bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 18:40


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 12 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 22 кръг 20.03.2016 15:00 Левски (Карлово) - Розова долина
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2016 19:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Дойде отново ред на дербито на Розовата долина. Този път арената му ще е Карлово, а за първи път от доста време насам нашите влизат в него като изявен фаворит. Домакините, обаче, на полусезона направиха доста промени в треньорското си ръководство и в състава си и не случайно бяха на секунди от това да препънат Загорец у дома в предното си домакинство. От голямо значение е и факта, че точките са им жизнено необходими в борбата им за оцеляване (макар че си мисля, че много скоро „акулите“ от Бургас ще глътнат вода и ще прекратят съществуването си, което ще окаже влияние и върху броя на изпадащите от групата).
За желаещите да посетят мача казанлъчани подчертавам, че мачът е в неделя, а не както сме свикнали - в събота...
Пожелавам успех на момчетата - дано да направят една добра игра и да се представят достойно на един от най-негостоприемните за нас стадиони!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 22 кръг 20.03.2016 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2016 21:34 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Напълно заслужена победа за Левски Карлово с 2:1 над Розите. Мога да кажа, че от началото бях сигурен, че ще спечелим като видях играта на двата отбора.
Дербите събра може би най-много публика в Карлово от началото на сезона - над 600 души. Мачът започна отлично за домакините като още в 5 минута откриха резултата. Центриране на Тахчиев и Филип Лупов засече с глава, като остави Цецко само да изгледа гола. 3-4 минути по-късно гол на Розите беше отменен заради засада (по-скоро да имаше макар и много тънка, но и гостите не спореха, така че да се доверим на съдиите). Като цяло първата част беше равностойна, с може би леко домакинско превъзходство. Гостите за цялата част имаха 3 удара. 2 от тях от пряк свободен на №7 - като първия път топката мина близко до гредата, а при втория Абдиков се намеси. 3 удар беше в края на полувремето при една контра. Преди удара имаше явен фаул в атаката, но съдията замълча и добре че не се стигна до гол. Втората част беше по-скоро нервна, отколкото с футболни мотиви. Левски се бранеше перфектно, а на контри изпусна доста ситуации. 20 минути след подновяването на играта все пак успяхме да вкараме втори гол. Стоян свали топката за Цецо Павлов, който излезна сам срещу Цветан Тодоров и не пропусна. Десетина минутки преди края и гостите се разписаха и то благодарение на наша грешка. Изритана напред топка стигна до нападател на гостите, който се оказа прекалено бърз за нашите защитници, и излезнал сам срещу Абди не пропусна. До края гостите не успяха да направят нищо интересно и заслужено си тръгнаха без точки за Казанлък. Единствената лоша новина за карловци е контузията на Стоян в края на мача. При едно единоборство падна лошо на лакътя си и беше принудително заменен. Дано е добре и да играе в следващия мач.
За Левски могат да се кажат само добри думи от този мач. Това беше отборът, който търсеше и желаеше повече победата и я постигна. През цялото време се бореха за всяка топка, а докато имаха сили и добре пресираха и отнеха не малко топки. Макар че допуснахме гол, играха страхотно в отбрана и не дадоха почти никакви ситуации за гостите.
Розите не съм ги гледал този сезон и не знам как играят, имам представа само от написаното от колегата. И с оглед на представянето ви досега, изиграхте един от най-слабите си мачове. Абсолютно никаква игра нямаше от гостите. Центърът ви беше блокиран тотално, а притежанието на топката може би бе в наша полза. Друго - никакви 100% процентови ситуации за гол. Ударите ви в мача се броят на пръстите на едната ръка и то основно са от статични положения. Първата част може би към 10 топки ви бяха отнети елементарно в средата и се получиха положения за нас. Втората нямаше толкова грешки, но за сметка на това играта беше в центъра и нямахте никаква идея. И макар че смазахте Загорец, те играха по-добре в Карлово. Отново ще кажа, че съм тотално разочарован от Розите. Надявам се да има хора във форума от Казанлък, които са били на мача и да споделят и те нещо за играта си. Близко до мен имаше 10-15 човека, а един от тях беше новият ви президент, който не вярваше какво играят момчетата му.
Съдията - втората част изнерви мачът с много излишни нарушения и показа много картони и на двата отбора за оспорване. Но фрапантни грешки, които да се окажат решаващи за крайния резултат нямаше.
И сега дано колегата не се обиди, но за мен фаворит бяхме ние, макар че формата е на ваша страна. В Карлово Розите, никога не са фаворит. Статистиката го говори ясно. Поне последните 3 години вкарвате гол, защото преди това не знам колко време нямахте. Да, миналия сезон победихте, но онзи отбор нямаше как да не се бие. От суеверие не исках да давам прогнози и коментари преди мача и ето че спечелихме. Успех в другите ви срещи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 22 кръг 20.03.2016 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2016 21:55 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
mlado95, Всички знаеха, че ще спечелите. Днес бях на един селски мач и един човек, който е бил с Кр Манолов в Малта, казваше че Розова долина ще дадат мача, както и Краси кои отбори е пробил. Даже въпросният човек ще му помага да пробива и други отбори. На лични мога да ти кажа кой е човека и с кои хора е в комбина. Но да не ти пука, това са правилата, така се играе и това е. За колегите от Казанлък няма какво да кажа – те си живеят в техния си свят. Те коментират мачовете от тая умряла лига все едно е невероятно зрелище на ниво Реал – Барселона.
С едно изречение – бях и на Несебър – Димитровград. 4:0, резултатът говори достатъчно. Гостите бяха с 4 резерви, като повечето от тях се умориха след 60 минута. Ниско ниво, достаходом


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2016 22:58 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
izumrud_fc, и аз бях на селски мач вчера - Борислав - Черноморец. И по-селски отбор от вашия са само Раднево , може би. Тотална трагедия. Зарязват ги заради дълговете, май?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 22 кръг 20.03.2016 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2016 23:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Ще си дам и аз мнението от мача. Съгласен съм с колегата от Карлово за някои неща ама не със всичките които е споделил. Като цяло наблюдавахме равностоен мач, като ни изненадахте с гол още в самото начало, макар преди вашия гол да имахме опасна атака по крилото с включване на Кристиян Петров и ако това беше гол може би щяхме да видим повторение на мача от миналата година. Да Вие търсихте повече победата, това е факт, а че нашите не играха на ниво с това също се съгласявам. За числеността на публиката не повече от 300 човека, като имаше и не малко от Казанлък. Но това за средната посещаемост на В група не е малко. Миналия сезон даже си мисля , че имаше повече хора, пък и все пак няма входна такса, ако имаше смятай че публиката ще е наполовина както се случваше при нас когато имаше вход. Тревата на терена беше като миналата година перфектна. При 1-0 за Вас от първото полувреме на мен ми беше ясно че футбол трудно ще се играе през второто и така и стана. Много накъсвания на играта, много бавене от Ваша страна, но сами сме си виновни затова, както казах слаба продукция от наша страна с доста грешки, може би прегоряха футболистите, защото на мача със Загорец видяхме едно лице, а днеска друго. А страничния хубаво го наплашихте с бомбичките, които паднаха до краката му, чак взе да свири обратни тъчове, вдига байряка за фаул при едно положение на Вакавлиев тяло в тяло просто човека не знаеше къде се намира, грешки и на главния съдия, но все пак не искам да се оправдавам с тях, защото не заслужавахме 3-те точки, но спокойно можеше да си тръгнем поне с една. А че мача е продаден както писа друг колега не ми се вярва. Защо? За да не изпаднат Левски Карлово или черно тото, какво имаш в предвид? По скоро ако беше продаден 3-те точки щяха да дойдат в Казанлък, тогава щеше да има умисъл на твоите думи.

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 22 кръг 20.03.2016 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2016 00:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2013 09:18
Мнения: 90
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Обяснението за черното тото, ако е вярно, е много просто, ръководството на розите няма възможност и желание отбора да се бори за "Б" група. Б група означава много пари и качества, които Община Казанлък и ръководството не притежават. Най-елементарният пример: розите във Б група означава в случай на две Б групи двойни разходи за гориво, а на една четворни. Отделно, че стадион "Севтополис" ще трябва да разполага най-малкото с клетка за гости. Отделно по-чисто субективни причини "новият силен човек в розите" не ми вдъхва абсолютно никакво доверие. С това не искам да кажа, че розите са някакви супермени, които, ако пожелаят, могат да бият всички.

_________________
АЙДЕ, РОЗА! АРОМАТНА КАЗАНЛЪШКА РОЗА!
МАЧКАЙ ДО ЗОРИ!


Последна промяна Kanzas48 на 21 Мар 2016 01:08, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 22 кръг 20.03.2016 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2016 00:19 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
yakalpakov написа:
Ще си дам и аз мнението от мача. Съгласен съм с колегата от Карлово за някои неща ама не със всичките които е споделил. Като цяло наблюдавахме равностоен мач, като ни изненадахте с гол още в самото начало, макар преди вашия гол да имахме опасна атака по крилото с включване на Кристиян Петров и ако това беше гол може би щяхме да видим повторение на мача от миналата година. Да Вие търсихте повече победата, това е факт, а че нашите не играха на ниво с това също се съгласявам. За числеността на публиката не повече от 300 човека, като имаше и не малко от Казанлък. Но това за средната посещаемост на В група не е малко. Миналия сезон даже си мисля , че имаше повече хора, пък и все пак няма входна такса, ако имаше смятай че публиката ще е наполовина както се случваше при нас когато имаше вход. Тревата на терена беше като миналата година перфектна. При 1-0 за Вас от първото полувреме на мен ми беше ясно че футбол трудно ще се играе през второто и така и стана. Много накъсвания на играта, много бавене от Ваша страна, но сами сме си виновни затова, както казах слаба продукция от наша страна с доста грешки, може би прегоряха футболистите, защото на мача със Загорец видяхме едно лице, а днеска друго. А страничния хубаво го наплашихте с бомбичките, които паднаха до краката му, чак взе да свири обратни тъчове, вдига байряка за фаул при едно положение на Вакавлиев тяло в тяло просто човека не знаеше къде се намира, грешки и на главния съдия, но все пак не искам да се оправдавам с тях, защото не заслужавахме 3-те точки, но спокойно можеше да си тръгнем поне с една. А че мача е продаден както писа друг колега не ми се вярва. Защо? За да не изпаднат Левски Карлово или черно тото, какво имаш в предвид? По скоро ако беше продаден 3-те точки щяха да дойдат в Казанлък, тогава щеше да има умисъл на твоите думи.

Колега, точно преди вашата атака по крилото имаше огледално положение, но за нас. Стоян изведе Васко Стефанов напълно сам по левия фланг и центрира по земя, но Павлов не успя да засече. За публиката пак казвам че това ни е макса от началото на сезона. Наистина миналия сезон имаше повече хора на мача. А и ще ти кажа, че миналата година на мача ни със Загорец имаше около 200 човека, но в статистиките на БФС бяха писали 900. Не може да се прецени, но това не е важно. Това че втората част футбол нямаше е ясно. Всеки отбор в нашето положение играе така и добре го знаеш. Все едно на вас не ви се е налагало да бавите играта с лежане и бавене. За цял мач 1 път влезна доктора и то наистина беше за сериозната контузия на Стоян. По-голямото накъсване беше от съдията. Страшно много обратни фаулове даде в ущърб и на двата тима. Страничните мисля, че бяха добре. А на колегата от морето, който явно много харесва Орела, не искам да му отговарям, един път мисля че оставих коментар. А и закво му е на Краси да купува този мач, като сега следва серия с отборите от нашето ниво, с изключение на Несебър след 2 кръга.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 22 кръг 20.03.2016 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2016 10:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Гледам тука голяма дискусия се е заформила. И както е казано, във всяко мнение, колкото и да е изкривено (все пак всеки гледа от собствената си камбанария), си има някаква доза истина. Този път, за разлика от 98 % процента от случаите, бих се съгласил с някои неща, казани от морския ни кореспондент. И аз имах някакви предчувствия, че близките отношения между треньорите на двата отбора, биха оказали влияние върху крайния резултат. Не мога да го твърдя със сигурност, разбира се, ама си имам известни съмнения.
Както и да е - остава резултата, а той говори красноречиво и за амбициите ни за промоция.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 22 кръг 20.03.2016 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2016 19:52 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
starfen написа:
izumrud_fc, и аз бях на селски мач вчера - Борислав - Черноморец. И по-селски отбор от вашия са само Раднево , може би. Тотална трагедия. Зарязват ги заради дълговете, май?


Приятелю, Първомай доколкото знам е град, Бургас – също. Единственото селско тука е твоето присъствие и мнение. Децата от Черноморец ги гледах един път тая пролет, когато им гостувахме и ги бихме 2:1. Няма да влизам в детайли за тоя мач, защото няма какво да се каже, освен, че Несебър играха на ходом. Но знам, че това са тъжните остатъци от тяхната старша възраст, а не е отбор. Те имат над 40 човека в други школи – дадени, избягали, в това число и 6 човека в шампионите на старша възраст Септември/ДИТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2016 19:55 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Розова долина в този си вид няма какво да прави в Б група, която с присъствието на Литекс и Лудогорец-2 стана доста стабилна. Гледал съм 6-7 мача на Поморие и имам представа какво е нивото. Гледах и мача Несебър – Розова долина, така че имам съмнения, че с този си състав Несебър ще бъде по-високо от 10-12 място. А Розова долина е доста по-слаба от Несебър. Отделно не знам колко гостувания имате в момента с нощувки, но в Б група поне половината мачове са в Пиринския край – Разлог, Банско, Симитли, или в Северозапада – Враца влизат. Така че ...трябва да имате минимум 4 човека с трудови договори на минимална заплата 800 лева, да им плащате пълни осигуровки. Това са 3200 лева само от заплати за 1 месец. По 12 месеца – 40 хиляди лева на година само за тия четири човека. Сега предполагам, че имате само местни играчи, а за Б група трябва да вземете и външни – квартири ще ви трябват или хотелски стаи, храна за външните играчи?
И това е само по отбора. После, като въведат сега от новия сезон банкова гаранция от 50 хиляди лева на отбор за Б група, тия пари не трябва да се пипат цяла година. ОК, ако кмета ви е на ваша страна, може да гарантира с общински пари и там да спестите някой лев. Съдийските такси ще се вдигнат. Ще имате задължителен съдийски нваблюдател, който е на таксата на главния съдия. 15 мача по 800 лева, сметнете си ги. Стадиона иначе как е?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 22 кръг 20.03.2016 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2016 08:48 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
http://www.sportal.bg/news.php?news=596177
Нещо нямате голямо доверие на новия ви президент, но ето че човека имал амбициозни планове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 22 кръг 20.03.2016 15:00 Левски (Карлово) - Розова долин
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2016 13:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Човекът че е амбициозен, амбициозен е, ама и той отрича да познава въпросния италианец:
http://www.kazanlak.com/news-20697.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 12 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 62565 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Левски 0 - 3 Вердер Бремен
Форум: Сезон 2006/2007
monibgole 31236 06 Ное 2006 09:29
от alibaba
Преглежда непрочетените мнения Левски (София) 3-0 Берое (Стара Загора)
Форум: Берое (Стара Загора)
Anonymous 41372 05 Ное 2006 23:20
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения Левски - Локо Сф
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 21433 13 Дек 2006 08:14
от tridant
Преглежда непрочетените мнения Левски- Барса
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 8519 23 Ное 2006 19:25
от skycycle

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози