bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 18 Апр 2024 10:23


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 32 кръг 16.05.2015 18:00 Розова долина - Несебър
МнениеПубликувано на: 16 Май 2015 13:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
След месец и половина прекъсване казанлъшките фенове отново ще могат да гледат мач от В група на собствен терен. В последните си мачове Розите се представиха немного убедително и днес ще се опитат да заличат негативните емоции от тези двубои. Дано и шансът да бъде с тях, защото в последно време определено им липсва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 32 кръг 16.05.2015 18:00 Розова долина - Несебър
МнениеПубликувано на: 17 Май 2015 12:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Бихме 2:1, като вече стана традиция мачовете ни срещу Несебър да преминават скандално. Но за това - по-нататък.
Около 200 зрители (според мен твърде малко) уважиха с присъствието си правещия добър пролетен сезон тим на Розите. И това при положение, че вече месец и половина не се е провеждал мач в Казанлък на такова ниво?!
Иначе срещата започна доста зле за домакините. Треньорът Сашо Георгиев явно опитва някаква нова схема на игра с изнесена доста напред защита в линия, но това се оказа доста несполучливо в този мач с оглед на играта на гостите, които разчитаха на бързи контри и най-вече на показалия завиден демараж техен футболист с № 7 (за съжаление за пореден път на стадиона нямаше диктор и няма как да знам името на това доста перспективно момче). Още в 6-ата минута можехме да се "сдобием" с пасив от един гол, когато при неразбирателство между централната ни защитна двойка и вратаря Цветан Тодоров играч на гостите стигна до топката преди Цецо, прехвърли го, но ударът му бе лек и притичалият Петко Георгиев успя да избие топката току от голлинията. Този момент не стресна въобще нашите и те продължиха да си играят в лежерно темпо и сякаш чакаха гостите сами да вкарат вълка в кошарата. Единствената по-добра комбинация от страна на домакините бе в 24-ата минута на мача, когато Наско Апостолов и Тодор Динчев си размениха няколко паса в пеналта и последният се озова на добра позиция, при това без да има наблизо защитник на Несебър, но завършващият му удар му бе твърде неточен. В следващата минута неминуемото се случи - при поредното си остро влизане, седмицата на гостите излезе сам срещу нашия вратар и с нисък удар успя да го преодолее за 0:1. Едва след гола Розите решиха да вдигнат оборотите и до края на полувремето натикаха Несебър в тяхната половина. Усилията им бяха възнаградени в 33-ата минута на мача, когато Иван Чергев проби мощно през центъра на отбраната на гостите, отправи тежък удар, вратаря на Несебър отби топката малко нескпопосано и притичалият Тодор Динчев я заби в мрежата - 1:1. Да почивката домакините можеха и да обърнат развитието на резултата, но най-напред в 40-ата минута опит на Тодор Динчев да прехвърли излезлия напред вратар на Несебър мина покрай вратата, а в последната минута на първата част Чергев не успя да отиграе добре с глава едно центриране, което го намери непокрит пред противниковата врата.
След почивката вместо да продължат със същото темпо, домакините отново се отпуснаха и намалиха натиска към вратата на гостите. Те пък от своя страна започнаха да ритат като магарета всичко, което се движеше по терена. Абсолютно закономерно несебърлии останаха и с човек по-малко в средата на полувремето след поредния си груб фаул. В този период Розите имаха само една по-добра възможност, когато Наско Апостолов получи възможност да изпълни пряк свободен удар от удобна дистанция, но ударът му отиде право в ръцете на вратаря.
Статуквото в резултата се запази до 77-ата минута на мача, когато след поредната атака към вратата на гостите, Иван Колев отправи хубав удар, който бе избит в корнер от вратаря на Несебър. След изпълнението му Иван Чергев посрещна с глава топката до близката греда и с неспасяем удар под напречния стълб донесе победата на домакините - 2:1. Тук настъпи кулминацията на мача. След този гол, на гостите явно им докривя, че ще изпуснат точката и започнаха за щяло и нещяло да скачат срещу съдиите. При смяната си пък дебелото момче с № 23, което играеше като десен бек в отбраната им, в яда си изрита с всичка сила един от конусите и с това предизивика гнева на публиката. Тук се случи и немислимото. Младо момче с вид на борче (според мен президента на гостите) извади пистолет (!!!) и го насочи заплашително към публиката и по-точно към домакина на Розите Вальо Христов като го призова да дойде да се обяснят по мъжки?! И всичко това пред погледа на немалко деца и жени. От тук до края на мача играта се накъса, розите пропуснаха да оползотворят една добра контраатака, а гостите отново имаха претенции за една засада. В крайна сметка след много нерви и (трябва да си го признаем) немалка доза шанс казанлъчани се върнаха на победния път за крайното 2:1. След тази победа вече сме на 5-та позиция във временното класиране. Следващата седмица ни предстои тежко гостуване на Гигант в Съединение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Май 2015 12:47 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
А този бабаит арестуваха ли го?
Не ми се мисли догодина като тръгнат да влизат, сигурно картечница ще си носят!?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 32 кръг 16.05.2015 18:00 Розова долина - Несебър
МнениеПубликувано на: 17 Май 2015 13:55 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Бил е същият, който и в Карлово се правеше. При нас не посмя да извади пистолет, макар че тръгна да ни заплашва. Викаше "елате зад стадиона да се разберем" и "не ми се правете че ще станете на решето", това още в началото на мача. Явно ако ги бяхме обърнали щеше да е страшното.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 18 Май 2015 09:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
starfen написа:
А този бабаит арестуваха ли го?
Не ми се мисли догодина като тръгнат да влизат, сигурно картечница ще си носят!?

Не, не го арестуваха. Охраната се състоеше от трима СОТ-аджии, общото тегло на които беше може би малко над това на човека, размахващ пистолета. Явно вида му ги респектира и оставиха всичко в ръцете на президента на Розите, който успя да потуши напрежението и не се стигна до усложняване на обстановката. Интересно ми е, обаче, какво е описал в доклада си делегата, тъй като всичко се случи пред очите му...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 32 кръг 16.05.2015 18:00 Розова долина - Несебър
МнениеПубликувано на: 18 Май 2015 09:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Поразрових се малко и успях да открия, че човекът с пищова се казва Недялко Москов. Тук може да видите как изглежда:
http://burgasfootball.com/ad_details.ph ... _news=5885


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 32 кръг 16.05.2015 18:00 Розова долина - Несебър
МнениеПубликувано на: 18 Май 2015 21:38 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
cska_kazanlak написа:
Поразрових се малко и успях да открия, че човекът с пищова се казва Недялко Москов. Тук може да видите как изглежда:
http://burgasfootball.com/ad_details.ph ... _news=5885

Абсолютно същото момче. Интересното е защо никъде по сайтовете няма информация за този случай. Ако не го беше написал, никой нямаше и да си има представа за това.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 32 кръг 16.05.2015 18:00 Розова долина - Несебър
МнениеПубликувано на: 19 Май 2015 09:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
За мен въобще не е чудно, че тази информация е пропусната в различните сайтове (няма да се учудя и ако е умишлено). Не смятам, обаче, че този инцидент трябва да се подминава с лека ръка. След този мач десетгодишният ми син каза, че повече няма да стъпи на стадиона на мач на Розите, при все че се опитах да му обясня, че това едва ли ще се повтори някога - доста се стресна, защото бе на не повече от 15 метра от ситуацията. Както казах малко по-горе, много ми е интересно и какво е описал делегата за събитията.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 32 кръг 16.05.2015 18:00 Розова долина - Несебър
МнениеПубликувано на: 19 Май 2015 16:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Излезнаха решенията на Дисциплинарната комисия за последния кръг. Както се очакваше, явно съм бил на някакъв друг мач. :006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 32 кръг 16.05.2015 18:00 Розова долина - Несебър
МнениеПубликувано на: 19 Май 2015 18:27 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Е ти кво очакваш от тея "гладни" съдии и делегати. За Несебър парите не са проблем и явно са действали по този начин. А и дори да беше описано се чудя каква щеше да е санкцията - най-много 2 мача да не посещава мачове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Май 2015 01:41 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Изглежда, всичките циркове са заради гръмкото обещание на новия СТД към президента на Несебър:

http://melnicata.com/index.php/2015-01- ... a-troikata

Това му обещание вече почти няма как да се случи, дори и да бият в Асеновград последния кръг./Не се съмнявам, че ще победят Загорец/
Сега, ако наистина е мъж, следва да си подаде оставката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Май 2015 17:23 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Хора, явно вашите селянии или не ги виждате, или не ги смятате за такива. Просто много ви стана, всички отбори говорят против вас, явно нещата не са такива, каквито ги представяте вие. Не може да има такъв голям дисбаланс.
Вие си твърдите, че всичок е наред, останалите твърдят, че е пълна селяния. Същото е и с колегите от Асеновград. За техните домакинства се носят легенди, че простотиите стигат върха си
оня със слънчевите очила в косата дето се прави на голям ербап що не е дошъл, като е толкова отворен.
оня дебелия, дето ходеше с едни къси гащи, с тъмни очила, леко плешив и с разкопчана риза тоя какъв е, че все се разправя. Престанете бе хора, наистина. Изчистете си клуба от боклуци, не се занимавайте със съдиите и няма да имате проблеми. Забравихте ли какво правихте миналата година, когато Мастер и Верея се бориха за влизане, а?
Недялко е добро момче, никога не се е занимавал с такива неща, за да си изпусне нервите, явно сте прекалили. СИГУРЕН СЪМ, че вие вина у себе си не виждате. Бил съм в Казанлък много пъти поради роднински отношения. Наистина съм потресен от хората на какво селско ниво са. Последният фрапиращ пример беше как един изцъклен чобанин (не циганин) не спря на пешеходна пътека, въпреки че минаваше семейство с малко дете. И за да не спре, качи колата на тротоара само и само да пордължи. Това се случи над моста на реката до пазара


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 32 кръг 16.05.2015 18:00 Розова долина - Несебър
МнениеПубликувано на: 23 Май 2015 18:00 
Offline

Регистриран на: 23 Май 2015 08:02
Мнения: 45
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Да друже, за селянията може би си прав, има я на всякъде, но извинявай това добро момче вади Пистолет на спортно състезание, пред деца и жени. Ами ако не беше добро момче ?Тогава какво правим?Да в спорта има неправди ,но мисля че не това е начина.Ами ако сте в А група дали би си позволил това в София Пловдив Разград Стара Загора Варна или Ловеч?Хайде със здраве!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 32 кръг 16.05.2015 18:00 Розова долина - Несебър
МнениеПубликувано на: 23 Май 2015 21:38 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
vasmar написа:
Да друже, за селянията може би си прав, има я на всякъде, но извинявай това добро момче вади Пистолет на спортно състезание, пред деца и жени. Ами ако не беше добро момче ?Тогава какво правим?Да в спорта има неправди ,но мисля че не това е начина.Ами ако сте в А група дали би си позволил това в София Пловдив Разград Стара Загора Варна или Ловеч?Хайде със здраве!


Така е, пич. Съгласен съм. Да извадиш пистолет е не по-малка селяния. Но аз от толкова години във футбола се убедих, че някои хора и да ги застреляш, пак няма да се променят. Най-лошото е, че са шокирани хора, които едва ли са имали и идея за какво е всичко това. Далеч по-добре би било на някои „фактори“ в клуба да им бъдат пратени гости, за да се оправят отношенията...но наистина, просташка постъпка. Но ти казвам – този пич Недялко не е лошо момче. Аз самият съм изненадан, защото не се бърка в простотии
Иначе не забравяй, че преди време в Бургас Порточанов извади пистолет на ЦСКА, а също така го е вадил и на Лафчис, когато беше президент на Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 32 кръг 16.05.2015 18:00 Розова долина - Несебър
МнениеПубликувано на: 25 Май 2015 09:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Толкова много приказки за да оправдаем едно добро момче, че вади пистолет. :shock:
То не са пак селяни, чобани и пр.
Както по-горе си отбелязал другият каубой също е от Бургаско. Явно за вас е нормално това. Е, за мен пък не е. Нито за сина ми, който както отбелязах малко по-горе, вече не желае да ходи на футболни мачове заради доброто момче с пистолета. Не заради чобанина дето не спира по пешеходни пътеки или заради някой селянин, който се бил правил на ербап ама не налетял с голи гърди срещу размахващ пред него оръжие гражданин от Бургаските покрайнини.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 15 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Град Несебър
Форум: Несебър (Несебър)
speedbreaker 32904 04 Сеп 2009 12:00
от Свиленград 1921
Преглежда непрочетените мнения Несебър през сезон 2006/07
Форум: Несебър (Несебър)
speedbreaker 19608 25 Дек 2006 02:23
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения Градски стадион Несебър
Форум: Несебър (Несебър)
speedbreaker 25091 27 Сеп 2009 19:21
от fl1ps1d3
Преглежда непрочетените мнения Л.Академик 82:79 ЦСКА (15:16, 22:17, 20:24,25:22)
Форум: Български баскетбол
r.h. 29027 05 Фев 2007 01:16
от CarlosNavaro
Преглежда непрочетените мнения Убиха полицай, 22 кръг е отложен
Форум: Италиански футбол
r.h. 44588 06 Фев 2007 08:37
от HEBAR_HOOLS

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози