bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 12:31


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 7 кръг 17.09.2022 17:00 Розова долина - Несебър
МнениеПубликувано на: 16 Сеп 2022 12:00 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
За мое огромно съжаление, това ще бъде последният ми коментар в този форум за момента... Колко ще продължи този момент ли? Всичко зависи от това колко бързо ще се измете ръководството на отбора и той да бъде поет от хора, които наистина искат да го развиват и да милеят за него.
Първо, да подчертая, че нямам нищо общо и никога не съм имал с фен-клуба на армейците в Казанлък и всичко което ще напиша, си е лично мое мнение, макар и в доста от нюансите да се припокрива с тяхното.
Срамните събития от последните дни за мен, лично, преляха чашата на моето търпение и оттук нататък не мисля да поддържам инфото в този форум за любимия ми отбор. Мисля, че работата на парче и безбройните неизпълнени ангажименти лека-полека намалиха съпричастността ми към всичко случващо се около моя любим клуб. Няма как да подкрепям ръководство, което загърби своите фенове заради една шепа стотинки, спуснати от Бащицата-Авиатор. Върхът на всичко пък бе ограничаването на коментарите в официалната фейсбук-страница "уж" на феновете на Розите. Кой и защо го направи и мисли ли че по този начин ще замете лайната под килима? Никога не съм коментирал в нея и не съм пряко засегнат от горните действия, но за мен това си е чиста проба цензура, несъвместима с моите разбирания и донесла ми огромно разочарование от едно първоначално прекрасно начинание.
Мога да говоря още много, но не виждам смисъл в това, защото едва ли на този, на който трябва, би му направило впечатление...
В заключение - пожелавам здраве и успех на всички футболисти от отбора на Розите в предстоящите срещи и се надявам един ден да изгрее Слънцето и над нашия стадион, защото те го заслужават. А дотогава, ще ме извините, но аз ще се отдръпна от събитията.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 1 мнение ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Град Несебър
Форум: Несебър (Несебър)
speedbreaker 32638 04 Сеп 2009 12:00
от Свиленград 1921
Преглежда непрочетените мнения 17.11.1993 ГООООООООООООООООЛ
Форум: Национален отбор
Anonymous 26309 29 Ное 2006 23:01
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения Несебър през сезон 2006/07
Форум: Несебър (Несебър)
speedbreaker 19397 25 Дек 2006 02:23
от speedbreaker
Преглежда непрочетените мнения Градски стадион Несебър
Форум: Несебър (Несебър)
speedbreaker 24796 27 Сеп 2009 19:21
от fl1ps1d3
Преглежда непрочетените мнения Л.Академик 82:79 ЦСКА (15:16, 22:17, 20:24,25:22)
Форум: Български баскетбол
r.h. 28669 05 Фев 2007 01:16
от CarlosNavaro

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози