17:00 Ураган (Бояджик) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2016 09:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
За протокола - головете за Розите са отбелязали Емил Рачев, Кристиян Петров и Николай Георгиев.
Иначе сме извадили невероятен късмет, а домакините са имали зверски малшанс и са ни надиграли категорично в игрови план. А ние сме ритали всичко, което сме видели да се движи, като същински магарета:
http://www.yambolsport.net/2016/04/09/u ... 00-po-dtv/
Гледната точка на казанлъшките медии:
http://www.kazanlak.com/news-20877.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 09.04.2016 17:00 Ураган (Бояджик) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2016 17:20 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Да ти кажа на време видях че ще дават повторение на мача и горе долу гледах малко. Наистина имахте голяма доза късмет. Доста чисти положения хвана Цецо. Бяхте с една идея по-груби от тях, но и двата картона на капитана ви според мен са заслужени. И в този мач, и в Карлово ми направи впечатление, че повечето ви картони са за реплики към съдията. Треньора ви доста трябва да поработи в това отношение, защото сега идват решаващите мачове и наказания на основни играчи ще се отразят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 09.04.2016 17:00 Ураган (Бояджик) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2016 19:07 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Не смятам, че предстоящите ни мачове са решаващи. Отдавна е ясно, че амбиции за Б група (засега) няма, тъй че едва ли е толкова важно дали ще сме втори или четвърти. По-скоро ми е интересно какво ще стане на мача с Несебър, защото имам известни подозрения - ще видим дали ще се оправдаят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2016 19:54 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Ако идеята на Перуката за висша лига се реализира, то за първа лига /демек Б група/ ще има доста свободни места за вторите, че може и за третите от В групите.
А да не се притесняваш, че Недялко ще си напазарува на едро от Арсенал някакво автоматично скорострелно оръжие за мача? :245:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 09.04.2016 17:00 Ураган (Бояджик) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2016 12:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
starfen написа:
А да не се притесняваш, че Недялко ще си напазарува на едро от Арсенал някакво автоматично скорострелно оръжие за мача?

Притесненията ми са по-скоро, че гостите няма да се напъват особено в този мач.
А за Б група - колкото и свободни места да се отворят, стадионът ни е една руина, която в никакъв случай не би взела лиценз за Б група. Съмнявам се и че бихме издържали финансово в по-горното ниво на българския футбол.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 09.04.2016 17:00 Ураган (Бояджик) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2016 15:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2013 09:18
Мнения: 90
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Не ни е мястото в Б група. Топ 4 във В група и по-трайно участие в Купата на България е достатъчно за Казанлък на този етап. От интервютата ясно си личи, че Мермеклиев няма възможност да издържа розите във втория ешалон. Ако се запази 1 група, няма да смогне отбора по финансови причини, ако са две, примерно с десет отбора, то четири
ще са от Бургас плюс Верея и Раднево, голяма група няма що.

_________________
АЙДЕ, РОЗА! АРОМАТНА КАЗАНЛЪШКА РОЗА!
МАЧКАЙ ДО ЗОРИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 09.04.2016 17:00 Ураган (Бояджик) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2016 16:25 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Кой е бил президент по това време на Розова долина? Имаше един с леко набола брада, нисък, но винаги се движеше с мутри и постоянно заплашваше къде кой свари. За този период ли става дума тука?

http://rodopi24.blogspot.bg/2014/05/blog-post_9212.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 09.04.2016 17:00 Ураган (Бояджик) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2016 16:40 
Offline

Регистриран на: 22 Апр 2015 20:39
Мнения: 14
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Участието ни в "Б" група зависи изцяло от общината и местния бизнес.
Общината отпуска 150к, Арсенал още толкова и сме готови с бюджета.
Билетчета по 3 лева и ще бъдем поне в златната среда.

Най-големият проблем, лично за мен, е базата. Там е необходима огромна инвестиция и това спира развитието на отбора. Дано се появи някой местен Домусчиев. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 09.04.2016 17:00 Ураган (Бояджик) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2016 17:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2013 09:18
Мнения: 90
Отбор: Розова долина (Казанлък)
РозоваДолина написа:
Участието ни в "Б" група зависи изцяло от общината и местния бизнес.
Общината отпуска 150к, Арсенал още толкова и сме готови с бюджета.
Билетчета по 3 лева и ще бъдем поне в златната среда.

Най-големият проблем, лично за мен, е базата. Там е необходима огромна инвестиция и това спира развитието на отбора. Дано се появи някой местен Домусчиев. :wink:



Затова е практически невъзможно. Ти виж как всяка година въпроса е дали да са 50 или 60 хиляди, какво да кажем за още 100 хил. общински пари, финансирането на розите ли ще им спечели изборите? Арсенал като гледам как се засили да дават пари... ако всичко това стана- отлично, но е малко вероятно.

А за билета си голям оптимист, то сега с този 1 лев, всеки път като съм на мач има селски изпълнения: оплаквания, влизания по-късно, влизания през тенис кортовете. Кой ще ги мотивира да 3 лв., явно нашите момчета едвам го правят за левче, продавачите на царевица от Созопол ли или скиорите от Банско?
За базата си много прав, но и оттам се отрязани, виж в Гурково и Мъглиж какви стадиони има... отделно се дават пари на всяко село, което има отбор. После в Казанлък имало ниска безработица и не можел да кандидатства отбор по програми.

_________________
АЙДЕ, РОЗА! АРОМАТНА КАЗАНЛЪШКА РОЗА!
МАЧКАЙ ДО ЗОРИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 09.04.2016 17:00 Ураган (Бояджик) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2016 17:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
izumrud_fc написа:
Кой е бил президент по това време на Розова долина? Имаше един с леко набола брада, нисък, но винаги се движеше с мутри и постоянно заплашваше къде кой свари. За този период ли става дума тука?

http://rodopi24.blogspot.bg/2014/05/blog-post_9212.html

Знам защо се опитваш да се включиш, ама тоя път няма да ти се получи - първо можеше да провериш истинността на тази статия. Една бърза справка с архивите можеше да си направиш, че в този период Розова долина и Арда са играли в различни групи (Розите са били в Б група, а Арда - във В) и този мач няма как да се е състоял:
http://rozovadolinakz.dir.bg/_wm/librar ... 90&dflid=3
Ето ти и архивно класиране от следващия сезон, ако решиш да опонираш, че мачът може да се е играл есента:
http://rozovadolinakz.dir.bg/_wm/librar ... 90&dflid=3
А ето и класирането във В група за сезон 1988-1989 г., когато сме спечелили промоция, само дето и тогава Арда не е била в същата група:
http://rozovadolinakz.dir.bg/_wm/librar ... 90&dflid=3
Мутрите? Мутрите виреят най-вече по морето. Имаше един отбор, Космос се казваше, от вашия край беше. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 09.04.2016 17:00 Ураган (Бояджик) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2016 09:36 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
cska_kazanlak написа:
izumrud_fc написа:
Кой е бил президент по това време на Розова долина? Имаше един с леко набола брада, нисък, но винаги се движеше с мутри и постоянно заплашваше къде кой свари. За този период ли става дума тука?

http://rodopi24.blogspot.bg/2014/05/blog-post_9212.html


Ето ти и архивно класиране от следващия сезон, ако решиш да опонираш, че мачът може да се е играл есента:
http://rozovadolinakz.dir.bg/_wm/library/item.php?



Ех, колега, благодаря много за този линк, припомни ми сезона, в който Доростол беше най-близо до влизане в А група. За съжаление последния кръг отбора продава мача и започва падението на Доростол, което продължава до ден днешен.

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 09.04.2016 17:00 Ураган (Бояджик) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2016 17:43 
Offline

Регистриран на: 26 Авг 2015 16:10
Мнения: 15
Отбор: Розова долина (Казанлък)
cska_kazanlak написа:
izumrud_fc написа:
Кой е бил президент по това време на Розова долина? Имаше един с леко набола брада, нисък, но винаги се движеше с мутри и постоянно заплашваше къде кой свари. За този период ли става дума тука?

http://rodopi24.blogspot.bg/2014/05/blog-post_9212.html

Знам защо се опитваш да се включиш, ама тоя път няма да ти се получи - първо можеше да провериш истинността на тази статия. Една бърза справка с архивите можеше да си направиш, че в този период Розова долина и Арда са играли в различни групи (Розите са били в Б група, а Арда - във В) и този мач няма как да се е състоял:
http://rozovadolinakz.dir.bg/_wm/librar ... 90&dflid=3
Ето ти и архивно класиране от следващия сезон, ако решиш да опонираш, че мачът може да се е играл есента:
http://rozovadolinakz.dir.bg/_wm/librar ... 90&dflid=3
А ето и класирането във В група за сезон 1988-1989 г., когато сме спечелили промоция, само дето и тогава Арда не е била в същата група:
http://rozovadolinakz.dir.bg/_wm/librar ... 90&dflid=3
Мутрите? Мутрите виреят най-вече по морето. Имаше един отбор, Космос се казваше, от вашия край беше. :wink:


Мисля, че става дума за мача от сезон 1994-95 във В група в Казанлък, който завърши 0:0, помня го много добре, защото бях на стадиона (макар и 13 годишен).

Розите имаха много добър отбор, воден в атака от Георги Георгиев, тъкмо бяха изпаднали от Б група и се бореха за влизане обратно, но до пролетта бяха изостанали с 4-5 точки от Арда, та мачът в Казанлък беше решаващ. Гостите пък бяха водени от звездата си Иван Тончев, който после игра в Славия, Етър и Берое в А група.

Розите тотално смачкаха Арда в тоя мач, но съдията беше купен и всички го знаеха, отмени ни 2 чисти гола заради засада, а за капак на всичко свири край на мача в 85-та минута, когато Арда бяха брутално набутани в наказателното им поле и голът се очакваше всеки момент. Тогава дори дикторът не издържа и по уредбата пред целия стадион нарече съдията "п....аст", това е легендарна случка и още се помни из Казанлък.

След мача се чу, че му били спукали гумите на колата и фенове от града са го причакали пред стадиона и са го преследвали до Карлово с колите.

Аз лично не помня по-брутална съдийска тесла от този мач, а гледам футбол вече почти 30 години. След тая гавра розите видяха, че няма смисъл да се борят, отпуснаха газта и завършиха по-назад (5-ти или 6-ти), а Арда си влязоха в Б група. Това де факто ни беше последния смислен сезон във В група преди миналия, след него тръгнахме яко надолу и стигнахме до окръжните групи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 09.04.2016 17:00 Ураган (Бояджик) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2016 07:28 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Притесненията ми са по-скоро, че гостите няма да се напъват особено в този мач.

Доста вероятно е да познаеш. Ако Несебър се класират за финала на купата на 18 май, то съвсем естествено е Джангъра да даде почивка на някои титуляри за вашия мач на 14 май. Това ще проличи още тази събота в Първомай, полуфинала им със Септември е в сряда - 20 април.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 09.04.2016 17:00 Ураган (Бояджик) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2016 11:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
sgannn написа:
Мисля, че става дума за мача от сезон 1994-95 във В група в Казанлък, който завърши 0:0, помня го много добре, защото бях на стадиона (макар и 13 годишен).

Аз си мисля също, че става дума за този мач. Лично не съм присъствал (тъй като тогава учех и живеех в Габрово), но в книгата на Георги Стоянов за историята на казанлъшкия футбол го има подробно описан конкретния мач. Всичко се припокрива с преразказаното от теб. Абсурдни са твърденията на съдията Горанов, че е бил сплашван от мутри - по това време президент на отбора бе небезизвестния Стефан Стайков (Есена). Който го познава, може да каже дали въобще се е движил в тези среди. Общо взето си мисля, че на принципа "Гузен негонен бяга" въпросният рефер си е изфабрикувал цитираната фантастична история с откъслечни реални случки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 25 кръг 09.04.2016 17:00 Ураган (Бояджик) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2016 18:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
cska_kazanlak написа:
sgannn написа:
Мисля, че става дума за мача от сезон 1994-95 във В група в Казанлък, който завърши 0:0, помня го много добре, защото бях на стадиона (макар и 13 годишен).

Аз си мисля също, че става дума за този мач. Лично не съм присъствал (тъй като тогава учех и живеех в Габрово), но в книгата на Георги Стоянов за историята на казанлъшкия футбол го има подробно описан конкретния мач. Всичко се припокрива с преразказаното от теб. Абсурдни са твърденията на съдията Горанов, че е бил сплашван от мутри - по това време президент на отбора бе небезизвестния Стефан Стайков (Есена). Който го познава, може да каже дали въобще се е движил в тези среди. Общо взето си мисля, че на принципа "Гузен негонен бяга" въпросният рефер си е изфабрикувал цитираната фантастична история с откъслечни реални случки.



Този мач и аз го помня. Бях на стадиона и аз мога да потвърдя, че всичко се случи точно както е описано от sgannn. На мача имаше поне 3000 зрители и още ми е пред очите как този некадърник Горанов мина край публиката и влезе в тунела към съблекалните целият покрит с храчки, а преди това дикторът съобщи "Този педераст свири края 5 минути по-рано" :)

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 17 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения 17.11.1993 ГООООООООООООООООЛ
Форум: Национален отбор
Anonymous 26589 29 Ное 2006 23:01
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения Л.Академик 82:79 ЦСКА (15:16, 22:17, 20:24,25:22)
Форум: Български баскетбол
r.h. 28892 05 Фев 2007 01:16
от CarlosNavaro
Преглежда непрочетените мнения Убиха полицай, 22 кръг е отложен
Форум: Италиански футбол
r.h. 44361 06 Фев 2007 08:37
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 20 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 31523 06 Фев 2007 00:45
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 21 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 39792 11 Фев 2007 23:19
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози