bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 08:10


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 70 мнения ]  Предишна  1, 2, 3

Как ще завърши мача ?
Анкетата свършва на 31 Авг 2008 23:51
С победа за Гигант 25%  25%  [ 4 ]
С победа за Розова Долина 63%  63%  [ 10 ]
равен 13%  13%  [ 2 ]
Общо гласове : 16
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2008 08:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Успех на нашите днес и да пишете след туй какво е станало на мача! Да не забравите да направите и снимки!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2008 20:18 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
ПАДАМЕ 2-1 :x :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2008 21:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Май 2008 08:53
Мнения: 78
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
DRUGI REZZILTRATIT IMA LI -AZ TOVA GO ZNAEH , 4E 6TE PADNETE O6TE MINALATA SEDMICA , NO SUM IZNENADAN , ZA6TO SAMO S 2-1




sa6eto_kz написа:
ПАДАМЕ 2-1 :x :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2008 23:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Пинокио ти да не си баба Ванга, тя да не се е преродила, знаеш ама нищо не знаеш, не е 2:1 за Гигант а за съдииската тройка, при първи гол имаше нарушение в полза на нашите в средата на центъра и не го свири и вкараха гол, а втория от дузпа, която беше толкова измислена че нямам думи, Радо си изчисти топката а онзи падна като осакатен,дори и публиката на гигант си признаха че няма дузпа,затова че като не си бил на мача недей да ни дразниш само тука,ще ви вида и вие колко ще дойдете в Казанлък. Бре тези фенове от СЕЛО съединение били мн отворени, каня ги специално в казанлък, даже можем да ги посрещнем на табелата на Казанлък .Аз очаквах съдията да им помогне, но баш пък толкова,а и него си го поканих, подвикнах му да заповяда и той в канзас, очакваме го с отворени обятия, пожелавам му едно да го пратят да свири мач тука, а и буратино когато вие отидете около 60 човека на гостуване и то без автобус всичките с коли обади ми се по мобифона и то не на 20-30 км, а на 130

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 07:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Кой беше съдията, да го еба?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 09:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Май 2008 08:53
Мнения: 78
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
ИЗНЕНАДАТА НА КРЪГА СА СЛУЧИ ......АСЕНОВЕЦ ПОБЕДИ СТАМБОЛОВО С 3-1
И ПРОДЪЛЖАВА ДА СЪХРАНЯВА НАДЕЖДИ , ЧЕ ЩЕ ЗАПАЗИ МЯСТОТО СИ В ГРУПАТА

yakalpakov написа:
Пинокио ти да не си баба Ванга, тя да не се е преродила, знаеш ама нищо не знаеш, не е 2:1 за Гигант а за съдииската тройка, при първи гол имаше нарушение в полза на нашите в средата на центъра и не го свири и вкараха гол, а втория от дузпа, която беше толкова измислена че нямам думи, Радо си изчисти топката а онзи падна като осакатен,дори и публиката на гигант си признаха че няма дузпа,затова че като не си бил на мача недей да ни дразниш само тука,ще ви вида и вие колко ще дойдете в Казанлък. Бре тези фенове от СЕЛО съединение били мн отворени, каня ги специално в казанлък, даже можем да ги посрещнем на табелата на Казанлък .Аз очаквах съдията да им помогне, но баш пък толкова,а и него си го поканих, подвикнах му да заповяда и той в канзас, очакваме го с отворени обятия, пожелавам му едно да го пратят да свири мач тука, а и буратино когато вие отидете около 60 човека на гостуване и то без автобус всичките с коли обади ми се по мобифона и то не на 20-30 км, а на 130


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 12:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Незнам за теб цска казанлък, но аз ще го ебна този, 4е и го запомних, че и го поканих като даде смешната дузпа, тогава полудях направо, щом хората казваха че няма никаква дузпа от Съединение смятайте, той се отличава има бял кичур абе запомних го аз, пожелавам му още следващия мач да дойде в Казанлък ще му излезнат през носа тези пари които взе от Гигант тази куца мишка, как може така да се подиграе с момчетата и нас, малеееееее, още съм бесен, а момчетата с токова желание играха за победа много съм доволен от всички тях затова и ги поздравих които познавам от тях след мача и им обещах че обстановката ще е различна за мача с Хеброс, трябва да се сберем доста хора тогава, да им покажем че никой не може да се ебава с Казанлък и по точно с РОЗИТЕ

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 12:58 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Май 2008 08:53
Мнения: 78
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
ТАКЪВ Е ЖИВОТА ДРУГАРИ ЩЕ ИМА И ПОБЕДИ И РАВНИ И ЗАГУБИ , СЕГА ВИ Е ЯД И СТЕ НЕЩАСТНИ , ДРУГАТА СЕДМИЦА ЩЕ СЕ РАДВАТЕ , И НЕ ЗАЕТЕ ЛИ , ЧЕ МЕСТОТО ЗА ВЛИЗАНЕ В Б ГРУПА Е САМО ЕДНО , ИЗПАДАЩИЯТ И ТОЙ Е ЕДИН - НЕ СЕ ТОРМОЗЕТЕ ТОЛКОВА ....НЯМА ДА СТЕ В Б ГРУПА ВИЕ .....УСПОКОЙТЕ СЕ ОТ СЕГА :a006:
АКО БЯХТЕ ЗА Б ГРУПА ЩЯХТЕ ДА БИЕТЕ СЪЕДЗИНЕНИЕ И БЕЗ СЪДИЯТА

yakalpakov написа:
Незнам за теб цска казанлък, но аз ще го ебна този, 4е и го запомних, че и го поканих като даде смешната дузпа, тогава полудях направо, щом хората казваха че няма никаква дузпа от Съединение смятайте, той се отличава има бял кичур абе запомних го аз, пожелавам му още следващия мач да дойде в Казанлък ще му излезнат през носа тези пари които взе от Гигант тази куца мишка, как може така да се подиграе с момчетата и нас, малеееееее, още съм бесен, а момчетата с токова желание играха за победа много съм доволен от всички тях затова и ги поздравих които познавам от тях след мача и им обещах че обстановката ще е различна за мача с Хеброс, трябва да се сберем доста хора тогава, да им покажем че никой не може да се ебава с Казанлък и по точно с РОЗИТЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 13:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Ти недей много да знаеш за за къде сме ние и за къде не сме, тука са само местни футболисти и играят нахъсано и само за победа, някои от тях работят ако не знаеш да ти кажа, ако още някой съдия се подиграе с футболистити ни, ще избухнем и няма да има кой да ни удържи, вчера още малко ни трябваше, има едно всичко се връща, този педал има 2 опции или казанлък или варна и на двете места го чакам с отворени обятия и ейтози делегат умрял, невижда ли че селяците мятат камъни къде гледа на баба си хиликоптерните гащи, вие нали гостувате, няма ли да дойдете с агитка тука, аз не ви се заканвам, ако бъдете послушни няма да имате проблеми, но ако ви знаят мн устите няма да можете да излезнете от КАНЗАС вярвай ми, защото феновете от мач на мач стават все повече и повече, от другия мач гледай снимки и цъфти, а от този вчера пича който носеше фотоапарат обеща за днеска да ги вкара

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 13:48 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Май 2008 08:53
Мнения: 78
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
кензис , много знаеш , много се заканваш ти си откачил , какво ще ми направиш? много си агресивен , внимавай , че в затвора се влиза за простотии общо взето , внимавайте с камъните , ако искаш да си съсипеш живота заради един мач на вашиа кензис отбор прави каквото искаш , но иначе кротувай , а иначе мога да те шамаросам без проблем , стига да го пожелааеш , аз лично не го искам



yakalpakov написа:
Ти недей много да знаеш за за къде сме ние и за къде не сме, тука са само местни футболисти и играят нахъсано и само за победа, някои от тях работят ако не знаеш да ти кажа, ако още някой съдия се подиграе с футболистити ни, ще избухнем и няма да има кой да ни удържи, вчера още малко ни трябваше, има едно всичко се връща, този педал има 2 опции или казанлък или варна и на двете места го чакам с отворени обятия и ейтози делегат умрял, невижда ли че селяците мятат камъни къде гледа на баба си хиликоптерните гащи, вие нали гостувате, няма ли да дойдете с агитка тука, аз не ви се заканвам, ако бъдете послушни няма да имате проблеми, но ако ви знаят мн устите няма да можете да излезнете от КАНЗАС вярвай ми, защото феновете от мач на мач стават все повече и повече, от другия мач гледай снимки и цъфти, а от този вчера пича който носеше фотоапарат обеща за днеска да ги вкара


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 14:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
аз не казвам че съм бияч, не съм като теб битка, в боя кантар няма, това го знам от собствен опит, дали ще ме съморасаш незнам, как го определи това като не си ме и виждал незнам и това въобще дори не ме вълнува, аз съм абсолютно културен фен, значи вчера си стоях седнал в началото, като излезнаха двата отбора си запалих факли4ка и така, не съм агресивен, но селяците ме ядосаха, ако искаш ме разбери ако искаш не, можеш да ме намериш в скайпа ми, аз не се крия като повечето от вас, ако не се разберем в скайпа ми можеш да ме саморасаш и ти като съдията имаш 2 опции казанлък и варна

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 14:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Дори вчера след мача си приказвах с момчета от съединения, един пич, който е контузен футболист на гигант, имаше какво да си кажем защото и аз 10 год. съм тренирал футбол и 4 год. фитнес затова че съм спортен човек, който е превързан към спорта, затова ти казвам намери ме на скайпа можем да полафим, ако сметна че си стабилен, ако ли не това си е твой проблем, можеш да ме саморасъш тогава няма проблеми, ще ти кажа къде да ме намериш, работя за лятото на известно място в Казанлък. Дори тоз пич от гигант си каза че съдията ги подкрепи яко, за затвори такива работи и дума на не става съвсем другагси мисля да ми се развия живота като си завърша образованието във варна, ставам агресивен знаеш ли кога, на мачове като вчерашния, вчера полудях заради съдията, и ти да си и ти ще полудееш ако си привърженик на своя отбор и милееш за него, как се подигра с момчетата и нас които бихме 130 км да отидем

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 15:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Май 2008 08:53
Мнения: 78
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
момче младо без зъби - ти като ли , че падаш от небето и не живееш в страната на чудесата , в БГ всичко може да се купи с пари , разбирането за добро и лошо са много изкривени вече и , като цяло обществото е затъпяло до огнено червено , и на неговия гръб различни групировки правят кинти , футбола до сега се използваше от различни бизнес групоривки за да се краде и печели по нечестен начин , в нашата държава всичко е подкуп , всеки прави каквото си иска и хората мрат , като хлебарки поради различни причини - нерви , пиене от мъка ,тесни и лоши пътища , дупки - това е така тъй като нашите пари влизат в частни сметки и каси и т.н.тн краденето е голям отрасъл в БГ и от ден на ден крадците стават все по агресивни , тъй като са разконспириррани и няма какво друго да направят освен да нападат , но така ще е е и във футбола е така , и натози фон остава поведението на агресивните фенове , това са много чисти души и единствено те могат да направят нещо , но без да се бият помежду си , защото така на фона са много жалки и смешни , а като погнат власта ....във футбола е същата история , но прокажените поритици , са виновни за корупцията , която е основен бизнес в бг много жалко



yakalpakov написа:
Дори вчера след мача си приказвах с момчета от съединения, един пич, който е контузен футболист на гигант, имаше какво да си кажем защото и аз 10 год. съм тренирал футбол и 4 год. фитнес затова че съм спортен човек, който е превързан към спорта, затова ти казвам намери ме на скайпа можем да полафим, ако сметна че си стабилен, ако ли не това си е твой проблем, можеш да ме саморасъш тогава няма проблеми, ще ти кажа къде да ме намериш, работя за лятото на известно място в Казанлък. Дори тоз пич от гигант си каза че съдията ги подкрепи яко, за затвори такива работи и дума на не става съвсем другагси мисля да ми се развия живота като си завърша образованието във варна, ставам агресивен знаеш ли кога, на мачове като вчерашния, вчера полудях заради съдията, и ти да си и ти ще полудееш ако си привърженик на своя отбор и милееш за него, как се подигра с момчетата и нас които бихме 130 км да отидем


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 15:24 
Този филм сме го гледали много пъти. Каква ти Б група. По-скоро ще вкарат Гигант!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 17:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Какви млади момчета без зъби какви пет лева, ти в час ли си или в междучасие момко, какви са моите разбирания това си е мой проблем, когато влезна аз във вашия форум обиждай обаче да влизаш ти в нашия и да ме обиждаш просто е смешно, ти въобще за какво влизаш да се дразниш с нас ли или за какво, да пишеш че розите са слаби, аз съм писал на много места че розите може тази година да не влезат в Б, но догодина със сигурност, просто публиката заслужава да има качествен отбор, ама вие като сте пълни кълвачи, аз какво да направя, които сте от другитте отбори и влизате в нашия форум искам малко по прилично, ето напр. като този пич от Средец, културно момчето и така нека да влиза, ама вие нямате никаква работа тука да ни дразните само, ама то наистина във вашите форуми никой не влиза и вие няма с кого да си пишете, но тука не можем да ви помогнем затова си гледайте отборите и не се заяждайте тука, и аз мога да напиша след малко някакво име, да си направя регистрация и да пиша скрито като вас и да се крия, значи утре заминавам отново на морето надявам се като се върна повече такива фенове които въобще не знаят на какво ниво са розите, как играят и всичките им изводи тука са породени от играта на отбора миналата година да не влизат, много е просто, така няма да има дразги и така. Ние тука от розите се познаваме и си пишем наши работи, а вие си пишете във вашите форуми, а когато дойде да играем с вашия отбор заповядайте тогава да си кажете мнението.

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 17:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Окт 2007 11:59
Мнения: 131
Местоположение: България
Отбор: Металик (Сопот)
Ние ще им го върнем другия кръг на тези :) иначе тия дет се заяждат :104:

_________________
Милан


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 17:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Пускам снимки от мача.Коментар сега няма да правя,защото нямам време,а нещо нямам и желание.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: III кръг ИТД Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 18:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
ооооооооооооо, ето го моя приятел на последната снимка, красавец, гоше и там ти казах трябваше да снимаш гостуващата публика, за да видят тука абонатите че не си въобразявам колко човека сме, металик нанежете им на тези селяци най-малко 5, те са домакински отбор, ах защо не изпаднаха миналия сезон, защо много отбори им се продадоха 2-я сезон на тези селяни и се отърваха тогава, всички знаеме на колко точки бяха между двата сезона

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2008 22:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Най-големият сеир беше,че точно зад централната трибуна имаше някакво полусъборено гробище (най-вероятно турско) и на почивката част от зрителите се изпикаха в него.Яд ме е ,че не го снимах.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2008 11:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Как ли са му дали лиценз на тоя стадион? Че той нашият, в сравнение с тоя, е като Алианц Арена. Публиката на Съединение пък като гледам май се е била стекла от местния пенсионерски клуб. Евала за снимките иначе...
yakalpakov, той Пинокио не съм сигурен дали ходи на домакинствата на Асеновец, пък ти го каниш в Казанлък на гостуване - направо го отпиши. :041:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 70 мнения ]  Предишна  1, 2, 3



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Убиха полицай, 22 кръг е отложен
Форум: Италиански футбол
r.h. 44033 06 Фев 2007 08:37
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 20 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 31323 06 Фев 2007 00:45
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 21 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 39524 11 Фев 2007 23:19
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 20 кръг (мъже)
Форум: Български баскетбол
r.h. 27001 13 Фев 2007 22:51
от lms_X
Преглежда непрочетените мнения 22 кръг
Форум: Испански футбол
r.h. 22326 12 Фев 2007 16:02
от dido_x

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози