bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 16 Апр 2024 11:03


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 85 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 12:32 
sa6eto_kz написа:
Трябва да се пооправи малко тоя стадион.. Да пуснат 10 циганина с резачките да се махнат тия красти и бутруняци.Някоя нова пейка, една боя на останалите пейки и ще е като нов. Не ми се вярва толкова много да се охарчат :kopfshuettel:



Наистина сега като бяхме на мача стадиона ви е доста зле не че нашия е най добрия в България но направете му ремонт


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 12:40 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Levski_Karlovo написа:
sa6eto_kz написа:
Трябва да се пооправи малко тоя стадион.. Да пуснат 10 циганина с резачките да се махнат тия красти и бутруняци.Някоя нова пейка, една боя на останалите пейки и ще е като нов. Не ми се вярва толкова много да се охарчат :kopfshuettel:



Наистина сега като бяхме на мача стадиона ви е доста зле не че нашия е най добрия в България но направете му ремонт


Наистина доколкото съм запознат нашите играят на един от ``най-почупените стадиони откъм трибуни`` ,,, жалко но факт


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 22:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 11 Ное 2006 19:52
Мнения: 3144
Местоположение: Габрово
Отбор: Суворово (Суворово)
Skype: ultra-levski1987
виждам черни и кафеви фенове на цска, което си е нормално де :П

_________________
Във фирма "Титан" от десетина дни върви страхотен дебат. Неразрешимият спор е дали върху кофите за боклук да бъде изписано ЦСКА или върху фланелките на футболния отбор да се появи надпис "червени боклуци".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2008 14:42 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2007 15:35
Мнения: 333
Отбор: Левски (Карлово)
много бих искал,тези с червените парцалки догодина да ни гостуват...специално ще поръчаме топла баница и питка от хлебозавода....а,на изпращане ще им налеем по кило Карловска.. :D

_________________
НЕ ИСКАМЕ НА БАТКОВ КОМСОМОЛСКИТЕ ПАРИ, ИСКАМЕ ЛЕВСКИ НА НАШИТЕ ДЕДИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2008 16:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
PAVKATA1914 написа:
много бих искал,тези с червените парцалки догодина да ни гостуват...специално ще поръчаме топла баница и питка от хлебозавода....а,на изпращане ще им налеем по кило Карловска.. :D



Ние пък ще донесем малко розова ракийца.. :razz: :cyclops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2008 23:43 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2007 15:35
Мнения: 333
Отбор: Левски (Карлово)
sa6eto_kz написа:
PAVKATA1914 написа:
много бих искал,тези с червените парцалки догодина да ни гостуват...специално ще поръчаме топла баница и питка от хлебозавода....а,на изпращане ще им налеем по кило Карловска.. :D



Ние пък ще донесем малко розова ракийца.. :razz: :cyclops:

да бе, като ви знам....то ще остане до Карлово неква ракия :kopfshuettel:

_________________
НЕ ИСКАМЕ НА БАТКОВ КОМСОМОЛСКИТЕ ПАРИ, ИСКАМЕ ЛЕВСКИ НА НАШИТЕ ДЕДИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2008 00:09 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
PAVKATA1914 написа:
sa6eto_kz написа:
PAVKATA1914 написа:
много бих искал,тези с червените парцалки догодина да ни гостуват...специално ще поръчаме топла баница и питка от хлебозавода....а,на изпращане ще им налеем по кило Карловска.. :D



Ние пък ще донесем малко розова ракийца.. :razz: :cyclops:

да бе, като ви знам....то ще остане до Карлово неква ракия :kopfshuettel:



:lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2008 15:22 
Offline

Регистриран на: 15 Ное 2007 11:36
Мнения: 172
I az se molia s tezi 4erveni parzali da ni gostuvat ama....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2008 15:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
ultra asenovec написа:
I az se molia s tezi 4erveni parzali da ni gostuvat ama....



Парцал си ти .. шибаняк такъв ... и пиши на кирилица ако си българин изобщо :suspect: :_ban:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2008 18:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ултра Асеновец, първо вие трябва да дойдете - поне така е по програма - 28.09.2008 от 17.00. :a006:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2008 19:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
cska_kazanlak написа:
Ултра Асеновец, първо вие трябва да дойдете - поне така е по програма - 28.09.2008 от 17.00. :a006:



yesS... Защо всички ни чакат да им гостуваме..
Карловци вие каде бяхте 1 вия кръг,,, нали вашият отбор ни гостува
Защоооо не се вяснахте със сините ви парцалки или може би вие нямаше да стигнете до стадиона.. :kopfshuettel:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2008 09:51 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2007 15:35
Мнения: 333
Отбор: Левски (Карлово)
KОГАТО НИЕ ХОДЕХМЕ ОРГАНИЗИРАНО КАТО АГИТКА ПО МАЧОВЕТЕ ,ВИЕ ОЩЕ НЕ ЗНАЕХТЕ КЪДЕ Е СТАДИОНА БЕ...И НА ПО-СТРАШНИ МЕСТА ОТ КАЗАНЛЪК СМЕ БИЛИ :pirat: .....ПИТАМ СЕ АКО АСЕНОВГРАДЧАНИ ДОЙДАТ,КВО ЛИ ЩЕ Е...ц(*ка -казанлък ЩЕ ИЗБЯГАТ КАТО МИШКИ :silent:

_________________
НЕ ИСКАМЕ НА БАТКОВ КОМСОМОЛСКИТЕ ПАРИ, ИСКАМЕ ЛЕВСКИ НА НАШИТЕ ДЕДИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2008 11:28 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
PAVKATA1914
Пич, когато аз съм ходил на мач, розите бяха в А група, а Торпедо-Карлово същия сезон играеха с Торпедо-Казанлък във В група, ясно? Ти сигурно още не си бил роден по това време. Тъй че малко уважение ми дължиш. Стига с тия комплексарщини - кога ще дойдете или пък като дойдем, ще се разбягате като мишки. Плашиш гаргите само с тия изцепки. Те и баш-хулиганчетата от Асеновград много се тупат по гърдите, ама миналата година нито един от тях не дойде да си подкрепи отбора като ни гостуваха. Сигурен съм, че ще е така и тая есен. Затова и казвам - по-добре си подкрепяйте отбора, а не да ни мислите нас, нашите "червени парцалки", нашите "кафеви и черни" фенове и т.п. изхвърляния, дето само показват избиване на комплекси.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2008 13:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2007 15:35
Мнения: 333
Отбор: Левски (Карлово)
говорих ти като агитка...и що си толкова сигурен,че можеше да не стигнем стадиона..ако искахме можехме да дойдем и да ви наврем червените шалове отзад...ха,още помня как профуча автобуса на жалките ви червени фенове покрай..доколкото разбрах след това са се отървали само със счупено стъкло в София..

_________________
НЕ ИСКАМЕ НА БАТКОВ КОМСОМОЛСКИТЕ ПАРИ, ИСКАМЕ ЛЕВСКИ НА НАШИТЕ ДЕДИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2008 15:31 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Ами и аз ти говоря като агитка. Знаеш ли от колко души беше агитката на розите в А група през 1982 г.? Поне от 300. Да не говорим, че на мача с ЦСКА, фенове на ЦСКА от Казанлък бяха направили агитка и на ЦСКА от поне 150 човека.
И пак продължаваш с инфантилните си подмятания за червени шалове и действия с тях. Явно тъй си мислиш, че ставаш по-голям. Ами, продължавай да си мичтайш тогава.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2008 17:09 
@Павката, тук темата не е за "червени" и "сини" парцали. по подмятанията ти мога да разбера, че възрастта ти все още не ти дава право да пише дори бира, а май си попрекалил с пиенето, вече си тръгнал да заплашваш, ама то само с думи не става!
Агитка на розите няма и скоро няма да има, защото отборът е твърде слаб. В Б група ще има истинска агитка, но засега ще се задоволим само с "червена". Впрочем, пяхме и една песен за "титлите безчет", която на розите хич не им върви. Глупаво е и аз си мисля, че е по-добре да се оформи агитка постепенно, а не да идва от "червен" или "син" фен клуб!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2008 17:12 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
cska_kazanlak написа:
Ами и аз ти говоря като агитка. Знаеш ли от колко души беше агитката на розите в А група през 1982 г.? Поне от 300. Да не говорим, че на мача с ЦСКА, фенове на ЦСКА от Казанлък бяха направили агитка и на ЦСКА от поне 150 човека.
И пак продължаваш с инфантилните си подмятания за червени шалове и действия с тях. Явно тъй си мислиш, че ставаш по-голям. Ами, продължавай да си мичтайш тогава.



Като говориш за толкова хора ми е интересно.. Розите имали ли са фен клуб някога..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2008 22:23 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Сашето, аз поне не знам някога да е имало официален фен клуб на розите, ама когато влязоха в А група еуфорията беше голяма. Агитката съвсем спонтанно се събираше и естествено беше най-голяма срещу грандовете. Не можеш да си представиш какво беше изживяването да гледаш мач срещу Левски (1:1 завършихме, като съдията буквално им подари точката) или ЦСКА (грандиозна победа с 2:0 срещу отбора, който беше отстранил Ливърпул). И трябва да ти кажа, че тогава нямаше такива гостуващи агитки (в смисъл фенове на ЦСКА, които са от София и идват на мач на любимия си отбор в Казанлък). Или ако са идвали, били са малко - болшинството на агитката на ЦСКА за мача в Казанлък си беше от местни фенове на отбора.
А иначе за най-голямата инвазия на наши фенове при гостуване съм чувал, че е била през 1977 г. на мача в Нова Загора срещу Загорец от последния кръг на Б група, когато се е решавало кой да влезе в А. В Нова Загора са акостирали 2000 фена от Казанлък. За съжаление мача завършва наравно и в А група влиза Черноморец-Бургас.


Последна промяна cska_kazanlak на 25 Авг 2008 09:32, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2008 00:04 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
cska_kazanlak написа:
Сашето, аз поне не знам някога да е имало официален фен клуб на розите, ама когато влязоха в А група еуфорията беше голяма. Агитката съвсем спонтанно се събираше и естествено беше най-голяма срещу грандовете. Не можеш да си представиш какво беше изживяването да гледаш мач срещу Левски (1:1 завършихме, като съдията буквално им подари точката) или ЦСКА (грандиозна победа с 2:0 срещу отбора, който беше отстранил Ливърпул). И трябва да ти кажа, че тогава нямаше такива гостуващи агитки (в смисъл фенове на ЦСКА, които са от София и идват на мач на любимия си отбор в Казанлък). Или ако са идвали били са малко - болшинството на агитката на ЦСКА за мача в Казанлък си беше от местни фенове на отбора.
А иначе за най-голямата инвазия на наши фенове при гостуване съм чувал, че е била през 1977 г. на мача в Нова Загора срещу Загорец от последния кръг на Б група, когато се е решавало кой да влезе в А. В Нова Загора са акостирали 2000 фена от Казанлък. За съжаление мача завършва наравно и в А група влиза Черноморец-Бургас.



Славни времена са били.... жалко че за сега се задоволяваме само с В групата :sad:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2008 19:05 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2007 15:35
Мнения: 333
Отбор: Левски (Карлово)
Marcel написа:
@Павката, тук темата не е за "червени" и "сини" парцали. по подмятанията ти мога да разбера, че възрастта ти все още не ти дава право да пише дори бира, а май си попрекалил с пиенето, вече си тръгнал да заплашваш, ама то само с думи не става!
Агитка на розите няма и скоро няма да има, защото отборът е твърде слаб. В Б група ще има истинска агитка, но засега ще се задоволим само с "червена". Впрочем, пяхме и една песен за "титлите безчет", която на розите хич не им върви. Глупаво е и аз си мисля, че е по-добре да се оформи агитка постепенно, а не да идва от "червен" или "син" фен клуб!
.... :party048: ok...STOP :oops:
............ :icon_levski: :icon_levski: :icon_levski:

_________________
НЕ ИСКАМЕ НА БАТКОВ КОМСОМОЛСКИТЕ ПАРИ, ИСКАМЕ ЛЕВСКИ НА НАШИТЕ ДЕДИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 09:02 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
Аз немога да разбера тия карловци какво ни канят толкова много. Защо не дойдохте в Казанлък не прочетохте ли поканата ми, нали миналата година идвахте, защо тази година пропуснахте. И не вярвам да не можем да си заминем от Карлово, точно ако дойдат тези момчета които идват и от Казанлък, а има много от така наречените мутри от Казанлък просто не знам дали вие ще имате смелоста да дойдете на стадиона, или ако има карловци на стадиона това ще са пенсионери, на които дето се вика некролога им се е показал от джоба и са си отписали живота :) , аз ако съм си тогава в Казанлък ще се отбия със сигурност в Карлово. Миналата година ако си спомняте като прекратиха мача в седем спорт имаше една статия колко човека са били от Казанлък - 300 човека, невярвам, но за този сезон може да очаквате толкова може и повече но със сигурност ще бъдем повече от вас

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 09:19 
Offline
Аватар

Регистриран на: 16 Апр 2008 20:58
Мнения: 465
Отбор: Розова долина (Казанлък)
yakalpakov написа:
Аз немога да разбера тия карловци какво ни канят толкова много. Защо не дойдохте в Казанлък не прочетохте ли поканата ми, нали миналата година идвахте, защо тази година пропуснахте. И не вярвам да не можем да си заминем от Карлово, точно ако дойдат тези момчета които идват и от Казанлък, а има много от така наречените мутри от Казанлък просто не знам дали вие ще имате смелоста да дойдете на стадиона, или ако има карловци на стадиона това ще са пенсионери, на които дето се вика некролога им се е показал от джоба и са си отписали живота :) , аз ако съм си тогава в Казанлък ще се отбия със сигурност в Карлово. Миналата година ако си спомняте като прекратиха мача в седем спорт имаше една статия колко човека са били от Казанлък - 300 човека, невярвам, но за този сезон може да очаквате толкова може и повече но със сигурност ще бъдем повече от вас



Да забелязах каде си бил :lol: :lol: :lol:
Наистина малко кофти съм те резнал :lol: :icon_cska:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 10:03 
Offline

Регистриран на: 15 Ное 2007 11:36
Мнения: 172
Molia vi idete niakude na gostuvane i da go obsudim,ha-ha mutri


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 10:11 
Offline
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2007 15:35
Мнения: 333
Отбор: Левски (Карлово)
sa6eto_kz написа:
yakalpakov написа:
Аз немога да разбера тия карловци какво ни канят толкова много. Защо не дойдохте в Казанлък не прочетохте ли поканата ми, нали миналата година идвахте, защо тази година пропуснахте. И не вярвам да не можем да си заминем от Карлово, точно ако дойдат тези момчета които идват и от Казанлък, а има много от така наречените мутри от Казанлък просто не знам дали вие ще имате смелоста да дойдете на стадиона, или ако има карловци на стадиона това ще са пенсионери, на които дето се вика некролога им се е показал от джоба и са си отписали живота :) , аз ако съм си тогава в Казанлък ще се отбия със сигурност в Карлово. Миналата година ако си спомняте като прекратиха мача в седем спорт имаше една статия колко човека са били от Казанлък - 300 човека, невярвам, но за този сезон може да очаквате толкова може и повече но със сигурност ще бъдем повече от вас
dobre...predavam se..iavno naistina ste vuv vuzhod..beh pisal 4e otdavna nema takuv interes v Karlovo...sled posredstvenia sezon ima mnogo po- malko publika....ne sum siguren oba4e dali pove4eto sa pensioneri...a 300 4oveka gostuva6ta publika - :0066: izpu6il si...tova moje da stane samo v sopot ot na6a strana :icon_levski: :icon_levski: :icon_levski: .......precaka mi se ne6to kirilicata,mamka mu :a006:

_________________
НЕ ИСКАМЕ НА БАТКОВ КОМСОМОЛСКИТЕ ПАРИ, ИСКАМЕ ЛЕВСКИ НА НАШИТЕ ДЕДИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: I кръг Розова долина - Левски (Карлово) 5:2
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2008 16:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Яну 2008 16:34
Мнения: 269
Местоположение: Казанлък
знаеш ли въобще населението на вашите градове Сопот и Карлово, а аз дали съм изпушил или не това си е моя работа и ако се срещнем очи в очи невярвам да ми го кажеш ама нищо пиши си тука каквото си искаш, знаеш ли как ми пука тука всеки може да си пише каквото си иска и точно твоето писание хич не ме втрогва, прочити малко статистика информирай се за град Казанлък и тогава пак можеш да влезнеш, защото аз все пак съм кандидатствал с география и предполагам съм доста по наясно от теб на тази тема, въобще не можем да сравняваме Карлово и Сопот с Казанлък, информирай се и пак влез и пак ми кажи че съм изпушил, аз лично не видях нито един фен от Карлово или вие сте голяма работа ама само в нета, то и баба ми може в нета

_________________
ФК Розова Долина - 1948


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 85 мнения ]  Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Ботев Вр - Левски
Форум: Сезон 2006/2007
r.h. 62671 10 Ное 2006 19:12
от botev_fan
Преглежда непрочетените мнения Левски 0 - 3 Вердер Бремен
Форум: Сезон 2006/2007
monibgole 31262 06 Ное 2006 09:29
от alibaba
Преглежда непрочетените мнения Левски (София) 3-0 Берое (Стара Загора)
Форум: Берое (Стара Загора)
Anonymous 41403 05 Ное 2006 23:20
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения Левски - Локо Сф
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 21594 13 Дек 2006 08:14
от tridant
Преглежда непрочетените мнения Левски- Барса
Форум: Сезон 2006/2007
Anonymous 8541 23 Ное 2006 19:25
от skycycle

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  
cron




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози