bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 29 Мар 2024 00:17


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 85 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 16:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Да добавя само че публиката на розите тази година няма нищо общо с тази от миналата година и една от причините е че президента се смени, и не искам да излиза като хвалба, но като гледам какви бабанки идват на стадиона, само ще ти кажа трябват само 20-ина а не 300 да дойдат във вашето Карлово и ако искаш ми вярвай ако искаш недей, но тези които не се изпокрият ще ги призная за непокисти

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 16:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Искам само да те питам Павката1914, ходил ли си на мач от Б или А група и имаш ли представа от обстановка от такива мачове, защото те гледам че си от Левски, ходил ли си например на мач в София на Левски

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 16:33 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
yakalpakov
Стига го яде вече павката, няма смисъл от дребни заяждяния. А относно Марио, вярно, че откакто взе отбора, има много промени, но това за мутрите не е баш тъй. Марио може и всякакъв да е, ама розите, откакто той пое отбора, веднъж не са се качили на гърба на някой съдия, а докато Стоян Чипилски беше президент, на всеки мач се случваше. Не съм съгласен, че с Марио сме влезли в орбитата на мутренските отбори. Още повече, че ми е съученик и мога да те уверя, че поне засега всичко си е нормално. Пък и си мисля, че така трябва да бъде.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 16:47 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Аз нямам това в предвид, той даже си е много спокоен на последния мач бях седнал близо до него и го виждам как се радва че момчетата бият, нямам предвид че е докарал мутрите, но ако някой от вас е останал след края на мача когато нашите поздравяваха публиката просто видях как няколко човека оплюваха съдията, макар че бихме, а пък и Радко много се разправяше с него, за първи път го виждам да се разправя след края на мача. Просто не ми се мисли ако някой съдия ни отреже тука, просто трябва да е с бронижилетка и с боен трабнспортьор в Казанлък иначе загазва, така и трябва да бъде, немогат да идват тука и да се подиграват с момчетата на терена и с нас публиката. Аз лично си спомням точно един такъв мач когато Берое 2000 изпаднаха срещу Етър как ни резна съдията, но после колко време не можеше да излезне от стадиона е друг въпрос, никой не трябва да си мисли че като сме в В група тука няма ултраси просто когато момчетатат показват добри игри ултрасите се увеличават с всеки един мач понеже се надъхват, аз го очаквах това

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 16:54 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
За Радко и на мен ми направи впечатление, че беше много недоволен. И аз за първи път го виждам толкова бесен. Ама не мога да си обясня как могат да ни сложат за съдия същият идиот, дето прекрати мача в Карлово пролетта и заради когото Щерьо не игра половин година. За плюнките след мача - видях ги, ама това си е напълно в реда на нещата - винаги ги е имало. Пак си мисля, обаче, че Марио не би действал със сила в такъв случай, иначе не може да му се отрече, че много милее за отбора. Само стабилен спонсор ни трябва и ще тръгнем нагоре, убеден съм.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 17:41 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2007 15:35
Мнения: 333
Отбор: Левски (Карлово)
hodih cial sezon v sopot dokato igraeha v "b"...i sum siguren 4e ma4ove ot ''a'' grupa sum gledal mnogo pove4e ot vas.. :shock: a,za mutrite ot kazanluk sam slu6al...vijdah gi minalata godina v Karlovo..

_________________
НЕ ИСКАМЕ НА БАТКОВ КОМСОМОЛСКИТЕ ПАРИ, ИСКАМЕ ЛЕВСКИ НА НАШИТЕ ДЕДИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 18:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Аз Марио го познавам бегло, миналата лято ваканцията ми щях да започвам работа в една от бензиностанциите и тогава един негов работник ме запозна но едва ли ме помни, аз само един път го бях видял да се ядоса на стадиона малко повечко и това беше на един мач ако не се лъжа срещу Хебрус, от ръководството им взеха да скачат и той се втурна, но ако тръгне към тях предполагам че няма да има отдържане. Той преди държеше Плейбоя в Казанлък, сега в момента незнам може още да го държи, но по принцип и моето мнение е че е спокоен на мачовете и се радва за отбора, а това трябваше на отбора един стабилен спонсор, а нали забелязвате вече колко рекламни плана има, просто и ние трябва да се събудим малко повече и да подкрепяме отбора и с добра игра от страна на футболистите така може още повече да се привлекат и спонсорите. Дай боже както и някои от вас гледам че са писали Кълвача да стане един от спонсорите защото всички виждаме че и той прави чудеса, също така в неделята забелязах и Деко Григоров. Но на мен Лично в неделята ми беше изморено да викам защото тогава изминах разстоянието от Несебър до Казанлък в най- големите жеги само и само да гледам мача

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 18:06 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Пич аз от 2 години ходя в Варна почти на всеки мач на Черно море и на Спартак. Ходил съм на много мачове между Левски и Цска в София и съм бил във ФЕН КЛУБ в Казанлък и не вярвам да си ходил на повече мачове от мен ама както и да е, второто което аз 10 години съм тренирал в ДЮШ в град Казанлък, това достатъчно ли е, за да ти кажа че си имам представа от футбол, за разлика може би от повечето хора които влизат тука в този сайт. Аз не съм тука за да се дразня, вие влизате в сайта на розите защото тука има предполагам най- много фенове които пишат от всички отбори от В група и така

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 18:15 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2007 15:35
Мнения: 333
Отбор: Левски (Карлово)
yakalpakov написа:
Пич аз от 2 години ходя в Варна почти на всеки мач на Черно море и на Спартак. Ходил съм на много мачове между Левски и Цска в София и съм бил във ФЕН КЛУБ в Казанлък и не вярвам да си ходил на повече мачове от мен ама както и да е, второто което аз 10 години съм тренирал в ДЮШ в град Казанлък, това достатъчно ли е, за да ти кажа че си имам представа от футбол, за разлика може би от повечето хора които влизат тука в този сайт. Аз не съм тука за да се дразня, вие влизате в сайта на розите защото тука има предполагам най- много фенове които пишат от всички отбори от В група и така
e ne si samo ti bre..i az ritah 10 god....zabeliazah nekade 4e skoro si navur6il 23...az na 23 ve4e imah stotina ma4a :samo na Levski ..

_________________
НЕ ИСКАМЕ НА БАТКОВ КОМСОМОЛСКИТЕ ПАРИ, ИСКАМЕ ЛЕВСКИ НА НАШИТЕ ДЕДИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 19:16 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Деко Григоров не става за спонсор - той гледа само да лапа. Многото рекламни пана са срещу символични суми. Е, все пак е нещо, ама за по-големи цели ни трябва много богат спонсор. Единственият такъв човек за мен в Казанлък е Кълвача - ако инвестира в отбора, смятам, че може да си направи и реклама на собствената дейност. Все пак летище направи, хотел...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 85 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 62331 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Левски 0 - 3 Вердер Бремен
Форум: Сезон 2006/2007
monibgole 31190 06 Ное 2006 09:29
от alibaba
Преглежда непрочетените мнения Левски (София) 3-0 Берое (Стара Загора)
Форум: Берое (Стара Загора)
Anonymous 41318 05 Ное 2006 23:20
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения Левски - Локо Сф
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 21403 13 Дек 2006 08:14
от tridant
Преглежда непрочетените мнения Левски- Барса
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 8502 23 Ное 2006 19:25
от skycycle

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози