bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 24 Апр 2024 12:02


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 78 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Как ще завърши мача според вас ?
Анкетата свършва на 25 Авг 2008 10:45
с победа за розите 80%  80%  [ 12 ]
с победа за Металик 13%  13%  [ 2 ]
на равно 7%  7%  [ 1 ]
Общо гласове : 15
Автор Съобщение
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 11:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
jimyeee написа:
Нали знаеш че в България съдийството е такова.за нищо не струва
Да аз видях сайта,който е направил ggeorgiev ама аз съм решил да направя нещо много по обширно и голямо и по подродно абе то почти е готож вече 8 дена се занимавам само с него даже имаше дни в които не съм излизал от вкъщи само за да правя сайта.незнам защо но много искам да го направя ваобще идеята е много много добра абе като го пусна в нета ще го водоте ;) :) :)


Идеята ти е страхотна :wink: ... Като стане готов пиши веднага :razz: :razz:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 11:28 
разбира се че ще пиша но сега искам някой ако разбере нещо за данните на играчите смисъл нещо като визитка картичка-кога е роден играча къде е играл на къкви позиции играят още веднъж моля нека пишат или тука или по скайп hunevv.А най важното е да се намерят снимки на играчите.ако не намеря в краина сметка ще наема някой фотограф и ще отидем да снимаме отбора горе и от там ще се добера с нужната информация.стига ръководството да разрешат де :) :) :) сайтът също така и ще има фен клуб на отбора,и който иска може да се записва в него.също така има и livescore със 2-те Б групи и Всичките 4 В групи е и "А" група ще я има разбира се.ще има най различни анкети както и съм направил вече,който иска да гласува за любимец на феновете,за най полезен играч и след всеки ма4 ще има анкета играч на мача абе просто е невероятен.не го казвам само защото аз го правя но просто не съм очаквал да направя такова нещо.даже аз самия съм изненадан 4е успях и това много ме радва :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 11:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Джими, идеята ти сайта е добра! Но ако действително е официален, трябва да има нещо с футболния клуб, не мислиш ли? Иначе си е просто неофициален или примерно на феновете. А инфо за играчите най-лесно можеш да намериш като отидеш на една тренировка и освен да им направиш снимка, ги попиташ всеки от тях на кога е роден, къде и като какъв играе. Не вярвам някой да ти откаже да даде информация - дори съм сигурен, че ще са щастливи от това, че някой се интересува от тях.
Сашето, това със съдиите и дървото го забрави. Минали сме по тоя път и, вярвай ми, не води до никъде. До преди по-малко от година, при всяка грешка на съдията, целият отбор му се качваше на гърба и резултатът се видя - Щерьо не игра футбол половин година, а съдиите още повече се озлобиха срещу отбора. По-скоро смятам, че трябва да се действа на тихия фронт - не е тайна, че всеки клуб се стреми да има свое лоби в съответната съдийска комисия и да получава подходящия съдия за конкретен мач. И не искам да ме разбирате погрешно - не искам съдиите да ни подкрепят, а поне да създават равни условия за игра.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 11:59 
да де аз съм направил много неща свързани със клуба,ръководството,спонсорите,тренйора,абе сека ако взема да разказвам трябва да пиша цял ден.Просто бях написал така пак и няма ло6о да има анкети сас играч на мача или любимец на феновете...не е ли така. Пък и какво лошо като има фен клуб влез във официалния сайт на цска или левски да видиш че и там има....


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 12:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Е, да де, ама аз, доколкото знам, официалният фен-сайт се прави от самия отбор или поне се спосорира от него (от ръководството).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 12:10 
да но мислиш ли че някой ще направи аз нали ти бях написал на предната страница че ще искам разрешение от ръководството


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 12:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ами, стига да те оторизират, ОК! Аз нямам нищо против, просто имам предвид, че трябва да ти помагат, ако не със средства, с информация, с официални изявления дори. Иначе, похвална е инициативата ти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 12:19 
Те че със средства няма да помагат ама поне с инфо пак е добре...пак и те мен си ме знаят нали тренирах там все пак ;) но аз съм юноша старша възраст сега,имам контузия на слабините (т.н.футболна болест) и няма как да тренирам следващите от 6 до 8 месеца :( :( :(


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 12:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
jimyeee написа:
Те че със средства няма да помагат ама поне с инфо пак е добре...пак и те мен си ме знаят нали тренирах там все пак ;) но аз съм юноша старша възраст сега,имам контузия на слабините (т.н.футболна болест) и няма как да тренирам следващите от 6 до 8 месеца :( :( :(



Е те щом си те знаят няма да имаш никакъв проблем предполагам :wink: :wink:..... дано се оправиш по-бързо :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 13:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 05 Юли 2008 16:41
Мнения: 38
Отбор: Левски (София)
е супер супер ще чакаме почвата на сайта !!! много хубаво си го замислил!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 15:37 
koce написа:
е супер супер ще чакаме почвата на сайта !!! много хубаво си го замислил!!!
Е те щом си те знаят няма да имаш никакъв проблем предполагам ..... дано се оправиш по-бързо

е дано се оправя по барзо но вече 2 пат имам такова нещо и направо ми омразна...само контузии писна ми такмо се вазтановя и нова контузия :(


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 17:18 
абе да попитам някой мисли ли да ходи на следващия мач на розите сас Гигант Съединение.Защото аз исках да ходя,но сам не ми се ходи и затва ако ходи някои да каже ако иска да дойде


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 17:36 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
jimyeee написа:
абе да попитам някой мисли ли да ходи на следващия мач на розите сас Гигант Съединение.Защото аз исках да ходя,но сам не ми се ходи и затва ако ходи някои да каже ако иска да дойде



На мен ми се ходи обаче точно тогава съм на море и няма да мога :kopfshuettel: .... Иначе на следващото с удоволствие бих отишал :8) :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 17:45 
еее жалко,но нищо ако искаш за другото гостуване може да отидем за розите навсякаде ще ида :) :) :) ни който иска да отидем в съединение нека пише аз съм навит


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: II кръг Розова долина (Казанлък) - Металик (Сопот) 2:1
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 17:54 
това за новия сайт е много добре идея !!! ще чакаме да видим


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 18:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Абе, хрумна ми една идея. Що не вземе Кълвача да стане спонсор на розите?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 19:14 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Много е хубаво,че някой който наистина разбира как се прави хубав сайт е решил да направи такъв и на Розите.
На моят изглежда му изтича времето и все пак изпълни част от целите които имаше.Постоянно се увеличава броят на феновете на Розите посещаващи сайта и форума тук.В неделя вечер след двата мача имаше рекорди от по 9 човека едновременно отворили скромния ми сайт.Следващата крачка е да се организираме да ходим и на гостувания на отбора.Но това според мен ще стане при повече успешни игри на чужд терен.
А както си личи по описанието,сайта на jimeee ще е много по-добър :).Желая му успех и ще помагам с каквото мога.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 19:28 
ggeorgiev написа:
Много е хубаво,че някой който наистина разбира как се прави хубав сайт е решил да направи такъв и на Розите.
На моят изглежда му изтича времето и все пак изпълни част от целите които имаше.Постоянно се увеличава броят на феновете на Розите посещаващи сайта и форума тук.В неделя вечер след двата мача имаше рекорди от по 9 човека едновременно отворили скромния ми сайт.Следващата крачка е да се организираме да ходим и на гостувания на отбора.Но това според мен ще стане при повече успешни игри на чужд терен.
А както си личи по описанието,сайта на jimeee ще е много по-добър :).Желая му успех и ще помагам с каквото мога.
благодаря на ggeorgiev и много се радвам че ще помага с къквото може и смятам че тои е прав ако се организираме да ходим и на гостувания на нашия отбор,игра4ите ще са по мутивирани и ще има за къкво да играят...друго си е когато има и твоя агитка и знаеш че те подкрепя, а не само фенове на домакините които те освиркват и те псуват!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 19:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
cska_kazanlak написа:
Абе, хрумна ми една идея. Що не вземе Кълвача да стане спонсор на розите?!


Този човек ако се хване с отбора ще вложи много пари... Просто трябва хора от клуба да разговарят с човека... Знае ли си може и да му хареса идеята.. :8) :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 19:44 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Следващото е чак в Бургас... Може да изчакаме гостуванията в Ямбол,Хасково.. по-наблизо,, а иначе ако има много съгласни хора.. то тогава може да се ходи и навсякаде. :icon_cska: :a026:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 19:49 
sa6eto_kz написа:
cska_kazanlak написа:
Абе, хрумна ми една идея. Що не вземе Кълвача да стане спонсор на розите?!


Този човек ако се хване с отбора ще вложи много пари... Просто трябва хора от клуба да разговарят с човека... Знае ли си може и да му хареса идеята.. :8) :twisted:
Съгласен съм с теб,ако той стане спонсор отбора ще трагне нагоре и тогава амбициите на клуба със сигурност ще станат по големи...надявам се най скоро време да намерим някой свестни спонсори които да не гледат само как да извлекат полза за себи си,но и за отбора


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 20:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
sa6eto_kz написа:
Следващото е чак в Бургас... Може да изчакаме гостуванията в Ямбол,Хасково.. по-наблизо,, а иначе ако има много съгласни хора.. то тогава може да се ходи и навсякаде. :icon_cska: :a026:


Гостуването ни на Космос не е в Бургас,а в село Горно Ботево където Космос играе домакинските си срещи.Селото се намира на 50 км от Казанлък.Проблемът тук е,че мачът е от междинен кръг и е в сряда 10 септември.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: II кръг Розова долина (Казанлък) - Металик (Сопот) 2:1
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 23:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Съжелявам момчета че не влизам много често вече в сайта но когато имам възможност го правя. Дори онзи ден се върнах от Несебър по рано само и само да мога да гледам мача. Иначе за гостуванията съм навит, можем да се съберем няколко коли, аз лично имам кола и можем 5 човека да пътуваме с нея, но просто идната неделя се падам на работа, иначе за този междинен кръг ще видим, пък и 50 км нищо не са. Имам желание да гледам колкото се може повече мачове на розите докато съм си все още в Казанлък, пък и последните мачове ми допада играта, допада ми вече и публиката, но това и се очакваше хората като видят хубави моменти да повервят в отбора, пък и повечето от футболистите ги познавам имат качества няма спор. За футболист на мача срещу Сопот си давам гласа за Радо Сашков. Със сигурност ако не бях на работа идната неделя щях да отида в село Стамболово до град Пловдив, но уви. Нищо следващото домакинство е срещу Хеброс в Казанлък и вярвам че публиката ще става все по - многобройна. И съдиите вече да внимават как свирят в Казанлък, защото като гледам колко интусиазирани фенове има и аз се смятам за един от тях незнам с каква охрана ще излиза от ст. Севтополис ако някой отбор ни вземе точка тука по негова вина, просто не ми се мисли, онзи ден бихме а ако някой от вас е останал до прибирането на съдията сигурно сте видяли колко озвирени фенове имаше дето щяха да го изядадт направо отгоре. Искам да поздравя Марио, който е основния спонсор макар че не го познавам лично, но виждам отстрани как милее за клуба. Мачкай РОЗИ мачкай, всичките ги смачкай

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: II кръг Розова долина (Казанлък) - Металик (Сопот) 2:1
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 23:39 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
yakalpakov написа:
Съжелявам момчета че не влизам много често вече в сайта но когато имам възможност го правя. Дори онзи ден се върнах от Несебър по рано само и само да мога да гледам мача. Иначе за гостуванията съм навит, можем да се съберем няколко коли, аз лично имам кола и можем 5 човека да пътуваме с нея, но просто идната неделя се падам на работа, иначе за този междинен кръг ще видим, пък и 50 км нищо не са. Имам желание да гледам колкото се може повече мачове на розите докато съм си все още в Казанлък, пък и последните мачове ми допада играта, допада ми вече и публиката, но това и се очакваше хората като видят хубави моменти да повервят в отбора, пък и повечето от футболистите ги познавам имат качества няма спор. За футболист на мача срещу Сопот си давам гласа за Радо Сашков. Със сигурност ако не бях на работа идната неделя щях да отида в село Стамболово до град Пловдив, но уви. Нищо следващото домакинство е срещу Хеброс в Казанлък и вярвам че публиката ще става все по - многобройна. И съдиите вече да внимават как свирят в Казанлък, защото като гледам колко интусиазирани фенове има и аз се смятам за един от тях незнам с каква охрана ще излиза от ст. Севтополис ако някой отбор ни вземе точка тука по негова вина, просто не ми се мисли, онзи ден бихме а ако някой от вас е останал до прибирането на съдията сигурно сте видяли колко озвирени фенове имаше дето щяха да го изядадт направо отгоре. Искам да поздравя Марио, който е основния спонсор макар че не го познавам лично, но виждам отстрани как милее за клуба. Мачкай РОЗИ мачкай, всичките ги смачкай



Аз бях момчето с армейската тениска и те уверявам, че ако последните 10 тина минути ни бяха вкарали заради тъпите решения на съдията..не знам :x :x :x Просто обстановката щеше да си нажежи на max... Но както каза cska_kazanlak не е това решението на проблема..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: II кръг Розова долина (Казанлък) - Металик (Сопот) 2:1
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 23:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ако се организираме за гостуваме аз съм готов.... Нямам кола, защото съм на 17,,, но рейсове, влакове ще се справим :D :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 78 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Убиха полицай, 22 кръг е отложен
Форум: Италиански футбол
r.h. 45511 06 Фев 2007 08:37
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 20 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 32421 06 Фев 2007 00:45
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 21 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 41067 11 Фев 2007 23:19
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 20 кръг (мъже)
Форум: Български баскетбол
r.h. 27526 13 Фев 2007 22:51
от lms_X
Преглежда непрочетените мнения 22 кръг
Форум: Испански футбол
r.h. 22706 12 Фев 2007 16:02
от dido_x

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози