bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 18:38


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 3 кръг 22.08.2015 18:00 Розова долина - Карнобат
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2015 17:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Утре излизаме срещу новака в групата Карнобат. Гостите успяха в последния момент да извоюват промоцията (след отказването на Тунджа Ямбол непосредствено преди началото на новия шампионат), но въпреки това не бива да бъдат подценявани, тъй като в редиците им има доста опитни играчи от Бургаския регион, играли футбол на по-горно ниво. За щастие най-известното (за мен) име в отбора на Карнобат - Георги Калоянов, ще пропусне мача поради контузия.
След емоциите покрай мача срещу Несебър в сряда, предполагам, че интересът към мача ще е доста голям, дано само времето да е с нас и да не се излее пак някакъв порой.
Пожелавам успех на момчетата и на ръководството, а на публиката - да изживее поредната доза положителни емоции!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 22.08.2015 18:00 Розова долина - Карнобат
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2015 13:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2013 09:18
Мнения: 90
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Дъжд вали, слънце пече- Розите няма кой да ги спрее!

_________________
АЙДЕ, РОЗА! АРОМАТНА КАЗАНЛЪШКА РОЗА!
МАЧКАЙ ДО ЗОРИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 22.08.2015 18:00 Розова долина - Карнобат
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2015 13:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Е, днес поне слънцето няма да ни пречи. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 22.08.2015 18:00 Розова долина - Карнобат
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2015 22:49 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Честита победа! Май ще става голямо дерби следващия кръг в Нова Загора. Доста амбициозни и с качествени играчи са загорци, а и с 3 победи (едната анулирана)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 22.08.2015 18:00 Розова долина - Карнобат
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2015 23:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Благодаря! Мачът приличаше по-скоро на водна топка, но общо взето успяхме да ги "надплуваме"... Тъй като пиша от телефон, обаче, ще направя по-обстоен коментар на мача в понеделник. Само ще кажа, че съм много разочарован от организацията!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 22.08.2015 18:00 Розова долина - Карнобат
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2015 09:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Честита победа на нашите момчета, за съжаление не можах да я наблюдавам поради липса на възможност. По думите на приятелите ( а и се чувахме по телефона) атмосферата макар дъжда да не спря вчера в Казанлък е била като за дерби, фенове от Карнобат и агитка и от наша страна агитка с факли които ми показаха след мача и на снимки и видео. Просто ако бяхме дошли и ние с руснаците щеше да е още по забавно, защото и други мои приятели бяха се надъхали за този мач, но уви (още съжалявам, но поне поляхме победата подобаващо дори и си попяхме вкъщи) :002: По думите на моите хора е била сформирана агитка от около 20 човека и ние ако бяхме дошли според мен щяхме да сме около 30. :lol!: Следващия мач срещу Загорец ще е доста интересен, снощи си говорихме да ходим на мача, затова че ако има и други желаещи, да пишат. Ще стане според мен дерби. Според мен трябва да направим някаква организация. Баща ми е разправял как навремето са ставали много здрави дербита между двата отбора и то на ниво Б група, как с автобуси и коли са ходили хората до Нова загора. :_lock:

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 22.08.2015 18:00 Розова долина - Карнобат
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2015 17:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ето как видях аз вчера това, което се случи:
Въпреки лошото време около 150 фена посетиха мача Розова долина - Карнобат и смятам, че са останали доволни от видяното. На трибуните присъстваха и около десетина фена на гостите, които през първото и малка част от второто полувреме подкрепяха своите любимци с песни. Хвърлени бяха и голямо количество пиратки. За чест на нашите млади фенове мога да кажа, че те им отговориха подобаващо, като сформираха наша агитка, която също бе доста гласовита. Дори се бяха подготвили и с факли, които запалиха второто полувреме:
Изображение
На терена двата отбора се вкопчиха в здрава битка въпреки изключително лошите атмосферни условия. Още в началото на мача домакините овладяха центъра на терена и рядко допускаха опасности пред своята врата. От своя страна те редяха атака след атака, но без да създадат особени добри ситуации за отбелязване на гол. Превъзходството им бе узаконено в 28-ата минута на мача, когато Григор Георгиев проби по лявото крило и върна топката към границата на пеналта, където Наско Апостолов с мощен шут я прати в средата на вратата, но уцели тялото на вратаря на гостите Даниел Желев, топката се върна към Наско и той с лек удар я бутна в далечния ъгъл на вратата на Карнобат - 1:0! Този гол смути карнобатлии и те се прибраха още по-плътно в половината си, а домакините направиха най-добрите си минути в мача. В 35-ата минута при остро центриране отдясно на Пламен Колев играч на Карнобат замалко не засече топката в собствената си врата. След изпълнението на последвалия корнер над всички се извиси централният бранител Диян Димов и с глава нацели напречната греда. Топката тупна около голлинията и оказалият се на точното място Иван Чергев я забоде в мрежата - 2:0. До края на полувремето надмощието на домакините продължи, но без да имат по-добри възможности за увеличаване на разликата.
След почивката теренът окончателно заприлича на плувен басейн - топката се спираше на най-неочаквани места, а физическите сили на двата отбора се поизчерпаха (трябва да се отбележи, че за Розите това бе втори мач за три дни при идентични условия за игра). Гостите се опитаха да изнесат малко по-напред играта, но единствената си по-добра ситуация сътвориха едва в 61-ата минута на мача, когато удар на техен играч с глава прехвърли рамката на вратата на казанлъчани. Розите пък имаха две добри ситуации в самия край на мача, но най-напред Ангел Костов, а след това и влезлият след почивката Николай Стоичков не успяха да направят резултата класически. В добавеното време на мача пък главният съдия на двубоя изгони футболист на Карнобат за втори жълт картон (и двете предупреждения бяха за груби нарушения). Така розите продължават с пълен точков актив, а в следващият кръг ни предстои трудно гостуване в Нова Загора.
Накрая искам да изкажа и възмущението си от много слабата организация на мача. Недопустимо е според мен агитката на гостите да се остави да бъде точно в средата на местната публика. Въпрос на време беше да станат обичайните конфликти, добре, че разумът надделя. А още по-лошо впечатление ми направи състоянието на северната част на трибуните под козирката. Адмирирам ремонта, който се извършва на стадиона, но не е нормално големи отломки от този ремонт да стоят върху и около седалките - тухли, мазилка и др. Не искам и да си помисля какво би станало ако бе възникнало напрежение по време на мача - тези парчета са нелошо оръжие при евентуални спорове. Кой щеше да бъде виновен при евентуален нещастен случай? Смятам, че не повече от половин час щеше да отнеме разчистването им преди мача, още повече при този дъжд хората нямаха къде да седнат нормално, заобиколени от цялата тази свинщина...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 22.08.2015 18:00 Розова долина - Карнобат
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2015 00:14 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Е, пич, ти говориш за слаба организация, ама кой трябва да я направи? Колко служители по администрацията има клуба или стадиона? Това е време и ангажименти, а ако няма служители на стадиона или пък тяхната работа е да поддържат терена, какво очакваш?
Ако сте сериозна агитка, що не се организирате да пооправите стадиона? Много агитки го правят, все пак това е техният стадион. Дори феновете на Локо София – до миналата година отбор от А група, се събираха и чистеха, боядисваха и замазваха – всичко със собствени средства и организация. Също и в Бургас – тези на Черноморец, бяха пооправили някои неща за да почнат мачовете
тука е така – аматьорски футбол почти в цялата страна


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 22.08.2015 18:00 Розова долина - Карнобат
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2015 10:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Това, което казваш, няма нищо общо с действителността. Принципно си прав, ама не и в този случай. Все едно комшията ти да направи ремонт на къщата си и да изхвърли всичките боклуци останали сред ремонта в твоя двор, а ти да си ги почистиш и извозиш най-безропотно, защото видиш ли, ти си живееш в този двор.
Повтарям ти пак, дано ме разбереш този път. На стадиона се извършва ремонт. По-точно на спортните зали, които са към него. Сменят дограми, правят външна изолация. Похвално. Ремонтът се извършва със средства на общината.
В сряда (19.08.2015) имахме мач срещу вашия отбор за купата. Положението бе абсолютно нормално (мръсни и прашни седалки, но все пак без строителни отпадъци по тях). На 22.08.2015 (събота) идваме да подкрепим момчетата за мача срещу Карнобат за първенството и какво да видим - по седалките в северната част на трибуната, която се намира под козирката, и около тях - безразборно разхвърляни строителни отпадъци, останали след премахването на старата дограма на клуба по бойни изкуства (намира се точно до тези седалки). Новата дограма поставена, отпадъците зарязани от бачкаторите. В същия момент вали силен дъжд (от около 15-16 часа непрекъснато), хората се чудят къде да седнат, а мачът трябва да започне след броени минути. Е, питам аз - кой трябва да изчисти тази мизерия? Според моето скромно мнение вина имат: 1) ръководителят на строителната фирма, извършваща ремонта; 2) ръководството на футболния отбор, което не може да не е видяло в какво състояние са трибуните предния ден преди мача.
Според теб, виновни сме ние феновете, че не сме почистили - да, ама откъде да знаем какво ще заварим 10 или 15 минути минути преди началото на мача (да не говорим пък за атмосферните условия, в които трябва да се извърши тази инициатива).
В същото време, не бе пропуснато да се събира таксата за вход. Напълно съм съгласен, че 1 лв. е смешна сума. Няколко пъти съм казвал, че съм готов да плащам и 5 лв. за вход, но е жалко, да имаме едни от най-лошите условия на трибуните в България. Тревата е в прилично състояние, но трябва да се помисли и за удобствата на тези, които идват да гледат и да подкрепят отбора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 22.08.2015 18:00 Розова долина - Карнобат
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2015 18:22 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Доста време си търкал клавиатурата за нещо, което не се разбира. Ти първо не знаеш кой е отговорен за почистването – работещите и изпълнителите или предоставящите обекта. Какво пише в договора? Явно е, че не знаеш.
При това положение казваш просто: беше мръсно. Недоволен съм, но не знам към кого е правилно да си насоча гнева.....и това е.
Иначе, когато оградата, която ме дели с комшията, почна да увисва от непочистена трева при него, питах го дали мога да я почистя аз и я почистих – в неговия двор. Просто ЗАЩОТО МЕ КАСАЕ МЕНЕ. Не мога да си позволя да ми увисне оградата, за която съм платил и лично поръчал, САМО ЗАЩОТО Е НЕМЪРЛИВ ТОЙ.
Толкова по твоят пример, който ми е любим – всеки вика: ама то не е мое...ми добре. Не съм сигурен, че ти ще ме разбереш


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2015 18:49 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
От цялата работа радващото е , че нещо се прави - сега залите, после и стадиона. Но пък аз се чудя за друго - почти от седмица синоптиците предсказват валежи за петък и събота, а нито от ЗС, нито от клубовете се решиха да си преместят мачовете за неделя, при все, че в сряда се играха и мачове за купата. Толкова ли им харесва да се търкалят в локвите като диви прасета?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 22.08.2015 18:00 Розова долина - Карнобат
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2015 22:27 
Offline

Регистриран на: 24 Авг 2015 18:22
Мнения: 1
Отбор: ЦСКА (София)
Skype: no
Много ми е интересно как cska_kazanlak определи, че Карнобат са имали десетина фена в Казанлък? Само на снимката виждам 14 такива. В действителност бяхме 40 човека, като съм категоричен в бройката. Може би наистина домакините останаха изненадани от присъствието ни и едва в края на първото полувреме се сетиха, че мястото ни не е там, но уви беше много късно. Благодаря само на нашите момчета, че не реагираха на провокацията на ония малоумник, който дойде да провокира при първия гол, защото наистина можеше да стане страшно, а сега като научавам, че е имало и отломки от ремонта не ми се мисли.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 22.08.2015 18:00 Розова долина - Карнобат
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2015 09:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
ULTRASKARNOBAT написа:
Много ми е интересно как cska_kazanlak определи, че Карнобат са имали десетина фена в Казанлък?

Сигурно е така, както казваш. Видях, че тези които пееха не бяха повече от 10 човека, може би 6-7. Иначе няма как да знам от тези, които гледат кротко, кой откъде е. Този идиот, който дойде да ви провокира, отдавна мястото му не е на трибуните. Повярвай, че неведнъж е ял бой и от местните фенове. Винаги е пиян до козирката и винаги е абсолютно неадекватен.
---------------------------
Изумуруде, не смятам да споря повече с теб (по тази тема). Важно е, че ти си ме разбрал, тъй че можеш да спиш спокойно - умен си и най-вече отговорен и добър стопанин.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 22.08.2015 18:00 Розова долина - Карнобат
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2015 16:20 
Offline

Регистриран на: 26 Авг 2015 16:10
Мнения: 15
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Не бях ходил на мач на розите от миналата есен, понеже рядко се прибирам в Казанлък, а и рядко се случва да има мач когато съм там, но честно казано съм впечатлен- и от играта (по-скоро агресията и желанието, защото за игра трудно може да се говори в такива условия), и от това, че имаше агитка.

Попаднах някъде на интервю на Сашо Георгиев, където той казва, че докато Розова долина не влезе в Б група няма да се успокои, но някой знае ли дали има официално афиширани амбиции за Б група?

Дава ли някой друг пари освен общината?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 3 кръг 22.08.2015 18:00 Розова долина - Карнобат
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2015 08:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Сашо наистина много иска да изведе отбора до промоция, но за съжаление бюджетът е доста лимитиран и едва ли ще може да се поддържа отбор в Б група. Поне ако не се намери някой по-щедър спонсор. Иначе, освен общината, средства идват и от няколко казанлъшки фирми, но сумите не са нещо особено.
Официално амбиции за първото място не знам да са афиширани...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 15 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Л.Академик 82:79 ЦСКА (15:16, 22:17, 20:24,25:22)
Форум: Български баскетбол
r.h. 28784 05 Фев 2007 01:16
от CarlosNavaro
Преглежда непрочетените мнения Убиха полицай, 22 кръг е отложен
Форум: Италиански футбол
r.h. 44107 06 Фев 2007 08:37
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 20 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 31381 06 Фев 2007 00:45
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 21 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 39608 11 Фев 2007 23:19
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 20 кръг (мъже)
Форум: Български баскетбол
r.h. 27022 13 Фев 2007 22:51
от lms_X

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози