bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 01:25


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 20 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: кои ще са новите кандидати за Б група според вас
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2008 15:13 
кои ще са новите кандидати за Б група според вас :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: кои ще са новите кандидати за Б група според вас
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2008 15:29 
Моя фаворит е Брестник (Пловдив)..всички останали отбори са с равни възможности на този етап.След 5-6 изминали кръга ще си проличи.Колкото и оптимистично да звучи аз стискам палци и на Розите.Дано стане чудо и да влезнем в Б група.Заслужаваме го.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2008 20:55 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Няма лошо да влезем в Б група.Всички тук го искаме.Обаче в Б група трябва да домакинстваме другаде.Виж на какво прилича стадиона.Как ще вземе лиценз тази руина.Храстите са високи колкото човек,а от източна страна изобщо не си личи ,че има трибуни.Според мен поне под козирката трябва да има седалки.Но терена пък си го бива.
Иначе почти всички отбори изглеждат равностойно.Според мен фаворити ще са Поморие и Брестник,но трябва да минат няколко кръга и тогава ще се види кой какъв ще го извади :).

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: кои ще са новите кандидати за Б група според вас
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2008 21:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
+1
pp... Дано на Розите се окаже най-големия :D :D :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2008 08:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
И аз мисля, че трябва поне пет-шест кръга да минат, та да може по-точно да се прогнозира. Все пак - Брестник, Поморие и Хасково.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2008 23:15 
наистина ggeorgiev е прав.Стадиона трябва да се ремонтира малко.Поне за първо време, трябва да се сложат нови пейки и да се боядисат или пък седалки (което ме съмнява да стане) Да не говорим 4е тревната настилка трябва да се поправи,светлинно тъбло,осветление......


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 19:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Табло и осветление едва ли ще има скоро.
Поне според мен най-малкото което може да се направи е да се монтират пластмасови седалки в централния сектор и да се изчистят трибуните от бурените.
А по-добрият вариант е да се направи цялостна подмяна на пейките със седалки,но за това трябват много средства и време.
При всички случаи времето в което може да се направи ремонт т.е. паузата между сезоните е изпуснато.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 19:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
И аз съм за пластамасови седалки - и друг път съм казвал, че съм съгласен дори да си плащам билет, но да се подобри състоянието на трибуните.
Вярно, че теренът е сравнително добър, съблекалните и битовите помещения ги оправиха, ама за зрителите все още никой не мисли.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 20:01 
cska_kazanlak написа:
И аз съм за пластамасови седалки - и друг път съм казвал, че съм съгласен дори да си плащам билет, но да се подобри състоянието на трибуните.
Вярно, че теренът е сравнително добър, съблекалните и битовите помещения ги оправиха, ама за зрителите все още никой не мисли.
да за съжаление е така.На много хора не им е приятно да отидат и да седнат на такива пейки...трябва да се почва ремонт как искат клуба да има напредък като те нищо не правят имат амбиции за "Б" и представете си влезнем...и стадиона ще е най-лошия е то с влизане в Б група ще има подобрения със сигурност,но я вижте стадиона на Поморие какъв.Е това се казва стадион.Със сигурност е един от най-красивите в България.Те със сигурност заслужават нещо по добро от "В" група!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 20:10 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
jimyeee написа:
cska_kazanlak написа:
И аз съм за пластамасови седалки - и друг път съм казвал, че съм съгласен дори да си плащам билет, но да се подобри състоянието на трибуните.
Вярно, че теренът е сравнително добър, съблекалните и битовите помещения ги оправиха, ама за зрителите все още никой не мисли.
да за съжаление е така.На много хора не им е приятно да отидат и да седнат на такива пейки...трябва да се почва ремонт как искат клуба да има напредък като те нищо не правят имат амбиции за "Б" и представете си влезнем...и стадиона ще е най-лошия е то с влизане в Б група ще има подобрения със сигурност,но я вижте стадиона на Поморие какъв.Е това се казва стадион.Със сигурност е един от най-красивите в България.Те със сигурност заслужават нещо по добро от "В" група!!!


Според мен розите не си вярват, че имат шансове за `Б` група.. Не знам защо обаче съм останал с това убеждение... А тази година ми си струва, че имаме някакви шансове.. макар и минимални


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 20:24 
sa6eto_kz написа:
jimyeee написа:
cska_kazanlak написа:
И аз съм за пластамасови седалки - и друг път съм казвал, че съм съгласен дори да си плащам билет, но да се подобри състоянието на трибуните.
Вярно, че теренът е сравнително добър, съблекалните и битовите помещения ги оправиха, ама за зрителите все още никой не мисли.
да за съжаление е така.На много хора не им е приятно да отидат и да седнат на такива пейки...трябва да се почва ремонт как искат клуба да има напредък като те нищо не правят имат амбиции за "Б" и представете си влезнем...и стадиона ще е най-лошия е то с влизане в Б група ще има подобрения със сигурност,но я вижте стадиона на Поморие какъв.Е това се казва стадион.Със сигурност е един от най-красивите в България.Те със сигурност заслужават нещо по добро от "В" група!!!


Според мен розите не си вярват, че имат шансове за `Б` група.. Не знам защо обаче съм останал с това убеждение... А тази година ми си струва, че имаме някакви шансове.. макар и минимални
и аз мисля че можем да влезнем в "Б".Защо това да не стане.Просто нашите момчета трябва да си повярват че могат,че имат сили да се преборят.Ако наистина го желаят много и играят с много хъс,вярвам че можем да направим нещо този сезон :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 21:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Някой знае ли дали въобще ръководството на клуба има желание и ресурс да издържа отбора в Б група?

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 21:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
ggeorgiev написа:
Някой знае ли дали въобще ръководството на клуба има желание и ресурс да издържа отбора в Б група?


И аз това се чудя... няма особено голям хъс и желание., което може да идва единствено от липсата на пари. :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: кои ще са новите кандидати за Б група според вас
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 09:13 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Желание за влизане във Б група от ръководството има, само че ме съмнява, че финансово няма да издържим. А главният виновник за това е общината. Просто нашият кмет не е футболен човек. Вижте къде са най-добрите стадиони в България - в Каварна и Сливен, но вижте и къде се крие причината за това - в ангажираността на Цонко Цонев и Йордан Лечков. Тези концесии и отдаване под наем за 25-30 години дето ги предлагат от парламента са осъществими само от много богати собственици. Затова си мисля, че на нас ни трябва спонсор от калибъра на Кълвача или пък кмет като Цонко или Лечков - иначе тъй и ще си ходим на порутения стадион.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: кои ще са новите кандидати за Б група според вас
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 14:27 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Дайте да поканим г-н Дамянов на мач на стадион Севтополис, той човека се отказа да идва от мача с динаджиите от Любимец 13, иначе тогава финансира, поне да пусне някой друг ром да почистят стадиона, да боядисат пейките, най- ще им отива бяло червено, то седалки че няма да са няма да са, да пооправят малки пейките от сектор В, и всичките сектори, както направиха на стадион Арсенал, добра идея е да вземат пейки от Колодрума и без това там не се ползват, или пък да бяхме зели пейки от ст. Юрий Гагарин ( градския стадион във Варна) и без това там правяр супер модерен стадион и всичко разрушават, аз ходих да бягам там като махаха пейките, но не ми хрумна да ги взема за Севтополис или то ние вече трябва да се модернизираме със седалки, но неможе само Марио да финансира трябват и други спонсори, или г-н Дамянов отново да спечели проект за красива България. Поздрави на г-н Дамянов, супер кмет е, аз си идвах от Варна за да гласувам за него, пък и много връзки има, не е решил да помогне на футбола в града ни не го е направил,ВИЕ как мислите момчета?

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 15:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Все си мисля, че не трябва да се възлагат много надежди на кмета. Приоритетите му са другаде. Не че имам нещо против него, ама не го влече спорта...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: кои ще са новите кандидати за Б група според вас
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 15:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Доколкото имам информация влага финанси и за волейбола и за футбола. Може да не са толкова големи тези финанси, но аз вярвам че са от сърце. Поне човека ни оправи града- център, улици, градинки, жп гара, правят се големи вериги магазини, това не е малко - евала г-н Дамянов. Само че ако прати някой от тези с зелените потници да почисти буреите, да боядиса пейките ще говоря с още по хубави думи за него. Да прати една сборна формация и да го направят стадиона така че да ни е приятно като ходим да гледаме мачовете. Съблекалните и като цяло сградата стана хубавичко, дограма, фасада това онова, а това мисля че е работа на г-н Стефан Дамянов, ако не се лъжа

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 17:34 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Авг 2007 10:56
Мнения: 642
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Skype: ggeorgiev_bg
Наистина е негова работа да оправи стадиона ,защото е общински.Ясно ,че не може да стане като "Джузепе Меаца" ,но поне може да се изчистят храстите и да се боядисат пейките.

_________________
fcrozovadolina.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 17:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
ggeorgiev написа:
Наистина е негова работа да оправи стадиона ,защото е общински.Ясно ,че не може да стане като "Джузепе Меаца" ,но поне може да се изчистят храстите и да се боядисат пейките.


Това ще бъде напълно достатъчно на този етап ако се случи :bounce: :bounce: :first:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: кои ще са новите кандидати за Б група според вас
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2008 17:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Ами освен да направим на другия мач подписка от публиката на стадиона и аз ще отида да му я връча на бат Стефко

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 20 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141502 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения "Дунав" в турнира за купата
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 149765 02 Дек 2006 11:50
от DUNAV-RUSSE
Преглежда непрочетените мнения Новини за Хебър
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 169656 19 Окт 2009 22:34
от stemil
Преглежда непрочетените мнения Първи БГ сайт за тенис на корт!
Форум: Тенис
Anonymous 48244 01 Ное 2006 03:57
от Site Admin
Преглежда непрочетените мнения Състав на отбора за сезон 2007/2008
Форум: Сезон 2007/2008
parmalat 63189 18 Май 2008 14:18
от [AS Roma]Gu73v

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози