bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 08 Юли 2025 04:57


Български клубове - Розова долина (Казанлък) | Стадион GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 35 кръг 17.05.2012 18:00 Розова долина - Свиленград
МнениеПубликувано на: 16 Май 2012 17:45 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Поредно домакинство на един от стабилните отбори в групата.
Ако гостите пристигнат с титулярния си състав ще ни бъде доста трудно да измъкнем дори и точка. Още повече, че традиционно не бият с лекота в Казанлък (поне последните години е така).
Шансът ни може би се крие в това да са уморени от тежкия мач, който имаха с лидера Тунджа, а и в евентуално подценяване от тяхна страна.
Трите точки обаче са ни крайно необходими в борбата за оцеляване - дано момчетата да ги спечелят и да дръпнат пред преследвачите си!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Май 2012 13:26 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Като гледам времето навън нищо чудно мачът да бъде отложен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 35 кръг 17.05.2012 18:00 Розова долина - Свиленград
МнениеПубликувано на: 18 Май 2012 08:01 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
След вчерашната загуба с 1:3 розите се засилиха към областните групи. Може би там им е и мястото след пълната липса на заинтересованост на местната власт и местния бизнес към състоянието на отбора. Сигурно някой ще ми опонира, че новото общинско ръководство и новият кмет (ица) се грижат по-добре за спорта. Аз, обаче, не виждам никаква промяна - достатъчно е човек да погледне състоянието на стадиона - грехота е това иначе доста прилично съоръжение да бъде оставено на самотек - ни се спомням откога дори не са боядисвани скамейките по трибуните, да не говорим, че последно такива са подменяни сигурно преди повече от 20 години. Все повече стават и футболистите, които се отказват да играят поради неизпълнените обещания на ръководството (част от което, да не забравяме е и новата общинска власт).
Ето малко и за мача вчера. Успях да гледам само втората част, затова и впечатленията ми са доста бегли, но от това, което видях, нашите играха доста бездушно и заслужено загубиха може би най-важния си мач за сезона. Единственият гол, който видях, падна в 58-ата минута, когато с шут по диагонала от около 25 метра Иван Ангелов оформи крайното 1:3. Въобще не искам да коментирам в случая изявата на Макса (моето мнение съм си го казал много отдавна за него, не мога да разбера само защо не се дава път на далеч по-перспективните ни младоци от школата). След този гол нямаше почти нищо запомнящо се пред двете врати, като се изключат два фрапантни пропуска - при първият, от които Щерьо Щерев от малкия пеналт изпрати топката високо над вратата на гостите, а малко след това нападател на Свиленград не успя да подаде точно на съотборник, след като преодоля Макса. Имаше и два червени картона - първо в 55-ата минута бе изгонен играч на гостите за втори жълт картон, а в самия край на мач Милен Христов си заработи на бърза ръка също два жълти картона и възстанови численото равенство на терена.
Доколкото разбрах преди почивката розите са повели с гол на Милен Христов, а Свиленград с два бързи гола е обърнал резултата още в средата на полувремето.
След вчерашните резултати вече сме 15-ти, а 16-тият Хеброс е само на две точки след нас. Явно само нашите не са наясно, че 16-тата (а защо не и 15-тата позиция) в крайното класиране може да се окаже недостатъчна за оставане в групата... Силният финален спринт на карловци и на Хеброс само подкрепят тези ми притеснения. Дано добре да са си направили сметката от ръководството, защото имам чувството, че вече мислят за лятната си почивка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Май 2012 09:21 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1694
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Хеброс ще ви изпреварят само ако не биете Брестник, пък и реално вероятността Сливен или Поморие да изпаднат директно е нищожна.Не се знае само дали линцензионната комисия няма да ни изпарти някой/и/ отбор/и/.Горе-долу оттам може да ви дойде бедата...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Май 2012 09:22 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1694
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Май 2012 11:08 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Хеброс ако бият Арда в неделя вече ще са пред нас. Ние също имаме гостуване на Арда и никак няма да е маловажно Арда как ще подходи в тези два мача и към кой от двата отбора ще бъдат по-благосклонни.
Моите надежди са в това Загорец да ни ударят едно рамо, но и това може да не се окаже достатъчно и в крайна сметка може да зависим от благоразположението на Ботев (Гълъбово), но пък от друга страна Гълъбово и Харманли са на една ръка разстояние, така че нищо чудно до края Хеброс да не загубят дори и точка.
По-лошото в случая е, че нищо не се знае за догодина - кой ще изпадне при нас, ще има ли отбори без лиценз, колко отбора ще влезнат от зоните. Май само е ясно, че групата ще е от 18 отбора, макар че и това бих го подложил на съмнение.
Неслучайно Карлово и Хеброс вдигнаха оборотите напоследък, сега очаквам и Гигант да се "съживят". А и вчерашното отлагане на вашия мач с тях май ще им дойде дюшеш. Само нашите като че ли нехаят за ситуацията в групата и се самозаблуждават, че оставането им в групата е на 100 % осигурено.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Май 2012 12:05 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1694
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
От областните групи влизат 2 отбора.Ако Харманли имаха пари да купуват мачове щяха да вземат и в Нова Загора.Наистина обаче в последните кръгове може да се получат всякакви изненади предвид ваканционните настроения на повечето отбори.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Май 2012 13:21 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Не става въпрос за купуване, а по-скоро за полягане с цел на връщане на услугата в следващото първенство или пък дори като плод на добросъседски взаимоотношения.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 8 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения 17.11.1993 ГООООООООООООООООЛ
Форум: Национален отбор
Anonymous 36415 29 Ное 2006 23:01
от Forever-Zeleni
Преглежда непрочетените мнения Л.Академик 82:79 ЦСКА (15:16, 22:17, 20:24,25:22)
Форум: Български баскетбол
r.h. 38396 05 Фев 2007 01:16
от CarlosNavaro
Преглежда непрочетените мнения Убиха полицай, 22 кръг е отложен
Форум: Италиански футбол
r.h. 62089 06 Фев 2007 08:37
от HEBAR_HOOLS
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 20 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 43080 06 Фев 2007 00:45
от r.h.
Преглежда непрочетените мнения 1. Бундеслига 21 кръг
Форум: Германски футбол
r.h. 57050 11 Фев 2007 23:19
от r.h.

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози