bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 19 Апр 2024 08:20


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 78 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Как ще завърши мача според вас ?
Анкетата свършва на 25 Авг 2008 10:45
с победа за розите 80%  80%  [ 12 ]
с победа за Металик 13%  13%  [ 2 ]
на равно 7%  7%  [ 1 ]
Общо гласове : 15
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: II кръг Розова Долина (Казанлък) - Металик (Сопот)
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2008 19:28 
Победа за розите! ... и САМО СТРАНДЖА МЕТАЛУРГ!!! :0066: :002:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2008 17:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Айде, време му е вече да се подготвяме да тръгваме. Успех на розите и дано да видим добър футбол и много голове!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: II кръг Розова Долина (Казанлък) - Металик (Сопот)
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2008 20:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Добра игра на розите и заслужета победа с 2:1.......Агитката бяхме най-добрите :first: :first: :first: ... Само розите !!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: II кръг Розова Долина (Казанлък) - Металик (Сопот)
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2008 20:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 04 Окт 2007 11:59
Мнения: 131
Местоположение: България
Отбор: Металик (Сопот)
кажи как се разви мача :8)

_________________
Милан


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: II кръг Розова Долина (Казанлък) - Металик (Сопот)
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2008 20:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Малко по-късно ще напиша,,, че имам малко работа :wink: :wink: :icon_cska:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2008 20:50 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2008 16:41
Мнения: 38
Отбор: Левски (София)
карлово - брестник 1-0
левски сз - гълъбово 3-0
ямбол - хасково 5-1
созопол - асеновец 2-3
стамболово - поморие 2-3
черноморец несебър - рудозем 1-0
арда - космос 5-1
средец - гигант 1-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: II кръг Розова Долина (Казанлък) - Металик (Сопот)
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2008 21:03 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Изображение
Изображение

Това е единствената снимка, която имам не можах и да викам и да снимам :lol: :lol: :lol: :lol: Около 20 мин преди мача е това ..Ако някой има снимки от хореографията да качи .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: II кръг Розова долина (Казанлък) - Металик (Сопот)
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2008 21:14 
Аз пристигнах вече при 2:0 в 34-5 мин- после розите спряха да напаадт и в 70 мин допуснаха глупав гол след прострелно подаване пред наказателното. В края изчистихме от голлинията.

Някой снима ли факлите? И също така онази кака със зелените шорти и големите очи:)))))) Специален поздрав за нея- сезонът на дините:))))))


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2008 22:13 
и аз бях на мача и чесно казано играта на нашите момчета не ми хареса особено...почнаха добре до 35 минута,обаче след това тази игра която розите показаха толкова слаби не бях ги виждал досега,но най важна е победата...аз съм на принципа по добре грозна победа отколкото красива загуба..победата си е победа...до края на мача бях целия в напрежение...но успяхме да задаржим резултата...само рози олееее...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2008 22:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Наистина се получи много тъпо да треперим до края,след като нашите напълно надиграха съперника.Металик имаха 2-3 свестни атаки за целия мач,а накрая можеха да вземат незаслужена точка.Агитката днес беше на отлично ниво :)

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2008 22:30 
Агитката беше наистина на отлично ниво,но ще е много по добре ако останалите хора вместо да чоплят семе и да недоволстват да вземат да подкрепят отбора.ще съм много радостен тази агитка да се увеличава със всеки ма4. :) :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 09:20 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Победата дойде трудно, както и очаквах, но не мислех, че за това виновни ще сме ние. Колкото и нереалистично да звучи, според мен след 2:0 розите подцениха съперника. Дано това да ни е като обица на ухото за следващите мачове, че с подобна "тактика" като нищо ще се опарим следващия път.
Сопот и Карлово, като гледам, са горе-долу на едно ниво, Металик дори имаше по-малко положения за гол от карловци - сигурно това се дължи и на по-затворената им игра.
Само едно не можах да разбера - как може от БФС да спуснат за съдия Максим Лазаров. Същият прекрати мача в Карлово пролетта и явно не ни долюбва много. Не става въпрос за двата отменени гола (в интерес на истината може би по-скоро дори беше прав в тези си решения), ама ентусиазма му, с който свири фала в последната минута в полза на гостите, мога да го сравня само с този на Св. Тодоров, когато свири дузпата на Левски в контролата срещу Вердер преди месец (и двете решения, между другото, бяха еднакво смехотворни). За първи път виждам Радко толкова бесен от съдийството.
Играч на мача според мен трябва да е Радо. Вие как мислите?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 09:56 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
cska_kazanlak написа:
Победата дойде трудно, както и очаквах, но не мислех, че за това виновни ще сме ние. Колкото и нереалистично да звучи, според мен след 2:0 розите подцениха съперника. Дано това да ни е като обица на ухото за следващите мачове, че с подобна "тактика" като нищо ще се опарим следващия път.
Сопот и Карлово, като гледам, са горе-долу на едно ниво, Металик дори имаше по-малко положения за гол от карловци - сигурно това се дължи и на по-затворената им игра.
Само едно не можах да разбера - как може от БФС да спуснат за съдия Максим Лазаров. Същият прекрати мача в Карлово пролетта и явно не ни долюбва много. Не става въпрос за двата отменени гола (в интерес на истината може би по-скоро дори беше прав в тези си решения), ама ентусиазма му, с който свири фала в последната минута в полза на гостите, мога да го сравня само с този на Св. Тодоров, когато свири дузпата на Левски в контролата срещу Вердер преди месец (и двете решения, между другото, бяха еднакво смехотворни). За първи път виждам Радко толкова бесен от съдийството.
Играч на мача според мен трябва да е Радо. Вие как мислите?



И за мен е той,,, иначе точно този съдия.... В края по всякакъв начин си опитваше да подари точката на Mеталик,, добре че те не успяха
Иначе жарко, че повечето хора си уплашиха от дъжда... :party048: :party048: :icon_cska:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 09:59 
Наистина Радо се справи много добре този ма4,но също така и играта на Аксито и на Марто ми хареса.Но Радо наистина беше най-добър:)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 09:59 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Първо честита победа :) Наистина ли е имало 1200 зрителя? Поне така пише в 7 дни

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 10:09 
Ами имаше много хора.Не знам точно колко са били но там някаде.лошото беше че такмо когато започна мача заваля силен дъжд и част от хората се оплашиха от дъжда и си тръгнаха... но повечето останаха да подкрепят отбора :):):).не очаквах такъв слаб мач да изиграят наште но след втория гол наистина подцениха съперника и оттам играта на нашите момчета не можа да е такава каквато всички искахме,но в крайна сметка хубавото е 4е победихме.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 10:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
dorostol2003 написа:
Първо честита победа :) Наистина ли е имало 1200 зрителя? Поне така пише в 7 дни



Според мен си ги имаше... просто към 10 тата минута заваля доста силно :x и останаха малко повече от мача с Карлово.... към 700 човека сиг..
Дай ми линк към тази статия плз.. :) :razz:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 10:21 
за линк от 7 дни спорт ли говориш,защото и аз мога да ти я дам.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 10:22 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
1200 зрители ми се вижда малко множко. Може би 600-700, но не повече.
Марто наистина беше сред най-добрите, много добри включвания направи. Аксито също се стара, но Радо ми се понрави най-много от всички. Не толкова с това, че вкара втория гол, а с играта му в защита - игра без никакво притеснение, много умно и сигурно.
А за съдиите - дано да се лъжа, ама ми се струва, че тази година много ще ни режат. Миналата година от девет домакинства пролетта, пет или шест ги свири едно мургаво бургазлийче (Милен Димитров) и в няколко от случаите май си ни подпря, ама тази година като гледам как ни почват, направо не смея да си помисля какво ни чака с Хеброс - ония няма начин да не са наточили балтиите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: II кръг Розова долина (Казанлък) - Металик (Сопот) 2:1
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 10:22 
Offline
Доростол завинаги
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2007 19:12
Мнения: 3626
Местоположение: Силистра
Отбор: Доростол 2003 (Силистра)
Розите бият 2:1 в дербито на долината

Щерю Щерев заби първия гол за Розите срещу Металик
1200 фенове подкрепят тима на стадион “Севтополис”

Розова долина се укрепи сред челниците в класирането в Югоизточната "В" група, след като спечели втора поредна победа. Пред 1200 гръмогласни фенове на стадион "Севтополис" в Казанлък Розите победиха Металик (Сопот) с 2:1 в дербито на Долината на розите.
Казанлъчани награбиха гостите още в първите минути, когато голмайсторът Щерю Щерев - Девeтката остана очи в очи с вратаря на сопотчани Гайтански, който по чудо извади топовния шут. След това преваля дъжд и над стадиона се изви много красива дъга. По трибуните феновете си казаха, че това е добра поличба за новия сезон, още повече че настроенията в Казанлък са за връщане на Розите в "Б" група след 15-годишното им отсъствие. Ентусиазмът се засили в 22-ата минута, когато Щерев прати топката в мрежата след шпагат почти от аутлинията за 1:0, а след това защитникът Радослав Сашков направи 2:0. Към края на първото полувреме Жеко Данаджиев - Гатузо изтряска гредата на Металик.
Втората част стана интересна след 69-ата мин, когато при първото си положение гостите върнаха един гол. Христо Бангеев остана непокрит в наказателното поле и спокойно вкара топката в долния десен ъгъл за 2:1. Това направи последните 20 мин и трите минути продължение напрегнати и крайно интересни, в които и двата отбора си размениха по няколко голови ситуации, но преднината за домакините се запази.

Атанас Георгиев
http://7sport.net/7sport/fb_v_grupa/index.htm

_________________
Изображение

Изображение

От Силистра до Лимасол само ДОРОСТОЛ!

Новия ни сайт!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 10:25 
а къкво ще кажете за това че тренйора Радко Калайджиев налага толкова млад играч като Аксито,който е само на 16 години?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 10:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Той Наско предния мач (срещу Карлово) беше написал, че 200 човека имало на стадиона, тъй че много не може да му се вярва. И на двата мача според мен имаше 600-700 човека.
Аксито си мисля, че ще е поредният голям футболист, който ще излезе от нашата школа. Има страхотна техника, бърз е, повратлив, само дето е малко дребничък и слаб физически. Лошото е, че доколкото може да се вярва на слухове, са го спазарили с Нафтекс.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 10:38 
И Христо Янев е нисак и маршав ама стана добър футболист така че тожа няма зна4ение...и аз чух такива слухове за Нафтелс.Ще е много добре за него защото там ще се развива и може да стане голям футболист както ти каза в което не се съмнявам.много е добар това немога да го отрека:) :) :)
А да попитам някои няма ли инфо за играчите на розите защото птавя официален уеб сайт на розите и само сминки и инфо за играчите ми остана и още малко дребни детаили за оправяне ама те са лесна работа сега по важново е да се сдобия със снимки и инфо за играчите както в мужете така и ДЮШ.ако има някои моля нека пише skype hunevv ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: II кръг Розова долина (Казанлък) - Металик (Сопот) 2:1
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 10:57 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Като се сещам колко трудно се намериха снимки за сайта... От някакъв календар са изрязани.
Btw няма да се оставяме садиите да ни режат!!! Ако правят такива номерца ще ядат дървото.... иначе няма спасение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 11:01 
Нали знаеш че в България съдийството е такова.за нищо не струва
Да аз видях сайта,който е направил ggeorgiev ама аз съм решил да направя нещо много по обширно и голямо и по подродно абе то почти е готож вече 8 дена се занимавам само с него даже имаше дни в които не съм излизал от вкъщи само за да правя сайта.незнам защо но много искам да го направя ваобще идеята е много много добра абе като го пусна в нета ще го водоте ;) :) :)


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 78 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Убиха полицай, 22 кръг е отложен
Форум: Италиански футбол
r.h. 44811 06 Фев 2007 08:37
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 20 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 31839 06 Фев 2007 00:45
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 21 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 40296 11 Фев 2007 23:19
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 20 кръг (мъже)
Форум: Български баскетбол
r.h. 27291 13 Фев 2007 22:51
от lms_X
Преглежда непрочетените мнения 22 кръг
Форум: Испански футбол
r.h. 22519 12 Фев 2007 16:02
от dido_x

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози