bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 11:00


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 25 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 9 кръг 06.10.2012 Розова долина - Мастер (Бургас)
МнениеПубликувано на: 04 Окт 2012 08:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
След двете поредни победи отново ни предстои домакинство на сериозен съперник. Аз, лично, не съм особено оптимистично настроен за изхода на този мач, но пък кой знае, току-виж момчетата ме изненадали! А дано!
Мачът е от 16.00 часа!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 9 кръг 06.10.2012 Розова долина - Мастер (Бургас)
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2012 01:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Авг 2008 22:08
Мнения: 227
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Мачкай, Рози!

_________________
КАЗАНЛЪК заслужава футболен отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 9 кръг 06.10.2012 Розова долина - Мастер (Бургас)
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2012 16:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
2:1!
Розите развенчаха поредния набеден за фаворит отбор!
Този път това бе прехваления тим на Мастер. Мачът започна повече от добре за домакините, след като нападател на розите (мисля, че беше Венко Братанов), бе изведен зад защитата на гостите, той преодоля вратаря на Мастер Свилен Нотев и за последния не остана нищо освен да го фаулира (за мен фаулът бе на границата на наказателното поле). Главният съдия за миг се поколеба, но все пак вдигна червен картон на провинилия се и така Мастер остана рано-рано с намален състав. Аксито изпълни прекия свободен удар силно, но топката се отби в стената.
Оттук се почнаха едни симулации. Особено неприятно впечатление в това отношение направи игралия с №2 новоизлюпен младежки национал Тодор Гочев, като при една от поредните му такива, в 12-ата минута бе отсъден фаул на ъгъла на пеналта на розите. Той бе отлично изпълнен от Георги Цъцъров и резултатът бе открит - 0:1...
Това определено шокира неопитния състав на домакините и те не успяха да направят нищо смислено почти до края на първото полувреме. Едва минута преди края му бе застрашена по-опасно вратата на Мастер - след изпълнение на фаул и отлична намеса на резервния страж на бургазлии. За гостите пък този гол бе причина да започнат още по-отривисто и продължително да се търкалят по терена под благосклонния поглед на главния съдия.
След почивката розите напипаха вече верния ритъм и пред вратата на Мастер завря и закипя. Не закъсня и изравняването на резлутата - в 61-ата минута след едно меле пред вратата на гостите, топката попадна в непокрития Асен Асенов (влязъл като резерва малко преди това) и той с диагонален остър удар през куп от тела я мушна за радост на близо 500-те зрители на стадион "Севтополис" - 1:1!
Последва силен натиск на домакините и няколко пропуска, особено фрапантен от които бе този на Пламен Колев в 74-ата минута, когато вратарят на Мастер изби далечен удар в краката му, но той от 3 метра нацели тялото на падналия вратар. В 79-ата минута обаче бургаската крепост рухна, когато Ахмед Фаиков се измъкна след хубав пас от защита на Мастер, поведе си топката с глава и отново с диагонален остър шут не остави шансове за вратаря на гостите - 2:1!
Оттук до края на мача гостите тръгнаха да изравняват. Главният съдия също се опита да им удари едно рамо като изгони пресилено Венко Братанов в 85-ата минута. Единственото, до което стигнаха футболистите на Мастер обаче, бе едно нескопосано отиграване на техен нападател в 86-ата минута, а в 90-ата минута отправиха и втория (!) си точен удар за целия мач - това беше един хилав удар от около 30-ина метра, незатруднил с нищо младия Златко Костадинов.
След края на мача (а и след края на първото полувреме) се разиграха грозни сцени - от техническия щаб на гостите незнайно защо поискаха сметка на съдийската тройка, отправени бяха и неособено лицеприятни думи към местните фенове, с което у мен изникнаха спомени от времената на поелия към небитието тим на Космос (Бургас). Интересно след като нямат никакви амбиции за промоция, защо толкова болезнено приеха една напълно резонна загуба?
Както и да е, сега ни предстои гостуване на местния съперник - Левски (Карлово). Един мач, който винаги е имал особен заряд. Този път двата отбора влизат в него с различна нагласа - нашите след три поредни победи, а домакините след куп разгромни загуби и неяснота около бъдещето си. За нас най-вероятно няма да играе Венко Братанов, но пък ще се завърне почивалия заради наказание срещу Мастер Николай Цонков.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 9 кръг 06.10.2012 Розова долина - Мастер (Бургас)
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2012 16:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Авг 2008 22:08
Мнения: 227
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Благодаря за подробната информация. :first: Дано нашите се сработят и има средства да стимулират това сработване и догодина най-накрая да се борим за отписваната с години Б група.

_________________
КАЗАНЛЪК заслужава футболен отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2012 19:30 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
Според футбол24 вие сте останали с човек по-малко в третата минута... Иначе браво, че им набихте камбите на тия :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2012 20:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
И аз им четох на футбол24 "репортажа" - много малко неща от него се покриват с действителността... То при тях това си е традиция.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2012 00:16 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
имах добро мнение за Розова долина и за публиката в Казанлък и нямам представа откъде сте събрали толкова злоба. Освен това, гледах мача ви със Свиленград преди 2 седмици и четох тука нещата...при условие, че нямам НИКАКВО отношение нито към Свил-град, нито към Казанлък, вие явно си живеете в собствен свят. Само искам да попитам, като е толкова добър вашия отбор, защо в Несебър не отправиха нито един удар към вратата на противника?
Аз направо не знам как така един отбор има две лица, защото в Несебър бяхте на ниво А окръжна група, че и по-зле. Трябваше да ви бием 5:0 според пороженията в мача...и после като гледах, че биете по-читави отбори, не мога да повярвам – на какво се дължат тия две лица???


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 9 кръг 06.10.2012 Розова долина - Мастер (Бургас)
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2012 09:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Отговарям по ред на въпросите:
1. За злобата - нормално е да има такава, след като от доста време насам от щаба на гостуващия отбор не са се държали по такъв гаменски начин - в основата беше едно момченце на около 25-30 години с черна ризка (може би президента да е бил на Мастер), което се изживяваше като мутра и се опитваше да се качи на гърба на съдията и на почивката и след края на мача. Не по-малко неприемливо беше отношението му и към хора от нашия щаб, когато се опитаха да му опонират в защита на съдийската тройка. Може човекът да има много пари, ама това не означава, че всички други около него са каруцари, аграри и други жалкари. Усърдно на този млад мъж "припяваше" и един доста улегнал (поне така изглеждаше) мъж с очила на около 55-60 години.
2. Не виждам какво общо има мача със Свиленград с нашия собствен свят, още по-малко пък с онзиденшния мач. Аз лично не бях на мача със Свиленград и не искам да изказвам някакво конкретно мнение, тъй като няма да е меродавно. Бях обаче на мача с Мастер и смея да твърдя, че единственото, което показаха гостите бе, че са научени какво да правят на терена, т.е. играха тактически много правилно (особено до почивката). Да, ама явно след нея се поумориха и нашите се възползваха от това и стояха по-добре на терена, за което бяха възнаградени напълно заслужено и без съдийска помощ (!) с трите точки.
3. За двете лица - повечето от отборите в нашата група се представят по същия начин, т.е. навън играят изключително затворено, а вкъщи с далеч по-голямо самочувствие. Като прибавим към това и младостта на отбора, нормално е да ги има тези контрасти при представянето ни при гостуване и у нас. А ти поне досега даваше вид на осведомен човек, не разбра ли и това, че в Несебър сме играли с голяма част от резервите.
А какво да кажем за далеч по-обиграния и трениран отбор на Мастер, който онзи ден отправи едва два точни удара за целия мач (единият, след подарен пряк свободен удар, превърнал се и в гол, а вторият - немощен шут от 30-ина метра в 90-ата минута, който не би затруднил и вратар на юноши младша).
4. Никъде не съм казвал, че отборът ни е "чак толкова добър". Не, момчетата наистина имат голям потенциал, но нито имат възможност да проведат необходимите тренировки за да влезнат във функционалното и тактическо състояние на отборите от челната петица, нито пък могат да разчитат на финансовите стимули на 80 % от отборите в групата (за вашите 600-1000 лева заплати + премии пък може само да си мечтаят). Затова и мисля, че това, което правят с представянето си тази година е повече от достойно и неслучайно публиката започна да се завръща на стадиона. Щом си бил на мача със Свиленград, сам можеш да прецениш колко хора бяха на нашия стадион-руина и колко идват на вашия далеч по-удобен за публиката стадион за да гледат далеч по-класните (според теб) футболисти на Несебър.
P.S. Бях сигурен, че точно ти ще се опиташ да омаловажиш онзиденшната ни победа над Мастер, затова и запазих тези си разсъждения за по-късно. Разочарованието ми от поведението на щаба на гостите обаче бе голямо, подобно бе и впечатлението ми от поведението на някои от футболистите - най-вече № 2 (като симулации - иначе показа, че е с много добри качества) и № 14 (като поведение спрямо съдиите).


Последна промяна cska_kazanlak на 08 Окт 2012 09:33, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2012 09:31 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Не смятам, че е точно злоба, но Мастер, пък и Верея спадат към групата на измислените отбори, които никога няма да бъдат приети добре в традиционните центрове.Вярно е, че вашият президент не жали средства, пък имате подкрепа и от общината, но да не забравяме, че вашият район е шампион по пръкването на измислени отбори - то не бяха Порт, Атлетик, Олимпик, Космос, Равда...Обикновено такива отбори се затриват след като секне кефа на чорбаджията, а това си е трошене на безвъзвратни пари, което рано или късно се осъзнава и прекратява.
На второ място Казанлък тази година явно ще помага на Гълъбово да вкарат още едно жалко отборче в Б група.
А по отношение на фактора домакинство, отписаните гостувания и двете лица на отборите у дома и навън съм изписал десетки постове, не искам да ставам досаден с още.
Тук е В група и е така открай време.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 9 кръг 06.10.2012 Розова долина - Мастер (Бургас)
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2012 13:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 17 Авг 2008 22:08
Мнения: 227
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Не знам как се е държала публиката срещу Мастър, но на мача със Свиленград имаше един човек, който се държа агресивно (дори в рамките на нормалното), като другите хора бяха като на театър, чак като ни изравниха атмосферата се подобри. Аз смятам, че стадионът не е театър и от хората се очаква да са темпераменти, разбира се трябва да има определена граница.

_________________
КАЗАНЛЪК заслужава футболен отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2012 14:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ами, той, човекът, който се държи агресивно, всеки път е един и същи и всеки път е еднакво обилно упоен с пърцуца...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 9 кръг 06.10.2012 Розова долина - Мастер (Бургас)
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2012 16:32 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Да, всичко разбрах – няма проблеми :)
само едно нещо искам да кажете 3а мача с Мастер– как се казва онзи черничкият човек, който се прави на баровец, с моряшката фланелка . Който е заплашвал делегата на почивката с думите „Кажи на твоите хора да се стягат, че ще им еба путката майчина“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2012 17:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 22:24
Мнения: 167
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
според мен в Казанлък предпочитат да дадат някой лев на съдията, отколкото на собствените си играчи...така мисля аз.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 9 кръг 06.10.2012 Розова долина - Мастер (Бургас)
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2012 18:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
izumrud_fc написа:
Да, всичко разбрах – няма проблеми :)
само едно нещо искам да кажете 3а мача с Мастер– как се казва онзи черничкият човек, който се прави на баровец, с моряшката фланелка . Който е заплашвал делегата на почивката с думите „Кажи на твоите хора да се стягат, че ще им еба путката майчина“

А кой пита? Да не би да е момченцето с черната ризка? Предай му, че не е по-голям баровец от него, да не се притеснява. :wink:
Стига сте търсили под вола теле бе, хора! Ето, че като изкривявате действителността, веднага наливате вода и във водениците на тези, които само това чакат - справка колегата от Асеновград.
Съдията си свири напълно нормално, загубата ви бе абсолютно заслужена. Гледам, тръгнал Нено Ненов да се оправдава, че съдията ви бил пречел, че червеният картон бил незаслужен...
Е, къде ви пречеше - когато ви даде фаула за абсолютна симулация, от който стана гола? Да не говорим пък за червения картон на Нотев - е, какво искате да даде, след като Венко се озоваваше сам срещу опразнената врата. Тук пак искам да подчертая, че за мен (макар да не бях много близо) нарушението бе на границата на пеналта и съдията напълно резонно свири пряк свободен, а не дузпа (може би за това е искал обяснения т.нар. от теб баровец с раираната фланелка, за което не го оправдавам). Не оправдавам, обаче, и вашия президент за мутренското му поведение. Загубите трябва да се приемат с достойнство, макар и да са от по-слаб отбор. Ето това ви липсва - уважението към по-малките (или по-точно към по-бедните).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2012 19:36 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Пич, ти явно не си играл футбол...
аз питам, един фен на Несебър обикновен служител в една компания, а не оня с черната или не знам каква ризка...
твойта работа е малко "гузен негонен бяга"
аз те питам: Как се казва човека с моряшката тениска, дето плашеше съдиите и се святкаше на делегата с бялата коса? Това те питам, нищо друго, разбра ли???


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2012 19:39 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
А за Асеновград - аз с тях нямам никакво проблеми, предполагам и те с мене. Даже ги питах, ако дойдем някаква група фенове, дали са навити да отидем заедно на кръчма след мача
Искам да питам, Гълъбово ще ви помпят за 2-3 мача финансово, а после какво ще правите? Не си мисли, че ме е яд - просто питам...и за догодина, ако ние ще се борим, дали ще бъдете податливи пак или само към определени отбори?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2012 23:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 22:24
Мнения: 167
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
аз в случая съм неутрален, но това което написах наистина го мисля...По-лесно е да дадеш 200 лв. на съдиите, отколкото цяла премия на отбора - помислете. Нищо лично...Аз бях в Казанлък с фланелка на Асеновец, минах през феновете им, дори се поздравихме след мача. И в Несебър ще дойда, там може да се видим с който иска ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2012 10:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
izumrud_fc написа:
Пич, ти явно не си играл футбол...

Ъхъ, и от къде разбра?

Само ми е интересно след като не бе на мача в събота какво толкова те интересува кой е баровеца с "моряшката" фланелка? Първо, за твое сведение, не беше с "моряшка" фланелка, а с такава на черно-бяло хоризонтално райе. Второ, за името - няма как да ти го кажа, защото не го знам, само ще ти кажа, че не е от ръководството на отбора, а е просто фен (като теб и мен). Иначе, доколкото знам, е бизнесмен от неособено голям калибър. Това достатъчно ли е?
За "гузен негонен" - всичко, което съм го написал е като отговор на публикуваното във ф24 изказване на вашия треньор.
Иначе, пожелавам ви да продължавате с пренебрежението си - миналата година от това вече се опариха Тунджа (само че, за разлика от вас, хората си признаха, че нищо не са играли срещу нашите "гладни мишки") и загубиха първи точки, тази година вие и Свиленград записахте първи загуби може би пак заради това. За твое сведение играхме и с Хасково и те също загубиха първите си точки срещу нас.
Още отсега сте зачели и победата на Гълъбово, при все, че мачът е след 5 месеца - ще поживеем, пък ще видим. И в Нова Загора рипаха, че сме взели трите точки само за да ви направим шпалирче в следващия мач, ама нещо сметките им излязоха криви.
Пак стана дълъг поста ми, ама много ме е яд, когато някой омаловажава това, което са постигнали момчетата, вместо да си признае, че не е подходил с необходимия респект към противника.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2012 13:02 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Добре де, след като е фен като мене и тебе, какво прави в тунела??? и как така влиза да плаши делегата? Това означава ли, че следващият път на следващия ви мач и аз мога да дойда и плаша съдиите – нали съм фен, какъв е проблема?
Значи вие сте за наказание. Аз ще се обадя на хората от Мастер да пуснат жалбата сега, все още не са изтекли 72 часа от мача и имат право – ще си имате глобичка
За мое сведение, Хасково като са загубили, смяташ да ме шокираш ли? Или предполагаш, че не следя програмата и резултатите? И как да бъде, нали все пак Хасково са конкуренция за влизане на спонсорите ви от гълъбово?? Но се учудвам, че не сте били – нямаше ли пак натиск? Или тогава моряшката фланелка е отсъствал, или пък все още не е бил ангажиран???


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 9 кръг 06.10.2012 Розова долина - Мастер (Бургас)
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2012 15:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
:first:
Направо изби рибата с последния си пост. Отивай направо в БФС-то при Енчев и му докладвай да ни шибне една глобичка щом това ще те успокои.
Ти май започна някаква тема за злобата по-горе. Само че от последните ти думи се видя кой таи по-голяма злоба.
И айде по-полека се изхвърляй какво следиш и какво не. Ако искаш да ти цитирам какво си писал във форума на Асеновец вчера:
------------------------
"Финикс, грешка си - парите срещу Мастер са ги дали Гълъбово, а не Казанлък
Казанлък са гладни мишки и живеят от парите на Гълъбово, това е
за 1000 лева ще ти извадят окото и няма проблеми...но нашият отбор тази година не е претендент за влизане и няма да има стимули срещу нас
Те ги помпят срещу Свиленград, които за мене са най-добрия отбор от това, което съм гледал, срещу Мастер. ПРосто не искам да си представям какво ще бъде с Хасково
същата работа е и във верея"
-------------------------
Това са твои думи, нали? От тях не си личи да си знаел, че вече сме играли срещу Хасково. Та затова и малко по-горе се опитах да те светна, че въпросният мач вече е минал.
За пореден път ти казвам - не търсете сламката в окото на другия, а по-добре вижте гредата в своето!
Омръзна ми да чета високопарните ти изявления за добрите намерения на вашия шеф, за топлите му връзки с общината, за честния футбол, който играете...
Ами, в моите очи се компрометирахте тотално онзи ден, и то по-скоро като поведение, не толкова като игра.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2012 18:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Хубав диалог се е получил тука. Не успях да разбера пича izumrud_fc дали е фен на Несебър или на Мастер? Аз се съмнявам вторите да имат фенове, но ...
Много ми е интересно когато хора и отбори с високо самочувствие, които на терена в даден мач не са сътворили абсолютно нищо, имат претенции и постоянно търсят вината за комичното си представяне някъде другаде.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2012 18:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 22:24
Мнения: 167
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
всеки си има своята истина...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2012 11:30 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Да бе на Енчев, дето върши всичките лайна той...никога няма да забравя той и Каратанчев какво говориха на една конференция на съдиите когато новосъздаденият Ботев Пловдив беше във В група: „Момчета, някои отбори имат сериозни амбиции за влизане – напирмер Ботев Пловдив, бъдете внимателни“ хахаха, какво да бъдат внимателни бе????
мисля, че му остават още 1-2 години до пенсия. Но правилното място на натиск не е при него

cska_kazanlak , не съм много близък с Бошнаков, но повярвай ми – няма да се притесни, че точно в твоите очи се е компрометирал...не се превъзбуждай, не ти ли е ясен края на приказката??


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 9 кръг 06.10.2012 Розова долина - Мастер (Бургас)
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2012 14:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
izumrud_fc написа:
cska_kazanlak , не съм много близък с Бошнаков, но повярвай ми – няма да се притесни, че точно в твоите очи се е компрометирал...не се превъзбуждай, не ти ли е ясен края на приказката??

Да бе, всички те разбраха, че хич не си много близък с Бошнаков. Съвсем случайно се хвърли да го защитаваш като Матросов.
А за това, че няма да се притесни, нали се сещаш, че на мен ми е все тая. Важното е, че в твоите очи не се е компрометирал! Нас, "гладните мишки", едва ли ни брои за живи, все пак важните сте ти и останалите три фена на Мастер. Айде със здраве и успех в мегапроектите!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 9 кръг 06.10.2012 Розова долина - Мастер (Бургас)
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2012 21:08 
Offline

Регистриран на: 11 Окт 2012 20:46
Мнения: 2
Отбор: Розова долина (Казанлък)
На повечето мачове е така навънка, играе се трудно, срещу съдии, публика,президенти и т.н. За какви премии от Гълъбово чета, за какви подкупвания на съдии и прочие. За разлика от изкуствения отбор Мастер Бургас,който е във ,,В " група от миналата година нашия отбор е Розова долина 1948 г. За съжеление и този сезон не съм гледал и 1 мач на розите, но се радвам,че сме на тази позиция в класирането, че Дидо Христов разчита на млади играчи и ги налага, че взехме скалпа на водачите в класирането, което не го вярвах, но е факт. Надявам се да продължаваме в същия дух и занапред. Искам да попитам онзи фен на Несебър, как се играе в неговия град, при домакинства на Мастер и други измислени отборчета в групата? Ние сме играли като отбор от ,,А'' окръжна,ще ви видим какво ще направите в Казанлък. :002:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 25 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения ЦСКА - Черноморец Бургас (София)
Форум: Сезон 2006/2007
speedbreaker 40826 17 Ное 2006 22:20
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Ботев (юноши ст.възраст) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 151702 12 Сеп 2007 15:55
от vankata
Преглежда непрочетените мнения Ботев (младша и деца) - сезон 06/07
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 165812 21 Окт 2011 21:22
от sashitop
Преглежда непрочетените мнения Loko G.O. sezon 06
Форум: Локомотив (Горна Оряховица)
DUNAV-RUSSE 67441 01 Фев 2007 02:39
от berkov
Преглежда непрочетените мнения Баскетбол-Балкан (Ботевград) 06/07
Форум: Балкан (Ботевград)
FB'04 137558 09 Юни 2007 18:16
от CarlosNavaro

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози