bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 03:25


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 20 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Идея за фен клуб на розите
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 15:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Аз съм ЗА да си направим един фен клуб в нашия град на местния любим отбор. Идеално място според мен е заведение Стадиона за срещи на феновете, можем да се събираме преди мачовете там за по биричка да обсъждаме, да правим разбори и да се забавляваме. Мисля си че така и агитката ще се увеличи, аз лично ще се присъеденя към нея и си мисля че ако сформираме нещо като фен клуб, агитката от сериозни момчета,момичета, мъже и жени ще стане най- малко 50 човека, а не сега както е около15-20. Можем да се организираме и за гостувания да си ораганизираме автобус(и) и така. Който подкрепя идеята нека да пише.

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 15:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Изцяло съм за идеята. И аз, между другото, мислех да ви предложа за място на срещите ресторант "Стадиона". Цецо Радевски го познавам и ако искате мога да говоря с него по въпроса.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идея за фен клуб на розите
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 15:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
И аз го познавам но бегло, ходихме там на обяд, който той ни предоставяше понеже почти всяка година ставахме 1 в града по футбол от Транспортното училище и като играехми републиканското ходихме там на обяд. Аз мисля че там за всеки ще е удобно затова предложих там, не за друго пък и е близо до стадиона преди срещите можем да се събираме там

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идея за фен клуб на розите
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 15:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
А много скоро всички които са заинтересувани от идеята можем да се съберем там, ако искате в петъка надвечер можем да се видим там тука които сме от форума, а по нататък можем да разгласим из града, аз ще кажа на Атанас Георгиев да го съобщи по спортните новини. А в петъка който има желание нека да дойде ще се разберем допълнително за час, аз със сигурност ще пътувам в неделя за Съединение с личния автомобил, ако се съберем повече хора мога да говоря с други приятели които също идват на стадиона и които имат коли. Трябва да подкрепим момчетата и да покажем на всички че можем да играем и навънка не само като домакини. За междинния кръг и за мача с Поморие също съм навит, ако се съберем повече хора за гостуването на Поморие можем да наемем автобус. Аз лично познавам около 10 човека които идват на мачове които предполагам ще се навият да дойдат, ако хората от сегашната агитка се бавият мисля че можем да напълним един автобус, но пак трябва да го разгласим из града. Пък и точно този мач си мисля че си заслужава да се наблюдава и на наште няма да им е лесно в Поморие. Според мен това са 2- та гранда този сезон в групата които ще спорят за 1 и 2 място

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идея за фен клуб на розите
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 16:30 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
yakalpakov написа:
Аз съм ЗА да си направим един фен клуб в нашия град на местния любим отбор. Идеално място според мен е заведение Стадиона за срещи на феновете, можем да се събираме преди мачовете там за по биричка да обсъждаме, да правим разбори и да се забавляваме. Мисля си че така и агитката ще се увеличи, аз лично ще се присъеденя към нея и си мисля че ако сформираме нещо като фен клуб, агитката от сериозни момчета,момичета, мъже и жени ще стане най- малко 50 човека, а не сега както е около15-20. Можем да се организираме и за гостувания да си ораганизираме автобус(и) и така. Който подкрепя идеята нека да пише.



За!!!! За часа в Петък ще се разберем :wink: :icon_cska:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идея за фен клуб на розите
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 16:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Май 2008 08:53
Мнения: 78
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
къде слагаш и розовота долина сред асовете в групата , много си пристрастен , но скоро щее ви минат мераците з б група , не е нормално да искате това , защото сте много слаби

yakalpakov написа:
А много скоро всички които са заинтересувани от идеята можем да се съберем там, ако искате в петъка надвечер можем да се видим там тука които сме от форума, а по нататък можем да разгласим из града, аз ще кажа на Атанас Георгиев да го съобщи по спортните новини. А в петъка който има желание нека да дойде ще се разберем допълнително за час, аз със сигурност ще пътувам в неделя за Съединение с личния автомобил, ако се съберем повече хора мога да говоря с други приятели които също идват на стадиона и които имат коли. Трябва да подкрепим момчетата и да покажем на всички че можем да играем и навънка не само като домакини. За междинния кръг и за мача с Поморие също съм навит, ако се съберем повече хора за гостуването на Поморие можем да наемем автобус. Аз лично познавам около 10 човека които идват на мачове които предполагам ще се навият да дойдат, ако хората от сегашната агитка се бавият мисля че можем да напълним един автобус, но пак трябва да го разгласим из града. Пък и точно този мач си мисля че си заслужава да се наблюдава и на наште няма да им е лесно в Поморие. Според мен това са 2- та гранда този сезон в групата които ще спорят за 1 и 2 място


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идея за фен клуб на розите
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 16:37 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Buratino вие сенадявайте да отнесете най- малко 3 парцала в Казанлък при визитата. Писал съм ако не тази, то другата година ще има добре дошли във Б група, а вие гледайте и тази година да не изпаднете че миналата едвам се спасихте, недей бра грижа дали нашия отбор дали е слаб

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 16:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Буратино, къш от фен-клуба на розите, иначе ще ти дадем членска карта! :030:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идея за фен клуб на розите
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2008 09:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Нещо решаваме ли за петък и за колко за часа ако да?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идея за фен клуб на розите
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2008 09:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
cska_kazanlak написа:
Нещо решаваме ли за петък и за колко за часа ако да?


Който има желание в петък от 19.00 часа да заповяда на заведението ,,Стадиона" до ст. Севтополис да пийнем по биричка и ще се разберем хем за неделя.
беше написано в другата тема :wink: :icon_cska:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2008 10:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Хубаво, става. Ако мога и аз ще дойда и дори ще доведа малкия да го направя най-малкия член на фен-клуба (няма още 4 години). А за неделя - мен не ме пишете, щото имам служебни ангажименти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идея за фен клуб на розите
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2008 10:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Ами за неделя който има желание нека да дойде, ти ако нямаш възможност cska kazanlak няма дерт ще ти разкажем мача подробно тука във форума и обещаваме да викаме и вместо теб. Снощи се разбрах с момчетата от моята улица, само от тука сме около 5,6 човека. Аз мисля да взема и сестра ми, много често я водя на мачовете на розите, дори вече си запява песничките на агитката, най- любимата и е: Само един град, само един клуб, само Казанлък, само РОЗИТЕ, ще я взема и утре на срещата. Не очаквам кой знае колко човека да дойдат, но за другата седмица ще се разберем преди мача с Хеброс, ако трябва ще кажем на Наско Георгиев да направи съобщение по тв, а не само да си оправя уредбата на стадиона, както последния мач, ще разгласим с обяви по града и по интернет и тогава вече можем да очакваме над 50 човека, тогава можем да говорим и с г-н Радевски да запазва цялото заведение занапред :002:

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идея за фен клуб на розите
МнениеПубликувано на: 29 Авг 2008 13:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Довечера до колко мислите да стоите на "Стадиона", че аз може да се забавя малко? В 19.00 сигурно няма да мога да дойда.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идея за фен клуб на розите
МнениеПубликувано на: 29 Авг 2008 15:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Ами незнаем точен час, когато станем, ами най - малко до 21 4аса сме там предполагам, за автобуса вече съм абсолъутно сигурен, днес говорех с на Чепелски сина, а вчера на работата с на Тонев баща му

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идея за фен клуб на розите
МнениеПубликувано на: 29 Авг 2008 15:52 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Е, дотогава със сигурност ще дойда. Аз си помислих да не чакате само до 19.30 и да отпрашите. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идея за фен клуб на розите
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 18:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Съобщение до всички фенове на РОЗИТЕ:
Аз в петъка се прибирам от морето, разбрал съм се с мои приятели също фенове на розите от моята улица да се съберем в заведението Стадиона, който има желание може да заповяда в 20.00 часа някъде, хем тези които сме ходили в Съединение ще разказваме как е минал мача, аз ако мога ще се снабдя с диск от там, един приятел, който е футболист в розите снима с камера мача, като се върна от морето ще гледам да се снабдя с мача и аз имам желание пак да го гледам, то направо трябва да го пратим в БФС да накажат този смешник дето се подигра с розите диска. Момчета до петъка няма да мога да ползвам нет, затова всичко хубаво на всички пожелавам през седмицата и ще се радвам ако се съберем както миналия петък да ги раздуем, ХАЙДЕ РОЗИ, не се отчайвайте от мача със Съединение, няма смисъл, розите направиха каквото можаха, но съдията ни закопа здраво, затова за другия мач само победа над харманлииските говеда

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идея за фен клуб на розите
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2008 11:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
И аз тези дни имам проблеми с нета. Както ви казах се местя в нов офис и чакам да ми прекарат телефон и съответно нет тия дни, тъй че нямам много възможност да пиша. За петък - ще опитам да дойда, но не е на 100 % сигурно, щото се налага тая седмица всяка вечер да съм извън града. Все пак, надявам се да мога да дойда.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2008 11:46 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Пуснаха ми интернета вече. Голям кеф! За довечера уговорката остава, нали?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идея за фен клуб на розите
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2008 22:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Sory пичове но не можах да дойда, чак сега се прибирам от морето, наложи ми се да хвана рейса в 18.00 часа а не както бях предвидил в 16.00 часа

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Идея за фен клуб на розите
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2008 06:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Видяхме. То и друг никой не дойде, тъй че си бих шута, купих си едно Холстенче от супера до нас и си го изпих, докато гледах мача Англия - Португалия (до 21 г.).


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 20 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191200 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141554 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149806 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 116731 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169681 19 Окт 2009 22:34
от stemil

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози