bulgarian-football.com | bgclubs.eu | GOAL.bg | Левски София | ДЮШ Левски | bfl-team.com | pi4e.com | Dropbox | eRepublik
* Влез   * Регистрация



Последно посещение:
Дата и час: 28 Мар 2024 18:43


Левски 2004 (Карлово) | Стадион | Резултати и класиране GOAL.bg



Напиши нова тема Отговори на тема     [ 18 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Какво става с отбора на Левски Карлово?
МнениеПубликувано на: 06 Май 2014 23:40 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Гледам, че през последните години никой не пише във форума на нашия отбор и реших да пиша за нещо не много приятно за отбора. Не знам с колко човека от Карлово ще обсъждаме тук този проблем, защото като гледам само хора от Казанлък и Асеновград пишат във целия форум за нашата В група.
Преди 10 години футболният отбор на Карлово беше възстановен и съм чел че е имало амбиции този състав да се изкачи до Б група. С изключение на първите години след връщането ни във В група, когато отбора е бил сред първите 10 отбора, след това почва едно бавно смъкване надолу и причина според мен са хората които възстановиха отбора - господин Кабаиванов, който по принцип подкрепям, и някои други хора от региона. През последните години се смениха доста треньори които си взеха парите, а отбора се затриваше. Изключение, поне според мен, е господин Иван Петров - Чекиста, който работеше без пари по едни професионален начин и отбора завърши на 5 място като именно при него аз ходих на доста от мачовете и отбора беше наистина един от добрите в групата. През миналия сезон отбора започна много слабо, но в отбора се завърна Красимир Манолов в точния момент за да вдигне отбора. Причина за страхотния втори полусезон беше и това че при нас играха доста от аматьорските национали - Теодор Стефанов(в момента основен играч на Созопол), Георги Павлов(Бивш капитан на юношите на Левски София и този сезон игра във Враца сега не знам къде е. Фен съм на ЦСКА но мога да кажа че това момче щеше да играе много по-добре от другите защитници на Левски Сф в момента и трябва много да съжаляват.), Виктор Стоянов(игра сега за Гълъбово), Ангел Делчев ( в Евроколежа), Браян Стоянов(в Мездра но май го изгониха), Васил Кузманов (страхотен вратар) и др. момчета. Отбора беше сглобен от тези момчета както и от местните ветерани и мисля че ако този състав се беше запазил и ако някой се беше наел да дава пари за отбора, то щяхме да сме в битката за медалите.
Обаче през този сезон от отбора се разбягаха всички, включително треньора, и останаха само местните и няколко момчета от Пловдив (едно от тях Теодор Нейков който ни е голмайстор). Отбора не води почти никаква подготовка и резултати до мача с Розите бяха налице. До мача със Спартак отбора беше воден от Венко Константинов. От мача с Верея, за който не се явихме, започнах да се съмнявам дали ще съществуваме.
Човек близък до отбора ми каза че се отказваме и ще останат само децата. До последно не се знаеше дали ще има мач със Спартак и ако има дали няма да е последен. Все пак тук нещата се оправиха и отбора продължи под ръководството на Дончо Христов. При него до полусезона поне си взехме всички директни сблъсъци с конкурентите за оцеляване- Розова долина (за мен най-добрия ни мач през сезона ), Сливен, Тунджа, Стралджа (като гост). В последния кръг бихме и лидера Мастер с една много стабилна игра в защита (нехарактерно за нас през сезона) и една публика която помогна много на отбора. Този мач доказа че в Карлово всяка година пада поне един добър отбор и когато искат момчетата играят (не знам дали има стимулиране от друг отбор де). И в крайна сметка отбора завърши на една прилична позиция (12) за този много слаб полусезон. За втория сезон, който не е и свършил, нямам думи какво да кажа. Загубихме като домакин на Гигант с 0:5 (до колкото си спомням с такъв резултат паднахме последно срещу Нафтата, като тогава поне имахме полужения), детински изпусната победа срещу Загорец (с човек повече в последната минута допуснахме гол от дузпа, друг е въпроса че изобщо нямаше, но това не е оправдание), след което пореден безобразен мач срещу един от лидерите Верея, двубой срещу Асеновец, който горе долу беше приличен и равностоен, но грешка на вратаря позволи на гостите да победят. Бях и на срещата срещу Розова долина, като мислех че ще играят малко по мотивирано, но едно стабилно първо полувреме и отново грешка на другия ни вратар позволи на домакините да поведат в началото на втората част и мача за мен свърши още тогава. След този мач за пореден път се завърна Краси Манолов. Първия му мач срещу Несебър беше изпуснат като този със Загорец. Най-доброто ни полувреме, в което останахме и с човек повече на терена, и след като цяло втора част играхме все едно ние сме с човек по-малко, но не позволихме да има полужения пред вратата ни, допуснахме гол в последната минута. Дойде мача в Сливен за който мислех че няма да имаме проблеми да вземем, но момчетата пак се изложиха. Много се съмнявах за този мач дали е уговорен или не, но след като видях какво играхме в събота срещу Евроколеж съм убеден че сме паднали в Сливен, защото толкова си можем. Този мач в събота беше истинска катастрофа за мен. Две 100% ситуации в началото, след което гол в нашата врата. Гола си беше заслужен де, защото колежа играха страхотно за новак. Много добре групирани и никакви свободни пространства, а в същото време добре организирани атаки с доста хора в предни позиции. И втората част вместо да търсим обрат, ние не можехме да минем центъра. Разиграване в центъра и само дълги пасове които не помогнаха, много грешки в защита и заслужена загуба с 0:3.
Голяма причина за слабата игра е и това че играчите почти не тренират и каквото правим е в началото на мачовете, въздуха до 60 минута почти е свършил. Друга причина е че момчетата не взимат и пари. Но лични за мен тези, които играят в отбора от 10 години някои и от по-скоро, трябва да оставят всичко на терена, защото те са карловци и момчета от района и защитават преди всичко името на града ни. Повечето работят при военните и взимат добри пари, знаят че от отбор от В група пари трудно ще взимат и играят само за здраве и удоволствие. Това удоволствие през този сезон не го виждам в лидерите на отбора. Явно вече свършват за футбола и може това да е последната им година във футбола.
Най-жалкото в отбора е че не се работи правилно с децата. Старшата беше закрита, младшата са доста колебливи, но причина е липсата на средства и добри треньори. В децата които познавам има голямо желание но не им се обръща никакво внимание. Вижда се че тези които влезнаха при мъжете изобщо не са подготвени и само допълват бройката и като се наложи влизат да играят.
Въпреки този много слаб сезон искам да поздравя публиката. Макар и малобройна я има. На всеки мач има поне 200 човека, които си хабят нервите като мен но ходят и гледат не толкова играта на Левски колкото на противника ни. Сигурен съм че ако отбора се стабилизира ще има и по 1000 и повече хора на стадиона.
Надявам се че повече хора от града ще влезнат и пишат, защото трябва да се пише и говори за да се решават проблемите. Ако отбора бъде оставен от феновете си, то той няма никакво бъдеще. Иначе и с нас ще стане това което стана с отбори като Металик, Арда, Хеброс, Родопа Смолян, Марица. Като гледам как вървят и други отбори в тази група, то в най-скоро време може да няма желаещи отбори дори за В група. Ние феновете може да го искаме, да си мечтаем за по-горна дивизия, но не ние даваме парите. Ако отбора бъде оставен от феновете си, то той няма никакво бъдеще.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво става с отбора на Левски Карлово?
МнениеПубликувано на: 08 Май 2014 13:59 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Не съм много наясно със ситуацията при вас, ама според мен сте доста зависими от пловдивските играчи - когато им се плаща редовно, идват, играят и имате добър и мотивиран отбор (особено вкъщи), когато, обаче, имат да взимат пари - става "мамата си трака"...
Всъщност, колко местни момчета имате в отбора в момента? От това, което гледах в мача ви срещу нас, разпознах Стоян Капитана, че още играе, но тъй като на нашия стадион има пълно информационно затъмнение (няма кой да се заеме да прочете дори съставите на отборите), дори не разбрах имената на другите ви футболисти...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво става с отбора на Левски Карлово?
МнениеПубликувано на: 08 Май 2014 17:01 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
В отбора освен Стоян Маринов (капитанът на отбора) има доста местни, но на доста сериозна възраст (над 30) - Коцето (който не игра с Розите ама втората част ако си видял слезе долу при отбора), Владо Райчев, Веселин Тахчиев, Емо Русинов и др. Има няколко момчета от военните (между които Стоян и Веско), едно момче което не знам дали и от региона ама играе от доста време в отбора - Християн Момчилов. Първия полусезон в отбора вратар беше Васил Кузманов, доста стабилен вратар, но сега гледам че е треньор във Верея. През втория полусезон в началото игра едно момче от юношите, но направи доста грешки и сега играе един друг от района.
Иначе този сезон няма много момчета от Пловдив - като гледам са 2 или 3 (може и да греша) - единия ни е голмайстор (Теодор Нейков), едно момче от Ботев и може би още някой да има. Специално този сезон играят доста местни, няма инвазия на пловдивчани както други години, налагат се и някои юноши, но без ефект след като не са подготвени добре.
Дали взимат някакви пари не мога да кажа, но щом момчетата от Пловдив са тук значи явно им се дават пари, но по принцип се играе само за премия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво става с отбора на Левски Карлово?
МнениеПубликувано на: 09 Май 2014 12:51 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Е, отново сме без треньор. Орела си хвана пътя и излетя във Верея. Но какво да го обвиняваме човека като няма пари тук. Най-вероятно до края на сезона треньор ще ни е отново Дончо Христов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво става с отбора на Левски Карлово?
МнениеПубликувано на: 12 Май 2014 02:14 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
Малко видео и текст от мача
само искам да питам, какъв е тоя кюфтак на вратата ви?????? Той има ли нещо общо със спорта или днес е пазил защото няма кой друг?

http://www.flagman.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B ... 5%D0%9E%29


http://www.flagman.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B ... 5%D0%9E%29


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Май 2014 11:55 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Само да видиш какви сумисти пазят на отборите от окръжната група :0038:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво става с отбора на Левски Карлово?
МнениеПубликувано на: 12 Май 2014 12:54 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Момчето не е толкова зле, а и като няма друг. От мача с Розите ни пази, иначе трябва едно момче от младшата да е, но е доста нисък.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво става с отбора на Левски Карлово?
МнениеПубликувано на: 12 Май 2014 13:11 
Offline

Регистриран на: 02 Авг 2010 15:45
Мнения: 458
Отбор: Несебър (Несебър)
Skype: no
При вас в окръжните групи какви пари дават? При нас е различно и зависи от отбора. Например Свети Никола не дават пари, но ако нямаш работа, могат да те уредят в системата на МВР, защото те са полицейски отбор
Приморско дават по 40 лева на мач и премии – 30 лева домакинска победа, 50 лева като гост. Така ако си вземеш домакинските, идват 100 лева в тоя отбор. Но Приморско са си само местни и 1 футболист от А група за авторитет – Нено Ненов.
Поморие и Грудово дават по 100-150 лева на месец на всеки и по 50 лева на победа. Общо взето около 100-150 лева се дават в А окръжна. Единствено Вихър Айтос не взимат никакви пари и не предлагат никакви облаги


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво става с отбора на Левски Карлово?
МнениеПубликувано на: 12 Май 2014 14:10 
Offline

Регистриран на: 14 Окт 2008 14:35
Мнения: 1683
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Не съм много наясно, едва ли някъде вземат твърди пари.Предполагам малки премии - в Първомай преди години още даваха по 20-30 лева. И ядене и пиене след победа :razz: Това последното май е традиция навсякъде.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво става с отбора на Левски Карлово?
МнениеПубликувано на: 14 Май 2014 20:38 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Първо искам да кажа, че на днешния ни мач не бях. Причина - бях сигурен че няма да има мач. Не знам кой малоумник е позволил да се играе тази среща, като 1 час преди началото на мача се изля страшен порой с вятър, а доста вода се стича направо в стадиона. Явно дренажа е издържал, за да се играе.
Другото, което ще кажа е че за пореден път съм разочарован от отбора. Да не съм гледал днешния мач, но резултата сам говори какво е било. Явно този полусезон, който не е играл в Карлово, той не е взел точки. В последния ни домакински мач играем със Стралджа и ако и те ни бият, просто не знам какво ще става с отбора. Аз не си спомням в последните години толкова слаб домакински сезон. И в слабите сезони, ние не сме губили толкова домакинства, а да не говорим че трудно ни вкарваха голове. Сега са над 30 гола в нашата врата. Дано да измъкнем нещо в Ямбол, макар че много не ми се вярва, и да бием Стралджа поне да завършим над Тунджа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2014 10:32 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Доста беше притъмняло към Карлово вчера - и аз се учудвам, че не са отложили мача. Аз, също, имах голяма дилема дали да отида на нашия - и при нас валя - достатъчно, но не много проливно. Добре, че си имаме козирка!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво става с отбора на Левски Карлово?
МнениеПубликувано на: 16 Май 2014 01:15 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
То такава буря беше че не може да се върви по улиците, те мач ще играят. Поне да бяха помислили за здравето на футболистите, защото отборите във В група не са достатъчно подготвени и могат да получат сериозни контузии. По новините даваха какъв дъжд се изля, имаше и много силен вятър, а по местните сайтове писаха, че се наводнила залата към стадиона, ама нямя братче играят. И ние имаме козирка, ама как да тръгна на мач в такова време, а и не ми е близо стадиона. Далеч съм от мисълта, че това е причина за поредната загуба от отбор, който доиграва сезона. Причините са в ръководството, писал съм на медиите да обърнат малко внимание на спорта в града, но засега няма отговор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво става с отбора на Левски Карлово?
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2014 16:03 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Радвам се, че най-после свърши този така труден отвсякъде сезон за Левски Карлово.Беше ясно още преди започването на сезона каква ще е ролята на отбора в първенството, битка за оцеляване. Радостното е че я спечелихме, според мен честно. Не мисля че сме купували мачове, за да останем в групата, за разлика от някои други отбори.
Но този сезон свърши и сега по-важното е какво ще стане с отбора след около 2 месеца. Ако общината отпусне повече пари и намери някой друг спонсор, то най-вероятно ще се намерят добри футболисти и треньор и ще се направи една добра подготовка (нещо което не сме правили от много време, а само се играят по 2-3 мача със селски отбори и повечето случаи и с Розите) и може да сме поне в средата на таблицата, а не в дъното. Вторият вариант, който е много по-възможен, е да останем със старите футболисти, които да играят почти без пари, и да се надяваме на оцеляване. Може би има и трети вариант, който не искам да се случва, да се откажем и да отидем в А окръжна при Металика. Не знам само дали на Локо Пловдив ще им се наложи да си търсят лиценз от В група, защото от отборите в Пловдивска област само ние сме най-зле финансово и нищо чудно да се "зарадват" нашите шефове на пари за лиценза.
Като гледам кои отбори ще са в групата мисля че ако не правим грандиозни загуби ще оцелеем. На Сливен тази година сигурно няма да им се размине, Тунджа изглежда са зле финансово, за Розите и Димитровград не знам, но и те не изглеждат в добро финансово състояние, за новака Средец не знам, но Родопа и Марица най-вероятно ще са от нашата черга. Надявам се Марица да спечели баража с Крумовград, за да може повече представители от нашия регион да има в групата, а и Марица е име в българския футбол и мястото му е поне във В група. Също така те са и едни от най-големите ни противници, след Металик и Розова долина. И в Б, и във В група съм чувал че са ставали много интересни и здрави мачове пред доста публика. Сега не вярвам да има много публика на тези мачове, но дано станат здрави сблъсъци, ако разбира се двата отбора се срещнат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2014 21:13 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2009 21:20
Мнения: 1390
Местоположение: Асеновград
Отбор: Асеновец 2005 (Асеновград)
Skype: kochanov23
Аз се чудя дали Марица няма да се борят за челото догодина...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво става с отбора на Левски Карлово?
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2014 22:15 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Нямам нищо против да се борят, ама чух че не са толкова добре финансово. Преди няколко години казаха че ще се борят за по-горните групи с парите на Алексей Петров, но какво става не знам. Това което ми казаха на мача Металик-Марица е че освен публиката на отбора нищо друго не е наред. Стадионът им бил в окаяно състояние, съблекалните били като градска тоалетна, а и скоро даваха репортаж с терените. Ако имаха амбиции поне базата щяха да си оправят за 2 години. Пожелавам им късмет, защото трябва всички българи да сме благодарни на този състав че изкара най-добрият български футболист - Христо Стоичков.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво става с отбора на Левски Карлово?
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2014 13:34 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
http://www.karlovo.tv/ofk-levski-karlovo-s-nov-trenyoor
Хайде и ни е да се похвалим с нов треньор - Румен Иванов. Един от най-добрите играчи в последните години от нашия край. Дано това да е едно ново начало на отбора и да не се борим за оцеляване, ами за златната среда. В последните години Румен Иванов беше треньор на Металика и се надявам да привлече в Карлово някое момче от Сопот, защото има не малко добри играчи там. Успех на новия ни наставник!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво става с отбора на Левски Карлово?
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2014 13:49 
Offline
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 11:18
Мнения: 3162
Местоположение: Казанлък
Отбор: Розова долина (Казанлък)
Е, и вашият треньор е уважавано име в занаята! При всички положения ще привлече повече публика на стадиона ви, а защо не и нови играчи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Какво става с отбора на Левски Карлово?
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2014 13:40 
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2013 13:26
Мнения: 385
Отбор: Левски (Карлово)
Още добри новини за Левски Карлово, но лоши за Сопот. Почти целия отбор на Металик Сопот се мести в Карлово, като спокойно мога да кажа че в Сопот играеха много по-млади и качествени играчи. Лошото от цялата ситуация е че по непотвърдена информация Металик Сопот официално ще прекрати участие в А окръжна група. Причината е че ВМЗ Сопот, които са собственици на базите в Сопот, са изгонили отбора. С децата не знам какво ще се случи, голяма е вероятността и те да дойдат в Карлово, като се има в предвид че в Сопот играят много карловски деца. Всичко хубаво до този момент в Карлово е за сметка на Сопот, но това пък може да създаде един много силен отбор в областта, нещо което според мен трябваше да стане далеч по-рано само с хора от района. Ако това че наистина ще закрият Металик е истина, то това означава че на мачовете в Карлово ще има много повече публика, а и някои от спонсорите в Сопот може да се преместят в Карлово. Иначе пише че отбора е започнал подготовка от вчера, но мога да кажа че ще им трябва повече сработка, въпреки че се познават всички много добре, отколкото физическа подготовка. Всички до един футболисти играят в лигата по минифутбол повече от месец, всеки ден играят помежду си, така че физическа подготовка няма да им е много нужна. Единственият проблем, който виждам до момента, е намирането на пари.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема     [ 18 мнения ] 



  Подобни теми Автор Преглеждания Последно мнение
Преглежда непрочетените мнения Снимки на стадиона
Форум: Спортист 2009 (Своге)
lms_X 191068 14 Окт 2009 23:39
от darkko
Преглежда непрочетените мнения На кое място ще завърши "Дунав" в Б Изток?
Форум: Сезон 2006/2007
DUNAV-RUSSE 141328 16 Сеп 2018 10:00
от Dearis
Преглежда непрочетените мнения Купата на България
Форум: Хебър 1918 (Пазарджик)
Anonymous 116635 04 Ное 2006 18:12
от StreeT_HunteR
Преглежда непрочетените мнения Отборът на Спартак - 2006-2007
Форум: Архив
Anonymous 116926 01 Яну 2007 16:25
от SPFC1919
Преглежда непрочетените мнения История на ФК "Спартак" Пловдив
Форум: Спартак 1947 (Пловдив)
Anonymous 118199 17 Авг 2011 16:27
от mainata89

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Иди на:  




Powered by phpBB © 2008 phpBB Group

Контакти | Fans on Facebook | Игра с прогнози