bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 20 Апр 2024 15:27


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Съдийството в България
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 13:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Значи защо българския футбол няма да се оправи скоро и защо хората не ходят на мачове, някой задавал ли си е този въпрос, аз ще ви кажа една от големите причини това е смешното съдийство в България, а другата е грозната игра на повечето отбори. Призовавам всички съдии които свирят мачове на РОЗИТЕ, не се подигравайте повече с труда които влагат футболистити, знам че повечето сте продажници умрели, нагледал съм се и в Казанлък и във Варна и в Стара загора и в София преди като ходих на мачове. Засега ви умолявам, но знайте че вече не прощавам и ако има такъв като вчерашния циркаджия, по точно циркаджиите бяха 4-ма, като изключим местните фенове става лошо, а камоли да дойде някой да ни отреже в Казанлък. Аз искам както свири за едните така и за другите, неискам да подкрепя Розите, но да не подкрепя и другите искам както нашите играят вече ферплей така и съдиите да се отнасят с тях. Треньора ни ги научи да не се разправят със съдиите, да не налитат на бой и така, евала на Радко Калвайджиев, вчера след срещата поздрави реферите, макар че ни одряза, това е треньор, а за повечето които незнаят това е бивш футболист на Цска и Берое, човека има голям опит, поздравления от мен към него, беше също така помощник преди да дойде в РОЗИТЕ на тренъорите на Берое когато бяха в А група, Евала и на момчетата за вчерашната игра, не заслужавахте да паднете, но такъв е живота, ще имате много по голяма подкрепа от феновете за мача с Хеброс от страна на агитката

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2008 11:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Само едно допълнение - Радко Калайджиев е и европейски шампион за юноши с отбора на България.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Съдийството в България
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2008 15:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2008 16:41
Мнения: 38
Отбор: Левски (София)
"браво" :redcard: на съдята , педал долен!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2008 17:00 
За съдийството из българия много можем да си говорим, и се интересни неща. В долните групи всичките съдийчета се учат да свирят, докато ние искаме да постигнем нещо. И не само те са виновниците за "БГ" футбола, а и хората който им казват как да свирят. От недоволни президенти който уреждат мачовете си и от бфс българския футбол ще е на това положение.И с тези оредени мачове никога няма да постигнем нещо в европа. И това си пролича в изминалите 4 ,5 години даже и повече. Според мен съдийте в българия най-добре знаят за какво става въпрос. Пример давам с избухналият скандал наскоро.Дано нещо се промени искрено се надявам в това.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2008 16:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2008 16:41
Мнения: 38
Отбор: Левски (София)
докога ще има съдийски аванти?????


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 5 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 118356 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения България - Албания
Форум: Национален отбор
speedbreaker 50033 05 Апр 2007 15:12
от ЧЕРВЕНИ ШАМПИОНИ
Преглежда непрочетените мнения Купата на България-жени
Форум: Хандбал
ETARRAS 28241 07 Мар 2010 11:07
от ncuxo™
Преглежда непрочетените мнения Купа на България
Форум: Берое (Стара Загора)
Lorenco 34144 14 Апр 2007 16:01
от Malak`HoolS
Преглежда непрочетените мнения Словакия - България
Форум: Национален отбор
Anonymous 26758 16 Ное 2006 22:47
от HEBAR_HOOLS

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози