bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 23:07


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 22 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2015 09:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Не се спомням от кога не сме участвали в такъв мач - а именно в дербито между първия и втория във временното класиране... Може би са повече от 20 години? Макар и в ролята на отявлен аутсайдер в самото дерби. Все пак топката е кръгла и докато завърши мача нищо не се знае. Прекрасно е и че мачът ще се излъчва на живо по телевизията (дано само К3 да не сътворят пак някой гаф - не един и два мача бяха анонсирани, че ще се дават, а в последствие "технически причини" осуетяваха излъчването им - последният пример, който си спомням, е за мача Асеновец - Левски-Карлово).
Единственото, което ще липсва на самото дерби, е публиката. За съжаление, трябва да си го признаем, че нито у нас (в Казанлък), нито в Несебър тя не е многобройна и не отговаря на представянето на двата отбора.
Стискам палци на момчетата за добро представяне!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2015 17:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
3:0 за Несебър...
Вярвам, че повечето от вас са гледали мача по телевизията, затова и няма смисъл от някакви преразкази.
Мога само да обобщя, че победата на Несебър бе безапелационна. Хубавото бе, че през нито един момент от мача Розите не се затвориха и се опитаха да се надиграват с домакините. Лошото е, че допуснахме непростими грешки в отбрана. Много слаб мач на Дидо Денев (не случайно след мача прикова вниманието на камерите) - явно момчето прегоря и това даде отражение на отиграванията му. Приличен мач на Гришата. Перфектно ръководство на съдийската тройка. Много слаб интерес от страна на местните фенове (мислех си, че Розите не заслужават с играта си подобна рехава публика, но след днешния мач съм убеден, че има по-пренебрегвани и от нашите момчета).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2015 17:35 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
parvo pisha ot telefona. No iskam da popitam koi e nomer 18 ot vashia otbor. Vsichki se shokiraha ot debelia mu I uvislnal korem...i tozi igrae football olele male
tova ne e seriozno be hora


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2015 18:07 
Offline

Регистриран на: 22 Апр 2015 20:39
Мнения: 14
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Всичките 13 човека ли се шокираха?
Не се излагай по форумите, а си гледай отборчето.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2015 19:29 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
РозоваДолина написа:
Всичките 13 човека ли се шокираха?
Не се излагай по форумите, а си гледай отборчето.


абе селяко, не, не бяха всичките 13, а точно 9. Добре ли ти е сега?
За първи път гледам отбора на Казанлък и не очаквах, че се някаква команда от кебапчии и спрели тролеи
самият факт, че са на 2 място говори много колко е ниско нивото и за какъв футбол говорим. 13 номер беше най-сериозното прасе, но имаше и други с шкембета. Има доста по-прилични отбори в тая група, така че 2-ото ви място ме изненадва. Доста от играчите нямат елементарна култура на тичане. Един с опашчица като тича, все едно ластик го тегли назад. Но кой е треньорът, къде е играл и къде се е учил, че да очакваме нещо от отбора??? вероятно продукт на същата селска система
за мача - отборът на Несебър не успя да се отпусне въпреки видната от космоса разлика в класите. Съжалявам, че резултатът е само 3:0 и това си говорих след мача с Руслан Петров. На такива палячовци трябва да им вкараш повече, за да си траят
за вас остава да обясните как съдията ви е заклал


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2015 12:56 
Offline

Регистриран на: 23 Май 2015 08:02
Мнения: 45
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Честита победа на Несебър,напълно ни надиграха.Много слаба игра от страна на Розите.Учудва ме големия брак при подаванията, голяма част бяха пресичани и следваха опасни контри на домакините.Напред имахме може би само едно положение за гол.Имам претеции към нашият вратар само за първия гол, можеше с върха на пръстите да отклони топката. За втория гол не знам къде бяха централните бранители ,центриране по земя и трябваше Цецо да спринтира 7,8метра за топката за да я изчисти,но за съжаление играч на домакините го изпревари.Третия гол също грешка на защитата.Имам смътни спомени че преди доста години при нас игра известно време Грозьо Грозев.Не знам откъде дойде,дали от Сливен дали от Несебър или от друг отбор.Мисълта ми е дали имат нещо роднинско с Трайо Грозев?Само Рози!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2015 12:56 
Offline

Регистриран на: 23 Май 2015 08:02
Мнения: 45
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Честита победа на Несебър,напълно ни надиграха.Много слаба игра от страна на Розите.Учудва ме големия брак при подаванията, голяма част бяха пресичани и следваха опасни контри на домакините.Напред имахме може би само едно положение за гол.Имам претеции към нашият вратар само за първия гол, можеше с върха на пръстите да отклони топката. За втория гол не знам къде бяха централните бранители ,центриране по земя и трябваше Цецо да спринтира 7,8метра за топката за да я изчисти,но за съжаление играч на домакините го изпревари.Третия гол също грешка на защитата.Имам смътни спомени че преди доста години при нас игра известно време Грозьо Грозев.Не знам откъде дойде,дали от Сливен дали от Несебър или от друг отбор.Мисълта ми е дали имат нещо роднинско с Трайо Грозев?Само Рози!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2015 14:00 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Като неутрален наблюдател, освен това за пръв път наблюдавам и двата отбора този сезон напълно се съгласявам със всички гореизказали се. Първо, Несебър наистина е на друго ниво във всяко отношение в сравнение с останалите отбори в групата. Пожелавам им успех в Б група.Второ и на мен ми направи впечатление, че няколко момчета от Розите имат излишни килограми.Многократно съм повтарял, че играта футбол на ниво В група няма много общо с понятието спорт /тук напълно изключвам отново отбора на Несебър/, но за отбор, показващ доста добри резултати като Розите ми се вижда странно.Очевидно за треньора ви кондиционната подготовка му е тъмна Индия, но пък в Казанлък доказано има доста специалисти от други спортове, които могат да му помогнат.Още повече, че догодина вероятно ще атакувате първото място.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2015 14:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Утре от 14.00 на ст. Севтополис играем срещу Загорец (Нова Загора) в мач от турнира за КАФЛ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2015 01:02 
Offline

Регистриран на: 23 Май 2015 08:02
Мнения: 45
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Искам пак да попитам колегата от Несебър за фамилията Грозеви,дали знае някой да е играл в Розите или аз се бъркам.Благодаря предварително!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2015 17:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Неумението да се оползотворят създадените положения лиши Розите от продължаване напред в турнира за КАФЛ и доведе до загубата им с 0:1 от гостуващия Загорец. Мачът бе наблюдаван от около 100-ина зрители и се проведе при сравнително добри условия за игра.
Първото полувреме бе равностойно, а първи стигнаха до ситуация за гол домакините. В 14-ата минута много добра комбинация между Гришата, Вакавлиев и Ангел Костов завърши с удар с глава под гредата на последния, но за съжаление топката попадна в обсега на вратаря на гостите и той с върха на пръстите си я изби над вратата в корнер. В 28-ата минута новозагорци също стигнаха до добро положение за откриване на резултата, но ударът на играчът им с № 22 бе отразен с акробатична намеса на резервния страж на Розите Сашо Петрунов. Освен титулярния вратар, в състава на домакините липсваха и още четирима от титулярите срещу Несебър, но въпреки това отборът даде сериозен отпор на по-опитния си съперник и смея да твърдя, че заслужаваше повече победата. Преди почивката двата отбора си размениха по още една пропусната възможност и се оттеглиха в съблекалните при нулево равенство. През второто полувреме по-добрият отбор на терена бе този но домакините, но липсата на точен завършващ удар не доведе до оползотворяване на предимството. Най-напред в 53-ата минута Николай Георгиев бе оставен непокрит пред вратата на Загорец, но ударът му мина над сглобката на гредите. 10 минути по-късно пък след центриране от пряк свободен удар Диян Динев бе близо до гола, но ударът му с глава облиза горната греда и излезе в аут.
В 73-ата минута при единствената си смислена атака след почивката гостите стигнаха до победното попадение - при една контра отдясно и последвалото центриране играчът с № 20 от Загорец бе оставен непокрит фронтално пред вратата на Розите и ударът му с глава не остави никакви шансове на вратаря Петрунов - 0:1. До края играта се пренесе в пеналтерията на новозагорци, но домакините продължиха да редят пропуск след пропуск - най-напред Станислав Биртанов в 84-ата минута не успя да преодолее вратаря на Загорец и ударът му срещна тялото на стража на гостите, а в 87-ата минута удар на влезлия след почивката Николай Стоичков профуча застрашително покрай лявата странична греда. В продължението съдията подмина и игра с ръка в наказателното поле на защитник на Загорец и с това затвърди впечатлението, че леко наклони везните към тима на гостите, на които спести поне 4-5 жълти картона. В крайна сметка Загорец успя да устиска победата и стигна до 1/8 финал срещу извънземния отбор на Несебър. Жалко само, че ще гостува и няма да има кой да се наслади на космическата разлика в класите между двата отбора и най-вече на изваяните фигури на футболистите на домакините.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2015 20:59 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Няма как да коментирам мач, който не съм гледал, нf понеже усещам накъде бие сарказмът от последните ти няколко изречения, само ще кажа, че един финал за КАФЛ между Несебър и Балчик/жалко, че ЦСКА се отказаха от този турнир, явно им е под достойнството/ би бил украшение на турнира , ако сме реалисти. Иначе онзи ден се отказах да гледам Борислав – Загорец/бях в Първомай/ в полза на Вашия мач, така, че и Загорец не съм ги наблюдавал този сезон, но като гости на Несебър едва ли имат шанс.За останалото – опитайте да поставите нещата малко по на професионално ниво, за да имате шанс догодина срещу Загорец.Явно това ще е двубоят догодина за промоция.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2015 23:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
За съжаление и догодина едва ли ще имаме сили да се борим за промоция (или по-скоро възможности). Не може с бюджет около 100К да се направят чудеса. Не може и от хора, които освен футболисти, в повечето време са и арбайтери, да се очаква да спазват някакъв строг спортен режим. Затова и в отбора има хора с наднормено тегло.
Въпреки всичко това смятам, че при една спортна надпревара преди всичко важно е уважението към противника, а не високомерието и подигравката. Това, последното, за мен си е чиста проба избиване на някакви комплекси.
Толкова за Несебър или по-скоро за фена им, който твърди и че е част от ръководството на отбора им.
За Загорец какво да кажа?
Добре стоят като отбор, явно не си даваха и много зор в този мач. Късметът ги покри и успяха да вземат победата. Подразни ме малко само това, че съдията явно ги пощади откъм декорирането с картони. Може да се казваш Коста Янев, но това не означава, че имаш имунитет и съдията не бива в никакъв случай да те санкционира. Само не искам да бъда разбран погрешно - в никакъв случай не искам да кажа, че съдията е с основна заслуга за развръзката в този мач.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2015 07:47 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Сигурно съм останал с погрешно впечатление от интервюто със Сашо Георгиев, който каза, че нямате финансови проблеми? При това положение явно е изстискал максимума и не може да очакване чудеса.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2015 08:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Нямаме финансови проблеми дотолкова, доколкото всичко което е обещано, се изплаща (или поне така "се чува"). Просто допреди година-две и мизерните премии, за които се играе, се бавеха с месеци. А Сашо каза и че условията, при които се тренира и тези за възстановяване, са на много ниско ниво. И това е самата истина. Има сега някои обещания от страна на общината, че ще има някакви промени по стадиона като цяло, но аз докато не видя, не вярвам - поне още нищо не е отпочнато (имам предвид след ремонта на спортната зала).
Промоцията може да се спечели (въпреки всичко), но за участие в Б група трябват и по-добър бюджет и необходимите условия за взимане на лиценз (засега нямаме нито едно от двете).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2015 09:46 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
С такъв бюджет промоция не се печели.Друг е въпроса, че под бюджет погрешно се разбира размера на субсидията от общината.Общо взето никой не знае колко е бюджета/т.е. пълната издръжка/ на аматьорски клуб, дори самият президент, а при счетоводителя стигат само официално отпуснатите пари.Освен от общината има приходи от тотализатора, входни билети, спонсори, реклами, дарения от фенове и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2015 13:21 
Offline

Регистриран на: 22 Апр 2011 19:21
Мнения: 61
Отбор: Димитровград 1947 (Димитровград)
И за мен ,за Б група е свързана с много разходи. И не е важно само да влезеш и да бъдеш боксова круша , a да се задържиш в нея.Относно за лицензирането на стадионите се правят доста компромиси . Визирам стадионът в Гълъбово незнам как е лицензиран за Б гр. Миналата година и стадиона в Хасково беше лицензиран за Агр. Там беше налят бетон и поставени 5000 седалки +табло и смяна на вратите на терена, а другата част от зрителите стояха на бетона с билет от 8лв. Според мен трябва да бъдат усвоени Евро средства за ремонт на стадионите .И със слаба икономика на Държавата футбол няма как да е силен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2015 13:30 
Offline

Регистриран на: 22 Апр 2011 19:21
Мнения: 61
Отбор: Димитровград 1947 (Димитровград)
А за купата на АФЛ турнира е просто за престиж свързан с доста разходи а наградата е смешна на БФС трябва да се засрами. 5000лв за 1во място 3000лв за 2ро и по 1000лв за 3 и 4ти. Като на тези пари се оттдържа данък.Ние нали бяхме на полуфинал мин.гоина и взехме 700-800лв.за отбора


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2015 14:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Доколкото си спомням, средствата, които отпуска за Розите общината в момента, бяха от порядъка на 70К. Затова и казвам бюджет около 100К. Сега може да е примерно 95К или 116К, но в никакъв случай не е да речем 200К. Лошото е, че поради безпаричието и лошите условия най-кадърните ни юноши отиват да тренират в други отбори - най-често в Берое, но има и такива в Ловеч, в София. Онзи ден, ако сте гледали интервюто с небезизвестния Неделчо Москов, сигурно го чухте като обяви с голяма гордост, че школата им работела много добре, имали повече от 100 деца, трениращи в нея... Е, ние в града имаме две школи, всяка с по над 100 деца, но за съжаление най-добрите в града не са сред тях.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2015 17:44 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Вашите бюджети поне са добре, а нашия ме е срам да го кажа. На Несебър е 14-15 пъти по-голям от този на Карлово, и все пак оцеляваме по някакъв начин.
Няколко думи и за нашата школа. Не знам колко са децата, може би около 80-90, толкова и в Сопот, но и при нас е същото - всичко добро бяга към Пловдив и София. И при такива обстоятелства как да изкараме 1 кадърно момче за първия отбор? В Локото има доста деца от Карлово и Сопот, някои от тях се върнаха и сега играят за местните отбори. Много деца ходеха и на проби в ЦСКА. За радост някои останаха там и дори едно момче от Сопот игра на Европейското това лято. Също няколко деца отидоха и в Етрополе, но за тях вече не знам как стоят нещата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 01 Дек 2015 14:16 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
vasmar написа:
Честита победа на Несебър,напълно ни надиграха.Много слаба игра от страна на Розите.Учудва ме големия брак при подаванията, голяма част бяха пресичани и следваха опасни контри на домакините.Напред имахме може би само едно положение за гол.Имам претеции към нашият вратар само за първия гол, можеше с върха на пръстите да отклони топката. За втория гол не знам къде бяха централните бранители ,центриране по земя и трябваше Цецо да спринтира 7,8метра за топката за да я изчисти,но за съжаление играч на домакините го изпревари.Третия гол също грешка на защитата.Имам смътни спомени че преди доста години при нас игра известно време Грозьо Грозев.Не знам откъде дойде,дали от Сливен дали от Несебър или от друг отбор.Мисълта ми е дали имат нещо роднинско с Трайо Грозев?Само Рози!


Грозьо Грозев няма нищо общо с Трайо Грозев, тъй като Трайо си е от Несебър, а Грозьо е от Стара Загора, юноша е на Берое. Често гостува в Несебър на един мой приятел и човек от ръководството на клуба, много приятен човек. Близък е и с Марин Камалиев
Ако не греша, Грозьо Грозев е играл и в Казанлък, все пак е от Стара Загора и през комунизма е бил командирован някак си. Когато дойде в Несебър и се засечем я на стадиона, я по заведенията ще го попитам


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 15 кръг 14.11.2015 14:30 Несебър - Розова долина
МнениеПубликувано на: 02 Дек 2015 01:09 
Offline

Регистриран на: 23 Май 2015 08:02
Мнения: 45
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Благодаря на izumrud_fc за информацията.Скоро ми попадна книга за историята на футбола в Казанлък и прочетох че през 1980г. едно от новите попълнения в отбора е Грозьо Грозев от Волан Ст.Загора.Ако се видите скоро предай му поздрави от Казанлък.Не се познаваме ,но да знае че някои хора в Казанлък го помнят.И да пожелая на Несебър успешно представяне във Б група и дай Боже след време и в А.Имам слабост към този град, младежките ми години лятото бях там на море.Спомням си също Джангъра и други футболисти разцъкваха топката на дюните. Eх спомени, спомени!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 22 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Град Несебър
Форум: Несебър (Несебър)
speedbreaker 32647 04 Сеп 2009 12:00
от Свиленград 1921
Преглежда непрочетените мнения 17.11.1993 ГООООООООООООООООЛ
Форум: Национален отбор
Anonymous 26337 29 Ное 2006 23:01
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения Несебър през сезон 2006/07
Форум: Несебър (Несебър)
speedbreaker 19401 25 Дек 2006 02:23
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения Градски стадион Несебър
Форум: Несебър (Несебър)
speedbreaker 24805 27 Сеп 2009 19:21
от fl1ps1d3
Преглежда непрочетените мнения Л.Академик 82:79 ЦСКА (15:16, 22:17, 20:24,25:22)
Форум: Български баскетбол
r.h. 28712 05 Фев 2007 01:16
от CarlosNavaro

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози